>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PGL Kraków - MAJOR CS:GO

Status
Zamknięty.
crazer 39

crazer

Użytkownik
To, że nie awansowali nie znaczy, że ich awans byłby niespodzianką :wink:
Zgodzę się, ale sugerowanie ich jako jednym z głównych drużyn do awansu z grupy było dla mnie chore. Po prostu złego sformułowania użyłem.
Nie ma co porównywać majora do turniejów mniejszej rangi i to jeszcze przed samym Krakowem.
Gambit vs Fnatic
Gambit wygra @1,9
Gambit 2:0 @3,4
STS

Sukcesywnie dalej idę w stronę drużyny Zeusa. Łatwo rozprawili się ze swoimi rywalami w grupie, kończąc wynikiem 3:0 oddając zaledwie 27 rund, co daje nam średni wynik 16:9. Z takimi rywalami jakim było Mouz, G2 i VP robi to wrażenie. O sile i walorach tej drużyny wypowiadałem się już kilkukrotnie, powtarzać tego nie będę. Gram tutaj czystą wygraną, gdyż Szwedzi mnie nie przekonują. Zespół bez zgrania, liczy na same indywidualności(tych odebrać im nie mogę, clutche wygrywane przez nich są piękne), ale na ćwierćfinał gdy ekipy są jeszcze bardziej zmotywowane, gdy taka osoba jak Zeus zapewne ocenia grę Szwedów klatka po klatce, to nie powinno wystarczyć. Wahałem się między 2:0, a +2,5 map, ale postawię na to 1 patrząc jaki kurs został na to wystawiony - nie mogę przejść obok tego obojętnie.
Astralis vs SK
Ilość map: +2,5 @1,85
SK wygra @1,50
STS

Ponownie spotykają się te dwa giganty. W pojedynku grupowym Brazylijczycy zdemolowali duńską ekipę. W ćwierćfinale spodziewam się tego samego obrotu spraw. Wygrana na swojej mapie, bliskie starcie na mapie Astralis, zakończone wymęczonym zwycięstwem Duńczyków, no i dokończenie sprawy na mapie ostatniej. Gdyby na przeciwko SK stanęła inna drużyna, zastanawiałbym się nad pograniem 2:0, jednak wierzę, że Astralis powalczy tutaj, bo kto inny jak nie oni. Tak jak bałem się o Brazylijczyków po meczu z BIG, tak po meczu z Immortals jestem już niemalże pewien, że do finału przechodzą lekką ręką. Przepraszam bardzo, ale gdy w tej samej drużynie dwóch zawodników bije się o rekord w ilości zabójstw na jednej mapie to... no cóż, wałek napędowy się rozkręca.
Virtus Pro vs North
Virtus Pro wygra, @1,8
Virtus Pro 2:0, @3,10

No i czas na rewanż. Polacy zagrają na ekipę, która jeszcze wczoraj zdemolowała morale drużyny Snaxa. O tamtym meczu też się wypowiadałem, przegraliśmy przez stres, komunikację. W meczu z C9 można było zauważyć duże zmiany w grze Polaków. Przede wszystkim byali się otworzył. Najwidoczniej musiał odbyć rozmowę ze Snaxem. Paweł, który dostał &quot;wolną rękę&quot; (gdyż tak to właśnie wyglądało) grał na o wiele lepszym poziomie niż w poprzednich pojedynkach. Niemalże wszystkie pojedynki 1v1 wygrane, idealne wychylenia, podejmowanie walki... tego właśnie wszyscy oczekiwali od niego. Teraz, gdy mamy Pashę, która rozgrywa jeden z lepszych majorów, byaliego, Snaxa, który pomimo, że został kapitanem, dalej potrafi rozgrywać niesamowite mecze, no i świętą dwójkę, którzy się otworzyli, którzy zabijają, którzy się nie boją - jestem spokojny o zwycięstwo Polaków już przed własną publicznością. Gram tutaj dw 2:0, gdyż po pierwsze: kibice dodadzą ogromnej energii, a po drugie: Duńczycy potrafią się bardzo łatwo zdenerwować, morale im spada diametralnie.
Co do meczu Immortals z Big. Ciężko mi cokolwiek o tym pojedynku powiedzieć. Dwie mocno skillowe ekipy, młode, chcące pokazać się z jak najlepszej strony. Zwycięzcy nie potrafię wybrać, może ew. +2,5 map, które na ten moment w STS&#39;ie mamy po @1,75.
Całkiem niezłe typy, sam pewnie coś podobnego postawie. Myślę, że w meczu SK-Astralis możemy zobaczyć tylko dwie mapy. Podejrzewam, że SK nie zbanuje overpassa, bo bardzo dobrze potrafią na nim grać, więc logicznie patrząc Astralis go picknie na 100% i na 80% do przegra.
Powinno być tutaj 2:0 dla SK.
Gambit bardzo dobry typ i na pewno go wezmę do kuponu. Najbardziej jak dla mnie do tej pory ułożona drużyna na tym turnieju. W poprzednim turnieju chyba podobnie awansowali, gładko i szybko (mogę się mylić). W ćwierćfinale już nie było tej mocy i właśnie tego się obawiam.
Virtusi rewanż z North w BO3. Tutaj też sądzę, że Virtusi trafili dobre losowanie, bo w cwiercfinale dostali teoretycznie najsłabszy zespół, a w ewentualnym półfinale też. Mapa virtusów to będzie najprawdopodobniej train, bo nuke pewnie North zbanuje. North jakiegoś mirage albo cobbla picknie, a na tych mapach Virtusi potrafią grać i lubią te mapy. Tu może być różnie, ale też podejrzewam 2:0 dla nich.
W ostatnim meczu pomiędzy BIG a Immortals ciężko coś powiedzieć, bo BIG na tym turnieju widzieliśmy tylko na inferno :]:]. W BO3 może być już inaczej i jak brazylijczycy to zbanują to możemy zobaczyć nawet szybkie 2:0 dla nich, ale też może to być w drugą stronę ????

Gambit - fnatic 2:0, ew Gambit -1,5 mapy zależnie od bukmachera
SK - Astralis 2:0, ew SK -1,5 mapy
Virtus.pro - North 1
Immortals - BIG 1
 
mamed1916 247

mamed1916

Użytkownik
Uwaga Panowie, ten kurs na Gambit to dlatego, żebyśmy zarobili pieniądze! Ładować śmiało, tutaj jest ewidentna pomyłka buka.. Fnatic faworytem? Ja biorę z przyjemnością kurs @2 w Unibet. Do tego można dorzucić SK po @1.50 i wychodzi piękne AKO @3.

Moim zdaniem SK bierze cały turniej, większego kursu na nich nie będzie już w niż w meczu z Astralis imo. Słabo się Duńczycy przygotowali pod tego Majora, mimo że z bilansem 3:1 awansowali do playoffów to ja patrzę tutaj na ich grę, w wielkim stylu tego nie zrobili. Co do Brazylijczyków jestem po prostu pod wrażeniem gry coldzery, to jest zupełnie inny poziom cs&#39;a i każdy się z tym zgodzi. Do tego fallen, który jest moim zdaniem najlepszym snajperem świata. TACO jest najsłabszym ogniwem tej formacji, ale i bez niego SK sobie poradzi. Być może będą tutaj 3 mapy, ale koniec końców to SK będzie triumfować.


Gambit - fnatic. Takie kursy wystawione to jest pomyłka. Gambit w pięknym stylu wynikiem 3:0 awansowali do ćwierćfinału, gładko wygrywając swoje mecze (w tym z VP). A fnatic? Rzutem na taśmę awansowali wygrywając z przereklamowanym francuskim teamem. To nie jest to fnatic, które wygrywało Majora w Polsce w 2k15, choć skład ten sam. Moim zdaniem Gambit przejedzie się po Szwedach i tutaj nawet może być 2:0.

Więc moje typy:

Gambit - fnatic
SK - Astralis


Gambit @2 + [email protected]

AKO @3 Unibet
⛔⛔⛔


Gambit easy, szkoda że na favelke się skusiłem..
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Co do SK - Astralis to nie byłbym taki pewny tego overpassa jako mapy Astralis. ;) Jak już pisałem - Duńczycy mogą równie dobrze grać traina np. albo miraga jako swój wybór. Właściwie to czego nie pickną oni/czego nie picknie SK to będą to wyrównane mapy. Odrzucać będą prawdopodobnie nuka (SK) oraz cobbla (Astralis) przed swoimi wyborami. Pozostałe 5 map obu tych drużyn jest dość wyrównane.

- train 55- 45 dla Astralis (chociaż obie drużyny ostatnio tutaj mocne)
- overpass to dla mnie 55-45 dla SK
- inferno 60-40 dla SK
- mirage 55-45 dla Astralis
- cache 60-40 dla SK

Z tych map raczej na pewno zobaczymy cache/inferno jako pick SK oraz 2 z 3 pozostałych (myślę, że Duńczycy jak SK wybierze cacha, na decidera odrzucą inferno i na odwrót). Od Astralis nie zdziwi mnie zatem train (gdzie w tym roku w ostatnich meczach rozjeżdżali rywali fnatic i FaZe do 1). Jeśli będzie tak jak piszę to zobaczymy wtedy jako decidera overpassa tudzież miraga (stawiałbym na overpassa) i tu bym widział wynik 2:1 dla którejś z ekip. Ale mogę się mylić co do banów, bo teraz się systemy zmieniły chyba ???? .

______________

Gambit chyba ostatnio też dość niespodziewanie przeszło do ćwierćfinałów z dobrym bilansem (3-1) a tam zostali odprawieni z kwitkiem. Ewidentnie format BO1 im służy, ale tutaj będzie BO3, więc o ile sama wygrana jest kusząca tak mogą jedną mapę przegrać. W ceesie bym nie grał na dokładny wynik, bo 2 pistoletówki znacząco komplikują.

A z ciekawostek to na poprzednim majorze w ćwierćfinale odprawiło ich...fnatic. I tam też wielu na Gambit stawiało a przegrali 2-1 po dość bezpłciowych mapach (na każdej bez close wyniku).
 
rewetel 433

rewetel

Użytkownik
Moim zdaniem najpewniejszy typ Fnatic, nie wiem dlaczego ludzie tak stawiają na Gambit. Mecz z Virtusami a mecz z Navi to niebo a ziemia jeśli chodzi o forme, widać, że Fnatic z każdym meczem w coraz lepszej formie. Dla mnie faworyt. W dodatku pograłbym na live w strone BIG jeśli będą grali inferno, oczywiście tylko na mape inferno, a nie na cały mecz.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Moim zdaniem najpewniejszy typ Fnatic, nie wiem dlaczego ludzie tak stawiają na Gambit. Mecz z Virtusami a mecz z Navi to niebo a ziemia jeśli chodzi o forme, widać, że Fnatic z każdym meczem w coraz lepszej formie. Dla mnie faworyt. W dodatku pograłbym na live w strone BIG jeśli będą grali inferno, oczywiście tylko na mape inferno, a nie na cały mecz.
Myślę, że immortals może zbanować inferno po tym jak zobaczyli grę BIGu przeciwko kolegom z SK i FAZE
 
tentyp1 523

tentyp1

Użytkownik
Uwaga Panowie, ten kurs na Gambit to dlatego, żebyśmy zarobili pieniądze! Ładować śmiało, tutaj jest ewidentna pomyłka buka.. Fnatic faworytem? Ja biorę z przyjemnością kurs @2 w Unibet. Do tego można dorzucić SK po @1.50 i wychodzi piękne AKO @3.
Moim zdaniem SK bierze cały turniej, większego kursu na nich nie będzie już w niż w meczu z Astralis imo. Słabo się Duńczycy przygotowali pod tego Majora, mimo że z bilansem 3:1 awansowali do playoffów to ja patrzę tutaj na ich grę, w wielkim stylu tego nie zrobili. Co do Brazylijczyków jestem po prostu pod wrażeniem gry coldzery, to jest zupełnie inny poziom cs&#39;a i każdy się z tym zgodzi. Do tego fallen, który jest moim zdaniem najlepszym snajperem świata. TACO jest najsłabszym ogniwem tej formacji, ale i bez niego SK sobie poradzi. Być może będą tutaj 3 mapy, ale koniec końców to SK będzie triumfować.

Gambit - fnatic. Takie kursy wystawione to jest pomyłka. Gambit w pięknym stylu wynikiem 3:0 awansowali do ćwierćfinału, gładko wygrywając swoje mecze (w tym z VP). A fnatic? Rzutem na taśmę awansowali wygrywając z przereklamowanym francuskim teamem. To nie jest to fnatic, które wygrywało Majora w Polsce w 2k15, choć skład ten sam. Moim zdaniem Gambit przejedzie się po Szwedach i tutaj nawet może być 2:0.
Więc moje typy:
Gambit - fnatic
SK - Astralis

Gambit @2 + [email protected]
AKO @3 Unibet
Tylko co w przypadku gdy Cold zagra słabiej niż zwykle ? Wydaje mi się, że kurs na Astralis to value i mecz będzie bardzo wyrównany.
Co do fnatic, to drużyna w ostatnich meczach miała mega farta i dalej mnie nie przekonuje. Oglądając Gambit byłem pod wrażeniem ich gdy zespołowej, dobrych i przemyślanych decyzji.
Dla mnie Astralis + Gambit
 
biernacky17 518

biernacky17

Użytkownik
Gambit - fnatic 2:0, ew Gambit -1,5 mapy zależnie od bukmachera
Panowie bez przesady. Wygra to Gambit, ale jak już to jedną mapę na 100% weźmie fnatic. Na pierwszym banie u Gambit zobaczymy Mirage/Nuke i którą by nie zbanowali, to ta która zostanie - będzie pickiem od Fnatic. Pierwszy pick od Gambit to zapewne będzie overpass i tam spokojnie powinni ograć Fnatic. Na ostatnią zostanie zapewne Cache/Inferno i która by to nie była, dla mnie Gambit ją bierze.
Reasumując spodziewam się wyniku 2:1 i awansu Gambit.
 
uzytkownik-24118 2,1K
A ja myślę że ten ćwierćfinał może paść łupem Szwedów. Teraz zaczyna się inny turniej - zamiast BO1 będzie grane BO3, dojdzie publiczność, będą grać pod jej presją. Miesiąc temu na DH Open fnatic wygrało 2:0 ( 16-12 Train, 19-17 Inferno). Szwedzi mają doświadczenie w grze przed tak dużą publicznością, a różnica między drużynami wcale nie będzie taka duża.

A co wychodzenia z bilansem 3-0 po fazie grupowej. Na ELEAGUE w styczniu Na&#39;Vi wyszło bez porażki z grupy, w świetnym stylu, wydawało się że wygrają majora i nie podołali wtedy Astralis w 1/4. Dla mnie będą 3 mapy i 2:1 dla fnatic
 
K 12

ksar

Użytkownik
Dajcie argumenty które przemawiają za Gambit? Wygrali x3 BO1?
Daj argumenty, które nie przemawiają za Gambit. Bilans 3:2 Szwedów? : )

Niech wygra lepszy, ale takie gadanie niektórych z Was, że obstawianie na Gambit to to siamto i owamto jest kompletnie bezsensu, jeśli nie są podawane kontr argumenty. Po meczu można spekulować dalej, kto jak zagrał, kto zawadził, kto przegrał pieniądze, ale samo mówienie &quot;po co gracie na Gambit&quot; bez innych argumentów niż &quot;ostatnio ich pokonali&quot; jest po prostu słabe i nie na miejscu.
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Jak firma, która miała tak dobrą reputację w temacie organizowania turniejów, może aż tak nawalić? Raz wywaliło internet, ok, drugi, przesada, ale żeby do tego wszystko cały czas opóźnione było, przerwa techniczna co drugą rundę, no ludzie.
 
quinty 2,3K

quinty

Użytkownik
Panowie bez przesady. Wygra to Gambit, ale jak już to jedną mapę na 100% weźmie fnatic. Na pierwszym banie u Gambit zobaczymy Mirage/Nuke i którą by nie zbanowali, to ta która zostanie - będzie pickiem od Fnatic. Pierwszy pick od Gambit to zapewne będzie overpass i tam spokojnie powinni ograć Fnatic. Na ostatnią zostanie zapewne Cache/Inferno i która by to nie była, dla mnie Gambit ją bierze.

Reasumując spodziewam się wyniku 2:1 i awansu Gambit.
Dałbyś sobie rękę uciąć, i dziś byś nie miał ręki ????
 
K 12

ksar

Użytkownik
Gambit vs Fnatic

Gambit wygra @1,9 ✅
Gambit 2:0 @3,4 ✅
STS


Sukcesywnie dalej idę w stronę drużyny Zeusa. Łatwo rozprawili się ze swoimi rywalami w grupie, kończąc wynikiem 3:0 oddając zaledwie 27 rund, co daje nam średni wynik 16:9. Z takimi rywalami jakim było Mouz, G2 i VP robi to wrażenie. O sile i walorach tej drużyny wypowiadałem się już kilkukrotnie, powtarzać tego nie będę. Gram tutaj czystą wygraną, gdyż Szwedzi mnie nie przekonują. Zespół bez zgrania, liczy na same indywidualności(tych odebrać im nie mogę, clutche wygrywane przez nich są piękne), ale na ćwierćfinał gdy ekipy są jeszcze bardziej zmotywowane, gdy taka osoba jak Zeus zapewne ocenia grę Szwedów klatka po klatce, to nie powinno wystarczyć. Wahałem się między 2:0, a +2,5 map, ale postawię na to 1 patrząc jaki kurs został na to wystawiony - nie mogę przejść obok tego obojętnie.
✅ :]:]

Nie wiem czego aktualnie tej drużynie brakuje. Taktyki są, umiejętności są, chłodne głowy są... Wszystko jest by powalczyć o zwycięstwo na tym majorze. Aż z miłą chęcią obejrzę półfinał w ich wykonaniu, by zobaczyć jak się sprawią na bardziej taktyczne drużyny niż Fnatic. Jeśli SK dziś rozgromi Astralis, to myślę, że ciekawe kursy mogą być wystawione na Gambit, w których na ten moment będę widział spore value. A jakie są Wasze przemyślenia?
 
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Na świeżo po meczu . Brawo Gambit. Ale trzeba oddać że wygrywając 4 pistoletówki ciężko przegrać mecz.
Szwedzi bardzo słabe pistolety (nawet nie byli blisko). Praktycznie 6 punktów w plecy na każdej mapie. Gambit pod ciśnieniem trochę wydawało się tracić (te miss na force na inferno np i te łatwe full auto adrena na b przy plancie). Dla mnie poleca w półfinale z kimkolwiek nie zagrają. SK i Astralis to zdecydowanie większe doświadczenie od Gambit. No i przede wszystkim - beznadziejne krycie B Szwedów. Nie widziałem dawno tak pasywnej ekipy. Flusha był bezużyteczny przez całe CT. SK podchodzi banana agresywnie, podobnie Astralis i grając na taki styl zdecydowanie łatwiej rotować. Tak bez zabijajacego flushy wygrać nie mogli, wchodzili praktycznie w 5 na JW. Nawiasem nie wiem czemu olofmeister nie krył b. Wydawało mi się że fnatic właśnie grało kiedyś olofmeister krimz na bananie.
Niemniej 2 mapy tak jak się spodziewałem. Teraz 3 mapowy pojedynek i nie skreślam Duńczyków.
 
crazer 39

crazer

Użytkownik
Ja myślę, że SK to weźmie 2:0. Inni gracze niż cold muszą odpalić w końcu, więc jeśli odpalą to na pewno wpadnie ten zakład. Astralis nie jest zbyt mocne i niczym nie zaskakuje na tym turnieju, mimo tego, że się przygotowywali na tego turniej dość długo.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Już dziś VP - North. Jest okazja zrewanżować się za spotkanie fazy grupowej, gdzie Polacy zagrali solidnie, ale w najważniejszym momencie zawiedli + świetne indywidualne akcje aizego czy magiska.
Publika + Virtus.pro, będzie moc. Generalnie nie widzę słabego ogniwa z Virtusach, bo każdy wygląda na bdb przygotowanego (Pasza fajnie odpalił z awp), ale gorzej mają się taktyki i kiedy nadchodzi zmiana stron i wynik jest nieciekawy i mamy grać po stronie terro, to jest lipa.
Generalnie to jest wielka autostrada do finału. Pokonanie North i potem Immortals w drodze po majora? Jeszcze rok temu patrząc na personalia bralibyśmy te wygrane w ciemno. Dziś te ekipy zrobiły progres, ale też VP w Polsce powinni zrobić swoje i zagrać przynajmniej w tym finale, gdzie Astralis raczej zrobi robotę. Grali dziś fantastycznie z SK. Nie dali rozwinąć skrzydeł Fallenowi czy Coldowi. Fer i Felps zgaszeni. Taktycznie Duńczycy ich zniszczyli. Glave grał kosmos, Device również niemal cały czas szybszy od Fallena z awp. Dla mnie Gambit może się postawić , ale Astralis bierze ten mecz i cały turniej.
 
K 12

ksar

Użytkownik
Taktycznie Duńczycy ich zniszczyli.
I to był właśnie pokaz, dlaczego glaive jest uważany za najlepszego igl&#39;a :] Moim zdaniem, nie ubliżając Virtusom, najlepszy mecz szykuje się niestety w drugiej drabince gdzie Gambit podejmie Astralis. Pojedynek glaive&#39;a z zeusem, czyli według mnie najlepszym igl&#39;em. To może być pokaz na prawdę świetnego cs&#39;a. Gdy połączymy to z umiejętnościami pojedynczych graczy, może się zapowiadać widowisko, do którego warto kupić piwko i obejrzeć w świętym spokoju. Mam nadzieję, że się nie pomylę ????
Dlatego ja na ten moment gram:
Gambit +1,5 mapy @1,75 STS
Over map +2,5 @2,10 STS
W zasadzie rzecz ciekawa, jest dosyć spora różnica pomiędzy kursem na mapy, a hendi, biorąc pod uwagę taką rozrzutność w kursach na wygrane. Dlatego Hendi gram do dubla, over w solo.
No i smaczek, by mi się lepiej kibicowało:
Gambit wygra @3,40 STS
Nie można powiedzieć, że kursy dziwią. Skoro Astralis rozniosło tak faworyzowane zarówno przez buki jak i nas SK, to czemu miałoby sobie nie poradzić z &quot;fartownym, średnim, potrafiącym grać tylko format BO1&quot; Gambit? Jednakże jak wspominałem wcześniej, SK przegrało ze względu na brak odpowiedzi na jakąkolwiek taktykę, zaś ich same opierały się po prostu na wejściu w bombsite... do którego na overpassie ledwo co dochodzili. Spodziewam się tutaj na prawdę close matchu, majstersztyku w wykonaniu igl&#39;ów, świetnych, może nowych taktyk, wojny na nerwy no i przede wszystkim... 3 map. Myślę, że zbanują tutaj nuke&#39;a oraz może mirage&#39;a. Poza tymi dwiema, mapy mogą być niemalże wszystkie. Gambit wydaje się być przygotowane na każdą mapę poza tą, którą oczywiście na samym starcie banują, a nią jest mirage. Zapewne zobaczymy inferno i cache. Trzecią mapą może być train lub cobble, choć jedną z tych map zapewne zbanuje Astralis. Tak czy siak, nie widzę tutaj jednostronnego meczu. Może i Duńczycy wygrają 2:0, może nie, lecz gdy spotykają się dwie mocno taktyczne drużyny, wątpię by nastąpił pogrom przez jedną z nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
F 129

fascio

Użytkownik
Dobra Gambit wygrało z Fnatic i w tym momencie się pomyliłem ale granie na nich z Astralis? No kurde Fnatic to nie jest ten poziom co kiedyś a i tak było blisko. Astralis ich zmiecie 2;0 skoro takim wynikiem odprawili SK to z Gambitem problemów nie będzie.
Co do meczu naszych z North to tutaj też widzę 2:0 dla Virtus.Pro no ale zobaczymy.
 
pozi 97

pozi

Użytkownik
Dobra Gambit wygrało z Fnatic i w tym momencie się pomyliłem ale granie na nich z Astralis? No kurde Fnatic to nie jest ten poziom co kiedyś a i tak było blisko. Astralis ich zmiecie 2;0 skoro takim wynikiem odprawili SK to z Gambitem problemów nie będzie.

Co do meczu naszych z North to tutaj też widzę 2:0 dla Virtus.Pro no ale zobaczymy.
SK na papierze tez bylo mocniejsze od Astralis, a wyszlo jak wyszlo. Gambit na lanach gra calkiem solidnie. Licze, ze powalcza z dunczykami. Mogliby urwac chociaz 1 mape. Powodzenia wszystkim! ;)
 
K 12

ksar

Użytkownik
Dobra Gambit wygrało z Fnatic i w tym momencie się pomyliłem ale granie na nich z Astralis? No kurde Fnatic to nie jest ten poziom co kiedyś a i tak było blisko. Astralis ich zmiecie 2;0 skoro takim wynikiem odprawili SK to z Gambitem problemów nie będzie.

Co do meczu naszych z North to tutaj też widzę 2:0 dla Virtus.Pro no ale zobaczymy.
A Ty napiszesz w tym dziale coś innego niż negowanie innych typów ?:]

Fnatic miało wygrać... Bo to Fnatic.
Astralis ma wygrać... Bo wygrali z SK
BIG TEZ WYGRAŁO Z SK A JEDNAK ODPADLI Z IMMORTALS, KTÓRE ZOSTAŁO ZNISZCZONE PRZEZ SK Idąc takim tokiem myślenia, VP dziś przegrywa, bo juz przegrało z North na tym turnieju.

Nie neguję tego, że Duńczycy mogą to wygrać, ale zacznij podawać cokolwiek co przemawia za Twoimi typami, bo jedyne co widzę w tym dziale od Ciebie to narzekanie na to, co inni podadzą, bo Ty masz swoją rację, a &quot;Twoja racja jest lepsza od innych racji&quot;. :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom