>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Piłka nożna kobiet

szkarlatny 1,2K

szkarlatny

Użytkownik
Dyscyplina: Mistrzostwa Świata w piłce nożnej kobiet
Godzina: 01:00
Spotkanie: USA K - Niemcy K
Typ: under 3 kartek (azjan) 4 kartki ⛔⛔⛔
Kurs: 1,875
Bukmacher:
Bet365

Co przemawia za typem:

  • sędziuje pani T. Albon, Rumunka dość rzadko wyjmuje kartki, jak dotąd w swojej karierze nie wyciągnęła więcej niż 2 kartki w meczu, moim zdaniem w piłce kobiet to przede wszystkim od sędziego zależy ilość kartek w meczu i to moim zdaniem będzie decydujące w tym meczu, liczę że Rumunka podtrzyma swoje przyzwyczajenia i nie wyciągnie więcej niż 2 kartki

  • zapowiada się wyrównane spotkanie, obie drużyny to czołówka światowa i nie są w tym półfinale bez przyczyny, oba zespoły lubią grać w piłkę i potrafią grać atak pozycyjny więc myślę że nie będzie tu jakoś dużo fauli i niebezpiecznych zagrań

  • patrząc na h2h nie znajduje spotkania w którym byłoby więcej niż 2 kartki w meczu między tymi zespołami i mam nadzieję że dzisiaj także będzie taka sytuacja



Jeżeli typ był to podbij reputę klikając w dzięki temu wiem że misja wykonana
 
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Jakies typy na finał kobiet ??
Kusi mnie na gol dla Japonii po kursie 1,90.
Amerykanki jedna stracona w turnieju bramka to czy oby nie za mało ??
BTS tez wyglada interesujaco po kursie 2,45
 
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Z LM Kobiet gram dubla na brak goli w meczach:

Olimpia Cluj - Ekonomist⛔ 6-1
Typ: goście - połowa z najwyższym wynikiem - remis
Kurs: 1.40
Twente - Junglinster✅ 10-0
Typ: goście - połowa z najwyższym wynikiem - remis
Kurs: 1.36
Ako: 1.90
bet365

Co do typów, to różnica poziomów i tyle w temacie. Co prawda nie jest to już takie value, jak było w pierwszej kolejce, no ale też do przyjęcia.
http://screenshooter.net/102642718/ypxfhgu

Konak - Vllazania⛔ do połowy nawet, ale potem to już ...
Typ: X2
Kurs: 5.00
bet365

Według mnie jest value w strone gości, a więc gram X2.

Oczywiście obydwa kupony są odpowiednio stawkowane.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Zvezda - Sjarnan
Zvezda @ 1.40 Unibet ✅
Krasnogorsk - Atletico Madryt
Atletico Madryt @ 1.80 Unibet ✅ cisnęły całe spotkanie, ale awans wywalczyły dopiero w końcówce ;)
AKO: 2.52 ✅
Dzisiejsze spotkania z Ligi Mistrzów Kobiet zostawiam w spokoju, ale na jutro proponuje właśnie taki dubel. Zvezda pierwsze spotkanie wygrały na wyjeździe 1:3, u siebie wiadomo gra jest łatwiejsza, co ciekawe w ubiegłym roku obie drużyny również spotkały się w Lidze Mistrzów, wtedy w dwumeczu padł wynik 8:3, 3:1 u siebie, myślę, że jutro przypieczętują swój awans.
Nie lada zaskoczeniem była wygrana drużyny Krasnogorsk w Hiszpanii, choć Hiszpanki przez całe spotkanie dominowały to straciły dwie bramki i awans trochę odjechał. Teraz grają rewanż na wyjeździe i myślę, że popracowały nad tym, co źle poszło w pierwszym spotkaniu, poprawią skuteczność i te spotkanie wygrają, stać je na to, chociaż wyjazdy zawsze są trudniejsze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Ja bym tu nie szedł w Atletico. W pierwszym meczu przegrały 2:0 Gdzie hiszpanki bardzo cisneły. Ale fakt jest taki ze to tylko Hiszpanki i nie barcelona a Atletico i to taka 2-3 liga w Europie. Znowu scenariusz bedzie taki ze Atletico cisnie a strzelają Rosjanki, bo obrone mają naprawde swietna. Oba zespoły oparte w 100% na zawodniczkach krajowych. A Hispzania nie jest zadna potega jesli chodzi o kobieca pilke, Rosja tez nie jest. Ale to jednak daleki wyjazd, skoro u siebie nie potrafiły wygrac, to watpie aby zrobiły to na wyjezdzie
 
chamberlain 410,2K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Atletico Madryt - Lyon
Lyon Handicap -2.5 bramki @ 1.77 ⛔
Lyon Handicap -3.5 bramki @ 2.67 ⛔
Lyon Handicap -4.5 bramki @ 4.55 ⛔

Marathonbet
Żarty się skończyły, Atletico nie jest jakąś potęgą, mimo, że dominowały w dwumeczu z Krasnogorsk, to awans wywalczyły ledwo ledwo, w dzisiejszym meczu nie będą miały raczej za dużo do powiedzenia. Lyon to drużyna z sukcesami, która co roku notuje świetne bilansy, choć w ostatnich latach Ligi Mistrzów nie radziły sobie tak jak oczekiwały same od siebie. W tym roku mają szansę dość naprawdę daleko, jednak na początku powinny pokonać Atletico, co według mnie nie będzie trudne. Lyon w 1/16 pokonał w dwumeczu Medyk Konin, aż 9:0, już w pierwszym spotkaniu na wyjeździe rozstrzygnęły swoje spotkanie wygrywając 6:0. W lidze dominują, jak dotąd wygrały wszystkie 9 spotkań, w których nie straciły żadnej bramki, a strzeliły przy tym aż 52 gole! Dzisiaj powinny swoje spotkanie wygrać łatwo, pytanie brzmi jaką ilością bramek, 3 bramkami powinny wygrać na luzie, wyższe handi również bardzo prawdopodobne, dlatego próbuję.
Orebro - PSG
Over 3.5 bramki @ 2.34 ⛔
Over 4.5 bramki @ 3.72 ⛔
Over 5.5 bramki @ 6.20 ⛔

Marathonbet
Tu podobnie jak w pierwszym spotkaniu chciałem iść w handicap, jednak skusiłem się na bramki. PSG obok Lyon to druga najlepsza drużyna we Francji, w tamtym roku dotarły aż do finału Ligi Mistrzów, gdzie poległy Frankfurtowi. Bramki lubią trafiać, choć nie tyle co Lyon. W 1/16 w dwumeczu pokonały Cluj aż 15:0, wygrywając 0:6 i 9:0. Orebro w lidze radzi sobie dość przeciętnie, za to ładnie zagrały w 1/16, ograły PAOK aż 8:0, u siebie 5:0, a na wyjeździe 0:3, myślę, że dzisiaj również mają szansę na trafienie jakiejś bramki. Powinniśmy obejrzeć dzisiaj bramki, a 6 goli w takich rozgrywkach to naprawdę nie dużo, dlatego nie rozumiem, aż takiego wysokiego kursu, mniejszy over jak najbardziej do grania.​
 
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Eliminacje do WC 2016 kobiet U20
Urugwaj U20 W - Ekwador U20 W Ekwador DNB 2,8 betsyf i X2 @1,72 całoroczny ⛔ 3-2 blisko
Trochę na czutę, ale nie wiem czym jest spowodowany taki kurs na Uruski. Jest to pierwszy mecz tych eliminacji, na historię spotkań nie ma co tu patrzeć w sumie, bo co turniej to skład się zmienia, ale liczę, że tu młode dziewczyny z Ekwadoru łatwo nie oddadzą meczu, atutu własnego boiska w ogóle tu nie ma, bo wszystko rozgrywane jest w Brazylii, z dwojga złego jakby patrzeć już na siłę w historię to wolałbym Ekwadorki i w ich kierunku lekko idę. Nie wiem czy będą streamy, jak coś to na pewno w dntb wrzucę, trochę grosza wpadnie po tych eliminacjach, lecz zaczynamy spokojnie.

Argentyna U20 W - Boliwia U20 W ov2,5 @2,05 całoroczny ✅ 3-1
Widzę, że przysnąłem i już pospadało trochę, imo się nie opłaca, więc zostanie na live. Argentynki obok Brazylijek to będa moim zdaniem faworytki do awansu na MŚ, więc trzeba je obserwować, jeszcze będą Paragwajki na które też liczę, ale po kolei. Kursy wyjściowe pewnie dlatego, że w poprzedniej edycji w ogóle kobietom Albicelestes nie poszło i nie wyszły z grupy nawet, a Boliwijki uzyskały aż 4 miejsce, dla mnie taka sytuacja się nie powtórzy i na pewno będę celował w Argentynki. Kurs na over wydaje się za duży i go przedmeczowo tylko pobieram, na live tak jak pisałem, trzeba szukać gry w jedynkę.
Z jutrzejszych spotkań to taki dubel na razie, bo kursy mizerne strasznie, ale będzie luźno.
Paragwaj U20 W - Peru U20 W &amp; Brazylia U20 W - Wenezuela U20 W ov2,5 x2 @1,72 całoroczny
Nie widzę innych opcji jak minimum 3 bramki w tych meczach, Paragwaj jak i Brazylia są mocne w przodzie i zrobią te overy same bez problemu myślę. Brazylijki powinny tutaj mieść każdego, grupa do overów fajna, jak dotąd wygrały każde eliminacje i grają u siebie także mogą się bawić, Paragwajki z wyjściem z grupy problemów nie miały nigdy, różnie się toczyło już po tym fakcie, lecz na razie mamy pierwsze mecze także jestem pozytywnej myśli. Będę jeszcze dokładał gole samych zespołów, lub handicapy - poinformuję.
Informacje nt tego turnieju na stronie Conmebol na pewno, albo twitter @conmebolff bodajże

e: takie kombinacje różnymi stawkami, najmocniej pograne overy wyżej
Paragwaj U20 W - Peru U20 W
Paragwaj U20/Paragwaj U20 @1,44 2/5 ⛔ 2-2/3-2
over 10,5 rożnych @1,9 1/5 ⛔
Paragwaj -2,25 @1,85 3/5 ⛔ 3-2
Brazylia U20 W - Wenezuela U20 W
Brazylia U20/Brazylia U20 @1,4 2/5
over 9,5 różnych @1,88 1/5
Brazylia -2,25 @1,78 3/5
i dubel Paragwaj U20 - Peru U20 ov3,5 &amp; Brazylia U20 - Wenezuela U20 over1,5 do HT @3,51 1/5
Wszystko całoroczny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
objection 34

objection

Użytkownik
Grecja v Francja
typ: under 5,5 @1,850
wynik: 0:3 ✅
Francja i Grecja w piłce nożnej - może to i niezłe połączenie, ale w piłce mężczyzn. Wśród kobiet to dwa inne światy. Francuzki w przeciwieństwie do rywalek to absolutny top światowy. Te eliminacje to dla nich tylko formalność. Po trzech meczach przewodzą tabeli z kompletem zwycięstw nie tracąc przy tym bramki. Greczynki powinny podejść do tego spotkania rozważnie i nie próbować rzucać się na bramkę Francuzek oczekując cudu w postaci zdobytej bramki. Spodziewam się postawienia muru przed bramką i bronienia jak najmniejszego rezultatu na korzyść gości. Trzybramkowe zwycięstwo powinno zadowolić panie z Francji jak to miało miejsce w ostatnich spotkaniach, a jako że kursy na jakikolwiek wynik na korzyść gości są śmieszne, więc podbieram under.
bet365
 
objection 34

objection

Użytkownik
Brazylia v Nowa Zelandia
typ: Nowa Zelandia +1,0 @1,71
wynik: 5:1 ⛔ /do 45 minuty 1:0 dla Nowej Zelandii...

Mamy tu do czynienia z typowym dwumeczem rozgrywanym w ramach meczów towarzyskich. Trzy dni temu panie z Nowej Zelandii były autorkami wielkiej niespodzianki pokonując Brazylię na ich terenie. Oczywiście Nowa Zelandia to nie są jakieś pionki i pojęcie o piłce mają, jednak niewątpliwie od reprezentacji Brazylii odstają poziomem. Tym razem może być podobnie. Brazylijki wydają się być bez formy. Na mistrzostwach świata niespodziewanie odpadły z Australijkami. Po turnieju nie wygrały żadnego meczu towarzyskiego. Co prawdy grały z absolutnym światowym topem, jednak to nie zmienia faktu, że ostatnia porażka potwierdza brak pewności w kadrze z Ameryki. Myślę, że ponownie możemy się spodziewać oporu ze strony gości.

Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
S 0

specunio

Użytkownik
Wales (w) U19
Northern Ireland (w) U19 Northern Ireland u19 w 8/10 sbobet 1.88@

Krótko Irlandia Północna u19 awansowała do następnej fazy rozgrywek grupowych eliminacji ME u19 ,które odbędą się w kwietniu.Grają kadrą z rocznika 1997/98.
Natomiast Walijki już odpadły z rozgrywek i grają rocznikami 98/99 przygotowując się do następnych eliminacji.Zawodniczki te grając w kwalifikacjach u17 prezentowały się bardzo słabo wygrywając tylko z Lotyszkami. Według mnie Irlandki dzisiaj są zdecydowanymi faworytkami i przewiduje ich łatwą wygraną.Dodatkowo proponuję Northern Ireland u19 ht/ft bet365 3.10@ 2/10
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Nasby - Brondby✅
typ: 2/2 @ 1.9 jak anrazie tylko bet ma

Dosyc ciekawy zakładzik na jutro. Goscie maja jutro zagrac podstawowym skladem, aby zrobic sobie sprawdzian generalny przed LE, która beda grac 6 dni pozniej z Islandzkim Valurem
Naesby to 3 ligowiec, ale nie udalo im sie awansowac do grypy promocyjnej, tylko z przedostatniego miejsca do grupy spadkowej..to prawie jak 4 ligowiec... teraz maja sezon wakacyjny a najblizszy mecz czeka ich za 3 tygodnie. Oba miasta to jakies 120 km autostrada. na razie nie ma handicapow, wiec biore co jest bo do jutra obleci
 
M 211

morenowe

Użytkownik
Nasby - Brondby
typ: 2/2 @ 1.9 jak anrazie tylko bet ma

Dosyc ciekawy zakładzik na jutro. Goscie maja jutro zagrac podstawowym skladem, aby zrobic sobie sprawdzian generalny przed LE, która beda grac 6 dni pozniej z Islandzkim Valurem
Naesby to 3 ligowiec, ale nie udalo im sie awansowac do grypy promocyjnej, tylko z przedostatniego miejsca do grupy spadkowej..to prawie jak 4 ligowiec... teraz maja sezon wakacyjny a najblizszy mecz czeka ich za 3 tygodnie. Oba miasta to jakies 120 km autostrada. na razie nie ma handicapow, wiec biore co jest bo do jutra obleci
Witam ???? na wstępie to pomyliłeś temat. towarzyskie kobiet.
Skąd masz info o składzie, mogę dostać jakiś link, pozrawiam
 
jozzy22 527,9K

jozzy22

Użytkownik
Tak przeglądam ofert meczów LM pań i rzucił mi się taki oto mecz
Subotica - Breidablik
Typ: 1 DNb Kurs: 3.30 STS
Kurcze nie moge rozkminić dlaczego gospodynie są stawiane jako faworytki.
Ekipa Breidablik ostatnie swoje mecze w LM grały juz bardzo dawno temu bo aż 6 lat minęło od tego czasu. Z kolei gospodynie w zeszłym sezonie grały i grały całkiem przyzwoicie.Swoją grupę wygrały z kompletem zwycięstw.W 1/16 trafiły na faworyzowany Wolfsburg i tu bezbramkowy wynik na własnym stadionie.W rewanżu już nie miały szans ale pokazały się napewno z dobrej strony.
Myśle,że można pograć 1 z DNB za jakieś &quot;drobne&quot;
Wynik: 1:1 zwrot
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Islandzka piłka bab jest na zdecydowanie wyzszym poziomie..a z kim one graly w tej grupie? same ogórki, wiec ich wynik jest mylacy. A wolsburg wiedział ze gra z ogórami i mecz wyjazdowy potraktowal na lajcie ???? Popatrz gdzie jest islandzka reprezentacja bab, a gdzie serbska piłka
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Trudno się nie zgodzić z typem po takim kursie.
Jednak co charakteryzuje tę fazę turnieju? W fazie grupowej mecze rozgrywane są na jednym stadionie. Tzn. Są 4 drużyny w grupie, a tylko jedna jest gospodarzem ze względu na fundusze. W tym przypadku Serbki nie będą grały u siebie, a mecz rozgrywane będzie w Cardiff. Ciężko stwierdzić, co reprezentują te kluby, ale reprezentacja Islandii kobiet na pewno lepiej sobie radzi aniżeli Serbska.

Ode mnie
Gintra - Criuleni 1/1 HT/FT @1.40 b365✅✅
Litwinki bilans w lidze 109:1 bramkowy po 10 meczach ????
Rywalem Mołdawianki, które specjalizują się w wysokich porażkach w europejskich pucharach. Dla mnie to promo. Mecz w Irlandii. Ważne w takich meczach jest szybkie wyjście na prowadzenie, bo kolejny mecz już za 2 dni.
Myślę też, że Standard Liege - Mińsk będzie jakiś bts. Belgijki zdecydowanym faworytem , ale pamiętam z ubiegłego roku, że Mińsk fajnie się prezentował. Są tam ciekawe Nigeryjki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Nie widzę osobnego tematu a trwają Mistrzostwa Świata kobiet u20, za chwilę mecz o wyjście z grupy Brazylia - Szwecja. Szwedki trochę piach póki co, z Koreankami jeden celny strzał w meczu i to chyba z 20 metrów który bez większych problemów wyłapała Kim Myong-Sun. Praktycznie w ofensywie Skandynawki nie istniały a Koreanki robiły co chciały pod bramką Holmgren. Brazylijki o ile w obronie z Koreankami zagrały słabo, dwa dobite strzały z bliskiej odległości do tego babol Carli i karny to jednak w ofensywie wyglądało bardzo fajnie, wiadomo technika, fantazja, rozegranie, drybling mimo tego co grały w obronie przyjemnie się je oglądało i to był śmiało można powiedzieć raczej wyrównany pojedynek. Spotkań z najsłabszą w grupie Papuą Nową Gwineą nie ma co porównywać chociaż jedyna rzecz jaka mi się rzuciła w oczy to to że Szwedki na trochę więcej pozwoliły pod swoją bramką niż Brazylijki. Szwedki musza wygrać by awansować, Brazylijkom wystarcza remis więc mogą czekać na kontry, a przy ich szybkości i technice coś na pewno wpadnie.

Brazylia DNB @ 1,50
 
arass1 160,9K

arass1

Użytkownik
Dziś będzie rozgrywany mecz miedzy Japonia a Brazylią w ramach Mistrzostwa Świata kobiet u20. Kurs na Brazylijki wynosi ok 6.00. Stąd moje pytanie czy te Japonki są aż takie dobre, żeby je tak faworyzować?
 
Do góry Bottom