• Witamy na bukmacherskie.com
  • PGNIG Superliga Mężczyzn 2017/2018

Temat na forum 'Piłka Ręczna' rozpoczęty przez Maćko18, Sierpień 31, 2017.

Więcej tematów od Maćko18
    1. Maćko18

Maćko18 Administrator Członek Załogi

Polubienia:
      3
      PGNIG Superliga Mężczyzn 2017/2018

Faworyt i obrońca tytułu: Vive Kielce
      Pretendent: Wisła Płock
      Beniaminkowie: Spójnia Gdynia, MKS Kalisz​

Ostatnia edycja: Sierpień 31, 2017
    2. lukas88

lukas88 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      4
      09.09.2017 g. 12.45 Vive Kielce- MMTS Kwidzyn :plus::plus::plus:
      Typ: over 55,5
      Kurs: 1,85
      Bet 365
      Stawka 8/10

Burzliwa dyskusja w tym dziale więc postanowiłem wtrącić swoje 3 grosze :):):):)
      Żarty, żartami a to już 2 kolejka Superligi, i mamy starcie Mistrz Polski z od lat solidnym Kwidzynem.
      Kielczanie to zespół z europejskiego Top 6, i raczej nikt w naszej rodzimej lidze poza Wisłą w żadnym aspekcie nie jest dorównać Vive, co od wielu lat pokazuje tabela na koniec sezonu.

Wracając do typu to Vive u siebie notorycznie rzuca ok 35 bramek, Kwidzyn to solidny zespół, który ok 25 powinien lekko rzucić. Dlatego linia 55,5 to dla mnie zdecydowanie za nisko. O ile handicap buki wystawiły dobrze bo linia 11,5 jest taka że ciężko się zdecydować czy grać w prawo czy w lewo, aczkolwiek zaryzykowałby bardziej Vive -11,5 to w przypadku lini bramkowej to była moja pierwsza myśl.

Potencjał ofensywny Vive jest niesamowity, i został jeszcze poprawiony przed sezonem bo do składu dołączył Alex Dujszebajev, Blaz Janc oraz Marko Mamić.

Z Kwidzyna odszedł co prawda Seroka, który gwarantował kilka bramek w meczu, ale i tak sądzę że pod 25 bramek goście dobiją.

Jutro po południu czeka nas niesamowite widowisko w Hali Legionów i uważam że zobaczymy przekonujące zwycięstwo Kielczan z dużą ilością bramek.

Spoglądając na H2H:

16.05.17 SL Vive Kielce Kwidzyn 31 : 26 :plus:
      21.03.17 SL Vive Kielce Kwidzyn 35 : 24 :plus:
      16.04.16 SL Vive Kielce Kwidzyn 29 : 23 :minus:
      15.04.16 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 25 :plus:
      06.10.15 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 28 :plus:
      01.04.15 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 26 :plus:
      30.09.14 SL Vive Kielce Kwidzyn 36 : 27 :plus:
      16.04.14 SL Vive Kielce Kwidzyn 41 : 19 :plus:
      15.03.14 SL Vive Kielce Kwidzyn 40 : 26 :plus:
      26.09.12 SL Vive Kielce Kwidzyn 44 : 27 :plus:
      28.09.11 SL Vive Kielce Kwidzyn 39 : 22 :plus:
      06.02.11 SL Vive Kielce Kwidzyn 38 : 23 :plus:

to już totalnie nie ogarniam tej linii......​

Ostatnia edycja: Wrzesień 11, 2017
      ferdzio1 lubi to.
    3. Prezes96

Prezes96 Dobrze znany użytkownik

Polubienia:
      52
      Wisła Płock - Pogoń Szczecin
      Typ: Over 56,5 @2,80 Totolotek :minus::minus::minus: (EDIT: Pogoń sprostała zadaniu, rzuciła tyle ile podejrzewałem, ale to Wisła zagrała wstyd...Tacy zawodnicy jak Toledo, Duarte, Krajewski rzucający kilka dobrych metrów ponad bramkę...I teraz "truskawka na torcie", czyli statystyka, WISŁA NIE RZUCIŁA ŻADNEJ BRAMKI W OSTATNICH 10 MINUTACH SPOTKANIA).
      Piłka ręczna, Superliga mężczyzn
      Analiza: Miło mi poinformować, że Totolotek zyskał licencję na granie zakładów z Superligi kobiet i mężczyzn. Dlatego warto to wykorzystać. Wisła Płock dzisiaj ma zaliczyć premierowe spotkanie przed startem Ligi Mistrzów z Vardarem Skopje. Co do formy obydwu zespołów, Wisła rozpoczęła z przytupem rozgrywki ligowe pokonując beniaminka z Gdyni 39:23, potem pokonując bez większego problemu Chrobry w Głogowie 29:20. Pogoń niestety to równia pochyła. Przegrali po beznadziejnej grze w Elblągu 21:18 (przeciwników dzisiejszego overa może ten rezultat odstraszać, ale Meble Wójcik Elbląg to strasznie drewniana i underowa drużyna), a także przegrali derby z Wybrzeżem 22:24 (mimo, że do przerwy dostawali 7:18 podnieśli się i gdyby nie nerwy w ostatniej akcji meczu to wyciągnęli by remis). Moim zdaniem dzisiaj czeka nas powtórka z ostatniego spotkania obydwu zespołów, kiedy to Płocka Wisła wygrała 41:22. Co do osłabień obydwu zespołów u gospodarzy humory dopisują, wszyscy zdrowi, Ghionea w formie, a do tego zadebiutować będzie mógł w końcu Nemanja Obradović, który dotychczas tylko trenował z kolegami z drużyny i grał tylko w sparingach. Co do Pogoni, oprócz osłabień przedsezonowych doszło kolejne z zeszłego tygodnia, czyli Wojciech Zydroń, który zakończył karierę.
      Przy okazji zapraszam do swojego tematu, gdzie będę podawał typki z ręcznej i nie tylko ;)
      https://www.forum.bukmacherskie.com/threads/prezes-zaprasza-do-siebie.148237/

Ostatnia edycja: Wrzesień 13, 2017
    4. bartez1983

bartez1983 Użytkownik

Polubienia:
      11
      Dyscyplina: Piłka Ręczna - Polska, PGNiG Superliga
      Godzina: 18:30
      Spotkanie: MKS Kalisz - Stal Mielec 30-27!!!
      Typ: 1 (wygra MKS)
      Kurs: 3.00
      Bukmacher: Fortuna
      Analiza:

Dzisiaj spróbuję postawić na piłkę ręczną. Zainteresowało mnie spotkanie beniaminka MKS-u Kalisz ze Stalą Mielec. Mimo, że Stal to doświadczony zespół, a dla zespołu z Kalisza jest to pierwszy w historii awans do najwyższej klasy rozgrywkowej to obstawiam zwycięstwo gospodarzy. Jest na to duża szansa.

Po 1 – własna hala – na pierwszym meczu z Vive Kielce w nieco ponad 3-tysięcznej hali pojawiło się prawie 2,5 tyś kibiców. Myślę, że na niedzielne spotkanie również przybędzie spora grupa kaliskich fanów. A jak wiadomo głośny doping potrafi dodawać skrzydeł. Właśnie ten doping i ambicja pozwalała miejscowym walczyć jak równy z równym z naszpikowanym gwiazdami Vive do stanu 16-19. Potem niestety zabrakło sił, pojawiły się błędy, goście zaczęli grać swoją piłkę ręczną i wysoko wygrali. Teraz beniaminek może przy tej publice powalczyć o pierwsze w historii punkty w superlidze.

Po 2 – spadek poziomu Stali Mielec. Od sezonu 2012 kiedy goście zdobyli trzecie miejsce w lidze nastąpił spadek w dół. Poprzednie rozgrywki Stal ukończyła dopiero na jedenastej lokacie. W tym sezonie może być podobnie. Mielczanie zagrali dwa mecze notując porażkę w pierwszej kolejce z Azotami Puławy i ogrywając KPR Legionowo tylko czterema bramkami. Dlaczego „tylko”? Bo KPR długo nie miał przyznanej licencji, zawodnicy tak naprawdę przez dłuższy czas nie wiedzieli gdzie będą grać, odszedł najlepszy strzelec Titow, a obecnie w zespole podobno jest szpital.

Po 3 – do trzech razy sztuka. Najpierw MKS mimo walki poległ z Vive. Ale nawet trener zespołu z Kielc chwalił grę gospodarzy. Potem przyszła wyjazdowa porażka (28-32) z zawsze silnym Zagłębiem Lubin, które prowadzi były reprezentant Polski i ubiegłoroczny trener MKS-u Kalisz - Bartłomiej Jaszka. Warto dodać, że team z Lubina jako jedyny w tym sezonie przegrał z Vive różnicą mniejszą niż 10 bramek, więc to pokazuje, że zespół ten do słabeuszy nie należy. Teraz jest trzecie podejście ekipy z Kalisza do zdobycia pierwszych punktów. Jest własna hala, są kibice, będzie głośny doping i przyjeżdża ligowy średniak, którego kaliszanie są w stanie ograć.

Po 4 – mecz o cztery punkty. Ponieważ grają ze sobą dwa zespoły z tej samej grupy to ewentualne zwycięstwo którejś z drużyn da jej 4 punkty! (takie są teraz przepisy w superlidze). Motywacja wśród obu ekip będzie więc duża, ale myślę, że to waleczni gospodarze odniosą zwycięstwo.

Po 5 – opina fachowca. Znany polski trener Ryszard Skutnik został poproszony o wytypowanie wyników 3. kolejki superligi. 67-letni Skutnik to legenda polskiej piłki ręcznej. Pracował w Tunezji i Francji, wprowadził do Ekstraklasy Unię Tarnów. Największe sukcesy święcił w Stali Mielec i Azotach Puławy. Ostatnio pracował w Górniku Zabrze. I właśnie on wytypował zwycięstwo Kalisza (wszystkie dzisiejsze mecze trafił idealnie) i dodał: „MKS wygra! Oglądałem ich z Vive Kielce, widać, że są dobrze przygotowani.”

Nie będę ukrywał, że od wielu lat jestem kibicem MKS-u więc serce podpowiada, że gospodarze będą górą, szczególnie, że w ostatnich latach Stal to typowy średniak, który zeszły sezon skończył gdzieś w ogonie tabeli. Ale skoro taka ikona polskiej piłki ręcznej też daje większe szanse mojej drużynie to ja mu wierzę i stawiam podobnie. No bo z kim taki beniaminek ma zacząć punktować w lidze, jeśli nie z będącą od kilku lat w kryzysie Stalą. No i gdzie jeśli nie we własnej hali przed liczną i głośno dopingującą własną publicznością.

Poza konkursem polecam też inny mecz (godz.16:00). Jak wspomniałem mający problemy licencyjne i kadrowe KPR Legionowo zagra u siebie z Piotrkowianinem Piotrków Tryb. , który w poprzedniej kolejce dopiero w rzutach karnych (w meczu był remis po 28) przegrał z faworyzowanymi Azotami Puławy. Kurs na gości na fortunie jest 2.15 więc myślę, że warto spróbować…

Ostatnia edycja: Wrzesień 17, 2017 o godzinie 21:40
    5. macieksokol

macieksokol Użytkownik

Polubienia:
      0
      Górnik Zabrze - Chrobry Głogów typ: Górnik @1.6 (ew. -1.5 @1.85) - dostępne niemal wszędzie 28:26 :plus::plus::plus:

Jak dla mnie zdecydowanym faworytem meczu są zawodnicy Górnika. Od momentu przejęcia przez czeskiego szkoleniowca, zawodnicy ze Śląska prezentują bardzo wysoką formę. Już w meczach przedsezonowych widać było, że w Górniku została wykonana dobrze praca, mająca na celu przygotowanie ekipy do rozgrywek ligowych, a początek sezonu tylko to potwierdził. Wygrana na bardzo trudnym terenie w Kwidzynie, mimo, że zabrakło zawieszonego Korneckiego i Daćki (9 bramek w meczu w Gdyni). Następnie zwycięstwo ze Spójnią. Teraz Zabrzanie zainaugurują sezon we własnej hali i liczę, że zagrają co najmniej tak dobrze jak w pierwszych 2 meczach - to powinno wystarczyć na Głogów. Oczywiście Chrobry "to nie ogórki" - również dobrze weszli w sezon, ale porównując składy obu zespołów, widzę lepszych zawodników po stronie Górnika, do tego własny parkiet - w rezultacie dziś widzę zwycięstwo gospodarzy.

Ostatnia edycja: Wrzesień 17, 2017 o godzinie 18:47

Poleć forum