>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka ręczna - mężczyźni - Igrzyska Olimpijskie Londyn 2012

nikkol 277

nikkol

Forum VIP
  • Szwedzi dobrze wiedzą jak smakuje zwycięstwo nad Duńczykami. Pokonali ich w listopadzie 2011 roku. Rzadko kiedy mecze pomiędzy tymi drużynami kończyły się pewnym zwycięstwem faworytów.
  • Wierze, że Szwedzi potrafią się zmobilizować na ten ważny pojedynek. Dla Kima Anderssona to ostatni wielki turniej w reprezentacji. Na pewno nie chce żeby jutro miał miejsce jego ostatni mecz.
  • Jeżeli chodzi o pozycję bramkarza Szwedzi nie odstają od Duńczyków. Jeżeli Sjostrand jutro odpali będzie im bardzo trudno o wygraną. Landin nie zwykł utrzymywać świetnej dyspozycji przez cały mecz.
Ostatnie mecze na wielkich imprezach były bez większej stawki, ale Duńczycy ogrywali Szwedów zdecydowanie.
Duńczycy też będą, nigdy w historii nie zdobyli medalu na Igrzyskach.
Szwedzi mają lepszą bramkę w tym momencie, Landin jest trochę bez formy.

Granie Danii po tym kursie nie jest opłacalne, ale wątpię, by dali sobie odebrać zwycięstwo. Szwedzi nie zachwycają od kliku lat, na te Igrzyska też nie przygotowali jakiejś wybitnej formy. Dla mnie no bet.
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Ostatnie mecze na wielkich imprezach były bez większej stawki, ale Duńczycy ogrywali Szwedów zdecydowanie.
Duńczycy też będą, nigdy w historii nie zdobyli medalu na Igrzyskach.
Szwedzi mają lepszą bramkę w tym momencie, Landin jest trochę bez formy.
Granie Danii po tym kursie nie jest opłacalne, ale wątpię, by dali sobie odebrać zwycięstwo. Szwedzi nie zachwycają od kliku lat, na te Igrzyska też nie przygotowali jakiejś wybitnej formy. Dla mnie no bet.
Tylko, że Dania z ostatnich wielkich turniejów a Dania z IO w Londynie to nie jest ta sama drużyna. Jak dla mnie grają dużo gorzej.
Czy Szwedzi mają mocniejszą bramkę :?: Nie wiem. Landin jak złapie falę to jest w stanie pociągnąć kilka dobrych minut a w przypadku obniżki dyspozycji wchodzi Cleverly który nieraz podnosił poziom w duńskiej bramce w ważnych spotkaniach.
Nikt nie mówi o przegranej Duńczyków. Po prostu mogą wygrać, ale różnicą 4 bramek. Nie typuje wygranej Szwedów ale sądzę, że są w stanie powalczyć. ????
Bravo Szwecja :!: ✅
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ano fajosko, ze mamy obok typow mini dyskusje
Generalnie nie chce mi sie odnosic do kazdej z kolei tezy kolegow, ale kto czyta analizy i ma troche oleju w glowie, ten powinein znac moje zdanie
Tobet wystawil kursy na zwyciezce IO:
08.08 12:00
Chorwacja
2.55
Francja
3.00
Dania
3.75
Islandia
9.00
Hiszpania
10.00
Szwecja
40.00
Węgry
45.00
Tunezja
500.00
I mamy calkiem mozliwy ten kurs na Chorwatow, ale mysle, ze grajac stawka, ktora ktos chce poswiecic na zagranie wygranej przez CRO na bety typu jutro -3.5, wygrana i wygrana w 1/2 i finale mozna zlapac wiecej. Wiecej raczej nie zlapiemy na Islandie, ktora jutro powinna bez problemu ograc Wegrow, o czym piszemy wyzej. No a pozniej czeka Dania lub Szwecja, ktore rowniez sa w zasiegu, nie wydaje mi sie, by Dania grala jakis nieosiagalny dla ssonow handball, wrecz przeciwnie - w moim mniemaniu to Islandia bedzie faworytem takiego spotkania, ale chyba buki wystawiajac taki kurs na wygrana turnieju - maja zamiar i spory wystawic w tej konfrontacji. No chyba, ze nie daja buki kompletnie szans w meczu o zloto, no coz, nawet w moim mniemaniu takiego pojedynku faworytami Islandczycy nie beda, ale licze, ze jakas kontra bedzie jak najbardziej mozliwa i otrzymamy klasycznego surebeta. Chorwacja to wyrazny faworyt, ale na pewno wieksze ako mozna bedzie udziubac grajac na nich w kazdym kolejnym meczu, a na Islandie - nie.
Islandia Mistrzem @ 9 Tobet ⛔
 
P 2,4K

promark

Użytkownik
Mam pytanie do ekspertów od piłki ręcznej. Co sądzicie o handi -6,5 bramki Chorwacja-Tunezja. Patrząc na wyniki Chorwatów to praktycznie mecz z Tunezją powinien być łatwizną. Zagrałbym handi -5, ale w buku mam tylko 6,5. Kurs 1.8 więc myślę że jest to value ?
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Mam pytanie do ekspertów od piłki ręcznej. Co sądzicie o handi -6,5 bramki Chorwacja-Tunezja. Patrząc na wyniki Chorwatów to praktycznie mecz z Tunezją powinien być łatwizną. Zagrałbym handi -5, ale w buku mam tylko 6,5. Kurs 1.8 więc myślę że jest to value ?
Myślę, że jest. Co jak co, ale na Chorwatów można liczyć. Jeśli będzie dużo kontr to mogą odjechać na kilka bramek. Pamiętaj jednak, że nieważne czy wygrają różnicą 10 czy 2 bramek. Druga sprawa to mentalność Chorwatów w połączeniu z tym, że w takim meczu nikt &quot;ręki tam gdzie można złamać&quot; nie wsadzi. Próbuj, @1.8 value ;)
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP


Drugi ćwierćfinał dzisiejszego dnia. Drugi zespół grupy A zmierzy się z 3 z grupy B. Francuzi, którzy mieli odrodzić się na Igrzyskach po klęsce na Mistrzostwach Europy wcale nie zachwycają. W ważniejszych meczach wygrali 26:23 ze Szwecją, ale grupy nie wygrali ze względu na porażkę z Islandią 29:30. Bardzo długo męczyli się z Tunezją. Ich gra pozostawia wiele do życzenia. Liderem zespołu jest Jerome Fernandez, który ciągnie grę zespołu. Karabatic też gra przyzwoicie, ale to by było na tyle. Skrzydłowi nie zachwycają, Luc Abalo jakiś przygaszony. A teraz to, co najważniejsze - Thierry Omeyer, który zawsze trzymał wynik swoimi kapitalnymi interwencjami. Nie ma zbyt dużej pomocy od kolegów z obrony, ale nie ma tego błysku, który go charakteryzuje.

Oczywiście każdy medal ma dwie strony. Hiszpanie też nie imponują formą, ale ich grupa była zdecydowanie mocniejsza. Co ważne, ich dyspozycja z meczu na mecz wydaje się być coraz lepsza. Do bramki po kontuzji wrócił Sterbik i w meczu z Chorwacją pokazał co potrafi. Co ważne, Hiszpanie jak zwykle rotują składem, więc na pewno w meczu któryś z zawodników stanie się liderem, liczę tu na to, że więcej okazji do grania otrzyma Caniellas, na Maquedę zawsze można liczyć bo prezentuje równy poziom.

Jak z Francją walczyć, Hiszpanie wiedzą najlepiej - na Mistrzostwach Świata w 2011 roku w Szwecji, gdzie Trójkolorowi zdobyli złoty medal, w fazie grupowej pomiędzy tymi drużynami padł po dramatycznym meczu wynik remisowy - 28:28. Na ostatnich Mistrzostwach Europy zawodnicy z Półwyspu Iberyjskiego wygrali 29:26, w fazie zasadniczej.

Nie uważam, że w tym momencie Hiszpania jest drużyną słabszą od Francji. Według bukmacherów wyraźnym faworytem jest zespół Clauda Onesty. Uważam, że będzie to wyrównany mecz i warto spróbować zagrać w kierunku Hiszpanii. Handicap +2,5 dla mniej zdecydowanych.

Hiszpania @3,29 Pinnacle

Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Uff, ależ mecz ???? Fenomenalna sprawa.
Ale trzeba iść dalej. Przed nami mecz Francuzów.
Przede wszystkim rozpocznę od zmiany w składzie francuskiej ekipy. William Accambray zastąpi G. Joli. Onesta wywołał wiele kontrowersji i dyskusji przez niepowołanie Williama do pierwszego składu, jednak zapowiedział iż będzie Go potrzebował w najważniejszym momencie. Tak też uczynił. Czyli mamy kolejne wzmocnienie francuskiej drugiej linii.
Szczerze mówiąc to nie jestem przekonany do gry na Hiszpanów w dniu dzisiejszym. Jednocześnie kurs na Francuzów nie jest satysfakcjonujący. Francuzi będą piekielnie mocni grając na maksymalnym zaangażowaniu. Te gwiazdy wygrały już wszystko, ale chyba w walce o medal Olimpijski, który dla wielu będzie zwieńczeniem pięknej kariery, są w stanie się zjednoczyć.
Bravo Francja :!: ✅
Jednak powrót Williama okazał się niesamowicie ważnym czynnikiem
7 bramek w 30 minut. Szacuneczek.
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wydaje mi sie, ze dostalismy calkiem przyjazna linie na mecz Francji z Hiszpania, no coz, na pewno te druzyny dobrze sie znaja, i tutaj przede wszystkim obrona bedzie decydowala, znakomicie zna ta wlasnie obrone Didier Dinart, ktory wiele lat byl filarem Atletico Madryt i Ciudad Real (w sumie to to samo). Omeyer nie gra najlepszego turnieju, Karaboue, ktorego nie lubie za bardzo, wiadomo, wejdzie przy pewnym wyniku, raz co zlapie, raz zlapie banana po meczu, raz wszystko pusci. Omeyer dzisiaj czuje, ze zagra swoj mecz, Ugalde i Tomas na pewno sie boja jego czarow przy rzutach ze skrzydla ;)
W pierwszej fazie turnieju Hiszpanie bronili raz lepiej raz gorzej, Sterbik z Chorwacja, dopoki te rzuty byly slabe, dawal jako tako rade, ale pozniej byl bezradny, jednak dzisiaj licze na jego dobry mecz, tak samo jak licze na sporo kar, duzo fauli, brutalna gre i wynik w okolicach remisu. Dla lubiacych surebety czy livebetting na pewno ten mecz bedzie fajny, ja raczej nie bede go obstawial na zywo, bo tu potrzeba sporego wyczucia tez, a tego czasami mi brakuje. Na teraz typuje under z troszeczke nizsza linia, nie widze drugiej linii Hiszpanow, srednio mi sie podoba gra pierwszej francuskiej - Abalo, pieknie, cudownie, rewelacyjnie rzuca, ale jest nieskutecnzy, gra od teraz bez zmiennika. Karabatic wyglada niezle, Fernandez jest nierowny, Narcisse dla mnie jest zagadka.
Gram tez under Fernandeza, Onesta po ostatnim jego wystepie pewnie nie da go nam od poczatku, a pamietajmy, ze na jego pozycjach graja Barasze, Karabatic, Narsis, Gijom Zil i Akombre, ktorzy na pewno swoje rzuca. Zerom pewnie cos tam rzuci, ale czy to bedzie az 5 goli? Watpie
Under 49.5 @ 2.55 Tobet ✅ 45
Jerome Fernandez @ 1.55 Tobet ✅ 3

Mam tez jeszcze dwa bety na mecz Chorwacji, 30 bramek to dla Chorwacji powinien byc pikus, nie widze, tak jak mowilem tej wysokiej obrony (niska grac nie umieja raczej, bo tam tak sie od malego tym 3-3 ucza grac) przeciwko takim grajkom jak Lackovic i Duvnjak, ktorzy ich zabija zwodami, takim jak Buntic i Balic, ktorzy dobrze graja z pierwsza linia, a i nie specjalnie widze wizje z jednym gosciem kryjacym Voriego, dlatego gram over Blazenko Lackovica, ktory powinien u boku Duvnjaka i Kopljara rozpoczac mecz, jest silny jak tur, mija obroncow z latwoscia, rzuca mocno, precyzyjnie - taki mecz to powinien byc dla niego fajnym spotkaniem. 30 bramek tak jak mowie, spokojnie do zrobienia, zwlaszcza, ze nie do konca forma blyszcza jeszcze skrzydla, slabiej ostatnio gral Alilovic, a wiec dzisiaj to bedzie jako tako wygladalo. 15 bramek I linii, 4-5 z karnych Cupicia i po kilka bramek Duvnjaka i Lackovica. Do tego cos tam dolozy Vukovic, Balic, Buntic, Kopljar - bardzo dobry bet
Chorwacja over 29 @ 1.85 Tobet ⛔ 25
Lackovic over 3.5 @ 1.55 Tobet⛔ 2 i lawa ????

Mecz Dania - Szwecja, to dobra, skandynawska wojna do ogladania jej na live, moze cos zarzucim przed meczem, do niego jesczze ponad 4 godziny, zatem spokojnie ;)
 
gamen0 172,2K

gamen0

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Play Offy
Spotkanie: Chorwacja - Tunezja
08.08.2012 22:30
Typ: over 48.5
Kurs: 1.50
Bukmacher: bwin
Analiza: Dzisiaj o godzinie 22.30 odbędzie się ćwierćfinałowe spotkanie w piłce ręcznej mężczyzn między zespołami Chorwacji i Tunezji. Zdecydowanym faworytem w tym spotkaniu są zawodnicy z Bałkanów. Praktycznie inne roztrzygnięcie niż pewne zwycięstwo Chorwatów będzie tutaj sporym zaskoczeniem. Chorwacja znakomicie prezentuje się na Igrzyskach. Wygrała swoją bardzo mocną grupę, w której grały takie potęgi jak Dania, Hiszpania, Serbia oraz nieco mniej mocne Wegry i Korea Płd. Ekipa z nad Morza Śródziemnego w każdym meczu zdobyła minimum 30 bramek co świadczy o tym, że mają dobrze zorganizowaną grę w ataku, która pozwala im zdobywać tak wiele bramek. W meczu z Tunezją również powinni przekroczyć 30, do tego Tunezja niech zdobędzie 20 i typ na +
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Wczoraj grube zaskoczenie w postaci slabszej postawy Chorwatow, niestety sporo pobronil bramkarz, znowu az 6 rzutow nie trafiaja pierwsi skrzydlowi...
Francuzi wczorajsza wygrana zawdzieczaja tylko i wylacznie Williamowi Accambray. Ani nie rozpychal sie na kole Sorhaindo, ani wszystkiego nie konczyl Abalo, Guigou, Honrubia, bo tych Sterbik wyleczyl momentami z grania, druga linia to jakis zart, fajnie pokazal sie Narcisse, Karabatic nic specjalnego, Fernandez pod koniec odpalil, no i fajnie. Ale wynik rzedu 1 bramki w 15 minut to calkiem mozliwa sprawa i jutro, bo Alilovic to lepszy zawodnik od Omeyera, co stwierdzam z cala odpowiedzialnoscia. W Thierrym juz nie widac tego, co bylo widac kilka lat temu. Obroni, co ma obronic czasami podniesie te noge co trzeba, ale widac, ze chocby ze skrzydel robili go Hiszpanie dosc latwo, a powiedzmy sobie szczerze, ze takich skrzydel jak Chorwacja to nikt nie ma.
Czy Accambray znowu moze wejsc w drugiej polowie i zalutowac polowe bramek dla Francji? Raczej nie. Czy Chorwacja bedzie skuteczniejsza niz wczoraj, niz Hiszpania przeciw Francji wczoraj? Powinna. Czy Alilovic moze zamurowac bramke jak Sterbik? Moze, ale niekoniecznie musi. Francja slabiej sobie radzila z obrona, jutro podobna powinni zastosowac Chorwaci, zle widze Francje jako druzyne, nie widac w nich tego blysku, zaciecia.
Mowilo sie, ze Nikola jest znow w formie, ale to nie jest do konca prawda, bo Karabatic w formie wygrywal sam mecze.
Chorwaci na pewno juz nie powtorza tak slabego meczu, zaufalem im wczoraj, nie udalo sie, byc moze sam jestem sobie winien. Jutro mecz na pewno bedzie inny, duzo bedzie walki, wynik nie powinien byc przesadnie wysoki. Ale zarowno indywidualnie jak i druzynowo przede wszystkim Chorwaci wygladaja lepiej, wczorajszy mecz tylko zamazuje delikatnie obraz i powoduje nieco wyzsze na Chorwatow wspolczynniki, co ja osobiscie przyjmuje jako dobry omen.
Grubo specjalnie beciwa nie pogrywam, choc jestem na to przygotowany, w tym momencie wierze w dobra gre kobiet i to, ze mecze potocza sie po mojej mysli, jesli nie, to przylozymy na Chorwatow, od razu zaznaczam, ze kontrowac raczej nie zamierzam, jesli Chorwacja bedzie zamykala. Ale mozliwe jest znowu, ze jakies +5 kolo 15-20 minuty sie pojawi. Bylo 7:2 dla Hiszpanii, bylo 14:9 dla Islandii w meczach z Francja, zatem dopiero wowczas po baardzo zadowalajacym kursie (wowczas bylo 2.5 czy 3) skontruje na zwrot stawki, bo nie wierze we Francje ????
Chorwacja @ 2.03 Tobet⛔
 
vitoss 18

vitoss

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Ręczna ŚWIAT: Igrzyska olimpijskie - Play Offy
Spotkanie: Francja - Chorwacja
10.08.2012 21:30
Typ: over 48.5
Kurs: 1.93
Bukmacher: Tobet
Dzisiaj na Igrzyskach zmierzą się dwie bardzo dobre reprezentację. Chorwacja na tym turnieju nie pokonana do tej pory, natomiast Francja poległa raz w grupie z Islandią. Dziś walka o wejście do finału, na pewno nikt nie będzie odpuszczał. W tym turnieju mecze obu reprezentacji w przypadku overa 48,5 kończyły się tak: Chorwacja i Francja 2 razy poniżej 48,5 a 4 razy over.Raz obie reprezentacje grały z Tunezją z którą w meczu Chorwacji padło 48 bramek a meczu Francuzów tych bramek było 44. W meczach między tymi reprezentacjami padało kolejno (od ostatniego meczu) 51, 55, 55 , 46 i są to dane od sezonu 2010. Nie warto chyba analizować wcześniejszych meczy gdyż czasy były inne, składy też. Dziś można pokusić się o overka, kursik ładny a ryzyko według mnie mniejsze niż poprawnie wytypować zwycięzce.
 
nikkol 277

nikkol

Forum VIP
Nie ma co się wiele rozpisywać, bo nie ma nad czym. Dla mnie faworyt jest jeden i jest nim zespół Chorwacji. William Accambray wygrał praktycznie sam ćwierćfinał. Drugi taki &quot;dzień konia&quot; raczej mu się nie przydarzy. Reszta zespołu grała bardzo przeciętnie. Poza tym Chorwaci lubią grać obroną 5-1, która powinna unieszkodliwić wspaniałego rezerwowego Clauda Onesty. Z przebiegu całego turnieju Chorwacja gra najlepszą piłkę ręczną.
Nie zgadzam się z opinią, że Chorwaci zagrali kiepski mecz z Tunezją. Nie spinali się, bo po co, ale kontrowali wynik od początku do końca, gdzie zwolnili jak Bolt w eliminacjach, dlatego końcowy wynik źle wygląda.
Chorwacja @1.96 Pinnacle
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Niewiele pozostało czasu do pierwszego Półfinału więc na szybko postaram się przedstawić moją opinię. Szwecja i Węgry to dwie wyrównane ekipy. Wszystko dzisiaj będzie zależało od formy dnia. Jeżeli chodzi o Madziarów to kluczowa będzie dyspozycja takich zawodników jak: Fazekas i Csaszar. Piekielnie trudno będzie dorównać Nandorowi do skuteczności z 1/4. Rzadko kiedy zdarza się, że bramkarze rozgrywają dwa tak fenomenalne spotkania w ciągu 3 dni. Forma Gabora również faluje na tych IO. Niejednokrotnie zastępował Go na parkiecie Lekai. Laszlo Nagy zdaje się łapać formę choć zajęło mu to kilka dobrych spotkań. Tylko znowu pytanie. Czy i on jest w stanie zagrać kolejny tak dobry mecz :?:
Szwecja zagrała równo przez całe 60 min., nie dając się Mistrzom Europy. Nie było to dla mnie wielkie zaskoczenie. Myślę, że w skandynawskiej drużynie wciąż tkwią rezerwy. Niclas Ekberg zagrał bezbarwnie a Nilsson na kole momentami ośmieszany był przez Landina. Ciekawy jestem gry Kima Anderssona który został wyłapany w ręce przez Niclasa 3x z rzędu. Takiej sytuacji jeszcze chyba nie doświadczył :] No i Doder który nie boi się oddawać rzutów z trudnych pozycji, a wychodzi mu to całkiem przyzwoicie. Ponadto tragicznie wręcz zagrał Du Rietz. Same faule w ataku i błędy w obronie. Dzisiaj nie może zagrać poniżej poziomu z fazy grupowej.
Typuje dzisiaj over Dalibora Dodera. Jest w stanie rzucić 4 bramki przy jego odwadze. Z pewnością zagra przez większość meczu. Forma jego bocznych rozgrywających bez rewelacji więc więcej weźmie na swoje barki.
Szwecja @ 1.95 ✅
Pięknie
Dalibor Doder over 3.5 @ 2.10 ⛔
Niestety zagrał w I p. tylko 15 minut a po przerwie kontuzja :?
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Kursy

Przed nami mecze decydujące o medalach olimpijskich. Mamy zdecydowanych faworytów w tych meczach, czyli Chorwację i Francję. Ich przeciwnicy do pojedynków przystąpią znacznie osłabieni z powodu kontuzji. W finale nie wystąpi pierwszy rozgrywający Szwedów Dalibor Doder. Jego miejsce zajmie Mattias Zakrisson. W meczu o brązowy medal nie wystąpi rozgrywający Węgier Gabor Csaszar. Węgierski lekarz powiedział, że absencja przy takim urazie to 6-8 tygodni.

Zapraszam do pisania analiz i przemyśleń
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
No i mamy ostatni dzień turnieju. Dotychczas mało grałem tego turnieju jednak dziś zdecydowałem się na zagranie trochę grubiej.
Wychodzę z założenia, że mecze o medale rządzą się swoimi prawami i o zwycięstwie decyduje forma dnia, a nie ta jaką reprezentowali zawodnicy przez cały turniej. Chociaż i w tym przypadku zdecydowanie lepiej według mnie wypadała drużyna Chorwatów. Ci przyjeżdżali do Londynu po medal złoty. Dziś walczą &quot;jedynie&quot; o brąz. Jak wiadomo drużyny bałkańskie po przegranych najważniejszych meczach (a takim był z pewnością półfinał z Francją) trochę spuszczają z tonu. Sytuacja chociażby taka jaka miała miejsce w Pekinie. Mam nadzieję, że dziś się to nie powtórzy. Węgrzy mają bardzo niemiłe wspomnienia z walki o brązowe medale. Trzy razy stawali przed szansą na zdobycie tego krążka i trzy razy sztuka ta im się nie udawała. Dziś zadanie również bardzo trudne gdyż jak wspomniał Hopkirk kontuzja wyeliminowała z meczu na najlepszego strzelca - rozgrywającego Gabora Csaszara. H2H na korzyść CHorwatów. W grupie pewne zwycięstwo Chorwatów. Czy dziś będzie podobnie? Możliwe. A typ całkiem fajnie wygląda:
Chorwacja (-2) @ 1,62 / Bet365 ✅
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Ja mysle, ze pomimo braku Dodera, powinno byc to dobre spotkanie ze strony Szwedow. Na pewno piatkowe takie nie bylo, no powiedzmy sobie szczerze, ze liczba bledow byla naprawde duza po obu stronach, i to czego widowisko na pewno zaluje to fakt, ze Islandia nie jest finalowym rywalem Francji, no bo jest zwyczajnie lepszym zespolem od obu tych druzyn.
Zaczynajac od bramki, zdaje mnie sie, ze spora przewaga po stronie Szwecji. Omeyer zagral na swoim poziomie ze Szwecja w fazie grupowej i w cwiercfinale, przypomnial o tym, dlaczego jest jednym z najlepszych na swojej pozycji na swiecie w polfinale, gdy gral niczym Arpad Sterbik w cwiercfinale z tym ze przez niemal cale spotkanie, a nie tak jak Hiszpan przez 15 minut. Karaboue to jest bardzo przecietny moim zdaniem bramkarz, ale wiadomo, ze dzis co by sie nie dzialo, wiecej niz karnego w jego wykonaniu nie bedziemy ogladac.
Szwedzi maja Anderssona i Sjostranda. Jako para, IMO najlepsi na turnieju, Andersson kapitalnie w drugiej polowie z Wegrami, gdy wyleczyl Madziarow z finalu, czego jako Polacy mozemy zalowac ;)
Na rozegraniu jest przewaga Francji. Fernandez pewnie wejdzie i swoje rzuci, mimo, ze nie jest w jakiejs specjalnie wysokiej formie. Narcisse to rowniez zawodnik wysokiej klasy, i tez kilka powinien dorzucic. Perelki w tym zestawieniu to Karabatic i Accambray, ktorzy pewnie beda trzymac wynik. Szwecja to przede wszystkim Larholm, Andersson i Du Rietz, ale raczej klasa do nich nie pasuja specjalnie.
W I liniii wyglada to calkiem dobrze dla Szwecji. Nie ma zupelnie regularnosci w grze francuskich skrzydel, nie oszukujmy sie. Abalo raz rzuci niesamowita bramke, a raz zepsuje bardzo prosta pilke. Honrubia nie jest zawodnikiem swiatowej klasy. Sorhaindo jest malo wykorzystywany. No i Szwedzi. Kallmann, bardzo wysoki jak na skrzydlowego, ale tez bardzo ze skrzydel i w kontrze skuteczny, na kole Nilsson, ktorego gra bardzo mi sie podoba
W obronie czuje, ze Francja bedzie miala duze klopoty, Szwecja Dunow z gry w ataku wyleczyla, wylaczajac ich druga linie. A czy pierwsza linia Danii jest slaba? No nie, zdaje sie mocniejsza od tej francuskiej.
Slowem, czuje duze emocje, jak przystalo na final, niespodzianki raczej sie nie spodziewam, ale na maksymalnej spinie, powinnismy ze strony Szwedow ogladac fajny mecz i wynik powinien bardzo dlugo oscylowac wokol remisu
Szwecja +5.5 @1.48 B365 ✅ 21:22
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Klasyfikacja medalowa:

1. Francja
2. Szwecja
3. Chorwacja



Finał
Francja - Szwecja 22:21
http://www.sportowefakty.pl/londyn2012/304158/trojkolorowa-dominacja-relacja-z-meczu-finalowego-io-szwecja-francja
Mecz o 3. miejsce
Chorwacja - Węgry 33:26
http://www.sportowefakty.pl/londyn2012/304085/pewny-triumf-chorwatow-w-walce-o-braz-relacja-z-meczu-o-brazowy-medal-io-wegry-c

Men’s All Star team
Left wing: Jonas Kallman (SWE) Pivot: Julen Aguinagalde (ESP) Right wing: Ivan Cupic (CRO) Left back: Aron Palmarsson (ISL) Centre back: Nikola Karabatic (FRA) Right back: Kim Andersson (SWE) Goalkeeper: Thierry Omeyer (FRA)

Tytuł sprzed 4 lat obroniła Francja. Drugi miejsce dosyć niespodziewanie zdobyła reprezentacja Szwecji, która ostatnie lata radziła sobie zdecydowanie słabiej. Chorwacja zaczęła turniej najlepiej ze wszystkich, ale skończyła na trzecim miejscu. Karierę reprezentacyjną po Igrzyskach Olimpijskich skończył Szwed Kim Andersson
Więcej informacji: http://www.ihf.info/IHFCompetitions/OlympicGames/OlympicGamesLondon2012/tabid/5916/Default.aspx
 
Do góry Bottom