>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - opinie

cock 756

cock

Użytkownik
Oho!
Dziwne rzeczy się dzieją. Tylko w tym roku byłem wezwany 3 razy do weryfikacji dokumentów.
Strach się bać, co im jest... Niewypłacalność czy co?
Utrudniają te wypłaty jak mogą. Póki co czekam od piątku od 7 rano...
 
P 1

paidyield

Użytkownik
Niewypłacalność w najlepszym buku na świecie? Żartujesz? Oni żyją z marży. Mają w d.pie czy wygrywasz miliony czy przegrywasz hajs. Zapytaj ich dlaczego znowu chcą weryfikować konto i wyślij dokumenty.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
coś z nimi nie tak się zaczyna dziać, najpierw przysyłają mi listę dokumentów na podstawie których mogą mi zweryfikować konto, wysyłam im dokładnie to co chcą czyli paszport, prawo jazdy 2x wyciąg bankowy (z różnych banków) oraz rachunek za telefon komórkowy, piszą teraz że nie akceptują rachunków za telefon komórkowy a wyciągi pomijają i przysyłają nową listę dokumentów gdzie już tych wyciągów nie ma...
edit: na odpowiedź czekałem 4 dni
 
cock 756

cock

Użytkownik
Niewypłacalność w najlepszym buku na świecie? Żartujesz? Oni żyją z marży. Mają w d.pie czy wygrywasz miliony czy przegrywasz hajs. Zapytaj ich dlaczego znowu chcą weryfikować konto i wyślij dokumenty.
Powiedział, co wiedział, i pewnie nawypłacał...

Jeżeli nie było wpłat, lub były duże wypłaty, nie ma kasy na kolejne i ciągnie się po ziemi następnych w kolejce, co $ chcą wyjąć z obrotu, prawda? Jak, żyją z marży wstrzymują wypłatę licząc na zwiększenie obrotu. Prawda?

Jakoś mam problem z wypłatą... Postawić bym pewnie mógł.
 
P 1

paidyield

Użytkownik
To nie jest krzak by postępował w ten sposób wiec nie gadaj głupot. Od początku istnienia pinnacle jako jedyna firma bukmacherska ma nieprzerwanie ocenę A+ wiec zakończmy na tym tą dyskusję.
 
cock 756

cock

Użytkownik
To nie jest krzak by postępował w ten sposób wiec nie gadaj głupot. Od początku istnienia Pinnacle jako jedyna firma bukmacherska ma nieprzerwanie ocenę A+ wiec zakończmy na tym tą dyskusję.
Przeczytaj wszystko ponownie od mojego maila. Powoli i po kolei.
Nie piszę że krzak. Nie piszę że nie mogę grać.
DEPOZYT GENERUJE IM OBROTY, NIE MOGĘ WYPŁACIĆ DEPOZYTU!
Wyobraź sobie że trochę już pograłem. ;) Piszesz oczywistości.
3 x w tym roku byłem weryfikowany. W ubiegłym ani razu.
Czy czas zwiększa szanse, że mając depozyt zagram ponownie?
 
O 0

oli91

Użytkownik
Panowie,
też mi tak długo trwa weryfikacja. Dodatkowo otrzymałem maila że adres mi potwierdzili na podstawie wyciągu, a dokumentu tożsamości w postaci prawa jazdy nie. Nie sprecyzowali dlaczego - długa lista (brak wymaganych dokumentów, dokumenty nieczytelne, nieważne, zawierające dane niezgodne z przypisanymi do Twojego konta Pinnacle lub dokumenty nieakceptowane jako potwierdzenie tożsamości.). Przesłałem jeszcze raz, już nie za pomocą pliku a ich narzędzia i kamerki.
Mam konto na imię i nazwisko bez polskich znaków bo przy rejestracji nie wchodziły. Czy to może być jakaś przyczyna? Boje się trochę bo mam dużo pieniędzy na tym koncie.
Ale z adresem bez polskich znaków nie mieli w sumie problemu. Tak się pocieszam.
Co myślicie? Czy to moja nadwrażliwość i może gdzieś nie było to czytelne.
 
enrico 1,4K

enrico

Użytkownik
Coś rzeczywiście jest nie tak. Utrudniony kontakt z supportem i weryfikacja graczy już dawno zweryfikowanych. Chyba, że dostali przykaz, że mają zweryfikować każdego jeszcze raz i stąd taka obsuwa czasowa.
Poza tym tylko jedna wypłata jest darmowa w miesiącu (wcześniej chyba dwie?).
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Coś rzeczywiście jest nie tak. Utrudniony kontakt z supportem i weryfikacja graczy już dawno zweryfikowanych. Chyba, że dostali przykaz, że mają zweryfikować każdego jeszcze raz i stąd taka obsuwa czasowa.
Poza tym tylko jedna wypłata jest darmowa w miesiącu (wcześniej chyba dwie?).
Wynika to podobno ze zmiany polityki firmy podobno jak doniósł jeden serwis.
 
A 0

adrenalina

Użytkownik
Witam wszystkich. Mam problem z dokonaniem mojej pierwszej wypłaty w firmie Pinnacle. Problem pojawił się, gdy chciałem dokonać wypłatę na konto bankowe, na początku było okej, bo wpisałem wszystkie dane potrzebne do przelewu, ale nie dostałem potwierdzenia zlecenia przelewu i pieniądze nadal &#39;wiszą&#39; na moim koncie w Pinnacle. Na drugi dzień wszedłem, by zobaczyć raz jeszcze czy uda mi się dokonać przelew, a tu komunikat WYPŁATY Z TWOJEGO KONTA ZA POŚREDNICTWEM (wszystkie wymienione) NIE SĄ AKCEPTOWANE. Szok, grałem w wielu firmach, ale nie miałem nigdy żadnych problemów. &#39;&#39;Pech&#39;&#39; chciał, że miałem trochę szczęścia i na moim koncie utknęła całkiem ciekawa suma pieniędzy. Oczywiście wpłacać mogę, grać mogę, tylko wypłaty zablokowane. Wysłałem im zdjęcie dokumentu (prawo jazdy) czekam już 30 godzin i cisza. Z komunikacją z nimi też ciężko, bo nikt nie odpisuje. Nie wiem na czym się to zakończy, ale nie tego się spodziewałem po &#39;buku numer jeden&#39; w opinii wielu internautów. Macie jakieś pomysły, doświadczenia w takich sytuacjach? Pozdrawiam.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
ciężko powiedzieć, ja już drugi tydzień walczę z weryfikacją... nie podają żadnych konkretów, nie odpisują na maile, nie wiadomo co im się nie podoba, więc dosyłam im kolejne skany, jednym słowem coś niedobrego się tam dzieje... póki co naprawdę odradzam tam grę i składanie depozytów
 
A 0

adrenalina

Użytkownik
ciężko powiedzieć, ja już drugi tydzień walczę z weryfikacją... nie podają żadnych konkretów, nie odpisują na maile, nie wiadomo co im się nie podoba, więc dosyłam im kolejne skany, jednym słowem coś niedobrego się tam dzieje... póki co naprawdę odradzam tam grę i składanie depozytów
A powiedz mi, jak wygląda &#39;&#39;praca&#39;&#39; na Twoim niezweryfikowanym koncie? Możesz składać depozyty, obstawiać zakłady? Jaki komunikat wyświetla Ci się jeśli chcesz wypłacić pieniądze? Nie wiem czy u mnie chodzi o weryfikacje czy wymyślili sobie coś innego, a oczywiście nie jestem o tym informowany. Jestem tam nowy, ale buk na dzień dobry ma ode mnie ???? za samo podejście do klienta.
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
mogę normalnie obstawiać - jedynie przy próbie zlecenia wypłaty mam zwrot, posiadam tam konto od wielu lat, wypłacałem wiele razy, problemy zaczęły się dopiero przy ostatniej wypłacie
 
janusz_tracz 4,4K

janusz_tracz

Użytkownik
mi się udało po 11 dniach ignorowania mojej osoby dziwnym przypadkiem dopiero w momencie jak przesłałem im screenem wypełniony formularz skargi do mga i dalem 30 minut czasu na reakcje.. ;)
 
S 8

sweetkokos

Użytkownik
ooglnie nie polecam tego buka. niby &quot;jeden z najlepszych&quot; a gowno prawda, po pierwsze brak statystyk nieczytelne to wsyzko po drugie ja sie pytam gdzie te kursy dobre?
moze i kursy nie za najgorsze ale .. co du duzo pisac dzisiejszy kupon:
Wielokrotne
100.00 Stawka ( @ 6.230 )
1&#39;s x 2 Suma stawek 100.00
Potencjalna wygrana 523
z ako 6,23 powinno byc 623 a nie 523 kpina.
do tego jelsi sie cos wplaci i sie chce wyplacic to obrot x3!! dziadostwo, kto to poleca woogle? sytrata czasu i pieniedzy!!!
 
jedrula 24,7K

jedrula

Użytkownik
ooglnie nie polecam tego buka. niby &quot;jeden z najlepszych&quot; a gowno prawda, po pierwsze brak statystyk nieczytelne to wsyzko po drugie ja sie pytam gdzie te kursy dobre?
moze i kursy nie za najgorsze ale .. co du duzo pisac dzisiejszy kupon:
Wielokrotne
100.00 Stawka ( @ 6.230 )
1&#39;s x 2 Suma stawek 100.00
Potencjalna wygrana 523

z ako 6,23 powinno byc 623 a nie 523 kpina.
do tego jelsi sie cos wplaci i sie chce wyplacic to obrot x3!! dziadostwo, kto to poleca woogle? sytrata czasu i pieniedzy!!!
naucz sie liczyć,bo bez tej umiejetnosci to czarno widze twoje granie
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
naucz sie liczyć,bo bez tej umiejetnosci to czarno widze twoje granie
Przeraża mnie to, że ktoś zarejestrował tutaj sobie konto w 2008 roku, a mamy 2016! A nie potrafi liczyć tak prostej algebry. Już nie wspominając o błędach typu &quot;wogole&quot;.
W ogóle to ja się nie dziwię, że bukmacherzy są w stanie wyłożyć grube pieniądze na sponsoring klubów z Premier League, skoro głupich nie sieją.
Odnośnie statystyk to moim zdaniem najlepsze, wchodzisz w historie, obojętnie czy wybierasz 24 godziny czy tydzień, masz na dole sumę stawek i bilans. Czego chcieć więcej?
 
marvel90 0

marvel90

Użytkownik
Witam!
Algebra nie algebra jak widać na moim przypadku Pinnacle też ma z tym problem. Zagrałem niedawno na jedno z wydarzeń wpłacając ok 110E, a wygrywając ok 450E. (Wcześniej również wpłacałem, ale głównie przegrywając) Pograłem oprócz tego jeszcze trochę i zleciłem wypłatę. Otrzymałem oczywiście odpowiedź że nie zrobiłem potrójnego obrotu i mogę wypłacić kwotę ale pobiorą odpowiedni podatek. Trudno zdecydowałem się pograć. Bo jak wynikało z maila 381E mogę wypłacić bez problemu.
Patrząc na historie zagrałem w sumie za 86E, ponowiłem więc możliwość wypłaty. Dalej ten sam mail tym razem do wypłaty 433E. Cóż grałem dalej za ok 20E i znów zleciłem wypłatę tym razem 440E. Jakże było moje zdziwienie jak dostałem odpowiedź, ze tym razem mogę wypłacić już tylko 413E. Potem gra za ok 16E i tym razem 432E. Kto mi jest to racjonalnie wytłumaczyć? Jak oni liczą obrót, bo to chyba matematyka wyższych sfer. Poradźcie co robić, nie zamierzam więcej grać i robić z Siebie pajaca...
PS. Weryfikacja Pomyślna trwała ok 5-6dni
 
Do góry Bottom