>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pierwsza wpłata ?

H 0

houser

Użytkownik
Witam. Dopiero co założyłem konto internetowe (zrobiłem to pierwszy raz)
i mam teraz problem. Nie mam konta na MB itp. Mam konto w banku WBK. Konta internetowe nie posiadam. I teraz pytanie, czy aby wpłacić pieniążki na BetGun, mam iść na pocztę i wpłacić w okienku czy uzupełnić te rubryki w danych o numer konta itd i wybrać w opcjach &quot;wpłaty&quot; tą opcje ? :

Przelew bankowy
Wpłata przelewem 0,00 % od 16,00 do 40000,00 PLN


Jesli ją wybiore, to z konta w WBK zabierze mi daną ilość pieniędzy i pojawi się na koncie w BetGunie ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam,
Z tego co piszesz rozumie, że masz konto we WBK ale nie masz włączonej opcji dostępu do internetu.
Polecam wybrać się do banku i włączyć to sobie. Jest to darmowe (jeśli się nie mylę), a jedynie płaci się za przelewy (smsy z kodem).
Teraz możesz zrobić przelew na poczcie lub iść do banku i tam też zrobić przelew.
Tutaj masz wzór-&gt;

https://www.betgun.com/index.php?tem...lon=pop_up.tpl
Radzę jednak iść do banku i włączyć sobie opcje internetu.
-------
Nie zakładaj dwóch tematów. Taka uwaga na przyszłość ;)
 
H 0

houser

Użytkownik
A mozesz mi powiedzieć do czego jest ta opcja w betgunie &quot;wpłaty&quot; ? Jeśli tam wpisze jakąś sumę i kliknę wpłać to pobierze mi z konta w WBK i przeleje na konto BetGun?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Po to jest aby wpłacać za pomocą internetu w czasie rzeczywistym. A nie czekać po kilka dni zanim dojdzie przelew.
Ale do tego musisz mieć włączoną opcję internetowego dostępu do konta.
 
kha1 40

kha1

Użytkownik
Jest to darmowe (jeśli się nie mylę)
Tak, masz rację. Aktywacja konta interenetowego jest darmowa, ale jego prowadzenie w niektórych bankach wymaga już pewnych opłat.
Jeśli interesujesz się grą przez internet to sugeruję konto w mBanku, oni są całkowicie darmowi.
A mozesz mi powiedzieć do czego jest ta opcja w betgunie &quot;wpłaty&quot; ?
Do wpłat. A do czego innego? :) Wpłacasz tam normalnie gotówkę przez możliwości podane w ich ofercie, działa to tak samo jak u każdego innego bukmachera.
 
Do góry Bottom