>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PDC: World Matchplay 2017 - Blackpool (22.07-30.07.2017)

Status
Zamknięty.
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Półfinały według planu - Gurney powalczył, a Taylor spokojnie wygrał. Szkoda mi Daryla, bo miał bull na remis, no ale i tak znakomity turniej. The Power zaś zdecydowana przewaga, świetny dart. Avg 102, 8 maxów, 27 razy trafiał 140. Na dablach 34 procent, ale wtedy kiedy trzeba było rzucał precyzyjnie.
Mnie Wright nie przekonuje, ma przestoje. Gorzej wygląda także na checkoutach. The Power zdecydowany faworyt, nie szukałem jeszcze kursów, uzupełnie.
Taylor v Wright 1 @1,50 ✅ Uni
Do tego pogram znowu under zamkowy Petera, oraz chyba under 180&#39;s choć jeszcze zależy jaką linie wystawią bukmacherzy, ale tych maxów za dużo to nie rzuca.
Wright under 8,5 180&#39;s @1,73 ✅ Uni
Do tej pory 14 maxów w czterech meczach, najwięcej 5. Nie jest to pokaźna liczba, mimo, że dystans w finale będzie dłuższy to nie spodziewam się tutaj wielu 180 Petera. Fajny bet dla mnie.
 
L 0

larryflint

Użytkownik
Phil Tayor vs. Peter Wright

Jakoś nie widzę wygranej Petera. Taylor w formie, za nim przemawia jak wygrał z MvG i wczoraj z Adrianem. Z 1-3 do 17-9.
Peter jak to Peter, psychicznie nie wytrzyma. Liczę że jak mu się często zdarza nie pójdzie mu raz i drugi i będzie po meczu.
Gram Taylor @1,45 za 5j i handi -2,5 @1,8 za 2j- iforbet
 
marek611 6,7K

marek611

Czasem udaje mi sie wygrac
Taylor w bardzo dobrej formie i jak nic nadzwyczajnego się nie zdarzy to powinien wziąć tripla (win, najwyższy co i więcej 180) kurs w óni @3,5 ⛔
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom