>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PDC: World Darts Championship 2019 - Londyn

piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Jamie Lewis - Dave Chisnall
Typ: over 15,5 180s
Kurs: 1,86 w Betsson
Wynik: 13
⛔ Wszystko było na dobrej drodze, szkoda, że Lewis nie ogarnął choć seta, wtedy by pewnie siadło ????
Jak psotnick słusznie zauważył, Lewis ma najwięcej maksów w turnieju, ale wszystkie mecze grał na pełnym dystansie. Z drugiej strony nic nie wskazuje, żeby dziś mecz miał być szybki i krótki dla któregokolwiek zawodnika. Szykuje się zacięty mecz, a w takich spotkaniach koncentracja będzie maksymalna i skuteczność na 180-kach może okazać się kluczem do wygranej. Chisnall w obu meczach po 6 maksów zaliczył, dziś myślę, że te 3 maksy na seta są w stanie zrobić, a mecz poniżej 6 setów nie powinien trwać ;) Zwycięzcy nie odważę się typować, chcę obejrzeć kawał dobrego darta przed meczem mojego ulubieńca, Crossa ;)
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Jak dla mnie Smith jednak to weźmie, jest równiejszy przede wszystkim, zagra pewnie coś w okolicach 98-101, Luke super gracz, obserwuje go już w zasadzie od początku roku, bywa jeszcze nieregularny ale to kwestia czasu, na dłuższym dystansie może pod koniec spuchnąć, no zresztą umówmy się 2 razy z rzędu taki mecz raczej się nie przytrafia jak ten z Crossem. Jakby był zakład o długość trwania spotkania to zdecydowanie under, obaj rzucają piekielnie szybko, tu ich ostatni mecz 11 lęgów w 15min ????
 
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Jak dla mnie niespodziankę możemy mieć w meczu Andersona, obaj panowie rzucają bardzo podobnie, w okolicach 95-98, Gary męczył się już z Wattimeną i z Dobeyem i tak na prawdę z oboma mógł polecieć, gdyby zachowali więcej spokoju w końcówce. Chisnall poza 2-oma pierwszymi setami z Paynem bardzo łatwo rozprawia się ze swoimi rywalami i wygrał 11 kolejnych setów. Ostatni pojedynek wygrał właśnie Chisnall nieco ponad miesiąc temu. Chisnall 3.0
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Grał ktoś wczoraj na Crossa w Unibecie i nie wiadomo z jakiej paki dostał zwrot ? Nie żebym narzekal ale troche to dziwne ???? W uzasadnieniu mam &quot; zwroty za kampanię&quot; Co to znaczy ?
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Grał ktoś wczoraj na Crossa w Unibecie i nie wiadomo z jakiej paki dostał zwrot ? Nie żebym narzekal ale troche to dziwne ???? W uzasadnieniu mam &quot; zwroty za kampanię&quot; Co to znaczy ?
Rozumiem że typ powinien być na minus? Ja bym nie pytał ????
====
Luke Humphries - Michael Smith
TOTAL LEGS: OVER 29.5 @ 1.91 ⛔
MOST 180S IN MATCH: LUKE HUMPHRIES @ 4 ⛔
1xbet
Po wczorajszym meczu chyba nie ma wątpliwości że Humphriesa obleci trema czy coś, bo gość ma stalowe nerwy. Przecież wczoraj po pierwszych 2 setach można było się spodziewać że to będzie wtopa do zera, w pierwszym został zdmuchnięty przez Crossa do zera, w drugim prowadził 2-0 by przegrać swojego seta, a mimo tego nie wpłynęło to negatywnie na jego grę. Wręcz przeciwnie! Wygrał następne 4 sety i wywalił obrońcę tytułu z turnieju. Więc jeśli chodzi o psychikę to został już sprawdzony w najtrudniejszych okolicznościach z dobrym skutkiem. Dlatego myślę, że to może być bardzo wyrównany mecz i over legowy pasuje tu jak ulał, tym abrdziej że linia 30 legów do ogarnięcia nawet w 7 setów (co pokazał choćby dzisiejszy mecz Chisnalla z Andersonem, a tu spodziewam się bardziej wyrównanego boju). Do tego spróbowałbym też że Himphries rzuci więcej maksów, ma do tego dryg, wczoraj po podobnym kursie wszedł taki typ w meczu z Crossem, dzisiaj pewnie będzie o to trudniej bo Smith ładuje w te treble20 jak najęty, ale też często schodzi na 19tki jak mu coś nie pasi.
 
M 220

mm25

Użytkownik
Co myslcie by jutro uderzyć w Andersona kurs 2.50 i Smitha 1.38 na doubla??
Trochę to ogladałem i ten Anderson lepiej mi sie widzi jak Van gerven..
Pewnie i kursy mogą spadać..
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Van Gerwen v Gary Anderson Gary więcej maxów @1,80 Uni (remis-wtopa)
Mighty Mike bardzo często kombinuje i schodzi z trzecią lotką na 19 bądź 18. W meczach ćwierćfinałowych Anderson 12 razy 180&#39;s - Gerwen 5. Gary jeden leg więcej, mecz bardziej zacięty aczkolwiek i tak dużo lepiej siedziała ta t20. Latający szkot zostaje przy 20, maxy potrafi odpalać raz za razem. Jakoś tak myślę, że w tej statystyce górować będzie Gary. Linia 13,5 na same maxy duża, do przekroczenia ale to już zależy od czasu trwania meczu. Wolę taką opcję.
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
To mój pierwszy post podczas tegorocznej imprezy, ale mamy do czynienia z jednymi z najbardziej nieprzewidywalnych MŚ w ostatnich latach i wolałem nikogo nie narażać na straty. Dzisiaj jednak znalazłem dwa bardzo ciekawe zakłady, jeden stosunkowo pewny, drugi natomiast przekonał mnie dobrym kursem..

Poniżej 46.5 maksów w wieczornej sesji @ 1,91 Betsson ⛔⛔⛔

Rozkrecili się, chłopcy...
30 maksów u Smitha i Aspinalla, do tego 22 u Andersona i Shreka i po typie. Swietne i atrakcyjne spotkania

Tutaj sprawa jest prosta. Linię widziałbym koło 40, a nie tak wysoką. Wczoraj 49 180&#39; w czterech spotkaniach, dzisiaj dwa mecze. Wiadomo, na większej przestrzeni, ale myślę że skoro wczoraj taki MvG trafił tylko pięć, grzechem byłoby nie spróbować. Średnio 23,5 lotki w każdym ze spotkań to bardzo wysoko zawieszona poprzeczka, moim zdaniem zbyt wysoko.
Smith wygra pierwszy set 3-0 @ 7 Betsson ✅✅✅
Wspaniały poczatek Michaela i mamy trafiony naprawdę apetyczny kurs.
Bully Boy nie wchodzi w spotkania w dobrym stylu. Mimo to biorę ten zakład, nie ukrywam że ze względu na apetyczny kurs. Najpierw parę słów przeciwko typowi... Analizując bowiem jego cztery spotkania na tegorocznych MŚ:
a) Nie bez problemów wygrał 3-2 w pierwszym secie pierwszego meczu na MŚ.
b) Z Hendersonem źle wszedł w mecz i przegrał pierwszą partię 2-3.
c) Z Searlem wygrał 3-1, dwa razy przełamując rywala ale sam również dał się przełamać, i wygrał pierwszego seta 3-1.
d) Wczoraj z Humphriesem przełamał go dwukrotnie, i podobnie jak powyżej wygrał 3-1.
I te dwa powyższe mecze dają nadzieję na dobry pierwszy set w jego wykonaniu. Stawka coraz wyższa, szansa na największy sukces w życiu jeszcze nigdy nie była tak prawdziwa.
Warto zaczekać na to, czy Smith będzie rzucał pierwszy, jeśli tak zdecydowanie polecam ten zakład po tak apetycznym kursie. Przykładowo 365 dało tutaj kurs 4, także mamy konkretne value.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
Co myslcie by jutro uderzyć w Andersona kurs 2.50 i Smitha 1.38 na doubla??
Trochę to ogladałem i ten Anderson lepiej mi sie widzi jak Van gerven..
Pewnie i kursy mogą spadać..
Zapowiada się kapitalny mecz, myślę, że to jest taki mały finał. Anderson wczoraj mi bardzo imponował, świetnie się go oglądało i będę mu dzisiaj kibicował. Uważam, że szanse ma, można celować w jakieś handi i wyżej wymieniony typ na więcej 180tek po stronie Szkota również bardzo dobry.
 
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Faktycznie, w betsafe/betsson dali parę ciekawych typów na wieczorne półfinały MŚ PDC. Ten kurs @7.0 na 3-0 Smitha w 1 secie bardzo kuszący, zwłaszcza jak będzie pierwszy rzucał, ale nawet bez tego do zrobienia.
MOST 180S IN SUNDAY EVENING SESSION
Zwycięzca: Gary Anderson @ 3.00 ⛔ Smith 17, Anderson z MVG po 11..
Betsafe
Moim zdaniem dobra opcja na wieczór. Garyego może boleć kręgosłup, może nie być w takiej formie jak był kiedy zdobywał 2x z rzędu mistrza, ale to wciąż jedyny gość, który potrafi okiełznać najlepszą wersję MVG. W ubiegłym sezonie MVG nie był w swojej najlepszej formie i Cross to wykorzystał, sam oczywiście grając zjawiskowo. Ale do rzeczy, Anderson może nie w topowej formie, ale to zwykle objawia się w dublach, bo z punktowaniem i maksami nie ma problemu. Jak pierwsza lotka wpada w T20 i nie jest zasłonięty trebel to na 80% będzie maks. Po prostu działa wtedy pamięć mięśniowa co sprawia że następne lotki są rzucane tak samo, z taką samą siłą, pod takim samym kątem itd. Czasem to się obraca nawet przeciwko zawodnikowi, kiedy pierwsza lotka wpada w sektor 20 to następne też w tym samym miejscu w bardzo ciasnym skupieniu. Smith też to ma, ale będzie miał mniej okazji do rzucania bo jego mecz zapowiada się na szybką egzekucję. I właśnie dlatego to Anderson dzisiaj dla mnie jest faworytem by mieć najwięcej maksów nie tylko w swoim meczu, ale w obu półfinałach. Po pierwsze, MVG nie rzuca tak dużo jak kiedyś 180ek, raz że nie musi bo 19tki wchodzą mu tak samo albo i lepiej, w końcu to Holender. Więc tu Gary powinien być górą. Jakieś zagrożenie można widzieć z Smithcie, ale po pierwsze jego mecz powinien być o wiele krótszy, myślę, że 6-2 6-3 to maks co Aspinall będzie w stanie wyrzeźbić, a może i zbytnio wyceniam jego siły, w końcu pewnego poziomu nie przekroczysz, myślę że prze turniejem marzył o 2 rundzie a tu półfinał i trema musi się pojawić. A mecz Garyego z MVG to zupełnie inna bajka, chłopaki mogą grać długo nawet na pełnym dystansie i po 5 legów w każdym secie. Więc czasu i miejsca na wbijanie maksów co niemiara. Może się przypomnieć tutaj pamiętny finał MŚ 2017, kiedy obaj pobili rekord maksów 42 i wtedy Gary był lepszy w maksach 22-20, a wtedy Van Gerwen był o wiele bardziej skupiony na t20.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
psotnick 827,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anderson mizeria, a w ostatnim secie to już kryminał.. chyba 9 spudłowanych dubli, kiedy MVG był daleko z tyłu i już sie pogodził ze stratą legów i seta, a tu zamiast wygrac seta dopuścił Holendra do dubli i ten nie pudłował... A w następnym secie rzucałby pierwszy i może by jeszcze coś z tego było.
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Panowie 7.50 kurs na to, że oboje zdobędą powyżej 15 maksów i ponad 125 checkout? Jeśli to będzie dobry finał i Smith zagra na dobrym poziomie, zobaczymy jakieś 10 czy 11 setów to naprawdę mogę uwierzyć,że panowie to ogarną a kurs marzenie. Oferta w Betssonie
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Witajcie. Panowie jako, że w darcie jestem trochę zielony, chociaż lubię sobie pograć, to mam do Was pytanie. O co chodzi w becie &quot; najwyższe zamknięcie i są opcje +/- 149,5?
Z góry dzięki za odp ????
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Finał za godzinę, więc na szybko kilka propozycji ode mnie:
Michael van Gerwen -3.5, @2.20 ✅
Michael van Gerwen checkout powyżej 140.5, @1.85 ⛔
Pechowo, bo minimalnie nie trafił przy 170
Michael van Gerwen wygra + więcej 180-tek, @2.60 ✅
170 checkout w meczu, @4.00 ⛔

Kursy z Unibet.
Moim zdaniem to będzie mecz jednego aktora, czyli MvG. Smith bardzo często spala się w najważniejszych momentach, nie wytrzymuje presji, a grając z Holendrem najczęściej przegrywał psychicznie już na samym początku. Liczę na show Mike&#39;a, wysokie zamki, sporo maksów i narzucenie szybkiego tempa od pierwszego lega. Ten sezon nie był w jego wykonaniu jakiś wybitny, przegrywał w ważnych turniejach, więc będzie zmotywowany jak nigdy, żeby wygrać w tym najważniejszym.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Witajcie. Panowie jako, że w darcie jestem trochę zielony, chociaż lubię sobie pograć, to mam do Was pytanie. O co chodzi w becie &quot; najwyższe zamknięcie i są opcje +/- 149,5?
Z góry dzięki za odp ????
Chodzi o zamek. Czy wyzeruje licznik z +150pkt. Czyli prawdę mówiąc 2 potrójne wartości i Dubel albo środek ???? przykład 154 pkt. Rzuca 2x 19pkt i Dubel 20 zeruje licznik. Masz bet na plus ????
E: nie z każdej wartości może kończyć.
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
nie ma tematu to tu napisze
Michael Smith @1,55
-1,5 @1,83 uni
Smith forma z MŚ nadal trwa i wczoraj średnia 101 z solidnym Whitem. Wright znów kombinuje z lotkami i sprzętem, widać brak pewności siebie, wczoraj niesamowite męki z Lewisem przy średniej 89,5 gdzie ten nie wykorzystał 2 meczowych lotek, szczerze mówiąc słabo się to spotkanie oglądało, dużo rwanej gry, Michael tu powinien łatwo wygrać.
Chisnall - Bunting over 9,5 180&#39;s @1,73 uni
Mimo że pierwsze mecze sesji zazwyczaj nie obfitują specjalnie w emocje to ja tutaj panom zaufam którzy są po prostu maszynkami do maxów i te 10 powinni wcisnąć (wydaje mi się ze Chizzy rzuci więcej, to jakoś po 1,5)
Cullen wiecej 180 @1,57 uni
Joe lepiej rzuca maxy od Jamesa, wczoraj fajny mecz z Crossem gdzie 6x zaliczył maksymalną ilość pkt, w porównaniu Wade 3 z Pricem, starszy z anglików raczej jest specjalistą od regularnego rzucania 100-140 i świetnego finiszu
MVG więcej 180 @1,36
Myślę ze Mensur może tutaj nawet powalczyć jeśli chodzi o końcowy rezultat, szczególnie jeśli zaprezentuje podobną formę do piątkowej z Whitlockiem ale jeśli chodzi o maxy to MVG będzie zdecydowanie górą
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
Do góry Bottom