>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PHL 2017/2018

Status
Zamknięty.
1 461

123pro123

Użytkownik
Mam podobne odczucia przy czym ja chyba ide na calosc i nie tylko wygrana ale czysta 1 po regulaminowym po b. ladnym kursie.
Dodatkowo ide w wygrana Tychow w 60 minutach z overem 5.5 oraz Naprzod +1,5
Lacznie ako 8.12
Powodzonka
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
19.09.2017 godz. 18.00
SMS Katowice - GKS Katowice
Typ 2 (-5,5)
Kurs: 1.66
Buk: 1xBet

&quot;Derby&quot; hahaha a tak na poważnie chyba po raz kolejny Bukmacherzy nie doceniają ekipy GKS-u. W Ostatnim meczu na miękko rozprawili się z Unią dziś młodziki którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej ale osobiście w dzisiejszym meczu nie wróżę im niczego dobrego ???? &quot;goście&quot; dzisiaj za świeżości także powinni sobie urządzić trening i z pokryciem handi nie powinni mieć problemów ????
Powodzenia ????

Wynik 1:11
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
19.09.2017 godz. 18.00
JKH GKS Jastrzębie - GKS Tychy
Typ 2 (-2,5)
Kurs: 2.03
Buk: 1xBet

Spore handi zostało wystawione ale i tak polecam zagrać na GKS. Jastrzębie na własnym lodzie grało do tej pory z niżej notowanymi rywalami goście natomiast na dzień dobry zagrali dwa mecz z ekipami które w zeszłym sezonie były na &quot;pudle&quot; i jakoś problemów nie miały ???? nie liczę treningu z SMS-em ;) Jak dla Mnie goście na dzień dzisiejszy mają Najlepszy skład w PHL i to Oni będą rządzić i dzielić. Kurs warty ryzyka także kto chce niech gra ???? i oby na +++
Powodzenia ????
Wynik 1:4
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
19.09.2017 godz. 18.30
Orlik Opole - Polonia Bytom
Typ 2 (-1,5)
Kurs: 2,50
Buk: 1xBet

Długo zastawiałem się czy zagrać ten mecz czy odpuścić ???? ale zdecydowałem że co ma być to będzie a kadra Polonii jak dla Mnie jest mocniejsza od Orląt ???? Pisałem że Orlik stracił dwóch napastników i bramkarza o ile w przodzie idzie to nadrobić tak w bramce już nie bardzo bo &quot;Jasiek&quot; był a nawet jest Solidnym bramkarzem. Ostatni mecz Orlik - Naprzód mówi dla Mnie wszystko ;) Polonia z Naprzodem już grała i spokojnie ograła 6:1 a Orlik .... W Ekipie z Bytomia po dwóch &quot;planowanych&quot; porażkach z pewnością jest chęć ogrania ekipy z Opola a że okazja nadarza się dziś to liczę że handi zostanie pokryte ???? Polonia w przodzie miała drobne korekty które godnie zostały zastąpione także mam nadzieje że dziś Polonia wygra &quot;spokojnie&quot; mecz a że przed nimi piątkowa pauza to z pewnością zagrają na 110% ????

Powodzenia ????
Wynik 4:3 po dogrywce
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
19.09.2017 godz. 18.00
SMS Katowice - GKS Katowice
Typ 2 (-5,5)
Kurs: 1.66
Buk: 1xBet

&quot;Derby&quot; hahaha a tak na poważnie chyba po raz kolejny Bukmacherzy nie doceniają ekipy GKS-u. W Ostatnim meczu na miękko rozprawili się z Unią dziś młodziki którzy z meczu na mecz grają coraz lepiej ale osobiście w dzisiejszym meczu nie wróżę im niczego dobrego ???? &quot;goście&quot; dzisiaj za świeżości także powinni sobie urządzić trening i z pokryciem handi nie powinni mieć problemów ????
Powodzenia ????
Co to się dzieje?!?!? 8 minuta 1 tercji i 3:0 dla ... SMS ... Sam pograłem na Katowice i oczom nie wierzę. SZOK
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Łooo jeny, wybaczcie... To livesposrt... Jednak to GKS prowadzi już 3:0 ???? a na livesports.. odwrotnie wynik był.. :x
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
20.09.2017 godz. 18.00
Unia Oświęcim - Cracovia Kraków
Typ 2 (-1,5)
Kurs: 1,75
Buk: 1xbet

Takie Handi pobieram bez zastanowienia wiem wiem w Oświęcimiu Zawsze ciężko się gra ale w Unii jak widać od początku sezonu jest burdel i już po 4 meczach wymieniają zawodników jak tak jest na dzień dobry to o będzie później ? Cracovia ekipa która jest już w sezonie od jakiego czasu przez Ligę Mistrzów także z meczu na mecz co raz lepiej ???? Po porażce na własnym lodzie z Tychami wygrali w Bytomiu oraz z Podhalem także przeciwnicy z wyższej półki niż Unia ???? Co ma być to będzie pomimo że h2h jest niekorzystne bo ostatnio same remisy ;) dziś liczę na wygraną gości z pokryciem handi ????
Wynik 3:7
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
Piątek 22.09 i kolejne mecze z PHL. Z oferty wystawionej przez buki widzą mi się dwa typy
Podhale - Tychy
Tychy -1,5 1,70 3-5FT
Opole - Cracovia
Cracovia -1,5 1,80 1-6FT

Obie ekipy aktualnie gazie. Tychy od początku cisną w lidze, a jak widać po meczu z Cracovia ciężkie wyjazdy im niestraszne. Odnośnie Cracovii to po przegranej na własnym lodzie z Tychami mszczą się na pozostałych przeciwnikach. Do tego nie wierzę w trzecią wygraną z rzędu Orlika, który łatwo traci bramki w tym sezonie (przegrali ze Stoczniowcem 4-3 prowadząc 3-0, więc niecodzienna sytuacja w hokeju)
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
22.09.2017 godz. 18.30
GKS Katowice - Stoczniowiec
Typ 1 (-1,5)
Kurs: 1,70
Buk: 1xbet

Wszystko wszystkim ale takie handi w tym meczu to według Mnie jest kpina. Stoczniowiec tak jak w zeszłym roku będzie grał o utrzymanie a w Katowicach wiadomo chcą grać o jak najwyższe cele tak więc w takim meczu na własnym lodzie nie powinni mieć problemów z ograniem Stoczni. W zeszłym sezonie przy innych składach GKS wygrał 3 mecze na własnym w tym raz nie pokrył handi co ciekawe Katowice oraz Tychy to jedyne zespoły które w tym sezonie nie przegrały meczu ???? dziś również powinni wygrać i pokryć handi ????
Powodzenia ????
Wynik 8:1
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Wiec ja bez analizy po prostu wrzucam moj kupon (fortuna) bo chlopaki zasadniczo wyczerpali temat i nie mam nic do dodania
Orlik - Cracovia 2/+5.5
Podhale - Tychy 2/+5.5
Katowice - Stocznia 1/+6.5
Ako: 7.97 ✅✅✅
Powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Łapać póki okazje rozdają w 1xBet !!!!
Cracovia - Jastrzębie 1 1,70
Tychy - Orlik 1 1,20
Janów - Katowice 2 1,42

Przecież to są promocje.
 
1 461

123pro123

Użytkownik
Fortuna juz wycofala Tychy + over i Katowice + over. Szkoda, ale bylo to do przewidzenia ze niedlugo oferta na Polska Lige mocno sie skurczy. Kurs na Cracovie w 1xbet to chyba jakis zart, przeciez to lokata - dla porownania Fortuna za zwyciestwo Cracovii daje 1.18
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
24.09.2017 godz. 16.00
SMS Katowice - Unia Oświęcim
Typ 2 (-6,5) oraz over 9,5
Kurs: 1,95 ; 1,92
Buk: 1xbet

Zaryzykuje zagrać taki typ ostatnio Jastrzębiu brakło jednego gola do pokrycia handi ale Unia powoli wraca na właściwe tory w piątek bez problemu pokonali Naprzód dziś okazja na podreperowanie stosunku bramkowego. Unia potrzebuje takiego meczu żeby się wystrzelić jak dla Mnie taki Handi pokryją a nawet zrobią over 9,5 bo liczę że będą mieli na tyle zaangażowania oraz ambicji i na strzelą sobie 10 bramek i te -6 co obecnie mają zamienią na +4 po tej kolejce ????
Powodzenia ????
Wynik 0:4 Tym meczem Unia udowodniła jak dla Mnie że w tym sezonie jest i będzie cienka jak dupa węża
 
I 181

irenicuus

Użytkownik
WItam,
dzisiaj przed nami kolejne mecze z PHL.
Krótkie typy ode mnie bez jakiejś większej analizy bo za 30min mecze.
Polonia Bytom - JKH GKS 2 1,70 zwycięstwo z OT 0:3✅

GKS Tychy - Unia Oświęcim Tychy -2,5 1,57 (na live złapie się coś w granicy 1,8) 1:2 ⛔

 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
15.10.2017 godz. 17.00
Stoczniowiec - Polonia Bytom
Typ X2
kurs: 2,80
Buk: Fortuna

Wszyscy dziś grają na gospodarzy nie dziwię się bo Stocznia po zwycięstwie w Tychach jest na fali w Polonii od jakiegoś czasu jest źle ale chłopaki mówią że walczą w piątek wł łeb 3:8 ale do pewnego momentu było wszystko ok ;) potem coś pękło. Siedem porażek z rzędu a więc czas na przełamanie ???? spodziewam się wyrównanego mecz i liczę że Polonia nawet po dogrywce wygra to spotkanie oby było to dziś bo jak tak dalej pójdzie to będzie bardzo źle
Powodzenia ????
wynik 7:4
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
20.10.2017 godz. 19.00
Naprzód Janów - Polonia Bytom
Typ: 2 (60 min)
kurs: 1,90
Buk: 1xBet

Mecz najgorszych drużyn po I rundzie Polonia przegrała 8 meczy z rzędu co doprowadziło że zwolniony został Tomasz Demkowicz jego miejsca zajął Andrzej Secemski a pomagać mu będzie Mariusz Kieca ???? &quot;Nowy&quot; trener to zawsze inne podejście do zespołu także dziś liczę na zwycięstwo po 3 tercjach. Bliski wyjazd także chłopaki zmęczenie po podróży nie będą ???? h2h na korzyść Polonii i CZAS na przełamanie złej Passy bo jak nie z Naprzodem to z kim ?
Powodzenia ????
Wynik 3:6
20.10.2017 godz. 18.30
GKS Katowice - Orlik Opole
Typ 1 (-1,5)
kurs: 1,83
Buk: 1xBet

W pierwszym meczu doszło pomiędzy tymi drużynami do sporej wówczas niespodzianki GKS wygrał w Opolu planowo ale dopiero po dogrywce. Wiadomo początek sezonu Zawsze jest ciężki bo chłopaki się zgrywają wtedy w Opolu pod koniec meczu Orlik dogonił GKS. Dziś takiego scenariusz nie przewiduję gdyż GKS w tym sezonie chce grać o podium a takie mecze u siebie po prostu musi wygrywać ???? Jak dla Mnie handi za niskie i na miękko powinno zostać pokryte ????
Powodzenia ????
Wynik 4:5 po dogrywce :eek:
 
fortuna95 445

fortuna95

Użytkownik
20.10.2017 godz. 18.30
MH Automatyka - Podhale Nowy Targ
Typ Over 6,5 (60min)
Kurs: 1,75
Buk: 1xBet

Ciekawe spotkanie szykuje się w Gdańsku wiem że dużo ludzi gra Under w tym meczu ale ja widzę w tym meczu radosny hokej a co za tym idzie Over pokryty już według Mnie w 2 teracji ???? Oba zespoły w tym sezonie mocno overowe na 10 spotkań w tym sezonie oba zespoły pokryły over 6,5 aż po 7 razy ! Jeśli weźmiemy do tego 3 ostatnie mecze to Over jak w masło ????
Powodzenia ????
Wynik 2:8
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom