>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGE Ekstraliga Półfinały (rewanże) 10.09.2017

Status
Zamknięty.
radula 5,4K

radula

Użytkownik

Czas na to żeby się dowiedzieć kto pojedzie w wielkim finale PGE Ekstraligi.
Pierwsze mecze zakończyły się zgodnie z przewidywaniami odnośnie tego kto wygra jednak już różnica może troszkę zaskakiwać.
W Lesznie Byki wygrały 50:40 z Falubazem a Wrocław u siebie długi się męczył żeby wygrac 47:43.
Jak widzicie szanse w rewanżach? Czy Leszno obroni 10pkt zaliczkę? Czy Wrocław który dobrze pojechał w sezonie zasadniczym w Gorzowie znowu to powtórzy?
ZAPRASZAM DO DYSKUSJI I PODAWANIA TYPÓW
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
W Sparcie teraz kłopot po tym upadku Drabika wczoraj w IMŚJ i do składu wchodzi Lars Skupień, którego wypożyczyli z ROW-u Rybnik. Kursy H2H wycofane, a przypominam, że jeszcze wczoraj było 2,00 na wrocławian. Teraz pewnie mega urośnie, jak już wszystko sobie buki ogarną.
Mimo wszystko jutro bym szukał gry na któregoś z seniorów Sparty, chyba Woffindena czy Milika, bo raczej szykuje się sześć startów i brak rezerw zwykłych ze strony Maksa, choć może po raz kolejny w sezonie zaskoczy Dróżdż.
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
W Sparcie teraz kłopot po tym upadku Drabika wczoraj w IMŚJ i do składu wchodzi Lars Skupień, którego wypożyczyli z ROW-u Rybnik. Kursy H2H wycofane, a przypominam, że jeszcze wczoraj było 2,00 na wrocławian. Teraz pewnie mega urośnie, jak już wszystko sobie buki ogarną.
Mimo wszystko jutro bym szukał gry na któregoś z seniorów Sparty, chyba Woffindena czy Milika, bo raczej szykuje się sześć startów i brak rezerw zwykłych ze strony Maksa, choć może po raz kolejny w sezonie zaskoczy Dróżdż.
Dróżdż nie zaskoczy, jak zdobędzie w meczu 1 pkt to będzie sukces. innej opcji nie widze jak wygrana Stali. czekam tylko na oferte. sam Drabik te 5-6 pkt lekko by uzbierał. Janowski nie lubi w Gorzowie jezdzić. Już nikt mu przed jego biegami nie będzie równał toru jak to ostatnio było we wrocławskim kabarecie. Janowski jechał to przed jego biegiem było 2x równanie toru.
 
rivaldinho 240

rivaldinho

Użytkownik
Falubaz Zielona Góra - Unia Leszno [Grzegorz Zengota under 7.5] @ 1.65 forbet ✅ 3 pkt

Ciężki zestaw biegowy Zengiego:
bieg 3: P. Dudek, P. Pawlicki, P. Protasiewicz, G. Zengota - 0/1 pkt
bieg 6: P. Pawlicki, J. Doyle, G. Zengota, nr 14 (młodzież ZG) - 1/2 pkt
bieg 9: G. Zengota, J. Thorssell, P. Pawlicki, J. Hampel - 1/2 pkt
bieg 13: P. Protasiewicz, G. Zengota, J. Hampel, J. Kołodziej - 0/1 pkt
tak na papierze, przy dobrej postawie Pająka i Pawlickiego może nie załapać się na nominowane.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
J.Hampel powyżej 10,5 -1,90 ✅forbet
Kolejny raz stawiam na Jarka. W parze z Thorsellem później Protasiewiczem. Na kolegach z pary nie powinien tracić. Z rywali wszyscy w zasięgu Jarka. Ostatnio dobre mecze w jego wykonaniu. Dzisiaj dodatkowa mobilizacja walka o finał no i muszą odrobić stratę z pierwszego meczu. Wiadomo Hampel świetny startowiec więc dzisiaj przy dobrej pogodzie i torze zrobionym pod gospodarzy Jarek musi zdobyć 10+
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Janusz Kołodziej under 8,5 @ 1,95 iForbet⛔11
Taka linia na Koldiego, to warto grać poniżej. Przede wszystkim bardzo duża różnica między jego domowymi a wyjazdowymi meczami. U siebie średnia 2,308, na wyjazdach 1,621. Zatem mowa o prawie 0,7 pkt/bieg różnicy. Dodatkowo dzisiaj Koldi jedzie 2x ze Smektałą, na którym może tracić punkty. Wśród rywali najpierw Doyle i Zgardziński, potem Hampel i Thorssell oraz Dudek i Pepe. Po wymieszaniu Hampel i Pepe. Krótko mówiąc nie zdziwiłoby mnie, gdyby dwa razy dał się przywieźć na 5:1. Tor też po opadach, więc wcale nie musi być sprzymierzeńcem Janusza, tak jak było w rundzie zasadniczej, gdy Unia tam wygrała dzięki pogodzie. Wtedy w czasie meczu zaczęło padać i Falubaz przez to przegrał, ale z kolei Kołodziej miał 8pkt po 3 startach, a w dwóch kolejnych nie przywiózł punktu. Nie widzi mi się dzisiaj Jasio z większą liczbą pkt niż 6-7, bo po prostu tyle razy już zawiódł na wyjazdach w tym sezonie, że w niego nie wierzę.
Vaclav Milik over 9,5 @ 1,90 iForbet✅13
Liczyłem, że może będzie punkt niższa ta linia, ale cóż, gramy to, co jest. Czech w Gorzowie pokazał się z dobrej strony w rundzie zasadniczej. Ostatnio w GP gorzej, ale tam był inny tor, więc można mu wybaczyć. Dzisiaj przede wszystkim jedzie 3x z juniorami, a że nie ma wśród nich Drabika, to nie powinien tracić. Potem teoretycznie z Lebiediewem, ale nie zdziwi mnie, jak będzie tam zmiana za Łotysza. Plus jest taki, że w tym 13 biegu jego rywalami będą Vaculik i Sundstroem, więc stać go na te 2pkt. Generalnie liczę również na rezerwę taktyczną z jego strony, a przy 6 startach zdobycie 10pkt to po prostu obowiązek dla niego, bo wystarczy 4x2pkt i 2x1pkt, a wiem, że stać go na wygrywanie biegów.
Emil Sajfutdinow over 9,5 @ 1,70 iForbet⛔9...
Tak jak wyżej opisywałem Janusza, że dużo lepiej spisuje się u siebie, tak Emil lepszą średnią - choć minimalnie - ma poza Lesznem. 2,143 na wyjazdach to ładna średnia i czuje, że to dzisiaj będzie główna armata Byków. Jedzie z Kildemanandem, a potem z Kuberą w biegu 12, gdy za rywali będzie miał Dudka i Tondera, a zatem w miarę proste zadanie. Do tego spodziewam się, że pojedzie coś z taktycznej, ale nawet jeśli nie, to przecież w 5 startach zdobycie 10pkt oznacza zaledwie 5x2pkt, a więc nie tak wcale dużo dla tej klasy zawodnika, a nie mam wątpliwości, że przy dobrym starcie spokojnie jest w stanie wygrać jeden-dwa biegi.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
Tor też po opadach, więc wcale nie musi być sprzymierzeńcem Janusza, tak jak było w rundzie zasadniczej, gdy Unia tam wygrała dzięki pogodzie. Wtedy w czasie meczu zaczęło padać i Falubaz przez to przegrał,
Z tego co kojarzę to Unia była na prowadzeniu i zaczelo padać, więc nie wiem czy tylko pogoda miała wpływ na zwycięstwo Unii.
Hampel over 10,5 @ 1,90 Forbet
Fajny kurs, linia do zrobienia. Hampel ostatnio śmiga bardzo dobrze a jeśli Falubaz chce być w finale to seniorzy muszą pojechać na bardzo wysokim poziomie. Jeśli Hampel nie pokryje tej linii to raczej Falubaz poza finałem.
Zengota over 7,5 @ 2,00 Forbet
Zengi w tym sezonie bez szału. Przed tygodniem jego jazda też dupy nie urywała ale te 10 pkt zrobił. Dzisiaj jedzie na ziemi gdzie się wychował. Ostatnio na W69 fajnie śmigał i liczę że ten wynik powtórzy.

Gorzów - Wrocław @ 2 (awans) 3,40 Forbet

Po kontuzji Drabika wszyscy skazują Wrocław na pożarcie a ja jestem innego zdania. Sparta się postawi i moim zdaniem wynik będzie oscylował w okolicach remisu. Kurs zachęca do typowania (to tak jaby było handi +4,5). Jedni i drudzy mają dziury, jedni i drudzy mają liderów, zadecydują detale. Dla mnie Wrocław jest groźniejszy na wyjazdach niż u siebie. Jeśli w pierwszej serii nie zostaną znokautowani to sprawa awansu będzie rozstrzygać się w nominowanych.
 
marasspec 21,9K

marasspec

Użytkownik
Z tego co kojarzę to Unia była na prowadzeniu i zaczelo padać, więc nie wiem czy tylko pogoda miała wpływ na zwycięstwo Unii.
Hampel over 10,5 @ 1,90 Forbet
Fajny kurs, linia do zrobienia. Hampel ostatnio śmiga bardzo dobrze a jeśli Falubaz chce być w finale to seniorzy muszą pojechać na bardzo wysokim poziomie. Jeśli Hampel nie pokryje tej linii to raczej Falubaz poza finałem.
Zengota over 7,5 @ 2,00 Forbet
Zengi w tym sezonie bez szału. Przed tygodniem jego jazda też dupy nie urywała ale te 10 pkt zrobił. Dzisiaj jedzie na ziemi gdzie się wychował. Ostatnio na W69 fajnie śmigał i liczę że ten wynik powtórzy.

Gorzów - Wrocław @ 2 (awans) 3,40 Forbet

Po kontuzji Drabika wszyscy skazują Wrocław na pożarcie a ja jestem innego zdania. Sparta się postawi i moim zdaniem wynik będzie oscylował w okolicach remisu. Kurs zachęca do typowania (to tak jaby było handi +4,5). Jedni i drudzy mają dziury, jedni i drudzy mają liderów, zadecydują detale. Dla mnie Wrocław jest groźniejszy na wyjazdach niż u siebie. Jeśli w pierwszej serii nie zostaną znokautowani to sprawa awansu będzie rozstrzygać się w nominowanych.
raczej handi +3,5 kolego więc raczej nierealne patrząc na formę wrocławian
raczej handi +3,5 kolego więc raczej nierealne patrząc na formę wrocławian
Wrocławianie to inna drużyna ,niż ta co wygrała w Gorzowie .Janowski jak nie ukradnie startu to katastrofa .Zawsze dla mnie to średniej klasy zawodnik był i nic szczególnego po nim bym się nie spodziewał .Tai niby złapał formę do wczorajszego Gp gdzie wypadł tragicznie .Nie radził sobie praktycznie wcale i nie wiem czy to się dziś też nie odbije dziś .Lebiediew w Gorzowie pojedzie 2 razy i zmiana .Woźniak już tak nie błyszczy i też nic nie pokaże . Juniorka słaba .Milikiem będą się ratować spartanie ,ale on też za wiele nie zdziała .Dla mnie to szykuję się tęgie lanie .Gorzów wygra wysoko 54-36 pozdrawiam
Gorzów -9,5 1,95 totolotek
 
rachek 18

rachek

Użytkownik
czy ktos moze wie na jakiej zasadzie jedzie Lars Skupien w skladzie Wroclawian? jak juz kogos wypozyczaja, to np dlaczego nie Woryne? ????
 
cokano 18

cokano

Użytkownik
czy ktos moze wie na jakiej zasadzie jedzie Lars Skupien w skladzie Wroclawian? jak juz kogos wypozyczaja, to np dlaczego nie Woryne? ????
Ponieważ: &quot;w sezonie rozgrywkowym, w którym mieści się przedział czasowy wypożyczenia, zawodnik zdobył w meczach ligowych nie więcej niż 8 punktów łącznie z punktami bonusowym&quot; wyjęte z regulaminu ????
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Fajne oba mecze. Finał zapowiada się ciekawie. Ja już swoje typy mam.
W Zielonej Górze kolejny przeciętny mecz Protasiewicza. Słaby Doyle tego akurat nie było można przewidzieć bo kto jak to ale Jason był pewniakiem. W Lesznie bardzo dobrze wypadł Janek Kolodziej i Pawlicki. Juniorzy 9-5 wygrywają. Beznadziejny Zgardzinski.
A w Gorzowie Wrocław praktycznie trzema zawodnikami remisuje i wjeżdża do finału. Drozdz kapitana robotę odwalił w 12 biegu. W Stali nie było zawodnika który nie zaliczył slabszego biegu. Mieć przewagę +12 u siebie na torze i dać się złapać. Sprawa niespotykana w Gorzowie.
 
X 283

xpiccolox

Użytkownik
raczej handi +3,5 kolego więc raczej nierealne patrząc na formę wrocławian

Wrocławianie to inna drużyna ,niż ta co wygrała w Gorzowie .Janowski jak nie ukradnie startu to katastrofa .Zawsze dla mnie to średniej klasy zawodnik był i nic szczególnego po nim bym się nie spodziewał .Tai niby złapał formę do wczorajszego Gp gdzie wypadł tragicznie .Nie radził sobie praktycznie wcale i nie wiem czy to się dziś też nie odbije dziś .Lebiediew w Gorzowie pojedzie 2 razy i zmiana .Woźniak już tak nie błyszczy i też nic nie pokaże . Juniorka słaba .Milikiem będą się ratować spartanie ,ale on też za wiele nie zdziała .Dla mnie to szykuję się tęgie lanie .Gorzów wygra wysoko 54-36 pozdrawiam
Gorzów -9,5 1,95 totolotek
Jak handi +3,5? Ewidentnie +4,5. 47:43 dawalo finał Sparcie.
GP raczej z liga nie ma co mieszać, bo to dwie rozne historie a wczoraj w GP pola startowe decydowaly niemalze o wszystkim.
Szkoda Przemka, gosc 4 sezon pod rzad jedzie swietnie runde zasadicza a w PO 4 raz odcina mu prąd.
Nie wiem jakie beda kursy ale Sparta Mistrzem ;) a braz dla Falubazu ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom