>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PDC: World Darts Championship 2017 - Londyn (15.12.2016-02.01.2017)

Status
Zamknięty.
wer890 300

wer890

Użytkownik
MVG - Anderson Highest Checkout over 150,5 @1.83 b365
W dzisiejszym finale spotykaja sie dwaj najwieksi darterzy świata, obaj zasłużenie dotarli do finału, obaj grali na badzo wysokim poziomie.
Garry potrafi robić wysokie check outy, o MVG nie wspominajac. Co warte podkreslenie jest to że mecz do 7 wygranych setów, a wiec panowie beda mieli czas zeby przebic ta linie. Uwazam ze warte ryzyko jest ze bedzie checkout 170 MVG go uwielbia i juz 2 razy tak zakonczył lega, kurs zachecajacy @4,5
Pamiętaj o buku./Macko18
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
Zielony win kurs 1.33 betsafe
✅✅✅
Ja tam gram pewnie mvg. Mike w tym sezonie gra swojego najlepszego dartsa, 25 wygranych turniejów, gdzie Gary jak na mistrza świata 2016 i 2015 roku zaliczył słaby sezon. Mike dotychczas średnie na mistrzostwach 106.68 gdzie Gary 104.1. Ostatnie 2 spotkania między tymi panami wygrane przez mvg, zarówno w formacie legowym jak i setowym gdzie w finale grand prix mvg wygrał z Andersonem 5:2. Dzisiaj gramy najdłuższy z możliwych formatów do 7 wygranych setów co faworyzuje także Majkiego. Cały turniej jak dotychczas bez jakichś większy niespodzianek, swoje ćwiartki wygrali faworyci oprócz Taylora, ale Barney był zaraz za nim do wygrania. Wczoraj w półfinałach także wygrali faworyci. Przy takim formacie gry i przy takiej wysokiej formie majkiego jakoś mi ciężko wyobrazić sobie jego przegraną. Myślę że początek gry będzie wyrównany, lecz później Anderson zacznie pudłować i mvg przejmie inicjatywę w meczu i dokończy spotkanie. Widzimy w ostatnich miesiącach że przeciwko mvg czy to topka czy zawodnicy mniejszego szczebla grają swojego najlepszego dartsa a mimo to majk jest zawsze krok przed nimi i z nimi wygrywa, dzisiaj będzie tak samo.
Tutaj wrzucam dotychczasowe statystyki obu panów z tych mistrzostw
 
G 965

gugu

Użytkownik
na całorocznym ciekawy bet - remis po 2 setach i na koniec win MvG @2.60 - ja w to idę podsumowując naszą dyskusje - początek może być wyrównany, na koniec ciezko łysemu zagrozić. jest szansa, a różnica między tym, a zwykłym winem ogromna.
✅✅✅
wspaniałe mistrzostwa, dzięki panowie!
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom