>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pinnacle wychodzi z Polskiego i Irlandzkiego rynku

aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Pinnacle nie oferuje swoich zakładów dla o wiele bogatszych Niemców (+Francuzów, Amerykanów, Holendrów, Anglików, Duńczyków), a co dopiero mówić o Polakach:
https://www.pinnacle.com/pl/termsandconditions/curacao
Nie jest mieszkańcem następujących krajów:
i. Stany Zjednoczone Ameryki i ich terytoria;
ii. Republika Francuska i jej terytoria;
iii. Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej;

iv. Holandia (w tym Curacao i inne kraje oraz terytoria wchodzące w skład Królestwa Holandii);
v. Hiszpania;
vi. Niemcy;

vii. Singapur;
viii. Koreańska Republika Ludowo-Demokratyczna
ix. Dania; - DUŻO SIĘ MÓWIŁO O DUŃSKIM MODELU
x. Filipiny;
xi. Syria;
xii. Turcja;
xiii. Polska;
xiv. Irlandia;

xv. oraz wszelkie inne kraje, które mogą zabraniać oferowania mieszkańcom lub wszelkim przebywającym w nim osobom uprawiania hazardu przez Internet.
 
Z 19

zajawka

Użytkownik
Do 31 marca jeszcze możemy grac, więc mamy miesiąc żeby ich jeszcze wydoić ile się da, więc z głową i z fartem trzeba typować, aby wyssać z nich jak najwięcej
 
mrbrightside 2,6K

mrbrightside

Użytkownik
to marna pociecha że został jeszcze miesiąc normalnej gry. ten brak alternatywy żadnej jest beznadziejny. Apropo tego co napisał Shakal na takich duzych rynkach jak USA czy Wielka Brytania tam ludzie nie płaczą za pinnacle bo mają prawdopowdobnie po pare lepszych bukmacherów ktorzy działają tylko na ich rynkach np tylko w USA
 
G 14

grass88

Użytkownik
VPN+broker i nadal jest to samo tylko już w euro albo funtach ewentualnie w bitcoin-nach. Przestańcie rozpaczać ta ustawa nic nie zmieni.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
No ale to konto i tak musi być na kogoś, kto jest obywatelem kraju bez restrykcji. I trzeba na tego kogoś zweryfikować konto. Będąc polskim obywatelem, już nie przejdziemy weryfikacji. Chyba wcale nie możemy grać. Nawet za granicą. No chyba że udowodnimy, że na stałe nie mieszkamy już w Polsce..
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Ktoś z więcej grających może podrzuci sprawdzonych brokerów, którzy oferują całość oferty pinnacle ? albo takich ze sportami halowymi ? bukami poza azjatyckimi + pinnek ?
Wysłałem Ci PW.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
S 0

sigii1973

Użytkownik
Ja się trochę dziwie, że tak mało osób z forum (nie spotkałem nikogo jeszcze) gra u bukmacherach z bitcoinami. Bitcoiny są anonimowe, limity stawek bardzo duże, określone przy każdym becie, buki wypłacalne jak najbardziej itd. np. Cloudbet - gra tam dużo amerykanów, więc chyba mają gdzieś kto u nich gra, oczywiście nikt nie żąda dowodu etc przy wypłacie, kursy jak na bet365.
nie mogę pisać prive dlatego tu
mam pytanie czy znasz więcej bukmacherów z bitcoinami jak ten Cloudbet, i czy masz doświadczenie jak u nich z wypłacalnością i limitami (interesuje mnie gra itf tenisa)
dzięki za odpowiedź.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
nie mogę pisać prive dlatego tu
mam pytanie czy znasz więcej bukmacherów z bitcoinami jak ten Cloudbet, i czy masz doświadczenie jak u nich z wypłacalnością i limitami (interesuje mnie gra itf tenisa)
dzięki za odpowiedź.
Nie wiem jak z tenisem, bo go nie gram, ale buk jest oczywiście wypłacany, limity są duże, buków z bitcoinami jest sporo, możesz poszukać w google, ja jednak gram w tym konkretnym, ze względu na bogatą ofertę, kursy no i fajną ofertę live.
Zresztą wejdź i sam zobacz ofertę i kursy: http://www.cloudbet.pl/
 
L 0

lebron87

Użytkownik
Nie wiem jak z tenisem, bo go nie gram, ale buk jest oczywiście wypłacany, limity są duże, buków z bitcoinami jest sporo, możesz poszukać w google, ja jednak gram w tym konkretnym, ze względu na bogatą ofertę, kursy no i fajną ofertę live.
Zresztą wejdź i sam zobacz ofertę i kursy: http://www.cloudbet.pl/
kolego zalogowalem sie tam ale nie moge zlozyc depozytu. jak to sie robi ?
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Ale bitcoiny to jak Skrill?
Czyli trzeba kupic i sprzedac potem za prowizja i zbojeckie kursy na przeliczeniach i przewalutowaniach?
Depozyty i wyplaty w bitcoinach sa za darmo?
 
bmw14.5 612

bmw14.5

Użytkownik
Od kiedy to polskie prawo obowiazuje zarejestrowane za granica firmy?
To, że Polska to Bolanda, to nie znaczy, że inni mogą tu robić co im się podoba. Co innego Internet, który obszarem RP nie jest.
Ale wyjście Pinka to był pretekst, Widać mają swoją politykę odnośnie działalności i podatków.
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Ale bitcoiny to jak Skrill?
Czyli trzeba kupic i sprzedac potem za prowizja i zbojeckie kursy na przeliczeniach i przewalutowaniach?
Depozyty i wyplaty w bitcoinach sa za darmo?
1 BTC gdy chcesz kupić go z kantoru kosztuje około 4800-4850 zł, gdy chcesz sprzedać to około 4600 zł (kurs się regularnie zmienia). Oczywiście nie musisz kupować okrągłego 1 btc, możesz kupić np. 0,01 BTC za tam parę dych. Wypłata z buka jest darmowa, wpłata kosztuje tyle ile weźmie Twój portfel bitcoin, najczęściej około 0,10-0,20$. Możesz wpłacić okrśloną ilość jednostek do buka, obracać sobie nimi i wypłacać tylko zyski, ew. trzymać kasę na swoim portfelu BTC np. Blockchain (najpopularniejszy). Nie musisz każdych 20 zł wypłacać na konto bankowe, a potem z powrotem wpłacac chcąc postawić na real po kursie 1,10... Nie są to jakieś bandyckie prowizje, nie mam interesu w namawianiu kogoś, graj dalej w Pinnku, do marca masz czas ????
wiem ze bitcoiny tylko nie wiem jak je kupic i jak je tam przelac. robie zloz depozyt i nic nie dziala
Wpisz w google kantor bitcoin/ giełda bitcoin, tam możesz je kupić.
 
L 0

lebron87

Użytkownik
zalogowalem sie na asianconnect ale nie wiem co dalej. chce zlozyc depozyt to nie moge. moze mi ktos wytlumaczyc co i jak
 
L 0

lebron87

Użytkownik
1 BTC gdy chcesz kupić go z kantoru kosztuje około 4800-4850 zł, gdy chcesz sprzedać to około 4600 zł (kurs się regularnie zmienia). Oczywiście nie musisz kupować okrągłego 1 btc, możesz kupić np. 0,01 BTC za tam parę dych. Wypłata z buka jest darmowa, wpłata kosztuje tyle ile weźmie Twój portfel bitcoin, najczęściej około 0,10-0,20$. Możesz wpłacić okrśloną ilość jednostek do buka, obracać sobie nimi i wypłacać tylko zyski, ew. trzymać kasę na swoim portfelu BTC np. Blockchain (najpopularniejszy). Nie musisz każdych 20 zł wypłacać na konto bankowe, a potem z powrotem wpłacac chcąc postawić na real po kursie 1,10... Nie są to jakieś bandyckie prowizje, nie mam interesu w namawianiu kogoś, graj dalej w Pinnku, do marca masz czas ????

Wpisz w google kantor bitcoin/ giełda bitcoin, tam możesz je kupić.
zrobilem 1 przelew na probe 100 zl najpierw z banku na polski portfel ze 100 zl zostalo mi 93.5 zl po przleaniu na konto buka stracilem koljne 1.5 zl i tym samym zostalo mi okolo 92 zl.stracilem na tej transkacji prawie 9 procent a gdzie tu jeszcze strata odnosnie sprzedazy bitcointow? gdzie tu oplaclanosc?
powiedzmy chce przelac 5 tys zl na ten cloudbet i na starcie trace z tego 400 zl . Gdzie tu oplacalnosc? na pinka sie przelewalo w pln nie tracilo sie ani grosza.nawet podczas wyplaty...
zrobilem przelew na polski portfel bitcoin poniewaz mieli walute pln wiec myslalem ze nie wezma nic za przelew w tej samej walucie co portfel ale sie mylilem. To co by bylo gdybym przelal zlotowki na ten najpopularniesjzy zagrnaiczny portfel? zaplacilbym jeszcze wiecie bo najpierw z pln na aeuro pozniej z euro na bitcoin a pozniej jeszcze z portfela na buka...
 
pewniak1992 308

pewniak1992

Użytkownik
Nie chce mi się zbytnio tłumaczyć, moja rekomendacja tego buka będzie przydatna dla osób, które mają jakieś pojęcie o bitcoinach, wtedy na pewno te koszta będą mniejsze. Ja np. nie kupuję bitcoinów od kantorów, a od użytkowników pewnego forum lub dostaje je w zamian za jakąś usługę itd. BTC to dosyć ceniony środek płatniczy w internecie, ale bardziej międzynarodowo niż w Polsce, ale to jakaś abstrakcja dla niektórych może być. Ja pozyskuję bitcoiny 1:1, po tyle ile są warte, bo np. kantor ma cenę zawyżoną o 5-10%. Wysłanie do buka kosztuje ok. 0,3$ czyli trochę ponad złotówka, nie sprzedaje bitcoinów co każdy wygrany typ, tylko po zrobieniu odpowiedniego obrotu i w razie potrzeby wypłacam jakąś część, a resztę zostawiam na portfelu/u buka. Nie będę raczej już odpowiadał na dalsze pytania, bo nie jestem żadnym mentorem ???? Jak ktoś jest zainteresowany, to niech poczyta co to BitCoin, jakie są zalety używania BitCoina, gdzie można je kupić i za ile itp.
btw, dla przykładu $100 BTC ($100 według kursu google 407 zł, ale gdy chcesz sprzedać $100 w normalnym kantorze to na pewno dostaniesz z 390-400) w kantorze BTC jest warte 397 zł. Czy to jest jakaś ogromna prowizja? Nie sądzę.
 
Do góry Bottom