>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Piłka nożna - Peffki Peff

sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Pozwalasz się wypowiadać więc i ja powiem parę słów. Zebrałem trochę Twoich komentarzy z działu gdzie siedzisz non stop w więc z TnŻ.
Temat był przejrzysty, można kilka rzeczy poprawić
Jak dobrze wiesz, bo pisałem do Ciebie to nasze uwagi były przede wszystkim o brak przejrzystości. Ty jednak widzisz to całkiem inaczej. VIPy, tak jak pisałem, nie są widzimisię userów lecz istnieją jasne zasady dostania się i prowadzenia tematów.
Jak tak ma wyglądać reaktywacja działu VIP to powodzenia Panowie.....
Reaktywacja dopiero się rozpoczęła, nawet nie minęły pełne dwa miesiące, a nagrody zostały dopiero raz przyznane. Z każdym miesiącem są poprawy i coraz większe zainteresowanie.
Jeśli ktoś chce się spróbować i przystąpić do działu VIP to niech od początku prowadzi czytelnie swój temat to nie będzie takiego zdziwienia jak w tym wypadku. Yield po 50% to nie wszystko, bo jak każdy wie jednego miesiąca jest, innego nie ma. Dobre statystyki to ważna rzecz choć my rozumiemy, że może trafić się gorszy miesiąc.
jakby Ci ktoś najpierw napisał, że masz 2 rzeczy do poprawy a reszta w temacie jest ok, po czym zmienia zdanie i piszę że 4 czy 5 jest źle i generalnie do kitu to byś zrobił podobnie. Łaski nie potrzebuję. Oni tracą fajny temat na forum. Fakt, tych 2 rzeczy nie poprawiłem przez ostatnie 1.5 tygodnia, ale czekałem na rozpoczecię czerwca i zmiany bym wprowadził o które byłem proszony.
Takie tłumaczenie dobre na dziś. Gdybyś czytał ze zrozumieniem wiadomości które do Ciebie wysłałem to byś nie pisał teraz takich głupot. Dwie uwagi były po pobieżnym przejrzeniu Twojego tematu gdzie zaznaczałem, że zostanie przed końcem miesiąca podjęta decyzja po dokładnym sprawdzeniu przez modów i adminów.
W temacie TnŻ dobrze Ci wielu pisało, a Ty jednak swoje.
Temat z mojej strony jest w tej chwili zamknięty.
JAK Otrzymam oficjalną informację PRIV od moda, że za miesiąc lub dwa bedę w VIP jak spełnię okreslone warunki to mogę sie zastanowić nad prowadzeniem tematu nadal. Ale pisanie chyba lub zobaczymy za 1-2 miesiące to wtedy na bank nie będę prowadził .
Ja Ci nawet mogę napisać na forum, że nic Ci obiecywać nie mogę. Dostałeś wytyczne i zobaczymy co będzie dalej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Ok. Przyjałem do wiadomosci. W poniedziałek napisze tutaj probny typ i mi potwierdzisz czy jest ok. Jesli nie to prosba o uwagi, aby doprecyzowac co jest nie tak .pojde na kompromis i wrócę za 2 miesiace po info. Tymczasem wybieram sie na urlop.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
02.06.2018

Balmazújváros FC - Ferencváros 1 @2.20
Diósgyőri VTK - Videoton FC 1 @2.07
ako: @4.55
stawka: 1j
bukmacher: Unibet

---------------------------------------------------------------
03.06.2018
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn 2 @1.75
Raków Częstochowa - Pogoń Siedlce 2 DNB @1.62 (EDIT: ZWROT)
ako: @2.83
( EDIT: ako aktualne: 1.75 ponieważ Siedlce ZWROT)
stawka: 1j
bukmacher: Unibet

--------------------------------------------------------------------------
02.06.2018
Tenerife - Albacete Balompié 2 @1.75
Lugo - UD Almeria @1.55

ako: @2.71
stawka: 3j
bukmacher: Unibet

-----------------------------------------------------------------------------------
02.06.2018

Cordoba - Gijon 1 @1.58
Gimnastic - Rayo 1 @1.47
ako: 2.32

stawka: 3j
bukmacher: Unibet

-------------------------------------------------------------------------------------
02.06.2018
Granada - Cadiz 2 @1.70
Oviedo - Huesca 1 @1.62
ako: 2,75
stawka: 2j
bukmacher: Unibet
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mistrzostwa Świata zaczynamy !!!

:gool::gool::gool::beer::beer::beer::beer::beer:
15.06.2018 Maroko - Iran 1 @2.30
16.06.2018 Chorwacja - Nigeria 1 @1.72
ako: 3.96
stawka: 5j
bukmacher: Unibet

------------------------------------------------------------
16.06.2018 Francja - Australia 1 handicap -1.5 @1.74
17.06.2018 Brazylia - Szwajcaria 1 @1.41
17.06.2018 Niemcy - Meksyk 1 @1.49

ako: 3.65
stawka: 5j
bukmacher: 1xbet

 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Mistrzostwa Świata zaczynamy !!!
16.06.2018 Francja - Australia 1 handicap -1.5 @1.74
17.06.2018 Brazylia - Szwajcaria 1 @1.41
17.06.2018 Niemcy - Meksyk 1 @1.49

ako: 3.65
stawka: 5j
bukmacher: 1xbet
Podsumowanie do dnia 17 Czerwca 2018:
Zysk / Strata: - 22,49 j
Kupony, typy: Wygrane / Przegrane: 4 / 8
YIELD: - 48,89 %
P.S.
Na razie czerwono, zły dobór stawek, ale też typów. Po dwóch super miesiącach mamy spadek formy, jednak miesiąc się jeszcze nie skończył. Walczymy dalej.
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Informacja:
Typów w czerwcu raczej będzie mało, mniej niż myślałem. Mowa o Mistrzostwach Świata. Po tym co widzę, i jak grają drużyny idę w zakłady live, trzeba obserwować, a że oglądam dosyć sporo spotkań z tych Mistrzostw to trzeba to wykorzystać. Tak dziś było z typem na Szwecję, który siadł.
pozdrawiam
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Podsumowanie do dnia 20 Czerwca 2018:
Zysk / Strata: - 6,23 j
Kupony, typy: Wygrane / Przegrane: 7 / 9
YIELD: - 8,42 %

p.s. udało się odrobić częściową stratę z - 22 j na -6j ???? walczymy dalej ????
 
Do góry Bottom