>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka Nożna Mężczyzn - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami pierwszy dzień turnieju piłkarskiego. Nie rozumiem zbytnio sensu rozgrywania wszystkich ośmiu spotkań jednego dnia, gdyż praktycznie nie ma możliwości obejrzenia wszystkiego ale cóż trudno, niech tak będzie. Ja przygotowałem sobie kilka propozycji na inaugurację:
Hiszpania⛔+Urugwaj✅+Brazylia✅ @ 2,02 Tobet
Taki oto zestaw &quot;pewniaków&quot; biorę na pierwszy dzień. Każda z ekip będzie chciała zacząć z wysokiego &quot;C&quot; by w kolejnych kolejkach już się nie martwić o zapewnienie sobie awansu. Teoretycznie nawet porażki nie zaprzepaszczą szans na awans ale w kwestii Brazylii i Hiszpanii mamy inną sprawę. Obie ekipy będa na gwałt chciały wygrać swoje grupy, gdyż jeśli jedna z tych ekip zajmie drugie miejsce, to obie ekipy mogą się spotkać już w 1/4 finału, a tego ani Canarinhos, ani La Furia Roja by nie chciały. Dlatego myślę, że od początku celem numer 1 dla obu ekip będzie zajęcie pierwszego miejsca. O ile Brazylia kompletnie nie ma z kim rywalizować, bo Nowa Zelandia to pół amatorzy, a reszta to dość niski poziom, to już Hiszpania ma na przeciw siebie niezłą Japonię. Jednak Hiszpanie nie powinni mieć problemu nawet z nimi, gdyż różnica klas jest do prawdy spora. Co prawda zabraknie Muniaina, który jeszcze odczuwa kontuzję, której nabawił się tuż przed turniejem ale jest cała reszta zawodników, którzy nie powinni mieć problemów z zastąpieniem skrzydłowego Athletic Bilbao. Jeśli chodzi o Brazylię to zmierzą się z Egiptem, tak jak rok temu na Mundialu U20, gdy to zremisowali nieoczekiwanie 1:1. O ile Egipt jak patrzyłem ma podobny skład, o tyle Brazylia ma wielu innych graczy. Rok temu nie było Rafaela, Thiago Silvy, Marcelo, Romulo, Sandro, Hulka czy Leandro Damiao, a ci wszyscy zawodnicy mają jutro wyjść od 1 minuty. Co prawda nie zagra Rafael w bramce i to jest osłabienie, to jednak wierzę, że Neto nie będzie miał za dużo roboty, a jak już będzie coś do wybronienia, to potwierdzi, że jest godny tego powołania, chociaż mnie dziwi, że Mano bierze bramkarza, który grzeje ławe w średniej Fiorentinie. Jednak można jakoś usprawiedliwić Mano, gdyż Neto miał być tylko zmiennikiem Rafaela, ale przez kontuzję musi wskoczyć do składu. Jeśli chodzi o Urugwaj to mają chyba najłatwiejszego przeciwnika do pokonania, gdyż ZEA to ekipa egzotyczna i nie sądzę by odegrali na tym turnieju jakąkolwiek rolę, a myślę, że trzy porażki w ich wykonaniu są jak najbardziej realne.
Tak więc moim zdaniem nie ma się co tutaj zastanawiać tylko brać te trzy ekipy w ako, gdyż ciężko się spodziewać jakiejkolwiek wpadki.

Meksyk @ 2,25 Tobet⛔
Meksyk ładnie opisany przez Tracka, za co należą mu się brawa. Ja też liczę na nich jako czarnego konia tego turnieju. Postawiłem na nich kasę już w dwóch zakładach długoterminowych i teraz też mam zamiar sukcesywnie na nich grać w grupie. Na pierwszy ogień idzie Korea Południowa. O Azjatach to ja już praktycznie nic nie wiem. Kojarzę tylko tego gościa z Arsenalu ale nie chce mi się pisać jego nazwiska, gdyż wszystkie są cholernie skomplikowane i ciężko je rozróżniać. Fakt, że Koreańce są zazwyczaj wybiegani oraz niesamowicie waleczni. Jednak w tym meczu będą musieli się pewnie sporo nabiegać, gdyż oczekuję od Meksyku technicznej piłki oraz ładnej gry. Ogółem to za dużo nie mam do powiedzenia o obu ekipach, gdyż nie miałem okazji ich widzieć w akcji więc więcej powiem przy okazji kolejnych spotkań.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
Ja chciałem jeszcze napisać,żeby nie grać dużymi stawkami 1 spotkań dlaczego?głównie dla tego że nie wiadomo kto w jakiej jest formie w 100% ,wiadomo teraz przerwa w rozgrywka europejskich choć latino ligi grają więc tutaj widzę + dla tych ekip.Najważniejsza jest obserwacja i tak też zrobię ,mimo to over 2.5 w meczu Meksyk Korea Płd ,ofensywnie powinno być elegancko kurs zdecydowanie do brania aż 2.20 daję WilliamHill widzę value ,nie gram Meksyku w tym meczu z jednego powodu zagrałem na długoterminówce że wygrają grupę i w zasadzie pierwsze mecze niczego nie rozstrzygają ,broń Boże nie myślcie że piszę takie tanie rady i oczekuje na oklaski chodzi mi bardziej o to , że na IO każdy z najlepszej strony będzie się chciał pokazać i nie skreślałbym drużyn z krajów gdzie piłka nie jest potęgą oni nadrabiają ambicją i wolą walki potrafią sprawiać sensacje .Tak patrząc na kursy to od razu się rzuca mocno zaniżony na Urugwaj który ma bardzo dobrą drużynę ale po tym kursie ja nie zagram,ale może to też tak piszę bo mam inny styl grania u bukmacherów ;)
także pierwsze mecze mocno obserwować i wyciągać wnioski sam będę coś zapodawał
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja chciałem jeszcze napisać,żeby nie grać dużymi stawkami 1 spotkań dlaczego?głównie dla tego że nie wiadomo kto w jakiej jest formie w 100% ,wiadomo teraz przerwa w rozgrywka europejskich choć latino ligi grają więc tutaj widzę + dla tych ekip.Najważniejsza jest obserwacja i tak też zrobię
Zgadzam się i chciałem zwrócić uwagę, że nie jest to typowy turniej. Zwykle na IO roi się od niespodzianek. Na drużyny z Afryki szczególnie trzeba zwrócić uwagę, bo to są reprezentacje które nie mają kasy, tym samym nie trudno jest przebić stawkę jaką płacą federacje i najzwyczajniej ustawić mecz (mówię poważnie), w dodatku niektórym piłkarzom z Czarnego lądu bardzo zależy żeby się wyrwać z Afryki i mogą lepiej grać niż sobie wyobrażacie. Na MŚ aż tak tego nie widać bo Afrykańscy piłkarze grają w Europie ale na IO niekiedy grają &quot;żebracy z Afryki&quot; - to taka ciekawostka.

Na dzisiaj: Szwajcaria @1,65 Tobet

Mają mocny ciekawy skład, trenera który już dłuższy czas pracuje z młodzieżowymi reprezentacjami. A po Gabonie nie spodziewam się niczego szczególnego, choć jak wcześniej wspomniałem (czytaj wyżej).
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Ja trochę odwrotnie do kolegi wyżej polecam granie pierwszych meczy, gdyż kursy są zwykle zawyżone. Przykładem wczorajszy mecz kobiet Kamerun - Brazylia. Patrzałem na kurs 1,34 na Brazylię i myślałem, gdzie tu zasacka. W końcu zagrałem handicup na Brazylię, który wszedł po 15 minutach a całe spotaknie zakończyło się wygraną Brazylijek 5:0. Myśle, że podobnie może być w spotkanie ZEA - Urugwaj. Urugwaj musiał się troche więcej napocić, żeby awansować na turniej igrzysk. Nie trzeba dodawać, że jest drużyną mającą lepszych zawodników wspieranych przez paru starszych graczy jak Suarez. Gram tutaj zdecydowanie handicup ( Urugwaj -1).

Inny mecz o którym nikt nie pisze to spotkanie Białorusi z Nową Zelandią. Jak już ktoś napisał Białorusini wywalczyli jako jeden z trzech zespołów w Europie prawo gry na igrzyskach. Na przeciwko nich ekipa która nie miała zbytnio z kim przegrać eliminacji. Kurs w okolicach 1,8 jest dla mnie sporym zaskoczeniem
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
A to moje typy na dzisiaj:
Meksyk U23 - Korea Południowa U23 (0-1) typ: 1 - kurs: 4,95
Spain U23 - Japonia U23 (0-1) typ: 1 - kurs: 2,14
Ako: 10,59
Myślę, że obie ekipy poradzą sobie z dzisiejszymi rywalami i wygrają co najmniej dwoma bramkami. Hiszpanie jak faworyci nie powinni mieć problemów z drużyną z Azji i wygrają gładko 3:0 bądź 3:1. Co do Meksyku - nie wiem na ich temat zbyt wiele, ale sądzę, że Korea nie powinna być dla nich trudnym rywalem. Jak wiadomo jest to turniej IO, więc niespodzianki mogą się zdarzyć - oby nie tu ???? .
 
K 0

kaziu23

Użytkownik
z Hiszpania bylbym ostrozny cos mi sie wydaje , ze japonia moze im sprawic klopoty .Poza tym to jest 1 mecz i roznie to wszystko moze wygladac na pewno bym sie sklanial ku brazylii i urugwajowi .....
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Zaczynamy turniej olimpijski w piłkę nożna. Pierwszy mecz chyba najmniej ciekawy, mianowicie zmierzą się w nim reprezentacje Hondurasu i Maroka. Bukmacherzy faworyzują minimalnie piłkarzy z Maroka, lecz skłaniałbym się bardziej przy remisie bramkowym. Patrząc na mecze obu drużyn to wpadały bramki, super defensywy nie mają. Obie reprezentacje także przegrywały większość meczy, więc jak dla mnie ciężko obstawić zwycięzce. Logicznym wyjściem z sytuacji jak dla mnie wydaje się granie overu bramowego, w tym wypadku 1,5 ;)
Honduras - Maroko over 1,5 @ 1,50 4/10 ✅
DW 1:1 @ 6,50 1/10
⛔
 
kombajn 174,7K

kombajn

Użytkownik
Ja trochę odwrotnie do kolegi wyżej polecam granie pierwszych meczy, gdyż kursy są zwykle zawyżone. Przykładem wczorajszy mecz kobiet Kamerun - Brazylia. Patrzałem na kurs 1,34 na Brazylię i myślałem, gdzie tu zasacka. W końcu zagrałem handicup na Brazylię, który wszedł po 15 minutach a całe spotaknie zakończyło się wygraną Brazylijek 5:0. Myśle, że podobnie może być w spotkanie ZEA - Urugwaj. Urugwaj musiał się troche więcej napocić, żeby awansować na turniej igrzysk. Nie trzeba dodawać, że jest drużyną mającą lepszych zawodników wspieranych przez paru starszych graczy jak Suarez. Gram tutaj zdecydowanie handicup ( Urugwaj -1).
No to myslimy podobnie - mnie natomiast zaskoczyly spore kursy na strzelcow bramek wyborowego tria Urugwaju proponowane przez bwin (dalej nie sprawdzalem) -
Edinson Cavani @ 1.75
Luis Suarez @ 1.75
Gaston Ramirez @ 2.50
????
ZEA maja naprawde taka silna defensywe??? Bo jak nie - to tripel, cytujac Klasyka - &#39;cud, miod i orzeszki&#39;...
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Pierwszy mecz już za nami, teraz czas na kolejne ;)
Hiszpania - Japonia X HT @ 2,40 2/10 ⛔
Hiszpania jest bez wątpienia faworytem tego meczu, zdecydowanie mają lepszy skład od piłkarzy z Japonii, lecz w moim typie sugeruję się tym, że Japończycy nigdy nie odpuszczają. Nigdy nie wiadomo na co ich stać, myślę, że są w stanie powalczyć na remis chociaż przez te 45 minut dopóki będą mieli siłę. Hiszpania będzie pewnie atakować od początku spotkania, ale myślę, że udział po raz pierwszy na IO niektórych piłkarzy nieco sparaliżuje i w tym momencie jest spora szansa na remis do przerwy. Analiza opiera się tylko na ewentualnych przypuszczeniach, lecz patrząc na wyniki Japończyków, od bardzo dawna nie przegrali większą ilością bramek od jednego gola. Pozdrawiam!
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
Dodam jeszcze że Urugwaj bardzo poważnie podchodzi do zmagań w piłce nożnej na igrzyskach. Jako, że nie należą do potęg na igrzyskach medal w piłce to dla nich może największa szansa na medal tutaj. Wcielenie do kadry Suareza czy Cavaniego jest tego przykładem. Dlatego Urugwaj nie zlekceważy tutaj rywala nawet takiego jak ZEA.
 
9adrian2 37

9adrian2

Użytkownik
A to moje typy na dzisiaj:
Meksyk U23 - Korea Południowa U23 (0-1) typ: 1 - kurs: 4,95
Spain U23 - Japonia U23 (0-1) typ: 1 - kurs: 2,14
W innym typie postawiłem na Brazylię. Wiem to pierwsze mecze, jednak myślę że będzie to dobry dzień dla mnie jak i zarówno dla nich.
No niestety, ale po raz kolejny potwierdziło się stwierdzenie, że piłkę nożną kochamy za nieprzewidywalnośc. Wszystkie typy i analizy szlag trafia ????
W sumie, to już ktoś przestrzegał w tym temacie, że do pierwszych spotkań należy podchodzic ostrożnie.
Oglądałem mecz Japonia-Hiszpania, i obiektywnie patrząc, to zwycięstwo Azjatów nie można nazwac niespodzianką lub sensacją. To jest całkowicie zasłużone zwycięstwo, Japończycy dominowali praktycznie w każdym aspekcie gry - solidna obrona, świetne kontry, gdyby trochę zimnej krwi, to spojnie mogliby wygrac 3 lub 4:0. I co, z tego, że Hiszpanie dłużej utrzymywali się przy piłce, skoro nic z tego nie wynikało.
Zapewne Hiszpanie, i tak wyjdą z grupy, jednak nie zapowiada się na, to, aby mieli zdobyc złoty medal. Hiszpanie pięknie klepią (nawet dzisiaj zachwycałem się ich niesamowitym wyszkoleniem technicznym ???? - nawet w 10 potrafili trzymac piłkę ), jednak brakuje impulsu, do szybkiego ataku.
Co do zachwalanych przez wszystkich Meksykanów, jak narazie szwankuje skutecznośc.
W każdym bądź razie, turniej zapowiada się naprawdę fascynująco, zobaczymy, co pokaze dzisiaj Brazylia. Niespodzianek, napewno nie zabraknie.
 
sepson 14

sepson

Użytkownik
Panowie, bądź Panie, co myślicie o meczu Senegal-Urugwaj po kursie 1,87 na Urusów ? Mecz jako tako ryzykowny troszkę. Niby Urugwaj faworytem i jak wygra ten mecz wyjście z grupy ma pewne, jednak Senegal to wcale nie outsider. Ładnie &quot;ugotowali&quot; angoli w ostatnich minutach meczu i 1 punkt uratowali, a Urugwaj przegrywając 0-1 z ZEA wpadł w szał i przez 10 min wygrali ten mecz strzelając 2 bramki. Ja uważam, że jednak Urugwaj wygra, ale mecz bedzie niełatwy.
Drugi mecz to Japonia-Maroko, Identyczna sytuacja, Japonia wygrywa i wychodzi z grupy. Postawa Japończyków w pierwszym meczu pozytywna, atakowali, nie przestraszyli się Hiszpanów i o mało co nie było 2-0. Ze pokonali Hiszpanie to nie znaczy ze już są mistrzami, bo wiadomo jak to jest z pierwszymi meczami, a w szczególności 2-krotnych mistrzów Europy i Mistrzów Świata ???? ???? Myślę, jednak, że Japonia potwierdzi klasę i ogra Maroko, bo kurs baaaaadzo zawyżony.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Nie zwróciłbym uwagi na ten mecz, gdyby nie kurs. 1,45 to jest spora promocja, nie jestem wstanie sobie wyobrazić porażki Brytyjczyków, przecież byłby to blamaż. Co prawda Wielka Brytania nie jest dziś stawiana w gronie faworytów, zwycięstwo w turnieju nie byłoby niespodziankę ale to raczej Brazylia, Hiszpanią są upatrywani jako przyszli mistrzowie. Mimo, to zwycięstwo ze ZEA jest wkalkulowane, zwykli Brytyjczycy pewnie nie wiedzą gdzie leży ten maleńki kraj, a tu miałby pokonać ich dumę w Londynie. Nie sądzę...

Great Britain Olympic Team - United Arab Emirates Olympic Team Typ:1 Kurs:1,45 Tobet




Japończycy którzy sprawili niespodziankę i pokonali Hiszpanię. Nie Japończycy nie sprawili niespodzianki, bo pokonali reprezentację Hiszpanii zasłużenie, szczęście to mieli Hiszpanie bo powinni przegrać wyżej :razz:. W Japonii euforia, podobna do tej którą lada moment przeżyją Polacy gdy nasi wygrają pierwszy mecz w siatkę. Wiec teraz pozostaje Japończykom dopiąć ostatni guzik, wygrać z Maroku i są już w play-off. Nie oglądałem pierwszego meczu Maroka, w którym zremisowali z Hondurasem, ale uważam że Japończycy sięgną po drugie zwycięstwo.

Japan Olympic Team - Morocco Olympic Team Typ:1 Kurs:1,8 Tobet
 
jarni 113

jarni

Użytkownik
darius010 jeżeli nie oglądałeś pierwszego meczu ZEA z Urugwajem to mogę ci powiedzieć, że mimo porażki nie byli zespołem gorszym a swoją grą naprawdę mi zaimponowali. Urugwaj wygrał bo był skuteczniejszy,ale to ZEA zostawiły lepsze wrażenie. Wielka Brytania to ściepa zawodników, którzy nie rozumieją się na boisku zbyt dobrze co pokazał pierwszy mecz z Senegalem. Obstawiał bym tu raczej over 2,5 bo obie drużyny lubią i będą grały ofensywnie
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
No właśnie widziałem Japonię i trochę Brazylii, trochę bo Legia grała.
Jakoś nie sądzę, żeby WB przegrała z ZEA. Możliwe, że nie doceniam Arabów ale nie sądzę, raczej WB wygra, jak nie wygrają to się skompromitują i znacznie utrudnią sobie wyjście z grupy.
 
Z 5

zimek

Użytkownik
darius010 zdecydowanie zgadzam się z typem na Japonię i też go mocno gram. Japończycy pokazali się ze świetnej strony z Hiszpanami i w mojej opinii są zdecydowanym faworytem tego meczu.
Co do Brytyjczyków to osobiście mam mieszane uczucia. Z jednej strony MUSZĄ wygrać ten mecz bo z Urugwajem może być różnie a z drugiej nie zachwycili w pierwszym meczu, a zawodnicy ZAE pokazali, że są w stanie napsuć krwi. Z tym typem byłbym ostrożny.
Powodzenia!
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
South Korea Olympic Team - Gabon Olympic Team Typ:1 Kurs:1,6 Tobet

Łapcie typ, nie mam za bardzo już czasu ale Korea jest zdecydowanie silniejszą drużyną. W ostatnim spotkaniu, ze Szwajcarami wygrali 2-1, szczerze gdyby mieli dzień wygraliby zdecydowanie wyżej. Gabon już się pakuje, niczego szczególnego na tym turnieju nie osiągnie, prawdopodobnie drużyna z Afryki zajmie ostatnie miejsce w grupie. Z drabinki wynika, że zwycięzca grupy uniknie Brazylii, no chyba że zagrają w finale, myślę że to odpowiednio zmotywuje Koreańczyków.
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Przed nami ostatni dzień fazy grupowej i mamy w niektórych grupach ciekawą sytuację.
W grupie A o awans walczą trzy drużyny. Najciekawiej zapowiada nam się starcie Wielkiej Brytanii i Urugwaju. Obie ekipy były uznawane za faworytów tej grupy ale z dużą dozą prawdopodobieństwa można powiedzieć, że jednej z nich zabraknie w 1/4 finału. Ten mecz omijam, bo tutaj się może zdarzyć dosłownie wszystko. Z kolei drugi mecz ma faworyta. Senegal póki co zadziwia, bo zremisował z gospodarzem, a potem ograł Urugwaj, po mimo faktu, że przez większość spotkania grał w 10. Największe zagrożenie ze strony Senegalu idzie od napastnika Konate, który ma już 3 gole na tym turnieju i pewnie tym 19-latkiem z Maccabi Tel-Aviv zainteresują się jakieś lepsze kluby. W mojej ocenie dzisiaj Senegalczycy pójdą do przodu i będą chcieli wygrać swój mecz, by po prostu wygrać grupę. Oni mają praktycznie awans pewny ale jeśli by wysoko przegrali dzisiaj z ZEA, a w drugim meczu nie wygrała Wielka Brytania to mogą odpaść. Jednak nie sądzę by tak się stało, gdyż nie po to grali dwa dobre mecze, by teraz wszystko zaprzepaścić, z nie grającymi o nic zawodnikami z Emiratów Arabskich, którzy i tak pokazali się z niezłej strony na tym turnieju, bo spodziewałem się, że będą co mecz dostawać po 4-5 bramek...
W grupie B już dużo więcej wiadomo na temat ostatecznych rozstrzygnięć. Wiele wskazuje na fakt iż Korea Południowa i Meksyk wyjdą z tej grupy. Jednak w jakiej kolejności, to zależy od rezultatów dzisiejszych spotkań. Myślałem na początku, że mecz Meksyk-Szwajcaria będzie miał większy ciężar gatunkowy, a tym czasem Helweci zawalili sprawę i teraz nawet jednobramkowe zwycięstwo nie daje im awansu. Myślę, że jednak Meksykanie powinni wygrać ten mecz, bo grają nie najgorzej ale brakuje im skuteczności i też dziwią decyzję trenera jak chociażby posadzenie na ławce Giovanniego dos Santosa, który w meczu z Gabonem po wejściu na boisko strzelił 2 gole i dał im zwycięstwo. W drugim meczu myślę, że Korea nie powinna mieć problemów z ograniem Gabonu, gdyż widziałem zawodników z Azji i wyglądają na całkiem ciekawą ekipę. Tak jak się spodziewałem, to kondycyjnie są naprawdę mega mocni i biegają jak szaleni od zawodnika do zawodnika.
W grupie C mecz o awans Egipt-Białoruś. Ja nie podejmuję się wytypowania wyniku tego spotkania ale w mojej ocenie większe szanse ma Egipt, który przeciwko Brazylii pokazał, że w piłkę grać potrafi ale potem zamiast wygrać z Nową Zelandią, to stracili punkty i utrudnili sobie sytuację w grupie. Teraz muszą wygrać by awansować i nie patrzeć się na inne drużyny. 1 miejsce to już Brazylia, bo trudno przypuszczać by dzisiaj mieli przegrać z Nową Zelandią... Może Mano Menezes da pograć rezerwowym ale i tak powinni bez problemu ograć NZ.
Na koniec grupa D, w której już jedna sensacja miała miejsce czyli odpadnięcie Hiszpanii. Ciekawie jak teraz podejdą do meczu z Marokiem ale nie zdziwi mnie jak zdemolują ekipę z Afryki tak na zakończenie i godnie pożegnanie się z Anglią. Awans praktycznie pewny ma Honduras ale musi uważać, gdyż w przypadku wygranej Maroka, to nie mogą przegrać z Japonią. Ja w tej grupie nie widzę nic ciekawego do typowania.
A ode mnie poniżej typy na środowe spotkania na IO:
Meksyk DNB @ 1,47
Korea Południowa @ 1,60
Senegal @ 1,45

wszystko Tobet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Brazylia - Nowa Zelandia
Typ : Brazylia czyste konto @ 1,72 bet365 ✅3:0
Z Egiptem stracili dwa gole, mimo że prowadzili 3-0 to skończyło się 3:2, ale raczej kontrolowali przebieg meczu. Potem z Białorusią pierwsi dostali cios od Białorusi już w 8min jakoś, ale potem nie dopuszczali rywala do sytuacji bramkowych. Egipt był groźniejszy i bardziej na fantazji pare akcji zagrali, Białoruś raczej niekoniecznie.
Brazylia ma już 6pkt i awans w kieszeni, dzisiaj Mano Menezes ma przeprowadzić trzy zmiany w składzie. Za Marcelo ma zagrać Alex Sandro, ponadto Pato i Hulk na ławke, a do składu Lucas i Leandro Damiao. Brazylia pod wodza Menezesa słynie z reguły z dobrej gry w destrukcji, ciężko tu się doszukiwać joga bonito. W tyłach Thiago Silva czyści ładnie. W ataku świetnie grają Oscar i Neymar przede wszystkim. Nowa Zelandia w dwóch swoich meczach 5 celnych strzałów na bramkę rywali. Raczej poważnie tego zespołu bym nie traktował w dzisiejszym meczu. Będą wg mnie tłem dla Brazylijczyków, którzy wg mnie 3-0 lub wyżej wygrają.
Brazylia : Neto, Rafael, Thiago Silva, Juan e Alex Sandro; Sandro, Rômulo e Oscar; Neymar, Lucas e Leandro Damião.
Nowa Zelandia : O´Keeffe; Thomas, Hogg, Smith e Nielsen; Payne, Barbarouses, McGlinchey e Smeltz; Rojas e Wood.

Wielka Brytania - Urugwaj
Typ : Obie strzelą ? TAK @ 1,75 Expekt ⛔ehhh Suarez!!!
Mecz o awans, Brytyjczykom starczy niby remis, ale Urugwaj walczy o zwyciestwo, atuty w ofensywie mają, i co ciekawe narazie bez gola Cavani i Suarez. Suareza wygwizdali na Old Trafford pamiętając mu jeszcze jego perypetie. Ogólnie oba zespoły patrząc na składy więcej do zaoferowania mają w ofensywie bo w Urugwaju są to wspomniani Suarez i Cavani, a do tego Lodeiro i Ramirez. U Wlk.Brytanii mamy Bellamego. Giggsa, Sturridge, Allena, Ramseya czy Sinclaira. Brytole dali się nieźle stłamsić Senegalowi, którzy mieli mnóstwo okazji na gole, nawet z ZEA dopuszczali do zagrożenia ze strony arabusów.
Ja tu widzę bts ze względu na słabsze formacje defensywne i to że Urugwaj musi gonić po wygraną i jak jedni strzelą to potem drudzy będą musieli strzelić, a nie wierże, że Brytyjczyków stać na utrzymanie 0-0, nawet takiego scenariusza nie zakładam bo za słabi są po prostu.

Anglia
: Butland-Bertrand,Richards, Caulker, Taylor-Allen,Ramsey, Giggs-Cleverley-Bellamy, Sturridge
Uruguay : Campana-Aguirregaray, Rolin, Coates, Albin- Rodriguez, Arevalo, Lodeiro-Ramirez-Cavani, Suarez
 
Do góry Bottom