>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłkarski Typer 2015/16

1 12

19stalowiak79

Użytkownik
Witam. Jak rozumowac poniższy zapis w regulaminie???
&quot;Darmowe spiny ważne są tylko w grze REEL STEAL. Po aktywacji wygrane będą dostępne tylko na tej grze. Pełna kwota wygranej z darmowych spinów musi zostać raz obrócona w grze REEL STEAL zanim będzie można ją wypłacić.&quot;
Wygrałem w bezpłatnej grze w przeliczeniu około 40 zł. Ile musze później zawrzeć zakładów aby pieniądze były na moim koncie. Bo zagrałem około 50 zakładów po 10 gr za zakład i niestety pobrano mi to z konta a nie wygranych 40 zł . Dlaczego???
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Witam. Jak rozumowac poniższy zapis w regulaminie???
&quot;Darmowe spiny ważne są tylko w grze REEL STEAL. Po aktywacji wygrane będą dostępne tylko na tej grze. Pełna kwota wygranej z darmowych spinów musi zostać raz obrócona w grze REEL STEAL zanim będzie można ją wypłacić.&quot;
Wygrałem w bezpłatnej grze w przeliczeniu około 40 zł. Ile musze później zawrzeć zakładów aby pieniądze były na moim koncie. Bo zagrałem około 50 zakładów po 10 gr za zakład i niestety pobrano mi to z konta a nie wygranych 40 zł . Dlaczego???
Wygrales 40 zl wiec musisz te 40 zl obrocic raz w grze Real Steal. Czyli musisz zagrac 40 razy po 1zl albo 20 razy po 2 zl i tak dalej. Wtedy po obroceniu te bonusowe pieniadze dodadza Ci na konto.
 
M 38

miguel22

Użytkownik
Potwierdzam, że bardziej opłaca się w tym typerze stawiać na niespodzianki bo wtedy szansa na dużą wygraną jest znacznie większa. Trafiłeś te 12 na 12, ale nie było w tych 12 meczach żadnej niespodzianki stąd tak niska wygrana...
Ja długo się już w to bawie i niestety nigdy jeszcze nie miałem 12 na 12. Pamiętam, że trafiłem chyba 3-krotnie 11 na 12 i miałem też bardzo zróżnicowane nagrody! Za pierwszym razem dostałem 350 zeta by poźniej dostać zaledwie 10 zł... Generalnie wszystko zależy od meczów z niespodziankami. Im wiecej ich trafisz to więcej dostaniesz!
W spinach natomiast jest czysty fart niezależnie od ich ilości. Ostatnio miałem ich 100 i wygrałem tylko 4 zł. Kiedyś dostałem tylko 10 spinów a zrobiłem z nich 750 zł.
 
Do góry Bottom