>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pieniadze

W 0

wojt88

Użytkownik
Witam jestem nowym uzytkownikiem chcialbym zaczac grac ale obecnie nie mam pieniedzy czy polecicie moze jakies tanie chwilowki?? wogole korzystalisice kiedys z czegos takiego
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Witam jestem nowym uzytkownikiem chcialbym zaczac grac ale obecnie nie mam pieniedzy czy polecicie moze jakies tanie chwilowki?? wogole korzystalisice kiedys z czegos takiego
Jak nie musisz , to nie bierz. Weźmiesz jedną, nie uda się wygrać, druga na odegranie itd. Zapętlisz się i narobisz sobie kłopotów finansowych, z których ciężko się wychodzi.
Graj tylko za swoją kasę. Ustal ile możesz przeznaczyć i tego się trzymaj.
Jeżeli nie masz kasy, to weź się do roboty;) Większość ludzi traci kasę na zakładach, czy innych hazardach. Odłóż trochę i wtedy graj. Kredyt/pożyczka to słaba opcja na grę.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Swiete slowa napisal vidal Graj za tyle co mozesz stracic, NIGDY wiecej. Zadnych pozyczek etc. Z wyplaty, kieszonkowego odloz tyle ile nie bedzie Ci zal i nie spowoduje problemow. To najwazniejsza cecha, ktora pozwoli Ci uniknac problemow a da przyjemnosci z grania.
 
K 0

kkacper

Użytkownik
nie no nie bierz żadnej chwilówki, bo to się może źle skończyć. Ktoś cię oszuka, będziesz musiał spłacać jakieś ogromne odsetki, nie warto. Albo co najgorsze, "uzależnisz się" od nich. Będziesz potrzebował więcej i więcej i w taki sposób zostaniesz dłużnikiem.
 
Do góry Bottom