>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Darts Championship 2017 - Londyn (15.12.2016-02.01.2017)

Status
Zamknięty.
B 417

bj69

Użytkownik
Dyscyplina: Dart - PDC World Championship 2017
Godzina: 22:30
Spotkanie: Michael van Gerwen - Darren Webster
Typ: over 4,5 sets
Kurs: 1,8
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Faworytem owszem van Gerwen, ale uważam, że Webster urwie seta Holendrowi. W ostatnim meczu rozniósł w pył faworyzowanego Withlocka 4-0 co musi wzbudzić podziw. Anglik bardzo dobrze czuję się na tym turnieju, w dodatku mistrzostwa rozgrywane są w jego ojczyźnie, co na pewno również pozytywnie wpływa na jego dyspozycje.
Natomiast van Gerwen w ostatnim meczu z Reyesem, w którym kursy były wystawione podobnie jak dziś w okolicach 1.03 stracił aż dwa sety gdzie każdy oczekiwał szybkiego 4-0. Hiszpan wg mojej opinii jest słabszy od Webstera i on również powinien urwać chociaż jednego seta. Na marginesie dodam, że w meczu z Withlockiem każdy spodziewał się deklasacji jeśli chodzi o 180s na korzyść Withlocka, tymczasem Anglik nie odstawał i również wykazywał się pewną ręką i wieloma celnymi potrójnymi zdobyczami 60-cio punktowymi.
Można jeszcze pograć Webster over 3.5 - 180s - 1.80 bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Phil Taylor - Kim Huybrechts(+2.5) 2 @1.73 Unibet ✅ 4-2
Kim jak na razie idzie przez turniej jak burza 3-0 z Wilsonem i 4-0 z Hoppem na niezłych średnich i dobrych dublach. Wygląda w AllyPally bardzo pewnie. Taylor również swoje mecze wygrał do zera ale widać że Dziadek ma coraz wiecej przestojów szczególnie w meczu z Painterem który nie potrafił nic wykorzystać mimo wielu szans. Uważam ze Huybrechts może w tym meczu pokusić się nawet o zwycięstwo a 2 sety myśle że to powinna być formalność.
Michael van Gerwen - Darren Webster over 11,5 180&#39;s 1,83 unibet ✅ 16

Stosunkowo niska linia , bukmacherzy uznali chyba że będzie tutaj szybkie 4-0 ale ja sie zgadzam z poprzednikami że mecz potrwa dłużej ale do rzeczy
Webster (8,8)
Gerwen (5,11)
Cyferki same mówią za siebie , obaj potrafią rzucać dużo maxów. 12 powinno pęknąć ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

scottiehottie

Użytkownik
Phil Taylor vs Kim Huybrechts Typ: 2 @ 3,50 bet365⛔⛔⛔

Taylor powoli się kończy i każda osoba interesująca się dartem to widzi. Angol ma sporo problemów z dablami, a bez tego w darcie daleko się nie zajedzie. Kim gra za to przyzwoity sezon i powoli wkracza na stałe do czołówki. Spodziewam się wyrównanego meczu z szansami na trafienie wysokiego kursu.​
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Cały dzień mnie nie było i niestety nie zdołałem wrzucić wam swojej tasiemki, która powinna za chwilę zaplusować. Nie o tym jednak mowa, a o kuponie, który gram na dzisiejszy mecz wieczoru.
MVG - Webster
Typ: MVG (-3.5) - 2/winmasters
Stawka: 3/10j
⛔ Jednak się pomyliłem, Webster zasłużył, bo grał naprawdę dobrze
Zapewne za chwilę narażę się wszystkim, którzy grają ten turniej, bo prawie każdy gra dzisiaj przeciwko &quot;Shrekowi&quot;. Ja jednak oglądając mecz z Reyesem przypomniałem sobie pewne zdarzenie z tego roku, a mianowicie czerwcowy turniej drużynowy. Tam w 1 rundzie właśnie Reyes z kolegą zagrali fenomenalne spotkanie i prawie wyeliminowali Anglików, którzy jak zapewne się domyślacie wygrali tamten turniej. Tak samo wyczuwam, że będzie miał MVG, który oddał 2 sety w poprzedniej rundzie, a gdyby Reyes się nie spalił to mógłbym być nawet decider. Webster do tej pory fajnie i dość gładko wspinał się do 3 rundy. Do tej pory rzucał na swoim najlepszym poziomie i jestem pewien, że raczej nie da rady tego utrzymać w kolejnym spotkaniu. Dodam tylko, że słyszałem opinię o słabym Holendrze w spotkaniu z Reyesem. Spoglądam na średnią, a tam ponad 100. Oglądałem powtórkę i jak na MVG to sporo było niepotrzebnych 60 jednak były także &quot;maxy&quot;, które ratowały dupę &quot;Zielonemu&quot;. Tak naprawdę Webster odstaję pod każdym względem od MVG i było to widać w ich spotkaniu, gdzie prowadził on już 6-0, a na koniec odniósł druzgocącą porażkę. Wydaję mi się, że &quot;Mighty Mike&quot; wie o tym, że dzisiaj musi wygrać pewnie, aby mieć spokojną głowę w kolejnych dniach turnieju. Jestem zdania, że kurs jest zawyżony po tym jak Reyes ugrał 2 sety. Próbuję, bo kurs naprawdę kusi.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Peter Wright - James Wade
Wiecej 180s - James Wade kurs: 5,0 bet: bet365 ✅✅✅ 12:10 dla Wade&#39;a
Bardzo fajny kurs, jak najbardziej do spróbowania. James rzucił w 3 meczach więcej 180s niż jego przeciwnik Wright. Wright do tej pory rzucil sześć 180s (pierwszy mecz - 1, drugi mecz - 2, trzeci mecz - 3), James rzucił dwanaście 180s (pierwszy mecz - 2, drugi mecz - 5, trzeci mecz - 5). Wczoraj grałem na Iana White&#39;a, kurs który złapałem live to 3.8 w pojedynku 180s i opłaciło się bo White wygrał to starcie 6:3. Kto widział mecz ten wie że Peter miał bardzo dużo możliwości na 180s co wielokrotnie kończyło się 140, dlatego nie przesadzałbym ze stawką. Ja osobiście pograłem ten typ na giełdzie betfair, grajac przeciwko Wrightowi, czyli dla mnie wygraną jest remis, jak i zwycięstwo Wade&#39;a w tym pojedynku 180s.
Można też spróbować u9,5 180s Peter kurs:1,83 bet:bet365 ⛔⛔⛔ trafił 10, było blisko :/
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
James Wade - Peter Wright
Peter Wright 1,36

Raymond van Barneveld - Phil Taylor

over 6,5 seta 1,33
Michael van Gerwen - Daryl Gurney
MVG -2,5 1,20
AKO: 2,18 Bet365
✅✅✅
Peter bierze ten mecz na spokojnie. Wright, powtórzę to po raz kolejny, wygląda w ostatnim czasie fenomenalnie. On już nie schodzi poniżej 100 na średniej. Jeżeli się zacina to tylko na jeden leg. Kiedy wydaje się, że nadchodzi słabszy moment, to on znowu wciska masę 140&#39;setk. Na 3 mecze stracony tylko jeden set i to dlatego, że White przypomniał sobie swoje najlepsze czasy. Wade to Wade. On jest na takim a nie innym poziomie, który pozwala mu pokonywać zawodników słabszych od siebie niemal zawsze, ale nie jest zbyt groźny dla ścisłej czołówki gdy mają swój dzień. Odwrócił 1-3 na 4-3 ze Smithem, ale tak naprawdę to Smith się chyba spalił, a Wade swoje porzucał i tą średnią 94 osiągnął. Naprawdę, nie zdziwię się jak Wright ogra do maszynę do 0 czy 1.
Peter Wright -1,5 1,61 Bet365 ✅
Na wieczorną sesję mamy klasyk, starcie dwóch legend. Kto wygra? Szczerze ciężko wytypować. Ja stawiam jednak na Taylora. Trochę śmieszą mnie teksty jakoby był już starym dziadkiem. Chciałbym w wieku 56 lat zejść z poziomu najlepszego na świecie na poziom TOP3 i co chwila trzaskać średnie powyżej 100. RvB rzuca fenomenalnie, ale czy to wystarczy? Nie wiem, ale dla mnie to będzie mecz cios za cios i nie widzę tutaj żaden ze stron bez wygrania 2 setów. Dla mnie to ma spore szanse na pójście do decidera.

RvB - Phil Taylor over 7,5 setów 1,83 Bet365
✅
Na koniec formalność. MVG spotkał dwóch świetnie rzucających graczy w postaci Webstera i Reyesa ale wyszedł bez szwanku. Gurney tak naprawdę rzuca solidnie, ale nic więcej. Jest tu, nie oszukujmy się, dzięki niezłej drabince. Bez rozpisywania, stawiam na wygraną do zera Holendra więc zapas 2 wygranych setów dla Gurneya jest dla mnie wystarczający.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
Dyscyplina: Dart
Godzina: 14:15
Spotkanie: Wade - Wright
Typ: Wade +3,5 180
Kurs: 1,67
Bukmacher: Unibet
Analiza:
To że James Wade mimo utrzymywania się w ścisłej światowej czołówce nie jest mistrzem rzucania maksów chyba wie każdy który trochę śledzi darta. Wright raczej ponad przeciętnie rzuca maksy jednak na tym turnieju coś mu ewidentnie nie idzie ostatnia lotka i próbuje rzucać w 3x19. Zobaczmy jak się mają same statystyki James Wade w tegorocznych mistrzostwach świata rzucił 5 5 2 natomiast Peter 3 2 1. Wg mnie mecz nie powinien trwać dłużej niż 7 setów więc Wright nawet jeśli wróciłby do rzucania dużej ilości maksów nie zdążył by uciec na 4 od Wade.
Stawka 4/5 ✅2,68

Wade - Wright Wade więcej 180 @ 5 bwin Analiza podobna jak powyżej a kurs zachęcający.
stawka 1/5 ✅4
Anderson - Chisnall Anderson więcej 180 @2,45 unibet
Garry miał pewne załamanie przed mś i w samej grze jak i wrzucaniu maxów z czego słynie jednak widać po formie że bardzo się do najważniejszego turnieju w darcie przygotował i sama gra jak i liczba 180 zachwyca. Garry rzucił do tej pory 11 w 6 setach 6 w 4 setach i 5 w 3 setach natomiat Chizzy rzuca bardzo różnie jak do tego przyzwyczaił i w dwóch 6 setowych pojedynkach rzucił raz 12 a raz zaledwie 6 jak dla mnie kurs warty pogrania.
Stawka 1.5/5 ⛔
Gary Anderson - Chisnall under 140,5 najwyższy checkout @ 1,83 unibet
Jak dla mnie bardzo wysoka linia którą bardzo ciężko będzie pokryć nawet w bardzo długim pojedynku a na taki się nie zanosi bo przewiduję, że mecz zakończy się w maksymalnie 7 setach przy takiej formie Andersona. Stawka 1/5 ✅1,83
 
psotnick 844,9K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anderson, Gary - Chisnall, Dave
Most 180s: Anderson, Gary @ 2.45 ⛔ 12-21 Chisnall siał jak szalony w T20 i na niewiele się to zdało..
Unibet

Przesadzony kurs, ja bym nigdy nie grał przeciwko Andersonowi jeśli chodzi o 180tki, z kimkolwiek by nie grał. Urzędujący mistrz świata sezon miał solidny ale bez szału, za to w Ally Pally odżył i gra prawie jak rok temu. W ostatniej rundzie najwyższa średnia turnieju (107.68) mimo że miał półtora seta gorszej gry. Widząc Chisnalla jako faworyta w ilości maksów buk pewnie się sugerował tym, że Anglik rzucił ich więcej w turnieju (27-22), ale też dużo więcej czasu spędził przy tarczy bo męczył bułę od początku turnieju. Otóż Chisnall rozegrał 4 sety (17-13) i aż 15 legów (68-53) więcej od Andersona i w takim kontekście ta różnica 5 maksów wygląda zupełnie inaczej. Przecież to jakby Anderson miał rozegrać o jeden mecz mniej, bo mniej więcej tyle trwały jego wcześniejsze pojedynki. Gdyby miał do rozegrania te 15 legów to mógł nie tylko wyrównać wynik Chisnalla, ale nawet go znacząco poprawić. Moim zdaniem siły wyrównane w tym aspekcie, dlatego taki kurs wydaje mi się okazją, można też zabezpieczyć się grając na remis @10.00, bo ostatnio w MŚ gracze lubią rzucać tyle samo maksów (vide wczorajsze mecze).
EDIT:
Można też zag rać na to że And erson rzuci najwięcej 180e k w pierwszej sesji, bo w drugim meczu sesji Wade z Wrightem n ie p owinni szaleć z maksami, więc zostaje drugi mecz i wychodzi na to samo, tyle że kurs sporo wyższy. PDC World Championship. Special bets | Day 13. 1st session.
Player With Most 180s: Gary Anderson - Yes @ 2.75 ⛔
1xbet
 
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
James Wade - Peter Wright over 6,5 seta @1.40 ✅ 3-5
Phil Taylor - Raymond van Barneveld over 6,5 seta @1.33 ✅ 3-5
Gary Anderson - Dave Chisnall Gary Anderson @1.20 ✅ 5-3
AKO: 2.24 Bet365 ✅

Wright zapewne wygra ten mecz ale nie widze tutaj demolki 5-0 czy 5-1 , owszem Wade wczoraj zagrał totalną padline ale drugi raz tego nie powtórzy. Ich mecze są zazwyczaj bardzo równe. Każdy po 2 sety to obowiązek w tej fazie turnieju a kurs 1,40 całkiem przyjemny. Drugi mecz starcie starych &quot;przyjaciół&quot; . Jak w poprzednim pojedynku nie ma mowy tutaj o pogromie. Taylor jak i Barneveld grają dobry turniej i to bedzie długi i świetny mecz. Anderson to wydaje się oczywistość , półka wyżej. Chisnall oczywiscie rzuca dużo maxów i gra w &quot;polu&quot; jest ok ale jeśli chodzi o duble to jest problem Klaasen był bliski wczoraj doprowadzenia do decidera ale jakimś cudem uratował sie Dave. Anderson jest faworytem dużym i nie wyobrażam sobie innego wyniku ;)
 
F 0

fifimaniak

Użytkownik
James Wade - Peter Wright - Pita Wright under 9.5 180-tki @1.90 bet365 ⛔⛔ rzucił 10...

Krótko i na temat. Picie nie leżą maxy w tym turnieju i to widać po poprzednich meczach. Wszystko zostało napisane powyżej. Rzucał 3,2 i 1 maxa w meczach co jak na niego jest wynikiem śmiesznym. Myślę ,że mecz potrwa z 7 max 8 setów.
 
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
van Gerwen and Taylor To Win, Have most 180s, and Highest Checkout in their matches @10 Betsson
Na tym etapie turnieju natężenie emocji sięga zenitu, w końcu mamy już dzień ćwierćfinałowy. Dlatego czas na pierwszy typ z mojej strony w tym roku. Nie ukrywam, że moją uwagę przyciągnął imponujący kurs, który w moim mniemaniu jest za wysoki, ale w żadnym wypadku z góry nie jest skazany na porażkę. Liczbami nie będę rzucał, bo każdy może sobie zobaczyć statystyki, aczkolwiek np w Unibecie taki zakład widnieje z kursem 6.0 (4.0*1.5), więc kurs zaproponowany przez konkurencję jest wart ryzyka imo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
RvB-Taylor
Takie spotkanie otrzymuje dzisiaj na deser jako ostatni z ćwierćfinałów. Klasyk nad klasykami, pojedynek dwóch żywych legend tego sportu. Nie mam zamiaru się dużo rozpisywać na temat tego pojedynku, bo już wiele zostało napisane przez cały turniej oraz w dzisiejszych analizach paru kolegów. Faworytem jest Taylor, który wczoraj grał naprawdę genialnie z Kimem. Potem jednak dostał sporej zadyszki i stracił 2 sety. Barney zagrał chyba najsłabsze spotkanie jak do tej pory na tym turnieju z Lewisem i wygrał dopiero po deciderze. Nie trafił sporo prostych &quot;dabli&quot;, które mogły mu sporo ułatwić spotkanie. Jestem zdania, że obaj Panowie prezentują na tym turnieju podobny poziom i obaj powinni mieć przestoje, które będą pomagały przeciwnikowi wygrywać legi. Dla mnie ewidentny overek setowy, a do tego overek legowy. Spójrzmy na to jaką linię wystawił unibet. 31.5 - czyli 8x4 lub 4x5+3x4 pokrywa nam ten overek. Jestem zdania, że średnio będziemy oglądać przynajmniej 4 legi w danym secie, bo rzadko zdarza się, aby na takim poziomie ktoś wygrał 3-0 seta, a nawet jeżeli tak się stanie to na pewno zobaczymy także set, w którym będzie 5 legów.

Over 31.5 lega - 1.9/unibet
✅ ✅ ✅
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
van Barneveld-Taylor 18-16 w legach
Over 30.5 lega 1.85 betsafe
✅✅✅
Bodajże już 77. El Dartico, jak to świetnie określił jeden z komentatorów. Dwóch najbardziej utytułowanych, jeżeli chodzi o liczbę mistrzowskich tytułów, obecnie w tourze. Barney nie grywa we wszystkich turniejach, dlatego też jest &quot;tylko&quot; na 12. miejscu w rankingu. Phil także opuścił wiele imprez i ostatnio miewał problemy ze swoją formą. W tym roku wygrał tylko Chmapions League of Darts, nowa formuła, ale turniej na razie bez żadnego znaczenia. Stare wygi grające masę czasu już, ale dalej potrafią pokazać świetnego darta. Phil kapitalna gra z Kimem. Szczerze mówiąc obawiałem się o jednego seta dla Chomika. Koniec końców Belg ugrał dwie partie, jednak Phil grał na mega poziomie. Kilka zmarnowanych dabli i dzięki temu Kim otrzymał szanse. Wcześniej Taylor mecze z Plattem i Painterem, którzy w ogóle nie postawili się i Anglik grał praktycznie tylko przeciwko tarczy. Barney za to zacięta walka z Adikiem zakończona dopiero w decydującej partii. Przed tym przekonywujące whitewashe setowe z Norrisem, który w tym sezonie potrafił pokazać kawałek dobrego darta (wygrane ET i 9-darter podczas PCF) oraz łatwa wygrana Greenem, gdzie chyba nie tylko ja spodziewałem się bardziej zaciętego pojedynku. Doświadczony Holender rozegrał te dwa pierwsze mecze wzorowo. Spokojna gra, średnia w okolicach 100 (104 i 98) i dable blisko 50% (57% i 42%). Z Adikiem staty już trochę gorsze, bo avg 95 i 39% na podwójnych, jednak dalej w grze Barneya widać było spokój. W tym roku Ray zaczął od wygranej 7-2 nad Philem, jednak cztery kolejne pojedynki należały do The Powera (9-3 UKOF, 7-5 PL i 4-1 WCoD). Tutaj jednak Holender prezentuje bardzo dobrą formę. Gra lepiej, niż w niektórych momentach w tym roku i jestem przekonany, że zaprezentuje się dzisiaj na 100%. Philu podobnie, potrafi wykrzesać ze swoich lotek bardzo wiele. Obu stać tutaj na grę na poziomie 105-110 z dobrymi dablami, więc spodziewam się bardzo zaciętego pojedynku, nie wykluczam nawet decidera. Buki widzą tutaj dość wyraźnego faworyta w Angliku, ale nie musi tak być. Linia w syfach o jeden leg niższa, niż w Uni, czy u innych buków. Zakładam tutaj jakieś osiem setów i biorąc nawet średnio cztery rozgrywki na każdy set, to linia zostaje pokryta z zapasem jednego lega. Spodziewam się jednak, ze przynajmniej kilka setów zadecyduje się dopiero w piątym legu. Dla porównania w meczu Pity z Maszyną widzieliśmy 34 legi, a u Garyego i Chizza 35.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Phil Taylor - Raymond van Barneveld typ:Raymond van Barneveld kurs:2,50 bet:bet365 ✅✅✅

Obydwu tych Panów nie trzeba nikomu przedstawiać, obydwaj zasmakowali już wielokrotnie mistrzostw świata i bycia mistrzem. To będzie bardzo ciekawy mecz, ja widzę tu większą szansę na wygranie van Barnevelda, po tych trzech meczach które rozegrali dla mnie to właśnie on wygląda na ciut równiejszego gracza, nawet pomimo wczorajszej fenomenalnej dyspozycji i wygranej Phila.

Ich statystyki bardzo zbliżone:

1 mecz:
Barneveled średnia 98,45, checkout +100 -€“ 3, double 56,25%
Taylor średnia 101,93, checkout +100 -€“ 0 , double 50%

2 mecz:
Barneveld średnia 103,59, checkout +100 -€“ 1, double 42,86%
Taylor średnia 92,73, checkout +100 -€“ 1, double 35,29%

3 mecz:
Barneveld średnia 95, checkout +100 -€“ 0, double 38,46%
Taylor średnia 101,37, checkout +100 -€“ 2, double 40,54%

Ostatni mecz Barneveld zagrał z Lewisem i zaimponował mi po raz kolejny swoim opanowaniem, przegrywając 2:3, wyciągnął mecz na 4:3. Lewis miał średnią 97, double na poziomie 65%, to nie był Huybrechts ze średnią 93 i doublem na poziomie 47%. Powiem tak, każdy zdecyduje sam kogo faworyzuje w tym meczu, po zestawionych danych i oglądanych meczach widzę to na styk, tu zadecydują detale, być może dwa, trzy wysokie checkouty i utrzymana skuteczność. Za kilka godzin będziemy mieli odpowiedź, dla mnie równiej do tej pory pokazał się Barneveld i dlatego uważam że mogę podjąć ryzyko w jego stronę po kursie 2,5.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Przed nami półfinały, które praktycznie w całości można było przewidzieć. największą niewiadomą była kwarta, z której mogli wejść Barney, Phil oraz Adik. Na szczęście w walce o finał liczy się już tylko doświadczony Holender i z tego się bardzo cieszę. Ray nie miał łatwej drogi, ale pokazał, że dalej jest świetnym darterem. W półfinałach szykują się nam kolejne epickie mecze w tych mistrzostwach, a cały turniej zwieńczy rewelacyjny finał, bez różnicy kto w nim weźmie udział. Mimo że zostały już tylko trzy mecze, to kilka zakładów będzie jeszcze godnych uwagi.
Wright-Anderson 3-3 po 6. setach
Over 8.5 seta 1.65 bwin✅✅✅ IZZI

Coś się oddsmakerom z bwina pomyliło. Powyżej 8.5 setów u Szkotów po 1.65, a u Holendrów po 1.75? Taka mała różnica? U innych buków jakieś 1.50 na over u Pity i Garyego, a u MVG z Barneyem nawet 1.90. Przeszacowany kurs to raz, ale dwa, że ta linia jest godna uwagi nie tylko z uwagi na podwyższony kurs, ale na formę obu zawodników i to, co możemy zobaczyć na scenie. Pita cały sezon bardzo dobry. Prawie ciągle gra swojego darta, który zawsze daje mu sporo zwycięstw. Szkot często dochodzi do dalekich faz turniejów, ale brakuje tej wisienki na torcie w postaci trofeum. Tutaj przed Papużką otwiera się szansa. Wright potrafi nawet w długim formacie utrzymywać swoją grę na średniej ponad 100. Co ważne nie stuka tyle maxów, co jeszcze niedawno, a i tak jego gra trzyma poziom. Godne uwagi są dable, które potrafią być nawet na poziomie około 60%. Najlepiej pokazał to mecz z Whitem, gdzie Pita zaczął od bodajże 7/7. Wright nie miewa jakichś wielkich przestojów w grze i potrafi trzymać swój najwyższy poziom przez wiele legów. O Garym chyba aż tyle pisać nie trzeba. Jest już tylko dwa kroki od obrony swojego mistrzostwa drugi raz z rzędu. Anderson w małych turniejach potrafi grać niezłą kupę, ale jak przychodzi do Mistrzostw Świata to wspina się na wyżyny. Wczoraj z Chizzem przez dłuższy okres potrafił trzymać średnią ponad 110 i obaj z Davem stworzyli kosmiczne widowisko, gdzie Russ nie nadążał za wywoływaniem kolejnych 180-tek. Tutaj jednak także Gary nie gra na przestrzeni całego meczu na tym samym, najwyższym poziomie. Pokazuje to chociażby spotkanie z Bendżito, który potrafił mu urwać &quot;aż&quot; dwa sety. Poza tym Pita z Garym to koledzy z reprezentacji. Wprawdzie w tym roku Wright nie wystąpił na WCoD, jednak wcześniej obaj grali w jednym teamie. W tej fazie wszyscy znają już się na wylot. Rozegrali masę meczów i nie przez przypadek są tutaj. Moim zdaniem poziom powinien być wyrównany. Gary jest faworytem, ale niespodzianka w postaci drugiego finału MŚ dla Pity nie jest wykluczona. Szykuję się tutaj na kolejny epicki pojedynek i uważam, że nie zakończy się on zbyt szybko, więc te minimum 6-3 w którąś stronę jest bardzo prawdopodobne.

MVG-van Barneveld 2-2-&gt;6-2 Barney nie wykorzystał swojej szansy...
Barney+3.5 1.89 betsafe⛔

Wieczorem tuż po półfinałach dało się nawet złapać 2.00+, ale teraz trzeba patrzeć na obecną ofertę. Trzy sety starszego z Holendrów są moim zdaniem warte uwagi. Nie spodziewam się pogromu ze strony MVG, przeciwko któremu tylko kilku graczy potrafi grać bez trzęsących się dłoni. Jest to właśnie Barney, na pewno Taylor, Gary, czasami Wade, a także Adik Lewis. Najlepiej tę sytuację obrazują zeszłoroczne mistrzostwa i zwycięstwo Raya z Michaelem w 3R 4-3. To właśnie RvB zakończył przygodę &quot;Zielonego&quot;
z mistrzostwami i wyrzucił największego faworyta z turnieju. Tutaj jak już wspomniałem Barney nie miał łatwej drabinki. Na start Green, który potrafi być groźny. Tak samo w kolejnej rundzie Norris. Obaj zawiedli, nie postawili się 5-krotnemu Mistrzowi Świata. Po łatwych spotkaniach, jak się okazało w praktyce, przyszedł czas na prawdziwe wyzwania i Holender sprostał im w 100%. Ogranie Adika odwracając mecz z 2-3 na 4-3, a następnie poradzenie sobie z Philem na pewno imponują. Tym razem przed Raymondem jeszcze większe wyzwanie. Nigdy nie grało mu się łatwo ze swoim młodszym rodakiem, ale zawsze zachowywał ten swój stoicki spokój, który pomaga mu walczyć nawet w nieprzyjemnych sytuacjach. Wielu zawodników po rozpoczęciu meczu od jakiegoś 3-0 w setach zwiesza głowę i godzi się na wysoką porażkę. Tutaj ten spokój Barneya gwarantuje nam tutaj, że nawet przy wysokim wyniku na korzyść MVG on dalej będzie walczył i jest w stanie podciągnąć wynik. Spodziewam się jednak tutaj tego, że od początku zobaczymy bardziej wyrównany pojedynek. &quot;Radość&quot; MVG i jego okrzyki nie działają na Raya, on zachowa swój spokój i dalej będzie grał swoje, czyli masę 140-tek, czasami 180 i te magiczne c/o. Dla van Barnevelda jakieś 121, 116, czy nawet 167, jak pokazał przeciwko Taylorowi, nie stanowią problemu. O Michaelu raczej pisać nie muszę, zdominował całą scenę, ale miewa tutaj swoje przestoje. Stracił seta z Darrenem Websterem, a spokojnie mógł przegrać i dwie partie. Niby Gurney ugrał także tylko jednego, ale przy lepszym kończeniu mógł na swoim koncie zapisać dwie, albo trzy partie. Barney nie wyjdzie tutaj na Super Wielkiego Mocarnego MVG, a na półfinał Mistrzostw Świata. On koncentruje się na tarczy i z nią toczy pojedynek. Dla przypomnienia mecz sprzed roku, aż ciarki przechodzą po plecach, a radość Raya po zwycięstwie niezapomniana.
https://www.youtube.com/watch?v=btfV-S5sdk8
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Gary Anderson - Peter Wright Gary Anderson @1.44 ✅ 6-3
Raymond van Barneveld - Michael van Gerwen over 7,5 seta @1.40 ✅
2-2 po 4 setach
Ako: 2.02 Bet365 ✅

Mocny dubel na półfinał. Nie bede sie tutaj dużo rozpisywał Anderson sie rozkręca w turnieju co pokazał kosmiczny poziom w ćwierfinale , Wright mam wrażenie że lekko gaśnie a i mecze o stawke z Andersonem jakoś szczególnie mu nie leżą. Drugi mecz to Holenderski klasyk i mały rewanż za zeszłoroczną 3 runde gdzie Barney odpawił łysego do domu. Dziś gramy do 6 wygranych setów , w tym przypadku potrzeba tylko po 2 sety co jest formalnościa przy tak wyrównanej parze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Gary Anderson - Peter Wright
over 8,5 seta 1,50
Michael van Gerwen - Raymond van Barneveld
over 7,5 seta 1,40
AKO: 2,10 Bet365
✅
Nie będę przepisywał słów Macko18, który napisał praktycznie wszystko co było do napisania. Gary jest na swoim fantastycznym poziomie i wciąż liczę na jego potrójną koronę. Wright jest do znużenia regularny. Średnia turniejowa Andersona to 104.38, Snakebite wykręcił 103.58. Peter ma także turniejowo aż 54% na dablach, najwięcej z pozostałych uczestników. Zapowiada się naprawdę wyrównane widowisko i ciężko mi tutaj jednoznacznie wskazać na Latającego Szkota, choć standardowo #TeamAnderson
Do tego typ na większą ilosć maxów i Gary&#39;ego. Proste, Gary jak narazie 34 maxy, mniej tylko od kozackiego Chisnalla (48!), Wright masa 140tek, ale maxów ledwie 16. Jak Andersonowi zacznie siedzieć to potrafi trzaskać je straszliwie. Chyba tylko Chizzy potrafi to lepiej. To wyraźna różnica i wystarczy za komentarz.

over 9,5 seta 2,20 Bet365 ✅
Gary Anderson więcej 180&#39;s 1,44 Bet365
✅
Do tego klasyk Holenderski. MVG nie lubi grać z Barneyem, Raymond umie grać z Łysym. Oczywiście najlepszym przykładem będą zeszłoroczne MŚ. Teraz Barney jest chyba w jeszcze lepszej dyspozycji i może znowu sprawić sporo sporo problemów Michaelowi. Jest on co prawda w bardzo dobrej dyspozycji, klasycznie, ale przy odrobinie chłodnej głowy u przeciwników spotkania z Websterem czy Gurneyem wcale nie musiały końcowo wyglądać tak jednostronnie. Barney ten stoicki spokój ma dlatego przestoje MVG powinny być srogo karane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
stanior 1,7K

stanior

Użytkownik
Premier League Wild Card 2017 - Jelle Klaasen @1.53 sportingbet ✅ Klaasen i Huybrechts
Stali uczestnicy na 2017 rok to: Gerwen,Wright,Anderson i Lewis jako top 4 sezonu 2016. Do rozdania jest 6 dzikich kart 4 od PDC i 2 od Sky Sports. Pewniakami do dzikich kart są Taylor,Wade,Chisnall,Barneveld i zostają nam dwie. Jak wiadomo Suljovic zaproszenia nie przyjmie a więc Klaasen wydaje sie pewaniakiem do dzikiej karty której nie dostał rok temu a zasłużył na nią. 1.53 na kolana nie powala ale on jest najlepszy z całej tej grupy oczekującej czyli Smith,Huybrechts czy niedaj boże znów Thornton.
Ogłoszenie dzikich kart jutro po finale ;)
Michael van Gerwen - Gary Anderson(+2,5) Gary Anderson @2.00 Bet365 ⛔ szkoda końcówki Gary sie odradzał ale bull wpadł
Tylko 1,3 na Gerwena to zdecycowanie za nisko. Oczywiscie wygrał dziś w kosmicznym stylu ale finały rządzą sie swoimi prawami i jestem przekonany ze nie powtórzy takiego meczu. Gary z szansą na kolejną obrone mistrza świata na pewno łatwo Shrekowi nie ustąpi. Gary gra równo przez cały turniej rozkręcając się dzis avg 103.35 i 35% dubla(nieco dziś szwankował) i tak przez cały turniej. O Gerwenie nie ma sensu za duzo pisać bo jak gra każdy widzi , ale i on jest do ruszenia jak się go naciśnie. Zabezpieczam się tutaj hadicapem +2,5 seta po fajnym kursie 2. Uważam że finał będzie zacięty a Gary nie jest na straconej pozyzji w jakiej stawiają go bukmacherzy. Jeśli ktos ma tutaj pokonać Gerwena to właśnie on.
 
szymek1621 324

szymek1621

Użytkownik
⛔Dyscyplina: Dart
Godzina: 21:00
Mecz: MvG- Anderson
Typ: Anderson
Kurs: 3,75
Buk: bet365

Analiza:
Jak zobaczyłem ten kurs to mi się mocno zdziwiłem, fakt faworytem jest MVG któremu ostatnio wszystko wychodzi a Gary ostatnie turnieje grał trochę słabiej jednak na tych mś w finale spotkali się goście którzy w całym turnieju prezentowali bardzo wysoką i równą formę i byli zdecydowanie najlepsi i to wg mnie Garry grał lepiej ale sprawdźmy jak to się ma w statystykach. Procent checkoutów Garry 44, 58, 43, 38 MVG 41 37 36 41 średnia 3 lotek Gary 107 105 102 96 MVG 103 104 105 103. Jak dla mnie Gary bardzo się przygotował do tych mś i jest na dobrej drodze żeby obronić tytuł z przed roku a kurs na niego na pewno zawyżony.
 
G 965

gugu

Użytkownik
ciekawi mnie co myślicie o dzisiejszym finale.. po wczorajszym występie MvG jeszcze się chyba wszyscy nie otrząsnęli, podobnie jak buki wystawiając takie kursy. jedno jest pewne - takiego meczu już holender nie powtórzy, dlatego możemy się spodziewać nieco gorszych statystyk. za to Gary myślę, że powinien zagrać lepiej niż w półfinale, bo potrafi grać jeszcze lepiej - chociażby w QF, co raczej zwiastuje bardziej wyrównany mecz. mimo to, nie mam pojęcia w którą stronę iść - raczej podejrzewam zwycięstwo MvG, pewnie jakoś 7-4/7-5, ale nie zdziwiłoby mnie 7-6 dla Garego. myślę, że te 4 legi powinien szkot ugrać, a 3 to na pewno, ale kursy na to są za niskie.. Gary +3,5 to dobry typ, ale w singlu też mało. w końcu został nam ostatni mecz tych udanych mistrzostw i chciałoby się trochę zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom