>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher PinnacleSports - temat ogólny

K 10

klakier007

Użytkownik
Wie ktoś na jakiej podstawie przyznają te darmowe 10 kręceń w kasynie? W ostatnim miesiącu 3 kręcenia a wcześniej aż przez rok nic
 
O 4

ojej

Użytkownik
witam,
mam takie pytanie, gdyż pinnacle rozliczyło mi na + kupon i dzisiaj dostałem wiadomość, że niedzielny mecz źle rozliczyli i przepraszają za niedogodności, całe saldo mam teraz na minusie, i tu oto rodzi się pytanie - czy będą tego jakieś konsekwencje? w końcu wychodzą z naszego rynku? druga sprawa - zablokowali wpłaty wczoraj (27.02)?
tak więc ponawiam, czy będzie jakaś lipa czy tez nie?
 
darter 134

darter

Użytkownik
witam,
mam takie pytanie, gdyż pinnacle rozliczyło mi na + kupon i dzisiaj dostałem wiadomość, że niedzielny mecz źle rozliczyli i przepraszają za niedogodności, całe saldo mam teraz na minusie, i tu oto rodzi się pytanie - czy będą tego jakieś konsekwencje? w końcu wychodzą z naszego rynku? druga sprawa - zablokowali wpłaty wczoraj (27.02)?
tak więc ponawiam, czy będzie jakaś lipa czy tez nie?
Nie powinno być lipy. Raczej to oleją.

https://forum.bukmacherskie.com/f57/minusowe-konto-u-bukmachera-co-dalej-90311.html

Wie ktoś na jakiej podstawie przyznają te darmowe 10 kręceń w kasynie? W ostatnim miesiącu 3 kręcenia a wcześniej aż przez rok nic
Spiny bez obrotu, można grac w zakłady.
 
D 0

d4nny

Użytkownik
Ja nie dostałem żadnej informacji i nie widzę jej na stronie Pinnacle. Ktoś coś wie czy jeszcze jakiś bukmacher rezygnuje z działalności w Polsce lub blokuje wpłaty/wypłaty na Skrill/Neteller?
 
D 0

d4nny

Użytkownik
W ostatnim czasie nic. Mogę wpłacać i żeby nie informacja na pewnym blogu na blogabet to nie wiedziałbym co Pinnacle planuje.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
to jak nie przechodziles tej ostniej weryfikacji w ktorej wszytkich sprawdzali to moze nie maja cie jako mieszkanca Polski lub email w spamie zaginal, w takim przypadku z wplaceniem moze nie bedzie problemu ale przy wyplacie juz tak
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Żeby grać na Pinnacle trzeba teraz grać przez brokera. Gra ktoś z Was przez takie podmioty jak Samvo czy AsianConnect88? Możecie powiedzieć czy są jakieś problemy z nimi? Są wiarygodni?
 
mefix 0

mefix

Użytkownik
Grałem na Pinnacle przez jakiś czas i mam zdania podzielone. Tyle co mogę powiedzieć to mają oni wysokie kursy, szybkie rozliczenia, łatwa wpłata depozytu, weryfikacja (do 2 dni)Niestety tylko 1darmowa wypłata w miesiącu (kolejne 75zł od wypłaty na konto bankowe), duży czas oczekiwania na wypłatę środków, automaty w kasynie mają całkiem dobre. Jak większość już was wie Pinnacle wycofuje się z rynku polskiego, więc wpłaty depozytu zostały już zablokowane, ale jeżeli ktoś mieszka za granicą to polecam.
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
stronka nie chce mi sie wczytac, macie podobnie ?? dziwna sprawa wszedlem przez mobilna wersje juz myslem ze moze sie ze mna porzegnali zabierajac mi kase, moze lepiej nie czekac do 31 marca z wyplata
 
S 762

srakaptaka

Użytkownik
Fakt pinnek to pozadna firma.Ja sobie jak zwykle utrudnilem zycie, zamknalem wczesniejsze konto skrill zeby otworzyc nowe w innej walucie i tak po paru dniach do mnie doszlo, ze niebede mial jak wyplacic na nie z pinna.Skonczylo sie na 2 e mailach i pozwola mi wyplacic na nowe
 
M 0

marcinopl

Użytkownik
Trochę banalne pytanie, zleciłem wypłatę środków, po czym dostałem maila z weryfikacją użytkownika,dokumenty wysłane, zaakceptowane, minął tydzień, przez ten czas trochę pograłem, zlecona wypłata już większych środków, pieniądze z konta gracza nie pomniejszyły się. To u nich normalne, czy znowu coś nie tak ?
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Trochę banalne pytanie, zleciłem wypłatę środków, po czym dostałem maila z weryfikacją użytkownika,dokumenty wysłane, zaakceptowane, minął tydzień, przez ten czas trochę pograłem, zlecona wypłata już większych środków, pieniądze z konta gracza nie pomniejszyły się. To u nich normalne, czy znowu coś nie tak ?
pieniądze znikają dopiero jak zleca wypłatę, zazwyczaj do 20min
 
Do góry Bottom