>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Planetwin 365

R 924

radziooh

Użytkownik
Moim zdaniem wart uwagi, ma oferte na challengery z tenisa, oferty na zawodników NBA, w miare wypłacalny, solidny włoski bukmacher.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
po wypłacie każdy typ jest wysyłany do tradera, często akceptują a jesli nie to można to samo zdarzenie zagrać ze zmienionym kursem/linią i akceptują. Nie wiem jak to jest z wielkimi stawkami bo ja gram tak około po 100zł/200zł
 
A 1

andrzejpaulo

Użytkownik
No ja dziś zleciłem pierwsza wypłatę na konto skrill zobaczymy jaki czas oczekiwania będzie co do buka jak na dzień dobry prezentuje się dobrze

No to tak powiem wam ze kilka dni zleciało jak woda niestety zero kontaktu gotówki na koncie brak poczym wpadłem na pomysł aby napisać w języku angielskim i niestety fiasko
 
czoker 97,3K

czoker

Użytkownik
No ja dziś zleciłem pierwsza wypłatę na konto skrill zobaczymy jaki czas oczekiwania będzie co do buka jak na dzień dobry prezentuje się dobrze


No to tak powiem wam ze kilka dni zleciało jak woda niestety zero kontaktu gotówki na koncie brak poczym wpadłem na pomysł aby napisać w języku angielskim i niestety fiasko
Wypłaciłeś?
 
P 2

pkolo1

Użytkownik
WITAM

A jak sytuacja z wypłatami bo ja czekam kilka dni i zero odzewu na emal i wypłaty nie realizują.

Zagrałem 2 zakłady w miarę typowe i kolejny anulowany - został przyjęty, ale po kilku minutach anulowali.
 
Do góry Bottom