>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Piłka Wodna

J 7K

juanroman08

Forum VIP
Piłka wodna Pań
Hiszpania - Uzbekistan

Faworyt jeden, wynik wręcz pewny, tylko kwestia jak wysoko Hiszpanki zdołają pokonać Uzbeczki. Póki co Uzbekistan ma już ogromną liczbę straconych bramek w postaci 52 i zapewne dziś kolejne 20 zostanie dołożone. Jednak ja nie o tym, a bardziej interesuje mnie postawa pań z Uzbekistanu w ofensywie, Marathon wystawił linię na 3.0 u/o i jestem zdania, że jest jak najbardziej do przejścia, mimo tego że Uzbekistan jest najsłabszy to ma w swoim składzie Saranche i Plyusową, które jak do tej pory zdobyły po 3 bramki na tych MŚ, co więcej obie Panie mają sporo prób rzutowych w każdym meczu, a biorąc pod uwagę fakt iż defensywa Hiszpanek nie należy do najlepszych, to jestem zdania że trzy bramki dla Azjatek wpadną na pewno.
Uzbekistan over 3.0 (1.82) Marathonbet 5/10 ✅
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Piłka wodna Panów
Włochy - Kazachstan
Włosi faworytem, Włosi zapewne wygrają, ale wcale tak prosto i łatwo być nie musi, Kazachowie już w pierwszym meczu z reprezentacją Niemiec pokazali, że potrafią grać do końca i mało brakowało a doprowadziliby do remisu, świetna 4 kwarta w ich wykonaniu, sprawiła nie małe problemy faworytowi. Kolejny mecz Kazachów to wygrana z Rumunią, która była zdecydowanym faworytem i o dziwo nie sprostała zadaniu, w tym meczu błysk strzelecki pokazali Shmider i Medvedev, dając jasno do zrozumienia że ich reprezentacja to nie tylko Ushakov, który w pierwszy meczu rzucił 3 bramki. Włosi na 1 miejscu, ale nadal pozostaje zagrożenie ze strony jutrzejszego rywala, a jak wiadomo drużyna z 1 miejsca gr. D gra z 4 drużyną gr. C czyli ekipą Chin. Hendi na ten mecz wystawione na poziomie 5 jak na mój gust to trochę za wysoka linia i Kazachowie tak łatwo nie dadzą się pokonać, są w dobrej formie od początku turnieju, a więc nie spodziewam się tu aż takiego zdystansowania rywala.
Kazachstan (+5) / 1.99 Marathonbet ⛔ 12:6 :-?
e: Trochę przeceniłem możliwości Kazachów, każda ofensywna akcja &quot;Makaronów&quot; to kara 20 sekund dla Azjatów i tak wpadały kolejne bramki...
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
ME Piłka Wodna Mężczyzn

Węgry - Włochy

Nie wiem co tutaj pisać, bo jestem w szoku!
Gdy zobaczyłem kursy, aż usiadłem i poszedłem się umyć, bo nie mogłem w to uwierzyć. Węgrzy mają czołową ekipę, która przeszła zmiany po IO i rok temu zdobyła złoto MŚ, a na ME, które grają u siebie, narazie wygrali wszystkie 5 spotkań, spokojnie awansując do półfinału. Włosi mają gorszy bilans, ale mimo, że doszli do półfinału ich zwycięstwa były wymęczone, a w dodatku będą zmęczeni po ćwierćfinale, którego Węgrzy nie grali.
Kurs na Węgrów powinien oscylować w granicach 1,20-1,25, ale bukmacherzy się pomylili.

Węgry
@1,61
Bet365
✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Gruzja - Rosja

Mecz o miejsca 11-12 czyli tak naprawdę o to by nie być ostatnim ;)
To że w tym meczu zobaczymy Gruzje nie zaskakuje, obecność Rosjan delikatnie dziwi ale też nie jest to szokiem. Dwie najsłabsze defensywy całego turnieju, grali ze sobą w grupie wynik 12-16 dla Rosjan. Buki wystawiają linię na poziomie 19,5 i jestem zdania że spokojnie obie drużyny sobie z nią poradzą tym bardziej że dla Gruzinów to jedyna okazja by pokazać swoje umiejętności ofensywne bo jak wiadomo i jak już pokazały inne spotkania Gruzja w rywalizacji z najlepszymi nie miała zbyt wiele do powiedzenia ;)

Over 19,5 / 1.83 bet365
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Serbia - Malta Typ: Serbia -22.5 @ 1.85 w bwin ⛔ 20-2 założenia były słuszne, tylko nie przewidziałem takiej mizernej ofensywy ze strony Serbów
Będzie pogrom. Serbia to w zasadzie hegemon jeśli chodzi o waterpolo. Aktualny mistrz Europy, Świata, zdobywca Pucharu Świata i Ligi Światowej. Lepszej cenzurki nie można wymagać. Są absolutnym faworytem do zdobycia właśnie trwających mistrzostw europy. Świetnie rozpoczęli turniej od wygranej z Chorwacja 13-6. Turniej rozgrywają u siebie, gdzie piłka wodna cieszy się wielką popularnością, ze względu na sukcesy reprezentacji. Mecz otwarcia z trybun oglądało 11 tysięcy osób. Dzisiaj nie będzie taryfy ulgowej dla amatorów z Malty, dla których jest to pierwszy finałowy turniej o mistrzostwo Starego Kontynentu. Maltańczycy to zdecydowanie najsłabszy zespół w stawce. Trochę szalony handicap, ale zakładam, że Malta nie rzuci więcej niż 3-4 bramki. Ze względu na ograniczony czas na rozegranie Malta nie będzie mogła &quot;przeciągać&quot; gry, więc Serbowie powinni wykreować w ciągu 32 minut, około 40-50 akcji ofensywnych, co przy niezbyt wymagających przeciwnikach powinno kończyć się sporą liczbą bramek. Uważam, że Serbowie grając przed własną publicznością zmiażdżą Maltę. Linia jak najbardziej do pokrycia.
Dla zobrazowania sytuacji podam tylko, że w eliminacjach Malta przegrała chociażby z Niemcami 24-3, którzy są od Serbów co najmniej dwie półki niżej jeśli chodzi o poziom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Chorwacja (K) - Serbia (K) Typ: Serbia -4.5 @ 1.87 w Betano ⛔ 4-8 Przespana 1 kwarta (3-1) i nie udało się wyrobić linii, warto dalej grać przeciwko Chorwatkom.
Kobietą nie powinno zaglądać się w metrykę, ale mój typ głównie na tym bazuje więc ;)
Kadra Chorwatek na ME w Serbii mocno przemeblowana i eksperymentalna, trener Niksa Savin zabrał do Belgradu głównie juniorki.
Alexandra Ratkovic (15 lat), Tereza Balic (17 lat), Dina Lordan (21 lat), Matea Skelin (18 lat), Anamaria Brnas (21 lat), Domina Butic (15 lat), Petra Bukic (16 lat), Ivana Butic (19 lat), Julija Bozan (16 lat), Lea Gegic (17 lat), Sara Srhoj (17 lat). Ponadto kadrę uzupełniają dwie bardziej doświadczone zawodniczki. W pierwszym meczu zostały rozgromione przez Hiszpanki 27-3. Naturalnie zawodniczki z Półwyspu Iberyjskiego to znacznie wyższy poziom niż Serbki. Gospodynie turnieju powalczyły z Niemkami (przegrywając 13-14), mają przede wszystkim znacznie bardziej doświadczoną i ograną kadrę. Warto również odnotować, ze Chorwatki nie mogły przygotować się w optymalny sposób do turnieju, kilka dni przed turniejem zespół dopadł wirus grypy, który rozłożył połowę z dziewczyn na łopatki. Ponadto trener Chorwatek obawia się o to, jak zawodniczki poradzą sobie nie tylko z chorobami, jak również z fanatyczną serbską publicznością. Dla tych młodych dziewczyn będzie to zapewne pierwszy występ przed tak licznie zgromadzoną publicznością, a jak wiadomo, pierwszy raz bywa bolesny ;)
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
Dzisiaj ciekawa sytuacja w grupie A.
Hiszpania - Holandia
Czarnogóra - Słowacja
Na czele tabeli Hiszpania z 4 punktami i bramkami +9, za ich plecami Czarnogóra z taką samą liczbą punktów i różnicą bramek +7. Dlaczego o tym wspominam? Bo grupa A krzyżuje się z grupą C, w której pierwsze miejsce dzierżą Włosi i zarówno Hiszpanie jak i Czarnogórcy za wszelką cenę chcą uniknąć ekipy z Półwyspu Apenińskiego. W przypadku zajęcia 2 miejsca w grupie A, trafią oni na Italię w ćwierćfinale. Ważne będą tutaj bramki. Obie ekipy muszą dzisiaj postarać się wygrać jak największą liczbą bramek, bowiem nagrodą za wygranie grupy jest mecz w ćwierćfinale z Rumunią lub Niemcami, czyli łatwa droga do półfinału ;) Idę w handicapy na faworytów.
Hiszpania -9.5 @ 1.85 w bwin ✅ 15-4
Czarnogóra -8.5 @ 1.85 w unibet ✅ 15-6 * chociaż tutaj poczekam do rozstrzygnięcia pierwszego meczu, jeżeli Hiszpanie wygrają 12 bramkami lub więcej, wtedy odpuszczę granie na Czarnogórę.
E/ Hiszpania swoje zrobiła. Pobieram teraz Czarnogórę, są w stanie się pokusić o +13, więc pobiorę też -8.5 ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
keymil 21

keymil

Użytkownik
Mistrzostwa Włochy. Serie A1
Quinto - Turin
Handicap 2 (-1.5) @ 1.85
Gospodarze grają SAMYMI REZERWAMI, bo dla nich wszystko już stracone, ostatni mecz dostali 1:15, są kompletnie załamani. Powinien być łatwy mecz dla gości, polecam grać !
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Mistrzostwa Świata Mężczyzn na Węgrzech
Kanada wygra grupę A - 4,5 STS
Widzę duże value w tym typie. W pierwszym meczu grupy Kanadyjczycy zremisowali z faworytem grupy Czarnogórą po 8. Więc teraz sytuacja jest prosta, jeżeli Kanada i Czarnogóra wygrają dwa pozostałe mecze, a na to się zanosi to o pierwszym miejscu zdecyduje różnica bramek. I nie skreślałbym tutaj Kanady, Czarnogóra w rewelacyjnej formie nie jest . Za drobne można spróbować
 
N 22

nika8332

Użytkownik
obecnie trwa mecz 1/4 kobiet Australia-Usa i 3-6 na 3 min przed koncem meczu . mapisze tylko tak Kangurzyce nie mialy tego prawa wygrac sedziowie czuwali -2 min do konca i 4-7 w Aystrali tylko Gofers rzucila 4 /7 bramki to zbyt malo na jankeski
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
ME Kobiet w Barcelonie.
Hiszpania - Turcja over 36.5 @1.84 fortuna
Hiszpanki są głównymi faworytkami do zdobycia złotego medalu. Dziś zmierzą się z bardzo słabą Turcją, która w dotychczasowych 2 spotkaniach straciła aż 67 bramek, przegrywając Rosjankami 4-35 oraz 5-32 z Węgierkami.
Hiszpanki pokonały Węgierki 13-9 oraz Niemki 27-2.
Według mnie grające u siebie Hiszpanki powinny bez problemu powtórzyć wynik Rosjanek i praktycznie same pokryć tę linię.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Czy ktoś mądrzejszy mógłby się wypowiedzieć na temat meczu pań
Holandia - Grecja
Kusi postawić na Greczynki.Już raz grały ze sobą na tym turnieju i górą była Holandia,a jak wiemy dwa razy wygrać na tym samym turnieju to jest niezwykle ciężka sprawa zwłaszcza gdy mamy do czynienia z tak wyrównanymi ekipami.Ewentualnie under 14.5 gola choć to już wydaje się trochę nisko ustawiona linia ale zapewne jest to powodowane H2H
 
Do góry Bottom