>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

PDC: World Darts Championship 2019 - Londyn

M 6,1K

makalele007

Użytkownik
nie ma tematu to tu napisze
Michael Smith @1,55
-1,5 @1,83 uni
Smith forma z MŚ nadal trwa i wczoraj średnia 101 z solidnym Whitem. Wright znów kombinuje z lotkami i sprzętem, widać brak pewności siebie, wczoraj niesamowite męki z Lewisem przy średniej 89,5 gdzie ten nie wykorzystał 2 meczowych lotek, szczerze mówiąc słabo się to spotkanie oglądało, dużo rwanej gry, Michael tu powinien łatwo wygrać.
Chisnall - Bunting over 9,5 180&#39;s @1,73 uni
Mimo że pierwsze mecze sesji zazwyczaj nie obfitują specjalnie w emocje to ja tutaj panom zaufam którzy są po prostu maszynkami do maxów i te 10 powinni wcisnąć (wydaje mi się ze Chizzy rzuci więcej, to jakoś po 1,5)
Cullen wiecej 180 @1,57 uni
Joe lepiej rzuca maxy od Jamesa, wczoraj fajny mecz z Crossem gdzie 6x zaliczył maksymalną ilość pkt, w porównaniu Wade 3 z Pricem, starszy z anglików raczej jest specjalistą od regularnego rzucania 100-140 i świetnego finiszu
MVG więcej 180 @1,36
Myślę ze Mensur może tutaj nawet powalczyć jeśli chodzi o końcowy rezultat, szczególnie jeśli zaprezentuje podobną formę do piątkowej z Whitlockiem ale jeśli chodzi o maxy to MVG będzie zdecydowanie górą
smith tragiczny poziom duble 20 nie rzuca na 3 lotki to jak wygra to bedzie jakis cud. Ogolnie oboje robia sobie jakies prezenty i chyba nikt nie chce wygrac
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
smith tragiczny poziom duble 20 nie rzuca na 3 lotki to jak wygra to bedzie jakis cud. Ogolnie oboje robia sobie jakies prezenty i chyba nikt nie chce wygrac
Smith znacznie obniżył loty od wczorajszego wieczoru a Wright zdecydowanie pewniejszy i wynik jest jaki jest...
 
Do góry Bottom