>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga - FINAŁ vs MECZ o 3 miejsce - 17.09.2017/ 24.09.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Które spotkanie będzie bardziej zacięte? Czy w finale Wrocław poradzi sobie z Lesznem? Maciek Janowski się obudzi i pojedzie na swoim poziomie? Lebiediev nie będzie kończył zawodów po 2-3 biegach?
W Lesznie dużo zależy od postawy Kołodzieja , Sajfutdinowa , Pawlickiego jeśli oni pojadą swoje to mecz będzie bardzo ciekawy. Juniorzy Byków to bardzo mocny punkt zespołu. Jaką zaliczkę Unia musi sobie wypracować żeby jechać do Wrocławia w miarę spokojnie?
Wielkie Derby i zarazem mecz o brąz. Jedni i drudzy liczyli że pojadą w finale ale nic z tego. Nie w tym roku. Gorzowianie na swoim obiekcie będą chcieli już zagwarantować sobie medal ale nie będzie to wcale takie proste. Kasprzak jeździ w kratkę podobnie jak Pawlicki czy nieobliczalny Sundstroem. Vaculik i Zmarzlik prezentują dobry wysoki poziom jednak i Bartek ostatnio miewał wpadki na swoim obiekcie.
Po drugiej stronie podrażniony Jason Doyle które w ubiegłą niedzielę zawiódł i teraz na pewno jest chęć rehabilitacji. Protasiewicz obniżył loty a Dudek bardzo chimeryczny. Jarek Hampel bardzo fajnie zaczął jeździć. Zapowiada się ciekawe widowisko.
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przecież piszę, że to zakład długoterminowy, więc na cały finał.
J.Hampel over 9,5 @ 1,85 forBet⛔
Gram na Jarka, bo jest forma, więc warto wykorzystać, a linia stoi w miejscu. 3x z Thorssellem, potem w parze z juniorem, więc na swoich nie będzie tracił. Rywale też bez szaleństw z formą, więc jest w stanie każdego pokonać, nawet Zmarzlika. Oczywiście dopuszczam możliwość porażek z KK, Zmarzlikiem czy Vaculikiem, ale mimo tego wystarcza mu 5x2pkt i wchodzi, a jestem pewien, że coś dzisiaj wygra.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Dokładnie popieram typ na Hampela!⛔
Dokładam do tego Milik powyżej 8,5-1,75 ✅forbet
Milik , juniorami. Czech jest w gazie. Rywal nieobliczalny i tak na prawdę z każdym tu Vaclav może wygrać. Pewnie znowu będzie jednym z liderów. Żeby typ wszedł wystarczy 4x2 i 1x3 a przy aktualnej dyspozycji Milika żal tego nie pograć.
 
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Miało być dzisiaj info odnośnie występu Maksa - na tą chwilę nic nie znalazłem a kursy ewidentnie wystawione tak, jakby Sparta jechała z Dróżdżem i Skupieniem.
 
rodzyn7 5,7K

rodzyn7

Użytkownik
Lebiediew powyżej 4,5 @1,95 iforbet
Ja wiem, że Andrzej ostatnio rozminął się z formą, ale jednak biorąc pod uwagę dzisiejsze spotkanie to linia jednak za niska. Po pierwsze, przyczepny tor w Lesznie powinien akurat jemu odpowiadać. Po drugie, nie jedzie Drabik, czyli w wypadku gdy Wrocek będzie trzymał w miarę korzystny rezultat nie będzie miał kto Łotysza zmieniać. Po trzecie jedzie z Janowskim, więc wcale nie jest powiedziane, że nie przywiezie punktów na swoim partnerze. Zengota, Smektała czy Kildemand spokojnie w jego zasięgu, a taki walczak jakim jest Lebiediew w Lesznie naprawdę może się odnaleźć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
artorrotorro 1,1K

artorrotorro

Użytkownik
Na razie nie ma osobnego tematu, więc napiszę tutaj. Ewentualnie później proszę przenieść do odpowiedniego działu.
Na tyle co teraz forBet ma w ofercie, czyli czyste 1/2, sprawa prosta - Sparta złota. Wraca Maks - pewnie, że po kontuzji i że nie wiadomo co będzie, ale jedna ważna rzecz. Podejrzewam, że on był już w miarę przygotowany na występ w Lesznie, ale Dobrucki przy takich trzech pewnych punktach (Tajski, Milik i Woźniak) wolał sobie zostawić furtkę i dać mu spokojnie czas. Jutro Maks będzie latał, punkty młodzieżowców od razu się inaczej rozłożą i nie będzie takiej przepaści jak w Lesznie. Poza tym w Lesznie za dużo niewiadomych. W zasadzie tylko po Kołodzieju i ewentualnie Emilu można się spodziewać pewnego, w miarę dobrego spotkania. Pawlicki, Zengota z przebłyskami, ale nie wydaje mi się, żeby na takim torze jaki jutro Spartanie przygotują coś byli w stanie większego ugrać. O Pająku nawet nie wspominając (mimo jego, o dziwo, niezłego występowi w dzisiejszym GP)
Pewnie, że jest -8. Dużo czy mało to się okaże jutro, ale mimo to, że jestem spod Wrocławia i od małego gdzieś tam ta Sparta w serduchu siedzi, obiektywnie patrząc Sparta ma większą siłę i liczę na to, że w tym najważniejszym momencie w końcu Nowy Olimpijski będzie ich atutem a nie przeszkodą ;)

Sparta @1.67 iforBet ⛔

Okej, już jest pełna oferta, więc można a nawet trzeba wybrać coś ciekawego.
Stal +6.5 @1.90 iforBet
Falubaz już na wakacjach bo dwumecz praktycznie załatwiony. Protaś dołuje, Dudek też bez szału, sam Doyle z Hampelem nie wygrają 49:41. Juniorka powiedzmy, że na równo, ale tylko dlatego, że mecz w Zielonej Górze. Wg mnie w ogóle Stal wygra dzisiaj, ale bezpiecznie lepiej zagrać z handicapem.
Woźniak powyżej 6.5 @1.65 iforBet ⛔
Szymon dosyć pewny punkt Sparty przez cały sezon, szczególnie w półfinale i pierwszym meczu finału. Dzisiaj oczywiście z Tajskim w parze, więc na nim potraci trochę punktów, ale 2 razy jedzie na bardzo wolnego Kildemanda, raz na Kuberę i raz na parę Pawlicki/Zengota. Z taktycznej pewnie nie poleci bo nie chcę mi się wierzyć, że Unia odskoczy w tym meczu na tyle punktów, żeby w teorii trzeci w kolejce (po Tajskim i Miliku) też wskoczył. Ale w nominowanych raczej się go spodziewam, bo tak samo jak wyżej - Dobrucki nie będzie mógł zrobić takich zmian jak w Gorzowie i Lesznie, bo nie będzie z czego po prostu. Tajski i Milik w 15, Janowski/Woźniak/Drabik w 14. Wychodzi 5 startów, 7pkt do zrobienia na luzie. Jeśli tylko nie złapie jakiegoś głupiego wykluczenia, powinno być okej.
Milik powyżej 9.5 @1.70 iforBet ⛔ do entej!

Tu nie ma co analizować, wyżej RADULA super opisał sprawę Milika - nic dodać nic ująć.
 
J 6

jakubwedrowycz

Użytkownik
G zengota powyżej 6,5 punkta w iforbet1.80 natomiast na sts powyżej 7,5 1.75 chyba warto go zagrać w iforbecie nw co o tym myślicie? Bo Woźniaka się się w iforbet tak nie opłaca ponieważ iforbet 1.65 a sts 1.85 na powyżej 6,5 punkta. No i jakby ktoś wierzył ze Zengota bd lepszy od Woźniaka to mamy w iforbet 2.00. Zastanawiam się czy nie pograć tego niestety nie znam dobrze tych zawodników wiec proszę o pomoc. Mój typ na to spotkanie to iforbet powyżej 6,5 punkta G Zengota
 
C 1,3K

cerebrum

Użytkownik
Woźniak jest obecnie w dobrej formie więc nie grał bym przeciwko niemu w parze .Lubi niestety czasami załapać jakieś głupie wykluczenie dlatego jego wyniki mogą tego nie odzwierciedlać. Ostatnie mecze Szymka to 2x 10 pkt dla Vetlandy , 10 pkt w rewanżu z Gorzowem i 6 z Lesznem gdzie miał właśnie wykluczenie a pozostałe biegi z jego udziałem to win Sparty .
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Woźniak vs Zengota 1 @ 1,65 forBet ✅6:4
Gram na Szymka, który fajnie śmiga ostatnimi czasy. Zengi tez nieźle ale mimo wszystko jakos mniej w niego wierze na wyjeździe. Dlaczego gram? Prostsze biegi dla Szymka. Omija Smektałę i w miarę łatwy bieg 11. Z kolei Zengi leci na Drabika, do tego bieg 13 z Koldim w parze u przeciw Woffindenowi. Do tego znajomość toru i to mi wystarcza. Szansę na nominowane maja podobne, bo są seniorami nr 3/4, ale musza uważać na kolegów juniorów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom