>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Piłka nożna - panie

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Grupa A



Grupa B



Grupa C





Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy do nadchodzacych spotkan ????
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
VS


Norwezki przyjechaly do Chin w dobrych nastrojach, i w dobrej atmosferze, ale tego chyba nalezalo by spodziewac sie od wszystkich. Przed wyjazdem do Pekinu reprezentacja pokonala bardzo dobry zespol Niemek 2-0. Przed tym zagraly jeszcze dwa mecze z rywalkami z wyzszej polki, czyli Szwecja (porazka 0-2) i USA (0-4). Przed tym w czerwcu i maju pokonaly jeszcze dwukrotnie Polki po 3-0 , Austrie 4-0 i Izrael 7-0. Druzyna ma wiele mlodych zawodniczek ktore powinny wniesc troche swiezosci do gry i napewno potencjal na medal istnieje.

USA to zespol z duzymi sukcesami w tej dziedzinie sportu. Brazawy medal w mistrzostwach swiata w Chinach 2007 roku, po wygranych miedzy innymi nad Szwedkami, Anglia, Nigeria i przede wszystkim w meczu o trecie miejsce z Norwegia 4-1, po jednostronnym pojedynku. Dominacja nad zespolem Norwegi jest bardzo widoczna. USA w marcu wygraly rowniez turniej Algavre Cup, tracac tylko jedna bramke w finale z Dania (2-1). Do wygranych turniejow nalezy rowniez zaliczyc Peace Queen Cup w sierpniu, rowniez ze strata tylko jednej bramki. W defensywie Amerykanki graja bardzo dobrze. I jest jeszcze jedna zla wiadomosc dla Norweszek,mianowicie w skladzie na IO mialo zabraknac Stephanie Cox, zawodniczki ktora gra na obronie z duzymi juz sukcesami, ale jak sie okazalo bedzie ona mogla wystapic i bedzie to duze wzmocnienie.

Biarac pod uwage ze poprzednie spotkania, miedzy Amerykankami, a Norweszkami konczyly sie wyniki z liczba wieksza niz 2 po jednej ze stron w tym meczu typuje OVER, liczac na to ze USA znow pokaze klase i bedzie w stanie strzelic po raz kolejny 4 bramki, i mimo dobrych checi zespolu ze skandynawi - wygrana USA, ktora jest zespolem zdecydowanie lepszym.

Over 2.5 (1.7) &amp; USA (1.75)
 
sc0rp0w 0

sc0rp0w

Użytkownik
easy napisał że panienki grają 8-8-08 o 17 a w bahu w ofercie 6-8-08 13;45 powie mi ktoś kiedy grają albo na pw ;p z góry dzięki po przeczytaniu usnąć ????
 
C 89

cyt-555

Użytkownik
Witam. No widać że nick zobowiązuje, Makaveli prezentujesz nam bardzo dosadny makiawelizm. Raczej trudno aby 362 Norweżki mogły stanowić skład 305-u drużyn. Nawet 3349 piłkarek to za mało na 709 klubów. A przy okazji, to mimo wszystko narciarstwo w Norwegii uprawia zdecydowanie więcej kobiet. Argumentów za overem też niewiele, trochę chwalisz jedne i drugie, ale nie ma nic o ewentualnej taktyce drużyn na pierwszy mecz w turnieju. Do tego piłkarki występują przed szereg i zaczynają jako pierwsze olimpiadę, jeszcze przed jej otwarciem. Jeśli dominacja USA jest tak duża to może lepiej po podobnym kursie postawić ich zwycięstwo? Albo po lepszym ich prowadzenie po 1 połowie? Realne jest ich prowadzenie 1-0 od 10 minuty i kontrolowanie gry. Ostatecznie będzie to mecz przedpremierowy na olimpiadzie i cały Świat będzie jutro patrzył na biedne kopaczki, trema i napięcie będą całkiem prawdopodobne. Ja już wcześniej postawiłem na zwycięstwo Amerykanek w meczu i do przerwy, ten wariant wydaje mi się optymalny. Oczywiście mogę się mylić ,ale nie pomylę norweżek z norweszkami i wiem ile zawodniczek gra w drużynie. Pozdro.
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Tak wiem juz wyjasniam. Chodzilo o to ze w 1980 roku bylo 305 druzyn w ktorych graly kobiety, a 362 druzyny w ktorych graly mlodsze dzewczeta, natomiast w 2005 roku zmienilo sie to na 709 druzyn pilkarskich kobiet, i 3349 druzyn mlodszych kobiet. Z ta popularnoscia tez troche mi sie pokrecilo heh.
Juz napisalem ze moje typy na ten mecz to over i wlasnie wygrana USA.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziś rozpoczyna się przygoda Pań.
Niemcy - Brazylia ---&gt; 2 @@ 2,80
Mecz ten jest &#39;&#39;hitem&#39;&#39; dnia. Spotkają się dwie narodowości które mogą sporo namieszać na tej olimpiadzie. Według mnie faworytem są Brazylijczyczki. Niemki które wydają się słabsze na arenie międzynarodowej moim zdaniem dziś sobie nie poradzą. Wiele dobrych indywidualności jest w Brazylii jeżeli złożą to w grupę mogą sporo osiągnąć w piłce jak i na tej olimpiadzie.

Norwegia - Stany Zjednoczone --&gt; 2 @@ 1,65

Stany Zjednoczone dziś zmierzą się z Norwegią. Stany zdążyły się już pokazać z dobrej strony natomiast zespół Norwegi nie gra zbyt dobrej piłki i jeżeli nie zdarzy się dziś niespodzianka spokojnie wygrają faworyci tego spotkania a nim bez wątpienia są Stany Zjednoczone.
 
shatan 0

shatan

Użytkownik
Niemcy - Brazylia over 2.5
Za overem przemawia przede wszystkim charakterystyka gry Brazlijek - &#39;do przodu, dużo goli, gramy ładnie dla oka&#39;. Niemki raczej spokojniej, konsekwentniej w defensywie, jednak ostatnio zaliczyły porażkę z Norwegią, co może być znakiem słabszej formy całego zespołu, w tym frakcji obrony. Mam nadzieję na szybką bramkę Canarinhos i otwarcie gry.
 
V 0

vancouver

Użytkownik
Na jutro fajny dubel powstał. Myślę, że dość &#39;pewny&#39;

Brazylia - Korea 1 1,50
Stany - Japonia 1 1,35
2,02

Kobitki z Brazylii grać w piłke potrafią. Oglądałem mecz z Niemkami(nie cały) I zrobiły na mnie dość dobre wrażenie. Nie mogą sobie teraz pozwolić na strate punktową. Koreanki też kopać potrafią, ale reprezentacja z ameryki południowej ma taką kopaczkę jak Marta ????
Co do drugiego meczu, sytuacja podobna, USA pierwszy mecz w plecy, teraz należy, to za mało powiedziane. Teraz zawodniczki z ameryki północnej muszą wygrać. Ja już wczoraj tego dubla zagrałem.
Pozdro
 
makaveli23 76,3K

makaveli23

Użytkownik
Norwegia - Nowa Zelandia
Nowa Zelandia nie strzeli 1.82 ✅
Ogladajac mecz Norwegii z USA, napewno dalo zauwazyc sie swietne zgranie druzyny w obronie, nie pozwalaly Amerykankom na zbyt wiele okazji strzeleckich. Szybko dwie strzelone bramki ustawily mecz i tak naorawde wynik od 30 minmuty nie byl wogule zagrozony, bo to co wyprawialy Amerykanki wola o pomste do nieba, brak przyjecia pilki, posylanie dlugich niecelnych pilek jak i prostopoadlych ktore rowniez byly albo nie celne albo za mocne. Norwezki gdy zdobeda na poczatku meczu bramke lub dwie, tak jak z USA beda kontrolowac gre czekajac na kontry, Nowa Zelandia to nie jest jakas potega w ataku a to ze strzelili dwie bramki z Japonkami wynika z szybkiego przebiegu meczu w ktorym glowna role odgrywal atak a nie obrona, to bedzie metamorfoza jesli chodzi o Nowa Zelandie i ciekawe czy uda sie im zdobyc bramke przeciw swietnej defensywie Norwegi. Raczej nie, moim zdaniem.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Spotkanie : Brazylia - Korea Płn. ✅
Typ : Połowa/Koniec - Brazylia/Brazylia
Kurs : 2.00
Bukmacher:
bwin​
Już jutro II &quot;kolejka&quot; piłki nożnej kobiet, na Igrzyskach Olimpijskich. W jednym z nich zmierzy się Brazylia z Koreą Północną. Brazylijki, na IO 2004 w Atenach znakomicie sobie radziły. Zajęły ostatecznie drugie miejsce, przegrywając w finale po dogrywce z Amerykankami. W środę zremisowały z silną reprezentacją Niemiec 0:0 w I kolejce IO. Jutro rywal o wiele słabszy - Korea Północna (nie mylić z Południową). Co prawda Koreanki są liderkami grupy :!: (ograły 1:0 Nigerię), ale nie sądzę żeby były w stanie pokonać wielką Brazylię. Takie nazwiska jak Marta Vieira da Silva czy Cristiane Rozeira de Souza Silva mówią same za siebie. Brazylijki muszą wreszcie wygrać, żeby wyjść spokojnie z grupy, i każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie mega sensacją. Sądzę, że Brazylijki &quot;rozgromią&quot; słabą Koreę Północną. Spotkanie o 13.45 czasu polskiego.
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
jutro rozegra sie finał pomiedzy Brazylia - USA oraz mecz o 3 miejsce Niemcy vs Japonia.

Bardzo ładny kurs jest na Brazylie okolo 2,00 ogladal ktos pilke w wykonaniu pan?:p

Ok postanowilem i zagram na Brazylie, ktora ma w swoim zespole kilka swietnych zawodniczek. M.i.n. Marie (bardzo szybka.. powiedzialbym, ze taki Ronaldinho jak jeszcze byl w szczytowej formie). Zastanawialem sie jeszcze nad Niemcami (maja bardzo dobrego bramkarza z tego co widzialem) i co do Brazylii jestem pewien, ze postawie na nich grubsza stawke. Zostal dylelemat co do Niemcow.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom