>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: World Matchplay 2017 - Blackpool (22.07-30.07.2017)

Status
Zamknięty.
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Typ: Wygra turniej - MvG @ 1,72
Zielony tradycyjnie ma fajną drabinkę. Jego przeciwnikami kolejno powinni być: Bunting, Whislock, Teylor/Barney oraz Chisnall/Lewis. Przy takiej formule jak dla mnie MvG nie będzie mieć z nimi żadnym problemów. Natomiast po drugiej stronie powinno być ciekawie. Dwaj faworyci czyli Gary i Pita łatwo mieć nie będą. Pierwszy z nich prawdopodobnie zagra m.in z Gurneyem i Mensurem natomiast Wright z potrafiącym namieszać Reyesem i Smithem albo Wadem. Gdzieś wyczuwam niespodziankę ???? Podsumowując przy tak długiej formule jedynie gary może powalczyć, Pita jest mocno pod formą i jego nawet w połfinale może zabraknąć. Zielony weźmie ten turniej i będzie gonić Teylora pod względem zwycięstw ???? Kurs jak najbardziej do gry.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Witam milosnikow darta ;) przed nami tydzien emocji a co za tym idzie miejmy nadzieje okazja na przytulenie gotowki .
Az z radosci sie usmiechnalem widzac pare Gurney - van de Pas i kurs 1,55 na Irlandczyka ! Przyznam szczerze ze jestem fanem talentu Gurneya i mysle ze wkrótce dolaczy do scislej czolowki i namiesza miedzy Shrekeim , Pitą , dziadkiem Garym czy Flinstonem ;) ale do rzeczy ...
Gurney ostatnio zlapal fajna forme przegrywaja dopiero w finale z MVG w USA . Wczesniej w drodze do finalu pokonal Pite i Garego wiec to o czyms swiadczyc musi .Benito van de Pas ostatnio slabiutko ... przegrana z Carisem ? Zoltdziób ze Szwecji pogonil go 6:2 , przegrana takze z nizej notowanym Richardsonem chluby nie przynosci .
Formula najlepszy z 19 legow mysle takze na plus dla Gurneya . Warto zauwazyc ze obaj spotkali sie niecaly miesiac temu i Gurney wygral pewnie 6:3 , h2h ponadto 3:0 dla Gurneya .
Gurney - Benito van de Pas
Gurney 1,55 grubo ! ✅ ✅ ✅
Próbuje takze mała tasme;
Gurney ✅ + Suljovic ✅ + M.Smith ⛔ + G.Anderson ✅ + P.Wright ✅ Smith nijaki :/prowadzil 3:2 z przelamaniem ale po tej przewie po 5 legach wybila go kompletnie z rytmu . Glupie sa troche te przerwy , wczoraj Barneveld tez prowadzac 7:3 byla przerwa i zrobilo sie 9:8 pachniala gra na przewagi ale jakos wymeczyl 10:8 ...
AKO; 2,50 !
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
W końcu nadszedł czas na jeden z większych turniejów, aczkolwiek w pamięci World Matchplay utkwił mi jako jedna z imprez, gdzie działo się najwięcej nieprzewidzianego. Mimo to postanowiłem czegoś poszukać i o dziwo nawet te słabe buki mają maxy, dawno tego typu zakładów nie podawałem i nie grałem, więc czuję, że trzeba spróbować.

Smith-West 4-5 Wina Pusiaka, zabrakło jego maxów na początku
Over 9.5 180-tki 1.80 forbet
⛔
W internetowych widziałem linię 10.5, więc to jest już jakiś argument. Indywidualne linie też bardziej pod 10.5, gdyż Simply the West na linii 4.5 i Michał na 5.5. Wiadomo, że Stevie ostatnio nie był w najlepszej formie, ale kto śledził jego poczynania, ten wie, że starszy z Anglików potrafi siepać maxy na zawołanie. Michał tym bardziej, gdyż jest darterem z trochę wyższego poziomu. Na ostatnich ET przejawiał lepszą formę i nie zdziwię się, jak w tym turnieju powalczy o coś więcej. Wiadomo, że młodszy z wyspiarzy jest tutaj dosyć wyraźnym faworytem, ale Westa stać na walkę. Już jakieś 15-cie legów może tutaj wystarczyć do zrobienia tej linii.
Wright-Wilson 2-4 Pita nijaki
Pita Over 4.5 180-tki 1.80 forbet
⛔
Niewysoka linia, ale wszechobecna. Wiadomo, że ostatnio Pita jakoś nie szalał z maxami, ale ustabilizował się z barrelkami i korzystał w wielu meczach z tych samych, podobnych do TYCH. Jak tylko Snakebite spokojnie gra swoje bez zbędnego stresu, to prawie zawsze trzyma to 100+, a często poparte jest to wieloma wysokimi liczbami. T20 potrafi mu siedzieć nieźle, czasami przecież robił nawet dwa maxy b2b mając podejścia do 9-tej lotki. Tutaj dostaje Jamesa Wilsona, który ostatnio nie powalał na kolana. Trzeba pamiętać jednak, że jakoś się tutaj znalazł. Potrafił grać na solidnym 90-100, a dzięki temu powinien tutaj urwać kilka legów. Nawet przy 10-0 Pita ma tutaj trochę czasu na włożenie 5-ciu 180-tek.
Warto do tych dwóch betów coś dorzucić i gramy jak u normalnych buków. Wiadomo, że trzeba to już traktować bardziej w kontekście jakieś taśmy, ale imo warto spróbować te linie. Skupiłem się na razie na sobotnich spotkaniach, bo w kolejnych dniach także powinno być kilka ciekawych typów. Na czyste zwycięstwo ciężko coś znaleźć, tym bardziej, że kursy zostały już mocno zmasakrowane.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Mensur over 2,5 180-tki @ 1,60 @ forbet 3 maksy ✅✅✅
Takich linii do 10 wygranych legów się nie wystawia. Wiem że Mensur maszyną do maksów nie jest ale katujac te t20 na pewno pare rzuci. Licze tutaj na minimum 15 legów i sporo szans na powodzenie. Kurs nie może powalać tym bardziej ze mamy do czynienia z polskim bukmacherem... ale dodając do tego jakiegoś Wrighta, Gerego zaczyna to jakoś wyglądać. Polecam i powodzenia ????
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Urlop mi się troszeczkę przedłużył i nie zdążyłem nic podać ani zagrać w pierwszym dniu tego turnieju i chyba się cieszę, bo z pięciu rozpisanych typów na kartce nie weszło by nic... To troszeczkę zastanawia mnie nad sensem grania tego turnieju, bo to początek, który może zwiastować słaby turniej. Nie mniej jednak mam zamrożone pieniądze na taśmie, więc z chęcią ją podam.
Suljovic x Lewis x Taylor x MVG (-3.5)
AKO: 3.16/1xbet
✅ Izzi xd
Podaję po takim kursie jak grałem dawno co zresztą jest zapisane w moim temacie. Taylor i Lewis zagrani głównie ze względu na duże kursy. Format Bo21 sprzyja lepszym graczom i niby trudniej tutaj o niespodzianki. Adrianek ostatnio mało grał choć regularnie kwalifikował się na turnieje, z których potem rezygnował. Jego forma to zagadka, ale forma Beatona to jeszcze większa niewiadoma. Lewis to zawodnik, który potrafi zagrać na AVG100, a jego rywal to raczej półka niżej. Wydaję mi się, że przy takim formacie spotkania &quot;Spocony&quot; nawet jeżeli nie będzie grał super spotkania to jakoś je wymęczy i zakwalifikuje się do kolejnej rundy. Nie chciałem grać przeciwko Priceowi, bo można powiedzieć, że wszedł do czołówki darta jednak po raz kolejny bukmacherzy mnie zachęcili kursem. Taylor pokazał kawał dobrego darta na początku spotkania z MVG podczas jednej z pokazówek jednak koniec końców przegrał ten mecz i zniszczył wiele kuponów. Mam jakieś dziwne wrażenie, że Phil tutaj odpali i wyrzuci Shreka jednak póki co musi się uporać z Pricem. Mecz powinien być dość wyrównany jednak Walijczyk potrafi mieć straszne zastoje na dablu, które Taylor powinien wykorzystać. Dalej dorzucam mój klasyczny bet w każdym turnieju czyli Mensurka. Przy okazji każdej analizy piszę o regularności tego Pana z zawodnikami słabszymi od niego i daje mi to zarobić. Henderson to chyba najsłabszy z pośród wszystkich darterów i jak na moje może on dzisiaj dostać potężne lanie od Austriaka. Ostatnio grali ze sobą i gładko wygrał Suljovic (6:2). Mam jeszcze jeden ciekawy bet na to spotkanie, który rzucę poniżej. Na koniec zostaję MVG, który gra przeciwko Buntingowi. Anglik potrafi się motywować na lepszych przeciwników ale to nie jest jego format. Zagra 2 super legi, które skończy w 4 rundzie, a potem może się pojawić straszny przestój. Shrek takie coś wykorzystuję i myślę, że wygra łatwo. Anglika stać chyba tylko na 4-6 wygrane legi. To co napisałem to masło maślane jednak przy takim kursie warto zagrać na rozpoznanie turnieju, bo kursy fajne. Mensura miałem w mega dublu z Lechem i mam nadzieję, że da mi to plusik.

Mensur Suljovic najwyższy C/O powyżej 113.5 - 1.83/1xbet ✅ 148 na zakończenie meczu, klasa!

Moim zdaniem super linia. Austriak ciągle tłucze te 20 i siłą rzeczy często układa mu się jakieś 161, 121 czy 116 przez 25 zamiast 20 w ostatniej lotce. W ostatnim czasie zdarzyło mu się dość często zapinać wysokie zamki jak chociażby 170 pod czas World Cupu czy też jakieś 164 (?) w jednym z ostatnich ET. Jak wcześniej pisałem dla mnie faworytem jest, więc musi wygrać 10 legów. Suljovic ma jednego z lepszych dabli w całym PDC i moim zdaniem przynajmniej jeden zameczek +114 zrobi. Linia fajna, kurs fajny, więc gram. W szczególności, że buki dały nam linię na CO i 180&#39;s pierwszy raz od dawna.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Pierwsza runda za nami, do tej pory mieliśmy kilka ciekawych spotkań ale też dosyć mało 180-tek i z tego względu trochę boje sie cos z nich ruszać.
Z wtorkowych meczów wybrałem jednak dosyć ciekawego dubelka;
Mensur(-2,5) + Gurney (+5,5) @2,07/ Lvbet Łatwo ???? Gary-Gurney kapitalny mecz, mysle ze lepszego w tym turnieju juz nie obejrzymy. Brawo Daryl !!!
Mesnur w pierwszej rundzie dobry mecz z Hendersonem. AVG 95 spokojnie wystarczyło do gładkiego zwycięstwa a gdyby nie zastoje na dablach mogło być jeszcze wyżej. Austriak trzyma tą swoją dobrą formę i ogrywa słabszych od siebie rywali. W drugiej rundzię spotyka Pipe&#39;a który jednak od dawna jest graczem bardzo przeciętnym. W pierwszej rudzie co prawda wygrana z klassenem jednak Kobra po operacji jest w bardzo słabej formie i ta jego porażka z pipem była do przewidzenia. Z resztą staty z tego meczu mówią same za siebie. Obaj panowie z avg 90... Z resztą Justin od dawna gra na takim poziomie, ostatni dobry jego mecz jaki pamiętam to niestety pojedynek z naszym Krzysiem... A po za tym Pipę kręci się wokół tej 90 i przegrywa co leci. Z Mensurem wyczuwam wysoką porażkę a to handi 2,5 przy takim formacie zdecydowanie do pokrycia.
Pora na Gurneya który jest w dobrej formie, ostanio nawet finał bodajże w pokazówce w Las Vegas gdzie uległ dopiero zielonemu a po drodzę pokonująć własnie Garego z którym zmierzy się i dziś. W pięrwszej rundzię Gurney zwycięstwo z bardzo dobrym w tym meczu Benito. Avg 96 i aż 6 maksów Daryla. Anderson natomiast miał trudny jak się okazało mecz z Kistem i średnia w okolicach 100. Dziś również spodziewam się długiego i ciekawego pojedynku i daję duże, dodanie handi Gurneya.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Pierwsza runda fantastyczna. Udało mi się ominąć przegrane &quot;faworytów&quot; i w końcu większy turniej z darta pozwolił zarobić. Pozwolił, gdyż już nie będę szarżował tak ze stawkami jak w 1 rundzie chyba, że będzie jakieś turbovalue. Na 2 rundę mam 3 kuponiki i wejście jakiegokolwiek z nich daje mi minimalny plus. Nie mniej jednak liczę na kolejne 100% w tej rundzie xd
Suljovic najwyższy C/O powyżej 115.5 x Over 16.5 lega (Wright - Reyes)
AKO: 2.56/1xbet
⛔ Mensur zrobił 116 C/O jednak Wright dziś zbyt dobry na dablach dla Reyesa :/
Bukmacherzy troszeczkę ponieśli linię na zamek Mensura jednak to nadal TA linia. Mógłbym wrzucić kopię mojej analizy, gdzie piszę o tym, że Austriak tłuczę te 20 i koniec końców często zostaje mu 121 lub 116, gdy zdecyduję się na zejście w stronę Bulla. W pierwszej rundzie zapiął 148 na mecz kończąc swoim fantastycznym d14. Poza tym chybił d18 na 141, Bulla na 121 i nie trafił s20, które pozwalało mu na d20 przy 120. Teraz wydłużamy mecz do 11 wygranych legów, więc jedna szansa więcej. Moim zdaniem fantastyczna linia, która pobieram. Do tego w dubelku dorzucam ciekawy overek legowy. Zapisałem sobie ten overek po 1 rundzie w wykonaniu obu Panów, a dopiero potem przypomniało mi się, że ich H2H jest mega ciekawe. 4 pojedynki, 3 decidery i 10-7. Hiszpan w 1 rundzie średnia na poziomie 101 i pewna wygrana z &quot;Marudą&quot;. Wright dużo słabiej, bo średnia poniżej 90 i wymęczona wygrana z Wilsonem. Dzisiaj już tak słabo nie będzie i myślę, że to spotkanie może być hitem. 6 legów dla przegranego to w mojej opinii pewniak. Na to spotkanie mam jednak jeszcze jeden ciekawy bet, który znajdziecie niżej.
Suljovic (-3.5) x MVG (-5.5)
AKO: 2.93/1xbet ✅
Mega izzi ????
Mega wysoki kurs na takie handi Mensura. W 1 rundzie gdyby kończył na swoim normalnym poziomie to miałbym średnią na poziomie 100+. Pipe moim zdaniem jest najsłabszym graczem, który przeszedł do 2 rundy. Zdarzają mu się fajne mecze na poziomie 95+ jednak częściej rzuca na 90. Można rzecz, że dwa aspekty złożyły się na to, że jest w 2 rundzie. Słaba forma Kobry po kontuzji oraz styl rzucania Pipe. Każdy kto choć trochę ogląda darta wie, że nie ma bardziej denerwującego zawodnika jeżeli chodzi o styl rzucania od Anglika. Przeciąganie wybija z rytmu takich zawodników jak Smith czy Klaasen, którzy zdążyliby wyrzucić 6 lotek w czasie 1 lotki Pipe. W meczu z Suljovicem ta broń nie powinna jednak zadziałać, gdyż The Gentle również rzuca wolno i potrafi tym zastopować swojego przeciwnika. Na moje dzisiaj Mensur bierze to gładko i gdyby nie fakt, że znalazłem fajne value na mecz Wrighta z Reyesem to próbowałbym jakiegoś wysokiego handi na Mensura, bo spodziewam sie tutaj jakiegoś 11-4. Kontynuuje również grę przeciwko Whitlockowi, którego strasznie lubię, ale jego forma jest strasznie nieustabilizowana. Od World Cupa wygląda to dość słabo. W 1R co prawda wygrał dość gładko 10-5 z Andersonem. Jest to zasługa głównie dabli na poziomie 50%. Każdy co trochę widział Czarodzieja w akcji wie, że raczej nie możliwe jest aby ustabilizował takie dable w kolejnej rundzie. Przy zaledwie jednym maksie z, których zawsze żył oraz dobrej formie MVG nie widzę dla niego żadnych szans. Shrek wczoraj zniszczył Buntinga choć statystyki tego nie pokazują. Gdy trzeba było to rzucał 180&#39;s a 30% na dablach to głównie zasługa tych 15 lotek nietrafionych pod koniec meczu. Dla mnie Whitlock nawet jak odpali to przerwy po 5 i 10 legu mogą go zniszczyć. MVG jest zbyt równy. Linia niby dość wysoka ale myślę, że Holender odda maksymalnie 5 legów.
Peter Wright - Cristo Reyes
Typ: Obaj zawodnicy średnia powyżej 100 - 8.5/1xbet
⛔ 104-93
Ostatnie spotkanie obaj powyżej 100, wcześniej 95 i 96. Na temat pozostałych nie znalazłem statystyk jednak z tego co pamiętam to tam obaj grali równie dobrze. Reyes to mega ciekawy darter, który jednak ma spory problem ze stabilizacją. Jest jednak pewna zależność, a mianowicie jego wysoka forma, gdy jego przeciwnik gra równie dobrze. Wright dzisiaj będzie miał mega ciężko, więc będzie musiał się wspiąć na najwyższy poziom darta. Format może nie sprzyja jednak obaj darterzy pokazywali, że potrafią grać na 100+. Mam wrażenie, że ten mecz może być najlepszym spotkanie w 2 rundzie, a przy takim kursie aż głupio nie spróbować.
EDIT:
2 runda również z plusem ???? !
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Anderson G. - Gurney D.
Daryl Gurney - najwyższy checkout powyżej 110.5, @1.83, 1xbet ✅121

Bardzo spodobała mi się ta linia, która według mnie jest za niska (np. Unibet ma 114.5 i to po niższym kursie, co zresztą też jest warte rozważenia). Gurney to kocur, który potrafi pokonywać najlepszych kończąc mecze na wysokich średnich i dorzucając do tego wysokie zamki. Dwa dni temu z van de Pasem zaliczył 142 finish. Wydaje mi się, że Daryl może powalczyć z Andersonem, a co za tym idzie, okazji do fajnych czekałtów nie powinno zabraknąć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +21
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
25.07.2017; 23:30
Peter Wright - Cristo Reyes
Reyes to win over 3.5 legs and over 3 180&#39; @ 2,625 1xbet

Malo czasu do ostatniego meczu sesji, ale jednak czas i na moje pierwsze trzy grosze w tegorocznej edycji Players Championship. Podobnie jak Brodaty Żółw w przypadku tego pojedynku spodziewam się wyrownanego meczu i sporej ilości legów. W pierwszym meczu Cristo zagral bardzo okazale i zaliczył aż pięć 180. Dzisiaj spokojnie powinien trafić cztery sztuki. Do tego dokładamy co najmniej siedem legów ugranych w jego wykonaniu w całym meczu, bo powinien powalczyć z faworyzowanym sympatycznym Szkotem.
Dla poszukiwaczy wysokich kursów polecam też zageanie na over maxow Snakebite&#39;a, bo w linii 7.5 i kursie 5 widzę naprawdę spore value, a coś takiego proponuje nam Betsafe. Linia 6.5 przy kursie 3.60 na over maxow Cristo to tez nienajgorszy sposób ulokowania pieniędzy. Myślę, że któryś z nich dzisiaj wystrzeli ze 180&#39; i jeden z tych okazałych kursów zostanie ubity.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Malo czasu do ostatniego meczu sesji, ale jednak czas i na moje pierwsze trzy grosze w tegorocznej edycji Players Championship.
To jakaś prowokacja, czy zwykły błąd? World Matchplay to jednak nie Players Championshipy.
Do tego syfy to nie jest dobra propozycja zważywszy, że już od jakiegoś czasu Polacy nie mogą tam grać.
Reyes to win over 3.5 legs and over 3 180&#39; @ 2,625 1xbet
Do tego dokładamy co najmniej siedem legów ugranych w jego wykonaniu w całym meczu, bo powinien powalczyć z faworyzowanym sympatycznym Szkotem.
Czyli nie 3.5 lega, tylko 6.5. Spora różnica.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Byłem już przy końcu analizy ale oczywiście musiałem wcisnąć alt+r i cały wysiłek poszedł na marne.:-:)-:)-:);/: Nie chce mi się pisać od początku więc wspomnę tylko w kilku zdaniach o moich dzisiejszych typach:
Chisnall(-2,5) + Taylor(+2,5)@2,11/ Lvbet ⛔ Oglądał ktoś ten mecz ? Co ten chisnall ? zapaści dostawał na dablach w środku meczu ?
Chizzy niezła forma, kręci się przy tych średnich 95, ma niezłe dable i co najwaznijesze macha 180-tkami jak na zawołanie. Norris słabo, wyrabia te 90 avg i nic po za tym. Nie widzę dla niego szans w tym meczu.
Taylor, legenda tego turnieju, pojedynek dwóch weteranów jednak ja tutaj zdecydowanie widze win Phila który ja sie zepnie potrafi jeszcze rzucać nawet na 100+, Barney od dłuższego czasu nie wyraźny i jakoś nie chce mi sie wierzyc ze w tym meczu jakos eksploduję. Dla bezpieczeństwa daje dodatkie, lekkie handi Taylora na wypadek długiego meczu i ewentualnej gry dodatkowych legów.
Whitslock under 4,5 maksa@1,85/ forbet ✅✅✅
Simon ostatnio bardzo obniżył loty jeśli chodzi o maksy ale i o ogół gry xD wyczuwam chybki win MvG i jakieś 15 legów. W pierwszej rudznie Czarodziej tylko jedna 180 w 15 legach , mysle ze dzisiaj również nie będzie jakos błyszczał w tym aspekcie i aż 5 nie rzuci, a biorąc pod uwage fakt że w tym turnieju jakos tych maksów dużo nie ma to mysle ze są spore szanse. Powodzenia ????
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Lewis v Cross Najwyższy checkout Poniżej 129,5 @1,83 ⛔ 1xbet
W 19 dotychczasowych meczach World Matchplay w ośmiu padł over dla linii 129,5. W ostatnich 20 występach Lewis tylko 2 razy wykręcił większy checkout, Cross 2/18. Wiadomo, że teraz dystans dłuższy, jednak linia wysoka, &#39;Jackpot&#39; nie jest w rewelacyjnej formie, Cross zaś nieregularny.
 
matkowsky 25,6K

matkowsky

Użytkownik
Taylor P. - van Barneveld R.
Raymond van Barneveld - najwyższy checkout powyżej 116.5, @1.85, Unibet ⛔ Fatalny Barney.

Podobna sytuacja jak wczoraj, czyli dość niskie linie wystawione przez bukmacherów, więc z przyjemnością z nich skorzystam (1xbet również ma 116.5, ale po @1.83). Przed nami mecz dwóch niezwykle doświadczonych zawodników, który może być bardzo zacięty do samego końca, więc mam nadzieję, że Panowie zaprezentują nam kilka fajnych zamków. Postawiłem na over Holendra, gdyż w mojej opinii może on pokonać nierównego ostatnio Taylora, a do tego będzie mu potrzebna dobra skuteczność na kończących. Van Barneveld w pierwszej rundzie zaliczył 124 finish, tak samo zresztą jak w swoim ostatnim meczu z Anglikiem w kwietniu - taka ciekawostka. Liczę na ciekawe widowisko z wieloma okazjami na wysokie czekałty. Powodzenia ;)
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Gurney - Suljovic 2 @2,36 ⛔ / Suljovic +2,5 @1,72 ⛔ 1xbet szkoda końcówki Suljovicia, szkoda d14
Ok, Gurney bardzo fajne mecze, z Andersonem rozegrali znakomite zawody, Daryl średnia 103, ponad 50% na dablach. Drugiego tak dobrego pojedynku raczej nie powtórzy. Z van der Pasem nie było tak dobrze, avg 96,98, 11/37 checkouty. Benito miał kilka lotek na mecz. Taki kurs mnie zdziwił, dostrzegam tu spore value na Suljovicia. Mensur dwa łatwe zwycięstwa nad Hendersonem i Pipe, avg 95. Dable w pierwszym meczu słabiutkie, ale już z Pipe 11/19. The Gentle wie kiedy zwolnić grę, jest dla mnie regularniejszy i kiedy trzeba potrafi precyzyjnie skończyć lega. Dwa ostatnie i jedyne mecze w tym sezonie dla Simply The Best. Gurney efektowny, sporo maxów, jednak faworyzowanie go w tym pojedynku jest według mnie lekko przesadzone i pobieram win Suljovicia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Gurney - Suljovic
Typ: Suljovic - 2.36/1xbet
⛔ Mensurowi siadła głowa pod koniec, a Gurney to klasa sama w sobie. Genialny spotkanie!
Tak naprawdę wszystko napisał Pezio, ale dorzucę parę słów od siebie. Gurney wchodzi powoli do czołówki światowego darta i bardzo chciałbym go zobaczyć w kolejnej edycji Premier League. Mega widowiskowy gracz, który rzuca sporo maxów. Przeciwko Andersonowi zagrał jedno z najlepszych spotkań jakie widziałem w jego wykonaniu jednak tam wychodziło mu po prostu wszystko. Gdy trzeba było to rzucił 180&#39;s, jak musiał kończyć to kończył. Znam tylko jednego dartera, który jest wstanie to robić w prawie każdym meczu i jest to MVG. Irlandczykowi z Północy brakuje jeszcze troszeczkę umiejętności żeby grać każde spotkanie jak to w 2R z Garym. Dzisiaj gramy Bo31 co moim zdaniem zwiększa szansę Mensura. Austriak to strasznie monotonny zawodnik i wielu nie lubi jego stylu rzucania, ale w mojej opinii przy takim formacie jego ciągłe rzucanie 100 daje mu tutaj sporo. Jeżeli będzie kończył tak jak kończył w spotkaniu z Pipem, a Gurney będzie miał dable na swoim normalnym poziomie to moim zdaniem Austriak tutaj wygra. Kursy powinny być wystawione troszeczkę inaczej i moim zdaniem powinno to być 1.8-1.9. Ze stawką nie szarżuję ale pobieram na lepsze oglądanie.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
To co Mighty Mike zagrał na dablach porównać można chyba do kilkunastu niewykorzystanych bp w secie. Avg ponad 100, a ugrane ledwie 6 legów. Tylko 3 maxy, a 26 razy pykło 140. Taylor zaś perfekcyjny mecz, 20stki non stop katowane, znakomite checkouty.
Lewis zaś ogromny przestój, prowadzenie 13-5, 14-8 a Norris w końcu miał lotkę na remis. 160, trafił 2 razy t20 i pudło na d20. Lewis 102, rzucona 20, wydawało się, że przy jego formie na dablach 82 w dwóch lotkach niemożliwe a tu genialnie pyknął t14 i d20.
Przy takiej dyspozycji The Power duży faworyt, dable mogą zdecydować, a w tym Taylor zdecydowana przewaga, Lewis z Norrisem na średniej 94, więc też średnio.
Dużo ciekawiej według mnie zapowiada się pojedynek Gurneya z Wrightem. Daryl mega turniej, rzuca tak luźno i efektownie, że nie da się go nie lubić. Wright dwa średnie mecze i jeden znakomity. Ale jest do ogrania. Webster mógł ugrać więcej. Jakieś handi w stronę Gurneya do gry.
Można pokombinować jeszcze z maxami w meczu, jakiś under Wrighta a także under zamkowy, bo wielu tych okazji z wysokich wyników nie ma, takie 125 bym brał.
Wright najwyższy checkout Poniżej 130,5 ✅ @2,00 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ja bym brał over 26,5 w obu meczach. Ako w STS 2,56. Myślę że spokojnie każdy z zawodników ugra przynajmniej 12 legów. Nie ma co się sugerować tym że Taylor wygrał wysoko w poprzednim meczu. Tutaj tak być nie musi tym bardziej że Lewis też pokazał że umie grać odjeżdżając wczoraj Norrisowi.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
Gurney-Wright over 46,5 zepsute dable w meczu @ 1.85 bwin 75 ✅✅✅
Tylor-Lewis over 44,5 zepsute dable w meczu @ 1.85 bwin 49 ✅✅✅ ???? ???? ????
Czekamy na over w finale ????


Tak jak pisalem wczoraj,fajne opcje daje nam bwin.
Wright 10-8 z Wilsonem 23spalone; 11-4 z Reyesem-tu miał dzień konia tylko 3 spalil ; z Websterem 16-12 23spalone.Widac jak jest stresowo to 20+ jest
Gurney 11-9 z Benito 26spalone; 11-9 z Andersonem tylko 9spalonych; z Suljovicem 12.
Taylor 10-5 z Price 12spalone; 11-3 z RvB 11spalone; wczoraj z Mvg rzucał jak szalony,tylko 8. ..
Lewis z Beatonem 10-7 8spalone; z Crossem 11-8 13spalonych ; wczoraj z Norisem,16-13 aż 30 pudel

Dzisiaj półfinały,graja do 17 legów.Teoretycznie w obu spotkaniach powinno peknac 30legow,wystarczy ze beda pudlowac co drugi dabel i nazbiera sie z 60pudel w kazdym.Na oko srednie na dablach w tym turnieju wszyscy maja +/- 50% wiec powinno byc dobrze.Polfinaly,wiekszy stres i wogole.
Bez analizy @ 2,70 na Gurneya

Stawki 2x 2/10 (25ojro)
1/10 Gurney (10ojro)⛔

Pzdr

Można pokombinować jeszcze z maxami w meczu, jakiś under Wrighta a także under zamkowy, bo wielu tych okazji z wysokich wyników nie ma, takie 125 bym brał.
w Unibecie masz zamek Wrighta ustawiony na 130,5 @ 2,0
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Gurney więcej 180&#39;s - 1.4/1xbet
✅ 9-4 w 180&#39;s ???? &quot;izzi&quot;
Kurs niezbyt kuszący ale i tak poszedł troszeczkę do góry. Gurney jak się nie spali to na 100% rzuci więcej maxów od Pity. Szkot niby ma fajne lotki, ale rzuca mega dużo 140, bo jakoś jedna lotka nie może mu wejść w T20. Gurney za to ładuję 180&#39;s za 180&#39;s. Usłyszałem ostatnio, że Irol z Północy to jeden z najlepiej grających na tarczy zawodników. Dzisiaj jeżeli chce powalczyć, a myślę, że to zrobi to musi rzucać sporo maxów. Liczę na świetne spotkanie Daryla i sporą ilość 180&#39;s z jego strony. Liczb nie będę przytaczał, ale nikt nie ma więcej maxów na tym turnieju niż on. Myślę, że spoko becik do dubelka. Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom