>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Piłka nożna - panowie

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Grupa A



Grupa B



Grupa C



Grupa D





Sedziowie




Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy do nadchodzacych spotkan ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Cóż można powiedzieć &quot;o turnieju&quot;. Dwóch wielkich faworytów - Argentyna-Brazylia. Taki widzę finał :] Barca &quot;musiała&quot; zwolnić Messiego, więc Argentyńczycy w dobrym składzie, tak samo Canarinhos. Jest Ronaldinho, Robinho - będą emocje. W gr. A bez niespodzianek. Wspomniana Argentyna i WKS przejdą dalej. W gr. B będzie ciekawie, bo to taka &quot;mini grupa&quot; śmierci . Ostatecznie w dalszej części rozgrywek widzę USA oraz Holandię. C - Brazylia i być może Chińce :] D - Włochy i Kamerun.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Jacekk o ile mi wiadomo to Robinho zabraknie na IO bo Real wydal oświadczenie że jest kontuzjowany i nie poleciał... a dzisiaj zagral w meczu Emirates Cup z Arsenalem. Ale to nie zmienia faktu że Canarinhos są faworytem, ale warto zauwazyc że taka potęga piłkarska jak do tej pory jeszcze ani razu nie zdobyła złotego medalu olimpijskiego!! Może w tym roku się uda. są przecież Ronaldinho ,Diego czy Pato a więc będzie kim straszyc.
Jednak nie iwem czy to Argentyna nie ma lepszego składu;) Groźni będą także Holendrzy na których licze bo lubie ogólnie holenderski styl gry i fajnie by było aby wkońcu wygrali bo na Euro się nie udało ;)
 
jaga1962 69

jaga1962

Użytkownik
Cóż można powiedzieć &quot;o turnieju&quot;. Dwóch wielkich faworytów - Argentyna-Brazylia. Taki widzę finał :] Barca &quot;musiała&quot; zwolnić Messiego, więc Argentyńczycy w dobrym składzie, tak samo Canarinhos. Jest Ronaldinho, Robinho - będą emocje. W gr. A bez niespodzianek. Wspomniana Argentyna i WKS przejdą dalej. W gr. B będzie ciekawie, bo to taka &quot;mini grupa&quot; śmierci . Ostatecznie w dalszej części rozgrywek widzę USA oraz Holandię. C - Brazylia i być może Chińce :] D - Włochy i Kamerun.

Z tym ,że jak Brazylia i Argentyna wygrają swoje grupy co jest na 90 % pewne to po przejściu ćwierćfinałów zagrają ze sobą w półfinale
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
tez slyszalem, ze ma grac lecz w grach kontrolnych nie gral. Pilka mlodziezowa troche sie rozni od normalnej

Zgadzam sie Argentyna jest faworytem nr 1. Sklad maja naprawde imponujacy.
Takie nazwiska jak: Messi, Riquelme, Mascherano, Ag&quot;uero, Gago i Burdisso powinny dac zloto. (Chociaz ten ostatni nie jestem pewny czy zagra)

Brazylia ma niby mocny sklad, ale nie wiadomo jak zagra Ronaldinho, ktory ma nadwage ????
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Znalazłem pare składów reprezentacji:
Brazylia:
1 DIEGO ALVES
2 RAFINHA
3 ALEX SILVA
4 THIAGO SILVA
5 HERNANES
6 MARCELO
7 ANDERSON
8 LUCAS
9 ALEXANDRE PATO
10 RONALDINHO
11 RAMIRES
12 RENAN
13 ILSINHO
14 BRENO
15 DIEGO
16 THIAGO NEVES
17 RAFAEL SOBIS
18 JO
Argentyna:
1 Oscar USTARI
2 Ezequiel GARAY
3 Luciano MONZON
4 Pablo ZABALETA
5 Fernando GAGO
6 Federico FAZIO
7 Jose SOSA
8 Ever BANEGA
9 Ezequiel LAVEZZI
10 Juan RIQUELME
11 Angel DI MARIA
12 Nicolas PAREJA
13 Lautaro ACOSTA
14 Javier MASCHERANO
15 Lionel MESSI
16 Sergio AGUERO
17 Diego BUONANOTTE
18 Sergio ROMERO
Honduras:
1 Kevin HERNANDEZ
2 Quiarol ARZU
3 David MOLINA
4 Samuel CABALLERO
5 Erick NORALES
6 Oscar MORALES
7 Emil MARTINEZ
8 Rigoberto PADILLA
9 Carlos PAVON
10 Ramon NUNEZ
11 Luis RODAS
12 Jorge CLAROS
13 Hendry THOMAS
14 Jefferson BERNARDEZ
15 Luis LOPEZ
16 Marvin SANCHEZ
17 David ALVAREZ
18 Obed ENAMORADO
Wybrzeże Kości Słoniowej:
1 Vincent ANGBAN
2 Serge WAWA
3 Ousmane Viera DIARRASSOUBA
4 Souleymane BAMBA
5 Brou ANGOUA
6 Herve KAMBOU
7 Kafoumba COULIBALY
8 Salomon KALOU
9 Franck DJA DJEDJE
10 Emmanuel KONE
11 Anthony MOURA
12 Mamadou BAGAYOKO
13 Abraham GUIE-GUIE
14 GERVINHO
15 Ladji TAMLA
16 Christian OKOUA
17 Antoine N GOSSAN
18 Sekou CISSE
Włochy:
1 Emiliano VIVIANO
2 Marco MOTTA
3 Paolo DE CEGLIE
4 Antonio NOCERINO
5 Luca CIGARINI
6 Domenico CRISCITO
7 Riccardo MONTOLIVO
8 Claudio MARCHISIO
9 Tommaso ROCCHI
10 Sebastian GIOVINCO
11 Giuseppe ROSSI
12 Daniele DESSENA
13 Andrea CODA
14 Robert ACQUAFRESCA
15 Salvatore BOCCHETTI
16 Lorenzo DE SILVESTRI
17 Ignazio ABATE
18 Andrea CONSIGLI
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Patrząc na te składy to faworytem wydaje się być Argentyna. Jednak moim zdaniem to USA będzie rozdawać karty, jeśli będą grać w najsilniejszym składzie i tu proszę kogoś o skład reprezentacji Stanów jesli ktoś ma.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Argentyna bardzo silna kadrowo ale patrząc na składy to także Włosi mają dobrą &quot;kapele&quot; i uważam że Włochy także mają szanse na wygraną. Zobaczymy może będzie jakiś czarny koń który namiesza w turnieju.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Wszyscy tak z tą Argentyną :] Ale Canarinhos też całkiem nieźle wyglądają kadrowo - Ronaldinho, Pato, Rafinha, Alves, Thiago, Anderson, Lucas, Diego - to także światowa &quot;czołówka&quot;. Włosi rzeczywiście mogą namieszać, choć skład iście &quot;młodzieżowy&quot;. Ciekawe co pokaże Aquafresca. Ja mam pytanie: czy zobaczymy w publicznej jakieś spotkania ?:]
 
V 0

voltii

Użytkownik
Myślę,że wygra ARGENTYNA. Messi , Riqelme i spółka wygrają ten turniej. 4lata temu wygrali wszystkie mecze i nie stracili bramki ;). W tym roku powinno być równie dobrze.
 
bad-motherfucker 0

bad-motherfucker

Użytkownik
nie ma watpliwosci ze argentyna ma najsilniejsza pake. w bramce swietny ustari, obrone powinien czymac garay, w pomocy riquelme, mascherano i messi i w ataku aguereo i lavezzi z tym zespolem to oni by mogli mieszac w mistrzostwach swiata w rpa a tu takich rywali az nie ma. brazylia to glowny rywal argentynczykow. pewniakami w iich skladzie beda marcelo oraz rafinha, w pomocy neves, diego, ronaldinho i ktos z 2 anderson\ lucas i w ataku sobis z pato. o zloto moga powalczyc tez wlosi z rossim na czele. ale ja typuje argentyne na zwyciezce tuurnieju glownie ze wzgledu ze maja w zespole niesamowitego aguero
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
W sprawie Messiego to jest tak, że ostateczną decyzję czy zagra na IO czy nie podejmie Pep Guardiola oraz Txiki Begiristain. Pep stwierdził, że „najważniejsze jest, by Messi był szczęśliwy.” Sam Leo chce grać na IO, więc jak na razie trzeba czekać na ostateczne zdanie z Barcelony.
W sprawie Brazylijczyków się nie orientuje.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
No nie wiem z tego co wiem Rafinha i Diego jutro graja? Ale komisja cos zagrozila ze nie dopusci ich do meczu ale chyba graja.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Dziś czytałem oficjalnie obaj zagrają. nie będzie żadnym problemów. A tak wsumie to faworyt wydaje się Argentyna ale zawsze Igrzyska rządzą sie swoimi prawami sądzę że w końcu ktoś niespodziewany namiesza i liczę na to.
Pozdrawiam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom