>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

PŁACZ OF THE DAY EDYCJA 4 - AUSTRALIAN OPEN 2016

mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
O tym, że zaczął się nowy sezon tenisowy, można szybko się przekonać odwiedzając HP:
JA PIERDOLE Z 9-4 NA 9-9 PIERDOLONY DEBEL
TRZEBA LUKASA LACKO DO PROKURATURY REJONOWEJ W BRATYSŁAWIE JAK NAJSZYBCIEJ ZGŁOSIĆ
ta mała ukrainska cip..pusci caly czy tylko 1set?
Jeb*** separatysta Stakhowsky połamał się z 40:0....
Tak jak mnie Svitolina wyruchala to nawet PO mnie tak nie wyruchalo xdd
Co mnie kusiło zeby tego hujaaa ramosa dać?????????
Nadchodzi Australian Open 2016! Kontynuujemy tradycję zapoczątkowaną przez maroon&#39;a i ruszamy z czwartą edycją PŁACZ OF THE DAY. AO to turniej wymagający od płaczków największego zacięcia i wytrwałości, bo spotkania rozgrywane są głównie nocą naszego czasu. Na pewno nie przeszkodzi to jednak bywalcom HP w wyzywaniu zawodników, barwnym opisywaniu ich gry i pochlipywaniu z powodu przegranych betów. Specjaliści fachowo ocenią, kiedy zawodnik ma kreczować, a koneserzy urody (i gry) zawodniczek WTA na pewno nie będą szczędzić epitetów ???? Utopione taśmy nie przejdą bez echa, podobnie jak przegrane pewniaki. W późniejszej fazie turnieju dostanie się nawet zawodnikom ze ścisłej czołówki. Czy po roku od pierwszej edycji POTD płacz się nasili, czy zaniknie ? Przekonamy się niebawem.
Tradycyjnie po turnieju wybierzemy największego płaczka. Zwycięzca poprzedniej edycji - marcin1981 - utonął w morzu banów w HP, więc tytuł Największego Płaczka AO 2016 czeka na nową osobę ????
Jeśli zauważysz jakąś perełkę w HP, śmiało wrzucaj. Zaczynamy od kwalifikacji, a zatem...
LET THE PŁACZ BEGIN!!
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
KWALIFIKACJE

bolt co za ogór, piekny łamaniec w domu, z dziadem ktory ledwo biega po bletach
Lacko ty kurwo.
Luca Vanni ponownie MVP kwalifikacji:

U Vanniego wszystko dobrze z głową? Widać wyższe umiejętności a przegrywa z dzbanem. Żenada
Vani ****** ciul, co to w ogole byl za mecz. Jeszcze frajer kase zgarnie.
jesli wygrywa z chociazby Struffem a przegrywa z tym niespelnionym dzieckiem, ktorego ATP 100 na zawszze pozostanie w strefie marzen, i to jeszcze majac 5*:4 i 5:3 w tb to jak mozna sie nie wkurwic na osla?
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
Kwale zbierają żniwo:
Evans co za śmieć ????
40:0 i serwis i wjebał pajac seta
Pierdole tenisa już nie gram, Mertens 0/5 na brejkach z Sugitą w 3 secie a Sugita 1/1 i wygrywa. Jebana loteria
to po ptokach glupie cipy wyszły na jaw a szkoda z 5:2 tak dać dupy, pogarda
Mladenovic glupia cipa cały tytuł zaprzepaściła swoim rakiem mózgu
 
grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
W kategorii profeta - przedwczesna nominacja :cool:
O, widzę, że piękny mecz dla mnie o 1, aby znaleźć się w &quot;Australian Open - Płacz of the day&quot; ????. Kał Nishikori vs Filipek, kurs dobry na Japończyka ale jestem pewien, że jak postawię to stracę trochę nerwów.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 1
Na straży praworządności:
ja pinkole Goffin juz zaczyna cyrki ale on jest znany z komedii na korcie
ale goffin to jest kretyn
u goffina smierdzi drukarnia, kwestia tylko czy to belg wsiadzie po meczu do radiowozu z kajdankami na lapach, czy stakhovskyego dojedzie mafia ukrainska
jak to co?! prokurator to wyjasni. goffin i ivo moga juz pakować manatki bo razem wroca w izolatce do europy
Krecz raz poproszę (Karlovic - Delbonis)
Mam info ze Chorwacki Związek Tenisowy wysłał już prośbę do służb mundurowych w Australii aby Ci zatrzymali Ivo Karlovica tuz po meczu z Delbonisem. to co wyprawia ten drewniak to ludzkie pojecie przechodzi.
Czy tylko ja sobie obiecuję, że ostatni raz gram Karlovicia? Pomijając, że go bardzo ciężko złamać, to ta sierota nic nikogo nie może połamać.
karlovic kreczuje?
ivo kreczuj nie pajacuj
czemu nie kreczuje..
Bez jaj że Karlovic nie skreczuje...
Przy 6-7, 4-6, 1-2 Ivo posłuchał :]
No w końcu ten krecz, bo żal było patrzeć
Różności
masakra jak haase zdziadział, na jego miejscu juz dawno skonczylbym ta zenujaca kariere, w ktorej nic nigdy nie osiagnal nieudacznik
myneni juz lepiej returnowal to bosniackie drewno
Dobra, muszę:
Boże, jaki ten Cilic jest chujowy. Wyobrażacie sobie, że ten gość wygrał US Open? :eek:
Sloane 5 gemów z rzędu w picze, ogląda ktoś ten cyrk?
Veseley idiota fajna tasme uwalil
Vesely co za ***** 65 zerwis i zjebal
Wozniakowa dramat wielki munbole caly set wygladala jakby grala z sraczka :zoltakartka::zoltakartka:
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 2.
dopiero sie mecz zaczął a juz mnie pedofil kukukukushkin podnosi cisnienie
kukuszkin pedofilu kreczuj
tak jak sie obawialem, wtoopa bedzie u jebnietej Keys
zagralem bertens +1.5s po 1.19 i wlasnie zjebala kupon. Radze zapamietac ta pierdolnieta debilke, ktora potrafi tylko robic dfy i wzruszac ramionami. Na sam widok czlowiekowi niedobrze, zebys juz nic nie wygrala parodystko
Groth miał już piłkę setową i pewnie klasycznie przeje*** w TB
Niech mi ręka uschnie jeśli jeszcze kiedykolwiek zagram na tę bezpłciową łajzę francuska, no słowo daję. Jednak co szlem to szlem, dawno się tak nie wkurzyłem.
W tym momencie forumek nie wytrzymał więcej płaczu i zepsuł się na kilkanaście godzin ????
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
????
Delbonis 3 set
5-0 &gt; 6-7
ale cham ale cwel ale prostytutka ale sprzedawca pierdolona
zdychaj tam na korcie
edit. za to co teraz robi na korcie powinien od razu po meczu zostać od****** żywcem
ktoś ogląda ? nawet nie walczy jak serwuje rywal i wszystko wypierdala ale to szmata
 
strasznik 2,6K

strasznik

Użytkownik
Nie znam się na tenisie, ale Pliskova podobno słaba jest
Nogi jak sarenka a chodzi po korcie jak szkapa. Pograłem Pliske i jak idzie wymiana to zaczynam się modlić :p
Przecież Pliskova jest od niej 5 razy słabsza, cały mecz serwuje jak Isner i temu nie siedzi jeszcze w szatni po w******** 0-2, a wciąż gra.
Pliskova bez komentarza. Teraz pewnie wtopi
Co ta Pliskova odstawiła
Co ta Pliskova odstawiła
Bez płaczu, ale wyznania miłosne, rzadko zdarzają się
puig kochom cie ????
Puig &lt;3 To jest jakiś cud &lt;3 Tyle pieniędzy wciąż w grze!
itp.
No tylko czekać aż opublikują kto sprzedaje mecze. Może się powtarzam, ale wczoraj 3:0, dzisiaj nie miał nawet szansy przełamania. A o o walce nie ma mowy. Parodysta
kuliszkova polmozg
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 4.
HIT DNIA: Verdasco - Sela (1-3):
A czy wam się nie zdaje ze Pierdasco ma coś z nogą? Tak dziwnie chodzi i niezbyt mu się chce biegać, wkurwia mnie, że wywalił Rafe i gra taką padake i to jeszcze z tym żydem
No i piekna tasma ako ponad 30 poszla sie kochac bo ten pajac nie skreczuje tylko bedzie toczyl sie po tym korcie i kompromitowal z jakims pingwinem
zydek powinien skurwysyna do 0 pocisnac
Verdasco pajacu kreczuj i do cyrku ^^ albo do wiezienia
i jeszcze kiwa glowa, 0 honoru, ograc Nadala i wjebac z zydem
***** mac po co on gra!!! PO CO!!! Niech kreczuje pajac
a ci tepi ludzie sie ciesza jak wygra punkt. Jakbym tma byl to musieliby mnie wyniesc tak bym skurwysyna pocisnal
nadal powinien go powiesic za jaja
NIE DOLEGA!!! To czemu ***** sie nie rusza?! Jest wykonczony niech ten cymbal zejdzie z kortu jesli ma jakikolwiek honor dla siebie przeciwnika i kibicow. Po prostu brak mi slow zeby opisac tego debila
Ja jadę mu osobiście wpierdolic jak nie bd krecza 3 tys rip
Jak ten debil jutro na debla wyjdzie w takim stanie to Haase powinien mu przypierdolic rakieta w ten pusty leb i raz na zawsze mu wybic tenisa
Brudasco przegraj bo zamknalem cie podly sprzedawczyku ^^ kibicowac dla zydka! ^^
GSM Sela po dwóch DF&#39;ach Verdasco z rzędu w TB 4. seta:
Swoją drogą w jak fatalnej kondycji musi byc Rafa, jeśli odpadł z taką spierdoliną i ostatnim mentalnym zerem jak Verdasco.
verdasco ty ****** pusiaku
no i ****, no i czesc. verdasco ty cioto...
Co za ku**** pajac ja sie poddaje...
Ja pier... Dasco imbecyl taka taśmę zawalił..
Stephane Robert - Rajeev Ram (3-2):
Jakim cudem RAm moze ograc anderson a z jakims panem robertem dac sie juz przelamac w 1 gemie serwisowym, jak to jest?
Ram przegra z dziadkiem w pięciu, no kur** mać
Ram się zapewne połamie... 40:15 i oddał 4 piłki, no kur**.
Ram kryminał i więzienie, co on odjebał przy ten meczowej to nie mam pytań, prosto w niego zagrał.
Pozostałe:
i czemu w tym meczu osaki nie mogłoby być &quot;WTA&quot; :/ kuwa zawsze jakiś gamonii sie posłucham z działu zamiast sam po prostu moment posiedziec i przeanalizować ????
Nie znam się na tenisie , ale Jankovic kończyła mi taśme na AKO:eek:k.@11. Głupia klacz.
zobaczcie co robi lopez, jakie on ma niedojebanie mozgowe to az szkoda moic. Ciagle w ten sam sposob przegrywa punktu. Kompromituje sie z jakims pella.
cornet ma jakies niedojebanie mozgowe
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 5.
Dominic Thiem - David Goffin (1-3):
From hero to zero:
THIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM! KŁANIAM SIĘ!
No, dopierdolił.
Cofam te ukłony.
Dobra Dominik czas wypierdalać z kortu.
Już wybaczyłbym mu, gdyby skończyło się po fajnej walce 4:6, ale *****, odłamać i zaraz dać się złamać to trzeba być trochę mentalną pizdą.
Kristina Mladenovic - Daria Gavrilova:
Gavrilova koncertowo przepie*doiliłaś seta z tym szczerbaczem
Jak mnie wkurwia ta Gavrilova..wyglada jakby sie naćpala przed meczem
Gavrilova miała 5-4 i własny serw, obstawiam że przegra to 5-7, bo połamie się dwa razy z rzędu, to jest taki łeb
Gavrilova zagotwana jak niedzielny rosół po familiadzie.
Federer - Dimitrov:
federer leszczu, odpadnij !
Dimitrov się osrał całkowicie. ????
Federer co za pipa, zamiast przełamać w drugim secie to w trzecim
Ale sie wkurwiłem miałem na taśmie 3:0 Rodżera i wszysko poszło jak krew w piach.
Inne uroki WTA:
Vinci to jest dobra. Jak się zagra przeciwko niej to gra jak robot, przeciwniczka nie ma podjazdu wcale. Natomiast jeśli zagrasz na nią to gra jak *****. Człowiek slajs.
Monica czy ty musisz tak poprawiać tę sukienkę? &lt;/3 daj popaczeć &lt;3
o karwa pieknie kulichkova piekna ameba sie załączyla ????
Kolejny odcinek Nick Kyrgios Show (vs. Berdych):
ja jebe, jakby postawić pepika 3-0 to by w zyciu tak nie było, a jak sie pograło nicka to tomcio wygra 3-0
Pół forum powierzyło swoje pieniądze kozaczącemu cyganowi, którego miejsce powinno być w tramwaju przygrywając na akordeonie.
Dobra Cygan schodź z kortu, bo uja grasz, a przedstawienia robisz jakbyś był gwiazdorem.
Cygan musi jechać na koko, to jest niemożliwe jaki to down ????
Pozostałe:
Oczywiście kur** serwis na mecz Garcii i sie łamie jak pizdeczka ehh.... chłop bez mózgu, wszystkie gemy wygrywał pewnie, a teraz sie posrał
dawaj Herbert urwij tego seta, to bedzie znak zeby robic kawe, bo dzisiaj tylko ty mi problemy robisz
delbonis przystojniaczku ja cię rozumiem, z 1 rankingu Olivo zrobiłeś prawie sto UE, z słabiakiem Simonem wygrasz 3-0 no nie? ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 6.
O Karolinie Pliskovej:
Pliskova głupia cipka
no kuwa ten szlauf nawet nie chce biegać do piłek
lol ta pizdowa gra jak upośledzona
JEBAĆ SZLAUFY MACZETAMI
Duch Analysta powraca (Mahut/Herbert - Andujar/Carreno Busta):
juz wczoraj mnie francuskie pedaly utopiły, oby nie było powtórki dzis
szkoda ze nie zgineli w zamachu listopadowym
co za pizdy francuskie
vaselina i i pedofil benetu to takie same scierwo plugawe jak herbert
Ajde Ana!
niedojebanie mode on
tak oto przegrywa sie wygrany mecz w niedo******m mogowiu
Ivanovic to jakis kur... zart odchodzilem 15 minut temu miala 4:2 przychodze jest 4:5 dla Keys *****a..
ku... je... przegra to samo co w 2 secie bedzie ja je... co za pech tak grac zygac sie chce jak patrze na nia..
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 7.
Jo-Wilfried Tsonga - Kei Nishikori:
co za kur.va retard.
Co ten Konga robi w ogóle? Popite było wczoraj? ????
zoltek sie posklada z 40:0, no swietnie
Po Kondze, z gówna bata nie ukręcisz
Pizdy nie analizy robicie *****
Ana-Lena Friedsam - Agnieszka Radwańska:
jak mozna kibicowac takiemu babsztylowi, ktorego na kort z jakiegos pola pod monachium wpuscili
tej niemce to nawet rodzina pewnie nie kibicuje bo widac ze to z mordy taki babsztyl co nadaje sie tylko do gotowania rosołu a macias Polak Katolik i kibicuje takiej, skandal hehe
co yebay babsztyl ma farta x2
hah kreczuj niemka
jakos mi tej świni nie szkoda
gowno a nie kontuzja, raz placze i sie zwija z bolu a za chwile biega po korcie jak po**** ????
idz sobie zwal do niemki, jezeli to lubisz ???? myslenie to swinia wylaczyla bo zamiast kalkulowac to biegala do kazdej pilki jak typowa swinia do koryta, majac duze braki fizyczne. przegrala na wlasne zyczenie i zamiast kreczowac to odwalala cyrk, wiec mi jej wcale nie szkoda.
Pozostałe:
Sharapova bez atomowego serwisu jest rzadka jak kupa
Kreczuj babochlopie bo nie recze za siebie
chyba to jest standard ze jak ktos wygrywa 6 : 0 w 1 secie to 2 przek**wia
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 8.
Wawrinka - Raonic:
myslalem, ze go drewniak w tb pojedzie, ale zeb go 3 razy przelamal, a w zasadzie to sam psychol sie lamie
Stan się poszedł je.bać
Madison Keys - Shuai Zhang:
Kluczowy dla tego meczu cytat:
Keys latwy win, jakim cudem ta Chinka doszla tak daleko? I jak Halep mogla z nia przegrac
...a potem cuda na kiju (kontuzja Keys i porażka 1-2):
Je... Keys placze udaje jak punkt przegrywa... a tak lata i wali to nie ma sensu jesli nawet chce grac w takim stanie to w nastepenej rundzie i tak skreczuje durna raczej krecz bedzie za chwile
Dobra Keys jednak kreczuj
zheng, co ty kvrwa robisz
Przecież to jest amatorski poziom. Skosna tylko do garow się nadaje
takiej szmaty jak ta żółta to dawno nie widziałem... za to darcie ryja na pewno bym jej ręki nie podał
Podsumowanie:
musze tym jakims wta sie zainteresowac. o dupach wiem sporo. hajs bedzie jak z nieba lecial.
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
DZIEŃ 9. i 10.
Angelique Kerber - Victoria Azarenka:
kerber ma dupsko i nogi ma kosmos
jak ktos mi powie ze tego woleja nie wyjebala specjalnie to sie powiesze :]
heh z tymi babami to niezle jaja sa, 4 gemy gra jak z nut, kolejne cztery jak ciota hehe
Jeszcze Azarenka przegra ten mecz w 2 setach a już miała 5-2 i 40-00 Patologia
Idź pan w ****. Nie ma slow na to poza takimi na czerwona kartke: ****, *****, ja pierdole, etc.
Biała ruska połamała się na sucho
dzięki Azarenka za piękny drugi set i umoczenie 4-paka ????
 
mario_pl 1,2K

mario_pl

Użytkownik
W związku z decyzją administracji o zamknięciu DNTB temat zawieszony. Płaczki są więc zmuszone skierować swoje emocje poza forumek ????
 
Do góry Bottom