>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga 2017 - dyskusja, typy, analiza składów

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Coraz bliżej do rozpoczęcia sezonu.
Jak widzicie nadchodzący Rok w najlepszej żużlowej lidze Świata??
Kto będzie walczył o najlepszą czwórkę?
Kto będzie walczył o utrzymanie?
Czy znowu GKM będzie taki mocny u siebie?
Częstochowa u siebie będzie tak mocna jak Grudziądz?
Czy Nasza młodzież będzie nadal jeździła na najwyższym poziomie mimo startów w GP??
Kto będzie objawieniem a kto rozczarowaniem??​


Zapraszam do dyskusji​
 
_beafraid 879

_beafraid

Użytkownik
Na Bet365 pojawiły się już kursy na zwycięzców Ekstraligi:

Tak jak widzimy, faworytem do wygrania jest Unia Leszno, 365 również wyżej ceni sobie Wrocław, aniżeli Falubaz, co jest dla mnie minimalnym zaskoczeniem. Wy jak uważacie?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
No zrobił się trochę szpital w Rybniku. Szombierski już ma sezon z głowy, Fricke wygląda na to, że też, Łaguta oczywiście także. Jedyną szansą na utrzymanie już chyba tylko ten pomysł, żeby punkty zabrać na początku nowego sezonu, a nie w tym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
S 833

sebunited16

Użytkownik
Tak zdecydowanie się zgadzam z tym wpisem, nie znam się kompletnie na zbiorze regulaminowo, prawnym, ale chyba tylko właśnie zatrzymanie tego statusu pkt. z obecnej chwili daje Rybnikowi szanse na utrzymanie, sam klub dostaje po mordzie ze wszystkich stron, a kibice lubią takie historie ze szcżęśliwym zakończeniem, ciekawe, czy tym razem się uda, marne szanse, ale trzymam kciuki ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
zksstal 5,3K

zksstal

Użytkownik
Utrzymanie Rybnika graniczyłoby aktualnie z cudem i to nie takim sportowym a rzeczywistym cudem. Przynajmniej Grudziądz jako tako sportowo wreszcie się utrzyma :]:]
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Idę o zakład za piątaka, że w meczu ROW-Apator będą cyrki z torem. ROW na pewno będzie próbował zrobić coś mocno pod siebie, a Apator będzie kwestionował każdą nierówność. A w czasie meczu, im dalej tym albo jedni albo drudzy, w zależności od wyniku, będą coś wydziwiać. Super mecz się szykuje. Niestety pamiętam jak w 2002 roku Apator spuścił ostatecznie moją Stal z ekstraligi (konkretnie zrobił to Puszakowski), więc jako kibic życzę sobie żeby po 15 latach Toruń się zrypał z ligi. Może nauczy to czegoś tego idiotę, szczekacza z PO, Termińskiego i opyli klub komuś, kto się zna na tym. Wyzywanie Vaculika i sugerowanie, że sprzedał się w finale 2016 wyszło mu bokiem, karma wróciła. Dla dobra ekstraligi i ogólnie wizerunku żużla najlepiej byłoby gdyby ROW w niedzielę spuścił Toruń do 1. ligi. Wtedy sprawa Łaguty nie miałaby już znaczenia. W przeciwnym wypadku czeka nas ciekawa zima. Bo jakakolwiek decyzja zapadnie, ktoś będzie poszkodowany. Oby do niedzieli.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Utrzymanie Rybnika graniczyłoby aktualnie z cudem i to nie takim sportowym a rzeczywistym cudem. Przynajmniej Grudziądz jako tako sportowo wreszcie się utrzyma :]:]
Rok temu Grudziądz się sportowo utrzymał, a więc nie byłaby to nowość.
+ dzisiaj nie ma co już mówić o &quot;sportowej&quot; formie awansów, utrzymania w Elidze, od jakiegoś czasu to już tylko fikcja
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Panowie męczy mnie jedna sprawa. Jak ROW wygra z Toruniem za 3, to się utrzymują a Apator spada. To jasne. Mówią, że jeśli ROW nie wygra za 3, to Apator się utrzyma, a Rybnik zleci do 1. ligi.
A co ze scenariuszem, mówiącym, że Rybnik wygra dziś za 2 pkt oraz zwycięży w ostatniej kolejce w Lesznie? U siebie przegrali dwoma punktami, więc wygrywając praktycznie zgarniają bonus. Wtedy nieważne już do wydarzy się w meczu Toruń-Grudziądz, bo przecież ROW będzie miał więcej punktów od Apatora. Czy ja coś źle liczę? Bo naprawdę nie widziałem nigdzie takiego scenariusza. Ktoś zapyta czy jestem normalny bo dlaczego Leszno miałoby przegrać u siebie z Rybnikiem. A dlaczego nie? Może będą chcieli spuścić Toruń? Może będą woleli przegrać żeby trafić na kogo innego w PO? A może po prostu ROW tak się postawi, że wygra ten mecz &quot;sportowo&quot;? (najmniej prawdopodobne, ale jednak).
Więc jak to widzicie? Ja mam problemy z matematyką, czy taki scenariusz jest możliwy? A jeśli jest, to czemu Ostafiński nic o tym nie smaruje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom