>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGL Kraków - MAJOR CS:GO

Status
Zamknięty.
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
W STS na te chwile over 26,5 rundy w meczu SK - Immortals 2.02, liczę ze u innych buków bedzie podobny kurs ale uda sie pograć bez tego podatku albo 6% bo typ podoba mi sie mocno, do tego cos w strone f3, i pomyśle nad fragami zawodników, bo na te chwile nic nie widze wartego uwagi. A wlasnie byłbym wdzięczny za informacje który bukmacher oprócz sts ma w ofercie zabójstwa zawodnikow i ogólnie cos jeszcze oprócz over/under i handi.
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
To może ja postaram się wytypować całą kolejke, zobaczymy jak wyjdzie ????
mousesport - Cloud9 ✅
Penta - Flipsid3 ✅
NaVi - Fnatic ✅
G2 - Astralis ✅
North - Virtus Pro ⛔
SK Gaming - Immortals ✅
Udało się trafić prawie całą kolejke, także nie jest źle ;)
1. Nie przekonuje mnie gra mousesports, C9 zagrało średnio, ale trzeba pamiętać o błędach technicznych shrouda, dla mnie drużyna ma potencjał w dodatku doświadczonych zawodników.
2. Penta strasznie niestabilne, to co robi Mocek to już w ogóle obraz gry całej Penty ????
3. Fnatic zagrało dobry mecz z Vp, z Astralis zagrało również na wysokim poziomie. Moim zdaniem wraca do formy.
4. G2 - Astralis tutaj można poczytać wyżej, nie będę powielał. Moim zdaniem największe value tego dnia
5. Tutaj moim zdaniem faworyt do wygrania całego turnieju. Solidna drużyna, dobre zgranie ale też indywidualnie bardzo wysoki poziom
 
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
NaVi vs Fnatic o26,5
Co powiecie o tym typie? Skoro dwie legendy walczą dziś o to by nie był to ich ostatni mecz w turnieju, wszędzie widzę podzielone typy na 1 lub 2 to chyba najsensowniejszy jest ten over rundowy za który na STS płacą 1,75... Ktoś coś doda od siebie?

✅✅✅
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
A też spróbujemy coś wyhaczyć, pierwszy mecz za nami i tam raczej spodziewanie (mousesports to przereklamowany zespół). Co przed nami?
FlipSide vs PENTA ✅ 16-13 było close faktycznie

Paradoksalnie dla jednych i drugich najlepsze losowanie. PENTA gra falami i właściwie to zrobiła tutaj i tak już nadprogram (gdyby rozsądniejsza gra finansami to myślę, że Vega by ogarnęła z tym 1-2 fullami więcej...ale oni wolą kupować 1 kałacha i 4 teci, gdy rywal i tak w ostatniej miał już na fulla - tego się nie da wytłumaczyć).
FlipSide ogółem podoba mi się z taktycznego punktu widzenia. Poza electroniciem (i ostatnio waylanderem oraz markeloffem) ten zespół nie jest w ogóle skillowy. Brakuje mi trochę WorldEdita na tym turnieju, jak już ma tę AWP to i tak później nic ciekawego. Blade to tam wiadomo - nic wielkiego.
Ciekawe czy zobaczymy miraga w ogóle. Stawiałbym tutaj na miraga właśnie. Dla mnie na tej mapie FlipSide (~1,65). Ale poza wygraną nic bym nie grał - szczerze to może być tu bliski wynik.
NaVi vs fnatic ✅ NaVi spodziewanie

Tutaj szczerze to dwie zawodzące ekipy. Ogółem z fnatic nie jest tak źle jakby niektórzy myśleli, ale u nich nie ma za grosz taktyki na tym majorze. Wylecą na heady i albo siądzie albo nie. No z VP nie siadło...z Astralis fajny występ dennisa momentami i JW, ale cieniuje olof, KRIMZ podobnie gra falami.
NaVi to dla mnie melodia przeszłości. Oni muszą coś zmienić, bo wygląda to tragicznie. Guardian nie strzela nic...Simple to gracz bardzo skillowy, ale chodzi swoimi ścieżkami i przy bardziej ogarniętych to darmowy frag dla rywali. Edward czasami coś zrobi, ale zawodzi po całej linii seized i flamie. Tam też taktyki brak, coś z czego słynęło NaVi a teraz po prostu tego nie ma. To by może i trochę usprawiedliwiało Guardiana np. To bardzo skuteczny snajper, ale nie w stylu Kenny&#39;ego. Musi się wcelować, wyczekać, on raczej entry nie zrobi. Fnatic jest po około ~2.0. Spróbowałbym. Nie ukrywam też, że Szwedzi dalej są w stanie zrobić więcej, NaVi zaś miałoby impuls do zmian, bo coś tam nie gra. Możemy zobaczyć tu znowu miraga. Na pewno nie będzie overpassa, cobblestona, cacha i nie spodziewałbym się nuka oraz traina. Ale tutaj bany mogą być ciekawe.
G2 vs Astralis ✅ tutaj nawet za łatwo Duńczycy, ale mapę G2 też grało fatalną na Astralis
Ciężki orzech do zgryzienia. Właściwie to chyba te mecze ekip co mają 2 do 1 są bardzo ciekawe. Dla mnie G2 to zespół czysto skillowy, tam szalone akcje robią robotę, ale Gambit pokazało, że oni są do ogrania przy poukładanej grze i to bez problemu.
Astralis uchodzi za taką poukładaną drużynę. Tam trochę Duńczycy pod formą skillowo niektórzy (np. Xyp9x), ale podoba mi się całkiem gla1ve jako prowadzący. To jeden z nielicznych, którzy nie odstają skillem (w niektórych ekipach IGL strasznie słabo wygląda). Dla mnie o ile nie słynny duński choke to Astralis weźmie ten mecz. Mają bardzo bogaty map pool i myślę, że zagrają na G2 na mapie, która będzie im odpowiadała (tylko błagam, nie mirage). Kurs 1,67 i tu bym się zastanawiał czy jest sens się w to ładować. W każdym razie Astralis niemal słynie z dość dobrej rundy eliminacyjnej i późniejszej gry w fazie play-off.
North vs VirtusPro :
- tak jak pisałem, to nie było do stawiania...North w ostatnich retakach wypykalo naszych na A
Powiedziałbym przekornie, że tu też dwie ekipy trafiły najlepiej jak mogły. North ma z VirtusPro na pieńku. To duńska, emocjonalna drużyna i nieco momentami mało ,,medialna&#39;&#39;. Niewielu ich lubi, ale mają skillowych graczy.
Ci skillowi jednak póki co zawodzą. Raz przebudził się cajunB, konfig gra całkiem niezły turniej. Jednak ich mecze tutaj to istna męczarnia i właściwie to ciężko znaleźć bardziej atrakcyjnego rywala z bilansem 2:1.
VirtusPro jednak dla mnie nie jest na pewno faworytem w Krakowie i mogą tu przegrać. Pod formą jest raczej Taz i neo. Pasza pogrywa w kratkę, byali całkiem dobrze aimowo stoi (a u niego to musi wejść od początku po prostu) i Snax jak wiadomo robi robotę.
Co jednak martwi to dla mnie North ma lepszych graczy pod względem czystego skilla (no może MSL przeczy regule). Polacy muszą zatem mądrze pogrywać i pokazać jakieś taktyki. Możemy tu paradoksalnie znowu zobaczyć miraga. Wydaje mi się, że North będzie się bało nuka oraz traina. Polacy odrzucą overpassa, raczej odrzuciłbym na North inferno no i tu już jest pole do wyboru, może cobbla? (North lubi pogrywać tę mapę). Możemy zobaczyć zatem miraga lub cacha. Na obu mapach można wiele zdziałać dobrą taktyką oraz skillem. Dla mnie to typowy no bet.
SK vs Immortals
Derby Brazylii i bardzo fajny mecz. Immortals jest ekipą zawsze w cieniu SK (nie ma co się dziwić), ale na tym turnieju pokazało fajny cs. Obie drużyny mają tendencje do wypuszczania rund, znają się bardzo dobrze. To tylko BO1, więc broń Boże nie grać SK po 1,32-1,35. Dla mnie typowo ,,do oglądania&#39;&#39; jak ktoś lubi. Indywidualności mogą przesądzić. Snajpersko jestem nawet skłonny powiedzieć, że Immortals jest pewniejsze (FalleN tak falami gra), jednak cold robi nadal robotę. W każdym razie no bet.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Navi - Fnatic - Dennis o19,5 fragow @1.95 sts, Navi win 1,83 winmasters ⛔⛔ e; zaskakująco dobrze zagrał każdy zawodnik fnatic, brakło jednego fraga, jak pech to pech
Obok prosiaka najlepiej prezentujący się Zawodnik szwedzkiej drużyny. Myślę że linia wystawiona prawidłowo aczkolwiek kurs trochę zawyżony gdyż do tej pory na trzy mecze pokrył taka linie dwa razy a w trzecim brakowało tylko dwóch fragow jeśli chcą nie kończyć swojej Przygody w krakowie to zarówno on jak i pozostali muszą trzymać poziom bo drużyną jaką jest navi na tę chwilę mam wrażenie że jest lepszą drużyną która również Boryka się ze swoimi problemami, over rund mnie nie przekonuje a przynajmniej nie po takim kursie mimo że każdy mecz Fnatic kończył sie overem. Tutaj jeśli Navi sie nie posypią to powinni bez większych trudności odprawić Szwedow, ale jak mowię jest to drużyna mająca rownież swoje problemy, ale ją mimo wszystko często widujemy w turniejach i playoffach gdzie odpadają po drobnych i głupich błędach, detale przeważają. Gra fnatic na tym turnieju mnie do siebie kompletnie nie przekonuje, to nie jest poziom na playoffy i dla mnie dzis lecą do domu.
Sk - Immortals -Immortals win @3.0 winmasters, hen1 o19.5 fragow @1.98 sts
Podobnie jak wy, widzę tutaj niespodziankę, przede wszystkim to mecz Immortals vs Coldzera, wczoraj zostało pokazane ze jeden czy nawet dwóch graczy bo Felps bardzo mocno asystował nie są w stanie wygrac sami gry z drużyna przygotowana i głodna gry i sukcesów. Dopóki SK nie dojdą do playoffow nie ma co iść w ich stronę bo kursy są na nich jak zawsze niskie A ryzyko jak nigdy wysokie, nawet przy wyniku 2-2 lepiej odpuścić niż grać bo ktoś sobie nie wyobraża play off bez nich (podobnie jak sobie nie wyobrażano faze z 0-3 ;) )młodzi Brazylijczycy z drugiego najlepszego teamu w swoim kraju na tę chwilę spójrzmy prawdzie w oczy są po prostu drużyną bardziej przygotowaną do turnieju co zresztą widać po ich grze ja myślę że dziś zaskoczą i uda im się wywalczyć awans już w pierwszym meczu ponadto w końcu rozegrał się Heni dlatego kompletnie nie rozumiem nie tyle linii co kursów na nią wystawionych, niemal 2.0 na Over gdzie rzeczywiście ta gra zaczęła mu się kleić, do tego gra na swoich rodaków w których cieniu pozostają moze dać dodatkowego kopa juz i tak rozegranemu heniemu, polecam chyba najmocniej z dzisiejszych swoich typow
North - VPSnax u21.5 fragow @1.8 sts ⛔⛔, Pasha o20,5 fragow @1.85 sts ✅✅
(Jak ktoś wierzy w Polaków i widzi tu ich zwycięstwo to winmasters wystawił 1.95 na vp)
Jak dla mnie w tym meczu typowanie Zwycięstwa mija się z celem bo naprawdę obie drużyny są w stanie wygrać lub przegrać jak wspomniałem w któryms ze swoich wcześniejszych postów są to dwie druzyny które ostatnimi czasy zawodzą najbardziej Dlatego ja nie pokuszę się o wybranie zwycięzcy. Idę za to jak mówiłem w zaparte under fragów snaxa - jak pisałem juz ze trzy razy, to i teraz przypomnę - zmiana pozycji w drużynie = zmiana stylu gry = mniej fragow, wciąż jest kocurem co pokazuje po stronach ct gdzie kręci kilkanaście fragow a po zmianie stron te liczby są fatalne, wynika to wlasnie z tej zmiany. Ponadto idę tez w over pashkensa, nic sie nie zmienia, wciąż najlepsza forma, wciąż wygrywa duzo wymian, często otwiera rundy, awpka siedzi, jeśli przegrają ten mecz to mogą trafić wbrew pozorom na duzo lepszy team, co moze jakos dodatkowo zmotywować. No i w duńskim zespole taki MSL czy aizy albo magisk bez formy myśle ze z nimi wymiany powinny kończyć sie częściej na korzyść pashy, zagrożeniem bedzie konfig i cajunb
 
K 12

ksar

Użytkownik
Co do meczu Fnatic z Na&#39;vi. Ja tutaj gram +2,5 hendi na Szwedów po kursie 1,63. Jeżeli wcześniej wspomniany over miałby zostać pokryty, to Szwedzi (jeśli przegrają) musza uzbierać 11 rund. Do pokrycia Hendi potrzeba jeszcze 3. Dlaczego akurat na nich? Patrząc na ich poprzednie mecze, powalczyli z Astralis, wymęczyli z Flipside (które jak się jednak okazuje nie są słabą drużyną) oraz przegrali z VP. W każdych z tych meczy over rund został pokryty. Patrząc z drugiej strony na Navi, wygrali z Flipside(masa błędów popełniana przez ekipę markeloffa, skillowo byli o głowę lepsi), podjęta walka z G2 no i baty(bo inaczej nie można tego nazwać, pomimo wygrania 10 rund, które tak na prawdę zostały im podarowane) od Immortals. Tylko w 1 na 3 mecze over został pokryty. Dlatego właśnie nie skłaniam się ku overowi. Jeśli Navi nie pójdzie od początku, to po prostu Szwedzi już to dociągną(chodzi mi tutaj o wynik zbliżony do 5:0, może 6).

Hendi gram, bo uważam, iż ekipa Olofa wygra ten mecz, ale gdyby miała to być walka na nerwy, to dla świętego spokoju podpieram się hendicapem +2,5, gdzie już 14 rund(bez ewentualnej dogrywki) gwarantuje mi wygraną. Tak czy siak, uważam, że przeżywające kryzys Navi odpada dzisiaj z turnieju.

✅
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Astralis - G2 1
Myślę, że Astralis będzie chciało tutaj wejść dosyć szybko do fazy play off. G2 nie gra zbyt dobrego kantera, wczoraj ledwo ledwo z Cloud9 w dogrywce wygrali.
Astralis mimo, że nie gra dobrego turnieju to powinni pokonać &quot;SUPERTEAM&quot;.
Virtus.pro - North over 26,5 rundy
Zawsze te mecze między nimi były ciekawe, comebacki itp. itd. Moim zdaniem po takim kursie, jaki wystawia fortuna w tym meczu można postawić to na spokojnie, bo obie ekipy powinny ugrać po minimum 11 rund. Virtus na tym turnieju juz wyglada lepiej niz przez ostatnie 4 miesiace, a North szczerze mówiąc też troche lepsza forma. Możemy oglądać wyrównany mecz.
ako @3,11 Fortuna ✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅✅
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Virtuski z taką gra żeby utrzymać status legendy to by musieli trafić chyba na flipside a i to ich moze nie uratować. Juz teraz patrząc na drużyny z jakimi mogą grac ze wchodzę przeciwko nim
 
K 12

ksar

Użytkownik
Widać, że Polacy nie wytrzymują presji. Kiedy zaczną dobrze, to utrzymują to, dopóki przeciwnik się nie przebudzi. Później wdziera się trema co skutkuje nie trafianiem kluczowych zabójstw(w ostatniej rundzie Pasha powinien lekko przykryć bs&#39;a z shorta, ale jak się nie trafia tak prostego fraga...). Gdyby grali normalnie, na luzaku, to myślę, że byliby w stanie dzisiaj wygrać, nawet taz zaczął zabijać. A tak to... popieram zdanie @Quinty i wchodzę przeciwko im, no... chyba, że na prawdę wylosują F3, tam pogram sam over rund. Ta drużyna zmian nie potrzebuje, oni potrzebują spokoju, gry bez strachu, że zaraz losowe osoby ich zwyzywają(internet, internetem, ale gdy po przegranej chociaż jednej rundzie dostaje się fale wyzwisk, to jednak może się odbić na psychice). Na Pawle widać to najbardziej, nie jest pewny siebie, często popełnia wręcz banalne błędy, a przeciwnik, który wcale nie musi być w kluczowej formie po prostu gra swoje... i to wystarcza, by łamać Polaków.
 
F 129

fascio

Użytkownik
PGL Major Krakow 2017
Virtus.pro - Cloud 9 TYP: Virtus.pro @1.8 STS
WYGRANA: 16:10
✅✅✅
Dobra maznę coś dlaczego uważam, że nasi rodacy mają szanse na wygrane z jankesami. Po pierwsze i najważniejsze podkreślam Virtus.Pro raczej po tym turnieju jeśli odpadną dziś zmienią skład więc to tak jakby mecz o &quot;życie&quot;. Ale teraz z czysto esportowego punktu to widać, że Pasha ze Snaxem w formie i liczę, że oni jednak utrzymają tą formę. Chociaż po stronie Cloud9 Stawie i automatic też bardzo ładnie strzelają nie można też powiedzieć, że nasi są jakoś bardziej doświadczeni oni też mają w składzie nothinga, który daję dużo jakości tym młodym chłopakom. Żeby naszym się udało wygrać ten mecz potrzebujemy aby Byalko dobrze w mecz wszedł bo on chyba jest mocno podatny na ten hejt panujący w internecie i bardzo spięty gra... A jak już nabierze chwilę pewności siebie to go szybko skasują dwa razy i gość znowu wraca do takiej słabej gry ale teraz przechodzę to meritum to wydaję mi się, że to będzie mecz o wszystko i on się wreszcie odpali i pokaże ten słynny &quot;Aim from Poland&quot;. Co do naszych asów czyli dwójki osób które na scenie grają ze sobą najdłużej Filip i Wiktor oni jak nikt inny będą zmobilizowani na ten mecz to jest ich chyba jeden z najważniejszych meczy w karierze bo jeśli dojdzie do roszad w składzie no to niestety ale to na nich raczej przyjdzie pora ale mam nadzieję, że do tego nie dojdzie i po godzinie 22:00 jak zaczną ten mecz to od pierwszych rund udowodnią swoją jakość.
Powodzenia =)
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Właściwie to Virtus.Pro trafiło całkiem nieźle.
Cloud9 ma bardzo dobrych zawodników skillowo, ale oni powinni mieć morale na Virtus.Pro bardzo niskie. Nie przypominam sobie jakiegoś znaczącej wygranej Cloud9 na Virtusów (mowa o majorach, ale i ogółem formaty BO3 itd.) a co ciekawe to grały te drużyny na siebie bardzo często i to czasem nawet w Ameryce. Do tego grają tu w kratkę Amerykanie (bardzo dobry turniej nowych graczy w C9, ale są to występy falowe). Kursy są równe i mnie to nie dziwi. Kluczowa będzie tu dla mnie mapa jaka będzie grana.
Virtus.Pro powinno unikać miraga według mnie oraz może inferno (chyba, że to ma zaskoczyć, dawno VP na inferno nie widziałem a swego czasu coś tu grali). Cloud9 odrzuci nuka, nie grają też często overpassa oraz cacha (pewnie będą się bali po meczu VP - fnatic).
Zostaje tutaj train i cobble i jak dla mnie pistoletówki wiele powiedzą, bo obie drużyny grać tu potrafią (cobble dla mnie dla Polaków, train dla C9 bardziej z szansami). Nie wiem czy jest sens tu stawiać na wygraną, myślę, że raczej over rund. Serce podpowiada nasi, ale właściwie to często jest omylne. Rozum mówi, aby unikać tego meczu.
Immortals raczej powinno łatwo odprawić FlipSide. Taktyczni gracze są właściwie w 4 (Blade to tragiczny aimer, jak się zatnie ktokolwiek z pozostałych to dostają strasznie). Dla skillowych Brazylijczyków to wystarczający powód, aby wygrać. Ale kursy są niższe niż 1.5, więc w BO1 mało opłacalne.
 
F 129

fascio

Użytkownik
Właściwie to Virtus.Pro trafiło całkiem nieźle.

Cloud9 ma bardzo dobrych zawodników skillowo, ale oni powinni mieć morale na Virtus.Pro bardzo niskie. Nie przypominam sobie jakiegoś znaczącej wygranej Cloud9 na Virtusów (mowa o majorach, ale i ogółem formaty BO3 itd.) a co ciekawe to grały te drużyny na siebie bardzo często i to czasem nawet w Ameryce. Do tego grają tu w kratkę Amerykanie (bardzo dobry turniej nowych graczy w C9, ale są to występy falowe). Kursy są równe i mnie to nie dziwi. Kluczowa będzie tu dla mnie mapa jaka będzie grana.

Virtus.Pro powinno unikać miraga według mnie oraz może inferno (chyba, że to ma zaskoczyć, dawno VP na inferno nie widziałem a swego czasu coś tu grali). Cloud9 odrzuci nuka, nie grają też często overpassa oraz cacha (pewnie będą się bali po meczu VP - fnatic).

Zostaje tutaj train i cobble i jak dla mnie pistoletówki wiele powiedzą, bo obie drużyny grać tu potrafią (cobble dla mnie dla Polaków, train dla C9 bardziej z szansami). Nie wiem czy jest sens tu stawiać na wygraną, myślę, że raczej over rund. Serce podpowiada nasi, ale właściwie to często jest omylne. Rozum mówi, aby unikać tego meczu.

Immortals raczej powinno łatwo odprawić FlipSide. Taktyczni gracze są właściwie w 4 (Blade to tragiczny aimer, jak się zatnie ktokolwiek z pozostałych to dostają strasznie). Dla skillowych Brazylijczyków to wystarczający powód, aby wygrać. Ale kursy są niższe niż 1.5, więc w BO1 mało opłacalne.

Ja mam to po grane w AKO z meczem który właśnie trwa stawka też na kolana nie powala ale sobie pomyślałem, że naskrobię coś. Ważne jest to jak wejdzie w mecz byali on jest słaby psychicznie a to dziwne przy tylu rozegranych turniejach i mapach na najlepszych =/
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Właściwie to chyba o wiele ważniejsze będzie to, aby wszyscy Virtusi grali równo, bo cache do tej pory był jedyną mapą (gry na Vegę nie liczę), gdzie właściwie nikt nie zawiódł a i tak potem skillowo Szwedzi robili powrót.
No i te przywództwo snaxa ewidentnie Janusza ogranicza. On w CT sobie radzi (chociaż dla mnie na North przy connectorze dawał się za łatwo konfigowi, bodaj z 2 razy tak go wyhaczył skanem). Ale w terro często zawodzi, nie ma tej siły ognia potem (dlatego szacun, że IGL przewodzi i tak...i w sumie to dość wymowne dla całego obrazu). Nie ma co ukrywać, że neo czy też taz robią mało entry fragów, nie taka też ich rola. Byali musi wejść w mecz i wtedy sobie radzi, on nigdy taktycznie nie clutchował czy też nie był grajkiem finezyjnym (na heady i tyle ???? ). I tych otwierających potem brakuje. Bolą zwłaszcza te retaki na A pod koniec, bo zawodnicy North 2 x wpuścili graczy VP na site&#39;a i co zawiodło? Nie było skilla i właściwie to przegrywali pojedynki aimowo. Duńczycy wygrywali odbicia ze stratą 1-2 zawodników. To słaby wynik jak się ma zajętego sita na A na miragu. Brakło też tam agresji i podejścia pod jakąś pozycję. Dojazd CT na MSLa i byłoby lepiej a tak to smoke na pałac, pilnowanie rampy i powolna egzekucja. Na Cloud9 muszą wyjść świeżsi umysłem. Dziwi mnie tak mała ilość taktyk, bo niby się przygotowali.
Na miragu zobaczyliśmy ciekawą pistoletówkę (pomysł) oraz klasyczne smoki na A. Nic więcej. To bardzo mało. Nawet wejść galą czy też connectorem nie było. Do okna podsadzili się cały jeden raz. Wydaje się, że jak się aimem odstaje to powinny te pomysły nadrabiać. Ale lepiej nie denerwować się i oglądać. A czas pokaże ;) .
 
F 129

fascio

Użytkownik
Właściwie to chyba o wiele ważniejsze będzie to, aby wszyscy Virtusi grali równo, bo cache do tej pory był jedyną mapą (gry na Vegę nie liczę), gdzie właściwie nikt nie zawiódł a i tak potem skillowo Szwedzi robili powrót.
No i te przywództwo snaxa ewidentnie Janusza ogranicza. On w CT sobie radzi (chociaż dla mnie na North przy connectorze dawał się za łatwo konfigowi, bodaj z 2 razy tak go wyhaczył skanem). Ale w terro często zawodzi, nie ma tej siły ognia potem (dlatego szacun, że IGL przewodzi i tak...i w sumie to dość wymowne dla całego obrazu). Nie ma co ukrywać, że neo czy też taz robią mało entry fragów, nie taka też ich rola. Byali musi wejść w mecz i wtedy sobie radzi, on nigdy taktycznie nie clutchował czy też nie był grajkiem finezyjnym (na heady i tyle ???? ). I tych otwierających potem brakuje. Bolą zwłaszcza te retaki na A pod koniec, bo zawodnicy North 2 x wpuścili graczy VP na site&#39;a i co zawiodło? Nie było skilla i właściwie to przegrywali pojedynki aimowo. Duńczycy wygrywali odbicia ze stratą 1-2 zawodników. To słaby wynik jak się ma zajętego sita na A na miragu. Brakło też tam agresji i podejścia pod jakąś pozycję. Dojazd CT na MSLa i byłoby lepiej a tak to smoke na pałac, pilnowanie rampy i powolna egzekucja. Na Cloud9 muszą wyjść świeżsi umysłem. Dziwi mnie tak mała ilość taktyk, bo niby się przygotowali.
Na miragu zobaczyliśmy ciekawą pistoletówkę (pomysł) oraz klasyczne smoki na A. Nic więcej. To bardzo mało. Nawet wejść galą czy też connectorem nie było. Do okna podsadzili się cały jeden raz. Wydaje się, że jak się aimem odstaje to powinny te pomysły nadrabiać. Ale lepiej nie denerwować się i oglądać. A czas pokaże ;) .
A wiesz ja na miejscu Snaxa po stronie terro dałbym ze 3/4 razy Białemu szanse na wyjazd jakiś taką wolną rękę no kurde temu gościowi jak zacznie wchodzić to nie ma podjazdu do niego... To jest to że w 2014 Snax był świrem ale po niżej poziomu pewnego nie schodził własnie Paweł i to było ważne wtedy nawet gdy Neo nie zabijał czy Taz to mieli oparcie w tym, że dwie osoby nie schodzą poniżej pewnego poziomu a dziś? Ta akcja na rampie pasha + biały no kurde nie może być takiej sytuacji, że jeden gość i to MSL ich dwóch &quot;kasuje&quot; bo byali padł a pashy zostawił z 10hp... No dziwie się, że Neo nie prowadzi i tak tylko w meczu z Fnatic było widać, że coś strzela ale tylko w CT w sumie. My w terro potrzebujemy jakiegoś świra który wjedzie na bsa jak felps w SK
e. Co do taktyk to się zgodzę ale widzisz oni twierdza ze bootcampa nie potrzebują prawda jest taka, że taki tydzień bootacampa jest lepszy niż codziennieny trening bo by myśleli tylko o tym, że trenują a nie np. że zaraz po treningu idą do kina czy cokolwiek innego no jak ktoś zarabia 20k euro to potrafi się chociaż trochę poświecić dla tego co robi my też do pracy idziemy i przez 8 godzin raczej coś tam musimy robić i się na tym skupić jedni bardziej drudzy mniej. No i też nie rozumiem tego prowadzenia Snaxa. Ale wiem jedno...
Jeśli oni dziś przegrają(no mam nadzieję, że nie) to zobaczymy historyczny rozłam tego składu a wtedy w sumie ciekawe byłoby jak by wyglądała scena Polska. No ale oby wygrali dziś i cały turniej tego im życzę.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Niby czemu niespodzianką będzie awans c9 z grupy? Grają najlepszego cs&#39;a od dawna, Skadoodle w końcu się obudził i robi masę entry fragów, stewie nie licząc Cologne top3 tego roku, wszystko dobrze ułożone przez autimatica, ostatnie turnieje bardzo udane - ja ich widzę akurat bardzo wysoko w tym turnieju.
Potwierdziły się moje słowa. Nie jest to zbyt mocna drużyna żeby walczyć z TOPOWYMI.
 
K 12

ksar

Użytkownik
Gambit vs Fnatic
Gambit wygra @1,9
Gambit 2:0 @3,4
STS

Sukcesywnie dalej idę w stronę drużyny Zeusa. Łatwo rozprawili się ze swoimi rywalami w grupie, kończąc wynikiem 3:0 oddając zaledwie 27 rund, co daje nam średni wynik 16:9. Z takimi rywalami jakim było Mouz, G2 i VP robi to wrażenie. O sile i walorach tej drużyny wypowiadałem się już kilkukrotnie, powtarzać tego nie będę. Gram tutaj czystą wygraną, gdyż Szwedzi mnie nie przekonują. Zespół bez zgrania, liczy na same indywidualności(tych odebrać im nie mogę, clutche wygrywane przez nich są piękne), ale na ćwierćfinał gdy ekipy są jeszcze bardziej zmotywowane, gdy taka osoba jak Zeus zapewne ocenia grę Szwedów klatka po klatce, to nie powinno wystarczyć. Wahałem się między 2:0, a +2,5 map, ale postawię na to 1 patrząc jaki kurs został na to wystawiony - nie mogę przejść obok tego obojętnie.
Astralis vs SK
Ilość map: +2,5 @1,85
SK wygra @1,50
STS

Ponownie spotykają się te dwa giganty. W pojedynku grupowym Brazylijczycy zdemolowali duńską ekipę. W ćwierćfinale spodziewam się tego samego obrotu spraw. Wygrana na swojej mapie, bliskie starcie na mapie Astralis, zakończone wymęczonym zwycięstwem Duńczyków, no i dokończenie sprawy na mapie ostatniej. Gdyby na przeciwko SK stanęła inna drużyna, zastanawiałbym się nad pograniem 2:0, jednak wierzę, że Astralis powalczy tutaj, bo kto inny jak nie oni. Tak jak bałem się o Brazylijczyków po meczu z BIG, tak po meczu z Immortals jestem już niemalże pewien, że do finału przechodzą lekką ręką. Przepraszam bardzo, ale gdy w tej samej drużynie dwóch zawodników bije się o rekord w ilości zabójstw na jednej mapie to... no cóż, wałek napędowy się rozkręca.
Virtus Pro vs North
Virtus Pro wygra, @1,8
Virtus Pro 2:0, @3,10

No i czas na rewanż. Polacy zagrają na ekipę, która jeszcze wczoraj zdemolowała morale drużyny Snaxa. O tamtym meczu też się wypowiadałem, przegraliśmy przez stres, komunikację. W meczu z C9 można było zauważyć duże zmiany w grze Polaków. Przede wszystkim byali się otworzył. Najwidoczniej musiał odbyć rozmowę ze Snaxem. Paweł, który dostał &quot;wolną rękę&quot; (gdyż tak to właśnie wyglądało) grał na o wiele lepszym poziomie niż w poprzednich pojedynkach. Niemalże wszystkie pojedynki 1v1 wygrane, idealne wychylenia, podejmowanie walki... tego właśnie wszyscy oczekiwali od niego. Teraz, gdy mamy Pashę, która rozgrywa jeden z lepszych majorów, byaliego, Snaxa, który pomimo, że został kapitanem, dalej potrafi rozgrywać niesamowite mecze, no i świętą dwójkę, którzy się otworzyli, którzy zabijają, którzy się nie boją - jestem spokojny o zwycięstwo Polaków już przed własną publicznością. Gram tutaj dw 2:0, gdyż po pierwsze: kibice dodadzą ogromnej energii, a po drugie: Duńczycy potrafią się bardzo łatwo zdenerwować, morale im spada diametralnie.
Co do meczu Immortals z Big. Ciężko mi cokolwiek o tym pojedynku powiedzieć. Dwie mocno skillowe ekipy, młode, chcące pokazać się z jak najlepszej strony. Zwycięzcy nie potrafię wybrać, może ew. +2,5 map, które na ten moment w STS&#39;ie mamy po @1,75.
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Już są pary i wstępne kursy. Ciekawie wyglądają - może niektórzy trafili lepiej, inni gorzej. Ale każda nie ma zdecydowanego faworyta.

fnatic - Gambit

Dziwi mnie właściwie fnatic jako faworyt kursowy. Gambit przejechało się po wszystkich, zarówno skillowych jak i taktycznych drużynach (a taki podział robię zazwyczaj). Widać, że jest tam pomysł na grę, dosyć dobra forma zawodników (przede wszystkim adren, ale i reszta z zeusem na czele trafiła dobrze - no może dosia jakoś nie zachwyca). Tutaj jednak już klątwa, bo zawsze odpadali w ćwierćfinałach. Czy fnatic stać na awans?

Oczywiście, że tak. Może nie jest to ich prime, ale na pewno z formą trafili całkiem nieźle (flusha, dennis, JW, ale i momentami olof oraz KRIMZ się budzą). Mają do tego bardzo dobre mapy w stosunku do Gambit. Potrafią się pokazać na cachu, inferno, mirage, train nawet nuke wyszedł im obiecująco. Paradoksalnie, nie zobaczymy tu być może pełnego dystansu 3 map, bo obie drużyny mają ciekawy map pool i to dosyć podobny. Nie stawiałbym tutaj zatem niczego. Chyba, że bezpośrednio przed poznaniem map.

Astralis - SK

Jeszcze jakiś czas temu przedwczesny finał - teraz ciężko powiedzieć. Duńczycy mają te swoje przestoje i to czasami rujnuje im mecze, ale cała piątka jest skillowa a do tego ma chyba najszerszy map pool (albo jeden z najszerszych z pozostałych). SK to z kolei wielkie indywidualności, poza TACO tam praktycznie każdy może odpalić i zmienić losy meczu (a i raz na rok TACO odpali...).

Paradoksalnie myślę, że zobaczymy jednak 3 mapy. SK nie przekonało mnie, nie demoluje swoich rywali, tylko oni mają tak często na początku. Derby Brazylii i Immortals tam trochę siedli psychicznie, na BIG przegrali pomimo dobrego coldzery po CT (ja wiem, że te crouch jumpy i niby nawet raz w tym meczu LEGIJA go zrobił pomimo obietnicy nie stosowania go już, ale to tylko jeden wybryk - to nie zmienia meczu trwającego 30 rund w stu procentach). Wygrali z Astralis, ale tam Duńczycy w 1 połówce przegrali sobie mecz, PENTA znalazła się tu jak Vega z braku laku i ich spotkań w ogóle nie biorę pod uwagę. Grali często inferno - nie wiem, czy zobaczymy je tutaj, nie są tu mocarni - po terro mają problemy. Jednego jestem jednak pewny - nie ma mapy, która premiuje zdecydowanie tu SK (a w opozycji mamy nuka pod Astralis, którego SK zbanuje). Zatem Duńczycy wcale nie są tu skazani na pożarcie. Skłaniałbym się nawet ku nim, o ile psychika wytrzyma - mają mocnego traina, overpassa (tu pewnie nie jeden pomyśli o meczu na Immortals - SK wygrało pewnie, Astralis po dogrywce, ale tam jedna runda zrobiła z tego meczu close), całkiem niezłego miraga, inferno, mogą właściwie grac nawet cacha, gdzie jednak nie byliby faworytami.

BIG - Immortals

Tu chyba mamy bardzo korzystne losowanie dla obu. BIG grało tu tylko inferno, do tego 2 mecze z ,,przewagą&#39;&#39;. To nie jest znaczące, gdy używa się tego rzadko, ale przy odbijaniu 2 vs 2, gdy wychodzisz z pewnym pre fire&#39;em albo zdobywasz entry - trochę zmienia sytuację.

Immortals na pewno osiągnęło to, co chciało. Fajny mecz otwarcia, potem zwycięska ścieżka, ale SK pokazało im miejsce w szeregu. FlipSide? Cóż, z najlepszym nawet IGL, który nie fraguje meczu się nie wygra. Tam musiałoby wszystko trybić a na skillowych brazylijczyków było to zdecydowanie zbyt mało.

BIG jednak jest dość dobrze przygotowane taktycznie na tym turnieju, tym właśnie imponują. Gob b czy też LEGIJA to nigdy nie będzie strzelecki top. Robotę robi tam tabsen oraz nex, keev gdy ma snajperkę. Muszą zatem błysnąć czymś innym. I liczę, że tu błysną. Immortals nie jest najbardziej taktyczną drużyną świata i raczej mało prawdopodobne, że zobaczymy u nich zagrania, które BIG zbiją totalnie z tropu. Ciekawy to będzie mecz, ciekawie też będzie zobaczyć Niemców na innych mapach. Ale raczej nie stawiałbym tu niczego, chyba, że zobaczymy inferno (a to całkiem prawdopodobne, bo inaczej Immortals wystawi się na mapę nuke, której nie gra, jeżeli zbanują inferno). Na ich szczęście Niemcy też tej mapy nie grają, ale kto wie...To byłby niezły shocker, gdyby mieli tego nuka w zanadrzu specjalnie na play offy. A to całkiem możliwe. Zapowiadają, że są w pełni przygotowani pod każdego. Niemniej zaskoczyliby mocno, chciałbym to zobaczyć ???? .

Virtus.Pro vs North

Te mecze już mają swoje podteksty. Mirage był bardzo bliski. Nie zdziwi mnie, gdy Virtusi będą chcieli go grać ponownie.

North tak naprawdę jest jak najbardziej do pyknięcia. Oni też bardzo chimerycznie oraz emocjonalnie podchodzą do wyników, gdy przeciwnik zaczyna powrót - zaczynają się problemy. Gdy się rozpędzają - rywal ma problemy. Ogółem nie jest to dobra drużyna do stawiania.

U Polaków potrzeba mądrej taktyki i czegoś, co zobaczyliśmy w meczu z Cloud9. Właściwie to North jest do przejścia, grają już na hali, więc będzie to na pewno wpływało na zawodników. Z drużyn, które grają obecnie mogliby trafić lepiej tylko gdyby dostali BIG (raczej BIG to też aimowo zespół podobny do Polaków, więc byłby to ciekawy pojedynek). Tak mają North, Duńczyków znają dobrze. Duńczycy przed majorem również bez wyników a tutaj wielu grało przeciwko nim od samego początku (ostatecznie przegrali 1 mecz). Dla mnie będzie to też pojedynek 3 mapowy, ale naszych nie stawiam ;) . Szkoda podwójnych nerwów a spodziewam się tu zwrotów akcji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom