>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Piłka nożna kobiet

prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Oczywiscie ze wart grzechu. Przede wszystkim przez pryzmat urody francuzekB-). Ja tam to pogram. Na pewno faworytkami sa Japonki. Ale nasze piekne Francuzki sa w stanie powalczyc!
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Kurs na Francję spada. Wczoraj łapałem jeszcze takie handi a kurs oscylował w graniach 6.5-7.0
+2 - 1.57
+3 - 1.27 (to traktuję jako lokatę)
 
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Jestem wielkim fanem (od niedawna co prawda, ale jestem) Francuzek, ale jutrzejszy kurs na hiper cyborgi z Korei Północnej jest aż powalający. Ale po kolei.
W pierwszym półfinale Koreanki dopiero po dogrywce pokonały Amerykanki, ale prawdę powiedziawszy to one w regulaminowym czasie powinny to USA wciągnąć nosem z 3:0 albo wyżej. W dogrywce fizycznie zmiażdżyły rywalki. I zasłużenie awansowały do finału.
Z drugiej strony Francja, która nie czarujmy się była od Japonii słabsza. Bez sytuacji bramkowej przez 90 minut. Dociągneły do dogrywki w której Japonki na sto sekund zapomniały jak się gra w piłkę. Potem prawie dały radę jeszcze wyrównać a Francuzki broniły się w końcówce rozpaczliwie.
Ja jutro widzę tylko jeden scenariusz tego meczu. Korea zdominuje rywalki i kwestia jest kiedy wpadnie pierwszy gol. Z całego serca kibicuję Francji, ale nie widzę tam żadnej możliwości poza cudem na wygraną ekipy z Europy. Chciałem za drobne zagrać jutro Francję bo spodziewałem się kursu w okolicach 4,50 - 5,00 na ich WIN. Na Koreę sam nie zagram, ale jak ktoś chce to naprawdę polecam.
Korea Północna - Francja 1 @ 2,58 bet-at-home ✅✅ 3:1 (1:1)
Naprawdę nie mam zielonego pojęcia skąd te kursy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Kto zagrał ten księguje. Było trochę trudniej niż przewidywałem ale ostatecznie Koreanki dopięły swego.
Żal Francuzek na pewno. Zagrały mecz kapitalny. Zagrały trzy razy lepiej niż z Japonią w półfinale i dwa razy lepiej niż z Niemkami w ćwierćfinale. O wszystkim zadecydowało przygotowanie fizyczne wg mnie. Tutaj Europę od Azji dzieliła przepaść. Francuzkom nie mogło się udać ograć dwóch ekip z Azji w przeciągu paru dni. A Koreanki mogły w tym turnieju przegrać tylko z Japonią, która wg mnie chyba była nawet lepsza. Miała więcej indywidualności, ale nie dała rady w półfinale.
Generalnie fajny turniej. Trochę jedynie szkoda (co już pisałem wcześniej), że FIFA decyduje się na organizację takich imprez na końcu świata. Jaki sens było granie w Papui to ja naprawdę nie wiem. Ale - oglądało się przyjemnie.
 
rakubedzburg 609

rakubedzburg

Użytkownik
Faroe Islands W - Luxembourg W X2 2,65 Lipa ⛔Betsson/Betsafe
Israel W - Lithuania W X2 2,63 Bet365 2-0 ⛔
Rozpoczely sie kwalfikacje kwalfikacji do Mundialu 2019 Kobiet ???? 4lata temu byly 2 grupy. Pierwsza wygrala Malta ???? zostawiajac w pokonanym polu Albanie Lotwe i Luksemburg. Druga Wyspy Owcze, ktore zostawily za soba Czarnogore Litwe oraz Gruzje. Czyli male niespodzianki byly. A dzisiaj?? Odbylo sie juz 6 spotkan 1 kolejki, kazde wygrywali faworyci. 4 lata temu takie rozstrzygniecia a teraz zero niespodzianki?? Nawet 1?? ???? Sprobowac warto
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi


MISTRZOSTWA EUROPY KOBIET HOLANDIA 2017







Kursy od: bah

Za nami impreza w Polsce związana z MME, a już za kilka dni starujemy z ME kobiet. Przed nami kolejna dawka futbolu tym razem w wykonaniu płci żeńskiej. Emocji z pewnością nie zabraknie, a ja wierzę, że temat się rozkręci.
Zapraszam do dyskusji oraz podawania swoich pierwszych typów.

Zakład długoterminowy. Czy znowu Niemcy/Niemki wygrają kolejny prestiżowy turniej?.




OFICJALNA STRONA MISTRZOSTW

NACIŚNIJ ME KOBIET 2017

 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Mińsk - Zurych 1X @2.75 1xbet ✅ 0-0
Dziewczyny z Białorusi nie są na pewno na tyle słabsze, żeby stawiać aż takie kursy. Wprawdzie w latach ubiegłych były silniejsze z Nigeryjkami w składzie, ale teraz też wyniki są optymistyczne. Dzięki temu, że to ostatni mecz grupowy, a bilans bramkowy mają lepszy, to do awansu starcza im remis, wiec jest szansa na kontrataki z ich strony.

PK-35 Vamtaa - Medyk Konin x2 @2.10 1xbet✅ 1-2
Też dla mnie promo. Finki faworytem? Może Medyk nie imponuje, ale Finki również. Dla mnie mecz mimo wszystko z lekką przewagą Polek, więc z podpórką bierę. Jeszcze tym lepiej, że remis prawdopodobnie da im awans. Choć tutaj muszą uważać na dziewczyny z Irlandii, które zremisowały bezbramkowo z Finkami i Polkami. Gdyby tutaj było 0-0 to otworzyłaby się szansa dla Shelbourne.
Avaldsnes - Spartak Subotica 1 @2.25 1xbet ✅ 2-0
Norweżki dla mnie faworytem, choć grają trochę jakby zbyt lekceważąco. Nie wierzę, że nie awansują. Muszą to wygrać, bo remis daje awans rywalkom, które mają lepszy bilans bramkowy. Kurs nawet niezły, choć Serbki grają u siebie, to ma to zdecydowanie mniejsze znaczenie niż w piłce mężczyzn. Norweżki, które piłkarsko zawsze stały na wysokim poziomie wspierane przez Brazylijki powinny to wziąć.
Konak - Gintra 2 @1.99 1xbet 1-3 ✅
Litwinki tutaj zdecydowanie dla mnie to biorą. Turczynki to nie ta półka.

I do tego taki kuponik:
Shelbourne + Stjarnan + Shymkent + Sporting @3.04 1xbet ✅✅✅✅
Dla mnie bardzo ciekawy, gdzie różnica klas jest dość spora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik

PK-35 Vamtaa - Medyk Konin x2 @2.10 1xbet

Też dla mnie promo. Finki faworytem? Może Medyk nie imponuje, ale Finki również. Dla mnie mecz mimo wszystko z lekką przewagą Polek, więc z podpórką bierę. Jeszcze tym lepiej, że remis prawdopodobnie da im awans. Choć tutaj muszą uważać na dziewczyny z Irlandii, które zremisowały bezbramkowo z Finkami i Polkami. Gdyby tutaj było 0-0 to otworzyłaby się szansa dla Shelbourne.
.


X dla PK-35 nic nie daje,a przy wysokim win Schelbourne,takze i dla Medyka
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
X dla PK-35 nic nie daje,a przy wysokim win Schelbourne,takze i dla Medyka
Przy 1-1 decydują gole strzelone w bezpośrednich spotkaniach tych trzech ekip, więc Medyk i PK-35 tylko się liczyły, a że Medyk ma lepszy bilans ogólny to przechodzi dalej. Oczywiście 0-0 tutaj nie może paść, bo będzie tak jak mówisz, ale już 1-1 daje awans Medykowi.
Generalnie wielkim znawcą kobiecej piłki nie jestem, bo oglądać się tego nie da, ale co nie co podpatruje statystyki, wyniki i ruchy transferowe. Liczę, że pyknie większość meczów.

  1. Points in head-to-head matches among tied teams;
  2. Goal difference in head-to-head matches among tied teams;
  3. Goals scored in head-to-head matches among tied teams;
  4. If more than two teams are tied, and after applying all head-to-head criteria above, a subset of teams are still tied, all head-to-head criteria above are reapplied exclusively to this subset of teams;
  5. Goal difference in all group matches;
  6. Goals scored in all group matches;
  7. Penalty shoot-out if only two teams have the same number of points, and they met in the last round of the group and are tied after applying all criteria above (not used if more than two teams have the same number of points, or if their rankings are not relevant for qualification for the next stage);
  8. Disciplinary points (red card = 3 points, yellow card = 1 point, expulsion for two yellow cards in one match = 3 points);
  9. UEFA club coefficient.
wikipedia.org
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Sydney W DNB @ 4,33 3:2
Kolejny kurs z kosmosu w kobiecej lidze Australii. Sydney jeszcze bez punktu, ale w każdym z dotychczasowych spotkań mogły coś ugrać. Od 2 spotkań jest już z drużyną jedna z ikon australijskiej piłki Lisa De Vanna. Melbourne niby jedne z głównych faworytek ligi ale póki co nie zachwycają, zresztą liga bardzo wyrównana, każdy wynik tu możliwy.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Melbourne Victory x2 @ 2,38 3:1
Perth jutro bez najlepszej obecnie piłkarki australijskiej i chyba największej gwiazdy ligi - Sam Kerr. Strata ogromna, do tego w tej lidze w większości meczów każdy wynik jest możliwy, trzeba próbować.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Francja W DNB @ 2,22
Niemiecka piłka kobieca w kryzysie, reprezentacja gra ostatnio słabo, zresztą dotyczy to wszystkich kategorii wiekowych. Kurs na Francję mocno zawyżony, niedawno odmłodzone trójkolorowe rozbiły Ghanę czy silną Anglię.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Tajlandia-Nowa Zelandia
Godz.11
TOWARZYSKI
I tu lapie sie za glowe co ja pisze bo nie dosc ,ze Kobiety,to pilka nozna,to na dodatek towarzysko ,zeby bylo w stylu ,ze gramy na calosc,tiki taka,pileczka do nozki,nozka do pileczki.
Takich meczy nie da sie wcale ogladac,a co dopiero stawiac wiec przestrzegam przed sprawdzaniem kursow ,bo to nie ma przyszlosci ale...
TAJKI wcale nie beda podejrzewam chcialy przegrac,a tymbardziej z tak samo egzotycznymi dziewczynami z kraju Kiwi.
Mozna posprawdzac h2h i wychodzi, ze Tajki kosmicznych oklepow z dobrymi reprezentacjami nie dostaja ,gdzie w damskiej pilce to sie dzieje gdy ktos wyraznie odstaje to jest 2-cyfowka ,Natomiast New Zeeland nikim tez nie jest znakomitym ostatnio i wydaje mi sie ,ze spokojnie sympatyczne Tajki ogarna mecz aby nie przegrac.
Prognoza jak z Polshitu czyli&quot; w razie niepogody ma padac&quot; ale sa ku temu przeslanki. stawiam pare frankow szwajcarskich na 1x po 2.65 betwin .dla jaj, doslownie sie wyraze zeby miec zabawe z rana.
Pozdrawiam serdecznie
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Real Sociedad W DNB @ 2,37 0:3
Sociedad lepsza drużyna z większym potencjałem, miały wyjątkowo pechowy początek sezonu. Poza meczami ze ścisłą czołówką która jest poza zasięgiem reszty w tej lidze, właściwie w każdym meczu były lepsze. Limit pecha już chyab wyczerpany, w ostatnich meczach punktują, powinny teraz piąć się w tabeli. Z drugiej strony Albacete, które moim zdaniem ma za dużo pkt, dla mnie faworytem Sociedad.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Heerenveen W DNB @ 2,80
Ktoś tu ostro zaszalał z kursami. Z PSV została tylko nazwa i Lawerissa, w obecnym sezonie to przeciętna drużyna. Podsumowując mecz dwóch porównywalnych ekip (we wrześniu w Eindhoven 1:1) 2,80 na DNB gospodarzy to duże nieporozumienie, jutro do meczu kursy zapewne będą już prawidłowo ustawione.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Genk W DNB @ 2,60
Standard jeszcze całkiem niedawno był potęgą kobiecej piłki w Belgii, w chwili obecnej to zaledwie 4 siła ligi. Faworyzowanie gospodyń niezrozumiałe, 2 miesiące temu grający większość meczu w 10 Genk wygrał ze Standardem 1:0. Ja bym tu nie dał nawet 2,60 na czystego wina
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
VV Alkmaar W DNB @ 2,79
Konsekwentnie przeciwko PSV, mimo że tydzień temu się nie udało. Dziś przeciwnik mocniejszy, dla mnie gospodynie faworytem. We wrześniu w Eindhoven 1:1 (PSV wyrównało w końcówce meczu).
ADO W DNB @ 5,70
Tu przekonanie mniejsze ale kurs z kosmosu. Ajax oczywiście jest tu faworytem, ale ja bym na piłkarki z Amsterdamu dał coś koło 1,8. Z ADO zawsze im się ciężko grało, gospodynie 3 mecze pod rząd przegrały, Ajax jeszcze bez porażki w tym sezonie, mimo że delikatnie mówiąc nie zachwycają swoją grą. Liga jest bardziej wyrównana niż wskazują na to kursy, czuje sporą szansę na niespodziankę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Melbourne Victory W DNB @ 2,75
Victory powinno mieć zdecydowanie więcej punktów, dwie zbliżone drużyny, mecz 50/50, atut własnego boiska może zadecydować, na pewno value na gospodynie.
 
I 1,1K

igea23

Użytkownik
Perth Glory W @ 3,25
Perth u siebie przegrywać nie zwykło a dwa ostatnie mecze to porażki. Najpierw z silnym Brisbane (musiały grać bez Kerr a to 50% druzyny), w zeszłym tygodniu z rownie silnym Sydney (stworzyły masę sytuacji ale nic nie wpadało). Canberra słabszy rywal od obu wyżej wymienionych ekip, Perth powinno grać w pełnym składzie i jest to dla nich ostatnia szansa by nie wypaść z gry o play-off. Dla mnie 2,2 na Perth to max w tym meczu, więc kurs z kosmosu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Do góry Bottom