>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PDC: World Darts Championship 2018 - Londyn (14.12.2017 - 01.01.2018)

Status
Zamknięty.
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co myślicie:
Gurney
Barneveld
Whitlock
Reyes
Powinni wygrać czy jednak któryś z nich może zaskoczyć i przegrać?
Moim zdaniem nie ma sensu wchodzić w takie pewniaki, bo życie pokazało nie raz, że parę pewniaków na jednym kuponie to nienajlepszy pomysł. Tym bardziej jeszcze, gdy weźmiemy pod uwagę, że faworyci dotychczas w większości wcale nie mieli łatwych przepraw, a sporo z nich nawet swoje mecze przegrało, na co zwrócił uwagę Maćko18. Z moich obserwacji wynika, że warto próbować grać linie na najwyższe checkout&#39;y faworytów. Nie spinają się oni na niewiadomo jak okazałe zwycięstwo, po prostu chcą wygrać. Choćby MvG stracił seta z Kistem. A wiadomo, że im dłużej mecz trwa, tym więcej szans pojawia się na fajne zamki. W tym akurat ci faworyci są świetni, bo nie bez przyczyny są wysoko w rankingach. Z takich zdecydowanych faworytów chyba jedynie Gary Anderson miał najwyższy checkout poniżej granicy 100 (82 bodajże).
Dlatego ja na dzisiejsze mecze spróbowałem:
Typ: Suljovic najwyższy checkout powyżej 111,5
Kurs: 1,85 w lvbet
Wynik: 72 ⛔

Typ: Gurney najwyższy checkout powyżej 112,5
Kurs: 1,85 w lvbet
Wynik: 170 ✅

Mecz Suljovicia na mega niskim poziomie, Painter nie wywołał żadnej presji na przeciwniku, przez co sobie Suljovic układał niskie zamknięcia, chociaż był bardzo blisko zamknięcia 160pkt. Przymierzał się też ładnie do 132pkt, ale nic z tego, więc dziś skuteczność 1/2 ;)
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Coś cisza w temacie :p A tu już kolejny dzień Mistrzostw nas czeka ???? Ja - idąc wczorajszym tropem - szukam dziś wysokiego checkout&#39;u u Van Barnevelda. Jest zdecydowanym faworytem dziś, ale nie jestem przekonany do jego zwycięstwa w trzech setach. Moim zdaniem North powalczy o seta, a już na pewno zaprezentuje się lepiej niż Painter wczoraj przeciw Suljovicowi, dzięki czemu da Holendrowi szansę do pokazania swoich umiejętności. Linia 113,5 nie wydaje się zbyt wygórowana, dlatego ja jeszcze raz próbuję ten typ zakładu dziś ???? Mimo wszystko lepszy typ niż na over setowy, bo choć jak pisałem nie jestem przekonany, że Barneveld zamknie to w trzech setach, to jednak umiejętności wystarczające ma, żeby tego dokonać. Dlatego skupiam się dziś na zamknięciach legów, a nie ich ilości ;)
Typ: Raymond van Barneveld najwyższy checkout powyżej 113,5
Kurs: 1,85 w lvbet
Wynik: 81 ⛔
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Sypnęło konkretnymi niespodziankami w 1 rundzie MŚ, a tu taka cisza? ???? Wade out, Chisnall out, ale to jeszcze nic, przedwczoraj Webster wtopił z kwalifikantem, a wczoraj Lewis z debiutującym Munchem! Wiadomo, wszyscy faworyci byli dalecy od swojego optimum i jakoś ich można tłumaczyć, Lewis dodatkowo po kontuzji, ale wyglądał ostatnio zaskakująco dobrze po takiej przerwie. W każdym razie niespodzianek dużo jak nigdy i ma się wrażenie że to nie koniec.
Smith, Michael vs Lennon, Steve
Number Of Sets: Powyżej 3.5 @ 1.41 ✅ 3-2 dobry mecz..
Handicap By Sets: Lennon, Steve (+1.5) @ 1.87 ✅
Match Result: Lennon, Steve @ 3.06 ⛔
Marathon
Z dzisiejszych meczy jeśli miałbym wskazywać jakiś z potencjałem na niespodziankę to wskazałbym Smitha. Były młodzieżowy mistrz świata sprzed paru lat na razie nie spełnia pokładanych w nim nadziei. Jasne, to gracz widowiskowy, wbija maksy seryjnie, jak jest w formie i ma dzień to może ograć każdego (o czym swego czasu przekonał się sam Taylor). Ale nawet wtedy gdy punktuje to zwykle miał problem z dublami, zwłaszcza pod presją. a format setowy ma to do siebie, że nie ważne ile rzucisz maksów, tylko jaką masz skuteczność na wyjściowych lotkach. I tu widzę szansę dla doga, bo Lennon potrafi wbijać duble, w tym sezonie 48% i myślę, że na MŚ świata z formatem setowym będzie mógł tymi dublami nieco zniwelować przewagę Smitha w legu, a jeśli w średnich nie będzie przepaści to może się zrobić ciasny mecz, z szansą na coś więcej.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
20.12.2017
DUBEL
Bernie Smith wyższy checkout @ 1,50 ✅
146 - 40. Formalność przy takiej dominacji, ale liczba robi wrazenie.
Michael Smith więcej 180&#39; @ 1,61 ✅
Świetny początek i końcowe 10-6 w maskach. Lennon jednak też w bardzo dobrym stylu, super mecz.
AKO 2,42 William Hill ✅
SINGIEL
Bernie Smith 2-0 @ 1,72 William Hill ✅
Wynik ani przez chwilę nie był zagrożony, szybkie o gładkie 2-0, a potem nieustępliwy wystep w pierwszej rundzie. Smith pokazał się z dobrej strony.

Gratuluję wszystkim udzielającym się w temacie, gdyż był to niezwykle owocny dzień.
Największą tegoroczną niespodziankę mamy już za sobą także może aż tak nie wybiegajmy w te utopijne wyobrażenia, bo zakończymy te mistrzostwa na sporym minusie;) Pierwsze typy w tym roku z mojej strony, mam nadzieję że odczaruję słabą passę bo póki co w dziale dość czerwono. Nie mam jakoś ochoty na większe rozprawki także do rzeczy. Rozpoczynam przygodę z WDC od dubla i singla granych u brytyjskiego buka. Bernie Smith to żaden wirtuoz, ale trafia na Zong Chen Xiao. Spodziewam się wyjątkowo żenującego meczu, niemniej powinno być lekkie 2-0 dla nowozelandzkiego zawodnika (kurs 1,8 w iforbet ewidentnie do gry). Chińczyk nawet w swojej ojczyźnie jest średniakiem, Smith powinien go bez większych problemów pokonać, później jednak nie wróżę mu szans w pierwszej rundzie. Co do meczu Smitha to wiele napisał już psotnick. Ja aż tak pozytywnie do debiutującego na tej imprezie Lennona nie jestem nastawiony, i chociaż życzę mu jak najlepiej, to w aspekcie maksów nie poradzi sobie z Bullyboyem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +54
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nie wiem czy wszyscy o tym wiecie Panowie, ale unibet codziennie daje podwyższone AKO na zawodnik wygra, uzyska wyższy C/O i zdobędzie więcej 180&#39;s. Udało się zarobić na MVG, Crossie, Thornie czy Gurneyu, więc atakuje dalej. Wczoraj Barney zepsuł małą ilość 180&#39;s, ale dzisiaj myślę, że można spróbować dwie propozycję.

Simon Whitlock wygra, zdobędzie wyższy CO i rzuci więcej 180&#39;s - 3.5/unibet ✅
Michael Smith wygra, zdobędzie wyższo C/O i rzuci więcej 180&#39;s - 3.5/unibet ✅

O 180&#39;s jestem spokojny, bo obaj Panowie żyją tymi maxikami. Smith i Whitlock rzucają szybko i jeżeli trafią te jedno T20 to często dokładają kolejne. Co z wygraną? Lennon, który jest przeciwnikiem Smitha zagrał całkiem dobry Grand Slam i myślę, że od kolejnego roku będzie stałym bywalcem ET jednak na Bullego to za mało. Smith zapewne nie zagra równo i straci seta, ale o wygraną jestem spokojny. C/O to zazwyczaj spory przypadek, ale Lennona też nie ma co uważać za profesora od zamków. Jakieś 120 max, a Smith przecież może skończyć jakieś 121Bullem ;) Whitlock to najbardziej nierówny gracz w PDC, więc nie pcham się w niskie kursy. Maxy lubi, a jakiś niekonwencjoalny zamek też może zrobić. Dla mnie niemieccy darterzy są słabi i Schindler to równie słaby gracz co Artut czy Hopp. W obu typach widzą przesadzone kursy, więc myślę, że można polecić.
 
Otrzymane punkty reputacji: +67
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
21.12.2017
Peter Wright - Diogo Portela
Powyżej 3.5 lega w pierwszym secie @ 1,70 Forbet
✅ 3-1, Portela zdumiewająco rozpoczyna mecz od przełamania i mimo że Snakebite wraca potem na swój poziom to zakład do przodu.
Diogo Portela to win 4 or more legs and to checkout 80 or higher @ 2,75 Ladbrokes
✅ Znakomity drugi set w wykonaniu debiutanta i już po Dwóch rozgrywkach bardzo wysoki kurs wchodzi. Zejście z 99 robi wrażenie i wbrew wielu ekspertom - Diogo urywa seta.

Czekałem na ten mecz od początku turnieju, mam nadzieję że podtrzymam dobrą serię zapoczątkowaną wczoraj. Tym razem dwa single z jednego spotkania, bo zobaczymy dziś mojego ulubieńca. Ustalmy na początku - jego brazylijski rywal to zawodnik słaby. A mimo to gram de facto dwa zakłady w jego stronę. Dlaczego tak? Wszystko przez stan zdrowia faworyzowanego Szkota. Niestety do ostatniej chwili ważyły się losy występu Pity w tym turnieju. I to jest argument nie do podważenia, na którym opieram powyższe typy na Portelę. Snakebite ma bodajże kamienie żółciowe, które mu naprawdę doskwierają. Sam fakt, że rozważał odpuszczenie najważniejszego turnieju w roku pokazuje skalę problemu. Nie jest to może insider najwyższych lotów (pozdrawiam fanów książki &quot;Przekręt&quot;), niemniej taka informacja nie zdarza się często i jestem pewny, że odbije się to na jego grze w meczu z Portelą. Tu widzę właśnie szansę Diogo na ugranie czegokolwiek. Liczę na to, że zmotywuje się na jeden z ważniejszych pojedynków w swoim życiu. Podobnie było gdy ten (nie bójmy się tego słowa) półamator zagrał z Schindlerem. Pokazał wtedy całkiem przyzwoity poziom i skończył ze 109, by potem w meczu z Huybrechtsem zejść z 65. Przy takim kursie zejście powyżej 80 jest warte ryzyka, a i cztery legi są do ugrania. Tak jak pisałem - przy chorobie Wrighta mecz będzie ciągnął się nieco i nie widzę jakoś szybkiego zakończenia partii przy tej chorobie. Cztery legi w pierwszym secie też powinny zostać ugrane, Peter powinien spokojnie dysponować siłami i nie napalać się na Portelę od początku. Z całych sił trzymam kciuki za Petera, ale dziś pewnie wygra rozwaga i dzięki temu Portela będzie mógł się pokazać. Po takich kursach oba zakłady są godne polecenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +55
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pita-Portela
Typ: Under 6.5 180&#39;s - 1.72/unibet ✅
6 sztuk ;)

Pita problemy miał, ale jak się zdecydował zagrać to zagra i wygra bez większego problemu. Portela to półamator. Parę spotkań w TV ale zazwyczaj w plecy bez nadzwyczajnych średni. Spodziewam się bardzo krótkiego spotkania. Pita rzucający 100/140 i solidny na dablu. Jeżeli tak zagra to nie straci seta i przegra około 4 legi ;) Linia bardzo wysoka, bo Portela to raczej więcej niż 2 maxów nie rzuci, a Wright to przecież żadna maszyna. Dużo zależy od lotek, a dziś nie wiadomo czym zagra. Nie mniej jednak Pita większość swoich maxów rzuca z lepszymi przeciwnikami. Delikatnie, ale myślę że poprawnie.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczoraj sporo farta, ale mimo to siadło bardzo fajnie. Na dzisiaj luźna propozycja na mecz MVG - Wilson.
MVG-Wilson
Typ: MVG 170 C/O - 9/unibet ⛔

Bardzo luźna propozycja ale moim zdaniem bardzo fajna. Holender to maszyna tak naprawdę do wszystkiego i moim zdaniem na 100% zrobi on przynajmniej dwa 170 C/O na tym turnieju. W zeszłym roku łącznie 3 z czego 2 właśnie w 2 rundzie. Do tej pory mieliśmy rekordową liczbę 170 C/O w pierwszej rundzie i jestem zdania, że MVG również bardzo będzie chciał to zrobić. W spotkaniu z Kistem 3 podejścia do 170 C/O oraz po jednym do 161 i 167. Żadne z nich nawet nie doszło do Bulla. Dzisiaj również wydaję mi się, że przynajmniej 2/3 razy ustawi się na 170. Jak będzie z wykończeniem to już ciężko powiedzieć, ale moim zdaniem kurs warty ryzyka.
164 C/O i dwa pudła na Bullu żeby zamknąć 170... ????
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Van der Voort V. - Beaton S. ✅✅✅ 4:0 wynik bardzo dobry, przy braku skuteczności dubli Beatona
Typ: Van der Voort -1,5s - 2,10 sts

Vincent w pierwszej rundzie wyeliminował Dave&#39;a Chisnalla, wygrywając 3:0. Dla mnie była to duża niespodzianka. Rzut oka na staty:
Vincent - średnia 98,90, double 56,25%, 180s - 6
Steve - średnia 93,28, double 39,13%, 180s -
Steve swoją pierwszą rundę z Irlandczykiem O&#39;Connorem, wygrał 3:1.
Jesli Vincent utrzyma swoj rytm z poprzedniego meczu to nie powinno być problemu aby ten zakład wszedł.
Price G. - White I. ⛔⛔⛔ Gerwyn Price zagrał naprawdę świetnie
Typ: win Ian White - 1,98 sts

Zaczynamy druga rundę mś. Mnie w tym pojedynku bardziej przekonuje Ian White, dla mnie bardziej stabilny z tych dwóch graczy. Zazwyczaj dobrze sobie radzi z równymi sobie, nie spala się, czego nie można powiedzieć kiedy przychodzi mu grać z kimś kiedy przychodzi mu grać z pozycji underdoga. Pierwsza runda w wykonaniu tych dwóch gentelmenów bardzo zbliżona. Spójrzmy na statystyki:
Ian White - średnia 96,89, double - 55,56%, najwyższy checkout - 95
Gerwyn Price - średnia 101,55, double 36%, najwyższy checkout - 76
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
D 0

damiksek

Użytkownik
M.Suljovic - R.Thornton
Typ: Najwyjższy Checkout 170- kurs 12.00 lvbet

Cóż, pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, myśle że będzie tu przynajmniej 6 setów a na pewno będą szanse aby skończyć checkoutem 170. Kurs jest bardzo wysoki więc typ warty grania, zarówno Suljović jak i Thornton potrafią zrobić wysoki checkout i może dzisiaj się to uda.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Mensur - Thorn
Thorn wiecej 180 i przegra mecz ✅✅✅ 5 -1 w 180-tkach, 2-4 w meczu ????
kurs 1.8/ 1xbet
Bardzo fajny zaklad na mecz Mensura. Myslę na dla nas wszytkich sprawą jasną jest ze Suljovic ten mecz wygra a z racji tego ze rzuca mało maksów to uważam ze ten bet jest wart spróbowania. Mensur w pierwszej rundzie tylko jeden maks natomiast Thornton aż 6. Generalnie Robert zawsze rzucał sporo 180-tek, mecz według mnie będzie dosyć długi co sprzyja na budowanie przewagi w maksach.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Brown K. - Lerchbacher Z. ✅✅✅ 4:2
Typ: Brown K. -1,5s - 2,02 sts

Obydwoje w pierwszych rundach pokonali w 5 setach swoich przeciwników. Keegan Browan pokonał wysoko rozstawionego Jamesa Wade&#39;a, a Zoran Lerchbacher pokonał Mervyna Kinga wygrywając 3 sety pod rząd od stanu 2:0 (warto tu dodać że nie sprawiła tego genialna gra Zorana, a raczej przeciętna gra Kinga). W tym meczu widzę przewagę Keegena Browna, statystyki z pierwszych rund w zasadzie pokazują że zagrali oni na podobnym poziomie, ale Keegan Brown w pojedyńczych setach umie wchodzić na poziom średnią około 105 pkt, podczas gdy Zoran to przeciwnik który oscyluje raczej stabilnie ok. 90. W tym pojedynku wybieram pójście za możliwościami Keegana i liczę na dobry mecz który pokryje ten zakład.
West S. - Wattimena J. ⛔⛔⛔ Wattimena dostał niestety kontuzji mózgu, spalił się całkowicie
Typ: Wattimena J. -1,5s - 2,60 sts

Wattimena pokazał się z bardzo dobrej strony w spotkaniu pierwszej rundy MŚ. Pokonał po świetnym meczu Joe Cullena i wg mnie był to jeden z fajniejszych i ciekawych dla oka meczy pierwszej rundy. Jerome pokazał w nim naprawdę dobry poziom darta, udowadniając że umie kończyć czując oddech rywala na plecach. Statystyki nam pokazują znów praktycznie identyczne wyniki, nikt z nich się nie wyróżnia na tle drugiego. Nie mniej wg mnie warto spróbować dobrego kursu i zaufać temu młodemu Holendrowi.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
PDC World Championship.
Michael Smith - Robert Cross
Over 15 180s &amp; Each Player To Checkout Over 120: Yes @ 7.5 ⛔ bardzo blisko... maksów zatrzęsienie bo 29✅, można by obdzielić 3 mecze, checkout Crossa też na ✅ bo 164, niestety Smith skończył tylko 116⛔ a miał parę szans na zamek 120+, SZKODA.
1xbet
Według mnie dość ciekawy typ na zestawienie takich big scorerów jak Smith i Cross. Jeśli mecz potrwa 5-6 setów to o over maksów byłbym spokojny, obaj to czołówka w tym elemencie w tourze, co zresztą już potwierdzili w pierwszej rundzie, bo Smith narzucał 10x 180 (na pełnym dystansie 5 setów), a Cross 6 maksów, ale tylko w 3 setach. Z wysokimi zamkami też to chłopaki lubią i potrafią, Smith skończył 150, Cross 121, a myślę, że w zestawieniu graczy którzy grubo punktują w legu to wysokie zamki będą potrzebne i pojawią się takie sytuacje, zwłaszcza żeby zrobić brejka w legach rywala. Kilka niewiadomych jednak jest, przede wszystkim Cross zagra po 8 dniach przerwy, co różnie może na niego wpłynąć, po drugie ile ten mecz potrwa? Bo murowanym faworytem jest Cross i mam nadzieję, że Smith się nie zbłaźni na dublach i wygra przynajmniej jednego seta w którym rzuca pierwszy, a to powinno zagwarantować że te 5-6 setów jednak pograją. Zresztą po takim kursie i tak warto spróbować w jakiejkolwiek sytuacji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Nie rozumiem idei dopuszczania tylu zawodników do MŚ. To co serwują nam Brown i Lerchbacher to się nadaje na paraolimpiadę i rzucanie stopami (z całym szacunkiem dla inwalidów bo pewnie niejeden lepiej by rzucał niż Ci zawodowcy). Oczy bolą od oglądania tego.
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
Whitlock S. - Webster D.
Typ: Webster D. - 2,20 lvbet ✅✅✅ 4:1 dla Darrena Webstera
Webster D. -1,5s - 3,05 lvbet ✅✅✅

Darren Webster wygrał swoje pierwsze spotkanie 3:2. Dobry mecz Webstera, szczególnie piąty set który musiał wygrać, był pod presją, bo prowadził 2:0 w setach i nagle się zrobiło 2:2 i zrobił to doskonale uzyskując średnią ponad 100. Simon zagrał dość słabe pierwsze spotkanie, nie grał nic fenomenalnego i szczerze nie wiem czemu jest faworyzowany w tym meczu przez bukmacherów. To spotkanie cudem skończyło się wygraną tylko jednego seta przez przeciwnika Simona. Być może buki dlatego widzą go jako faworyta że wygrał lepszym stosunkiem lub że Darren przy stanie 2:0 dał sobie wyrwać dwa sety. Tak czy siak dla mnie faworytem jest tu Webster, jak dla mnie lepiej wyglądał w pierwszej rundzie, szczególnie podobało mi się wykonanie piątego zamykającego seta. Na pewno warto spróbować po tym kursie.
Rzut oka na statystyki z 1 rundy:
Darren Webster - średnia 90,81, najwyższy checkout - 160, double - 35,48%
Simon Whitlock - średnia 87,41, najwyższy checkout - 127, double - 28,21%
 
Otrzymane punkty reputacji: +31
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Whitlock S. - Webster D.
Typ: Webster D. - 2,20 lvbet
Webster D. -1,5s - 3,05 lvbet

Darren Webster wygrał swoje pierwsze spotkanie 3:2. Dobry mecz Webstera, szczególnie piąty set który musiał wygrać, był pod presją, bo prowadził 2:0 w setach i nagle się zrobiło 2:2 i zrobił to doskonale uzyskując średnią ponad 100. Simon zagrał dość słabe pierwsze spotkanie, nie grał nic fenomenalnego i szczerze nie wiem czemu jest faworyzowany w tym meczu przez bukmacherów. To spotkanie cudem skończyło się wygraną tylko jednego seta przez przeciwnika Simona. Być może buki dlatego widzą go jako faworyta że wygrał lepszym stosunkiem lub że Darren przy stanie 2:0 dał sobie wyrwać dwa sety. Tak czy siak dla mnie faworytem jest tu Webster, jak dla mnie lepiej wyglądał w pierwszej rundzie, szczególnie podobało mi się wykonanie piątego zamykającego seta. Na pewno warto spróbować po tym kursie.
Rzut oka na statystyki z 1 rundy:
Darren Webster - średnia 90,81, najwyższy checkout - 160, double - 35,48%
Simon Whitlock - średnia 87,41, najwyższy checkout - 127, double - 28,21%
Fajnie wyczajony. Dodałbym jeszcze, że generalnie w ostatnim czasie forma Whitlocka zdecydowanie nie jest optymalna (delikatnie mówiąc).
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Whitlock mówił w wywiadzie, że będzie zdziwiony jak się nie dostanie do PL, więc musi czuć się bardzo pewnie. Może ostatnio nie grał rewelacyjnie, ale w tym roku zdobył trzy tytuły i co najważniejsze był w finale WGP. Jeżeli patrzeć na jego pojedynek z Websterem, to warto cofnąć się o rok. To właśnie z Darrenem Aussie odpadł rok temu i to po setowym white washu. Pamiętam, że tamten mecz był kopalnią maxów na live. Simon spuścił ostatnimi czasy z tonu jeżeli chodzi o maxy, ale to dalej ten darter, który potrafi bardzo dobrze zagrać. Tym razem nie powinien dostać takiego łomotu, ale akurat tutaj może sporo zależeć od formy dnia, gdyż obaj są nierówni. Anglik potrafi grać under 90, zresztą Whitlock to samo. Jeżeli Aussie chce dalej marzyć o PL to imo powinien tutaj wygrać, a może i zawojować coś dalej.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Munch, Kevin vs Alcinas, Antonio
Munch Most 180s + Highest Checkout: Tak @ 2.40 ⛔ 2-5 &amp; 104-121 Munch szybko wrócił do swojego poziomu, miał zryw moze na 2-3 legi ale to wszystko
Marathon
Chyba dość ciekawy typ na więcej maksów i wyższy checkout młodego Niemca. Munch sprawił jak na razie chyba największą sensację turnieju ogrywając Lewisa (3-1) notując świetny run i odwrócenie meczu z 0-1 w setach i 0-2 w legach. W tym czasie rzucił 7 maksów i 3 wysokie zamki 158, 124, 118 i średnia 93. Więc widać że chłopak grać potrafi i chyba nie było to tylko chwilowe natchnienie bo parę godzin wcześniej w eliminacjach zamykał 120 i 108. Munch potrafi punktować w legu i potrafi zamykać, nawet jeśli nie powtórzy formy z meczu z Lewisem to nawet gorsza gra powinna wystarczyć na Hiszpana, który w 1 rundzie ograł swojego rodaka Reyesa po bardzo słabym meczu z obu stron (obaj średnia 84-85), Alcinas po prostu lepiej zamykał. Już nawet średnia pokazuje, że Alcinas punktuje dużo słabiej od Niemca, na przestrzeni 4 setów tylko 1 maks, do tego najwyższy checkout 82. Faworytem do awansu jawi się Niemiec, ale może nawet pewniejsze combo maksy &amp; checkout i to po dużo wyższym kursie.
 
D 0

damiksek

Użytkownik
TREBEL:
Simon Whitlock - Darren Webster
Typ: Over 5,5 seta w meczu
Kurs: 1,59 Lvbet

Zawodnicy prezentujący w tej chwili podobny poziom, podobny 3 dart avg, w zasadzie to nie ma co się tutaj rozpisywać. Obydwoje potrafią zagrać dobry mecz jak i słaby, ale dzisiaj widze tutaj 6-7 setów na spokojnie.
Kevin Munch - Antonio Alcinas
Typ: Kevin Munch
Kurs: 1,83 Lvbet

Kevin Munch zagrał naprawde bardzo dobry mecz z Lewisem uzyskując 3 dart avg na poziomie 93,5 podczas gdy Alcinas grał ze swoim rodakiem który był kompletnie bez formy a i tak wywierał presje na Alcinasie. Antonio 3 dart avg na poziomie 85,5, grający bardzo nierówno i momentami nie dało się nawet tego ogladać. Jeśli dzisiaj Muncha nie zje presja to na spokojnie powinien przejść do kolejnej rundy oddając maksymalnie 1-2 seta Alcinasowi.
Van Der Voort - Van Barneveld
Typ: Van Barneveld
Kurs: 1,38 Lvbet

Obydwoje mają bardzo dobre spotkania za sobą z average w okolicach 100, jednak Van Der Voort nie trafia bardzo dużo dubli co przechyli szale zwycięstwa na Van Barnevelda, który nie ma z tym problemów. Ciekawy tutaj byłby też typ z ilością 180 jednak nie moge się go doszukać na lvbet więc gram równie pewny typ na Barnevelda. Barneveld jest w takiej formie, że nie przejście do kolejnej rundy to byłaby duża niespodzianka.
AKO: 4,01
 
akpocki 133

akpocki

Użytkownik
van Gerwen M. - Price G.
Typ: Price G. +3,5s - 1,80 STS lub powyżej 4,5s LVBET - 1,96 ✅✅✅ 4:2 - udało się wyrwać Gerwynowi dwa sety, to teraz czekamy na ćwierćfinał van Gerwen - van Barneveld.

Drugie spotkanie w którym panowie zmierzą się w walce o ćwierćfinał, faworyt jest nam doskonale znany Michael van Gerwen który zmierzy się z Gerwynem Pricem. Gerwyn jest naprawdę w dobrej formie i myślę że stać go śmiało na ugranie 1 seta, oczywiście należy pamiętać że gra z obrońcą tytułu, który gra pewnie od 1 rundy, ale myślę że nie będzie to mecz do zera, stąd ten typ. Ostatnio przejechałem się na Gerwynie, myślałem że Ian White zagra lepiej, nie mniej został pokonany gładko 4:0 i była to zasługa tego co grał Gerwyn tego dnia.
Staty:
Gerwyn Price
1 runda - średnia 101,55, double - 36%, 180s - 4
2 runda - średnia 96,93, double - 46,43%, 180s - 7
Michael van Gerwen
1 runda - średnia 106,17, double - 68,75%, 180s - 4
2 runda - średnia 108,65, double - 57,14%, 180s - 4
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom