>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Planowana zmiana wersji forum - informacje

Status
Zamknięty.
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witajcie
Na wstępnie przepraszamy za brak dostępu do forum w ostatnich 24 godzinach. Miało to związek ze zmianą wersji forum z vBulletin Version 3.8.5 na XenForo. VBulletin nie jest już rozwijane, nie ma wsparcia, to bardzo przestarzały silnik forum na którym nie da się pracować, a tym bardziej rozwijać. Ta wersja ma ok. 8 lat, więc to technologicznie &quot;starożytność&quot;.
XenForo to nowoczesny silnik, z którego korzysta m.in największe chyba forum w Polsce: pebx.pl. Oni robili podobną migrację tylko kilka lat wcześniej.
Forum powstało 11 lat temu z myślą o Was- użytkownikach. Chcemy, aby produkt jakim jest forum.bukmacherskie.com było idealne, przejrzyste, czytelne i jednocześnie się rozwijało, dawało nowe możliwości.
Zdecydowaliśmy się wrócić tymczasowo do poprzedniej wersji z powodu problemów migracyjnych. Z dzisiejszej lekcji wyciągniemy wnioski i do kolejnej próby migracji przygotujemy się zdecydowanie lepiej, poprawimy to co wyskoczyło teraz plus to co naszym użytkownikom przeszkadzało.
Większość waszych sugestii mamy zapisanych, ale jeśli ktoś ma dodatkowe uwagi, spostrzeżenia to my chętnie się z nimi zapoznamy.
Jeszcze raz przepraszamy za ostatnie problemy i informuje, że pracę nad zmianą skryptu forum będą kontynuowane. Wkrótce pojawi się nowe, lepsze forum.bukmacherskie.com.
Pozdrawiam
 
yddetkgb 139

yddetkgb

Użytkownik
Nie do wyglądu forum miałem wczoraj wtpliwosci a jego nowinek technicznych. Dodam tylko że śledzę forum wyłącznie z phableta bo pracuję w Niemczech przy granicy. Brak reputacji w wersji na komórki był największym minusem. Za dobre typy nagradzamy zazwyczaj użytkownika już po rozliczeniu typu a nie przed. Informacja o popularności posta też jest dobrym rozwiązaniem ale bez świadomości kto napisał ten post( znaczy czy użytkownik ma dużą reputację czy nie) raczej nie wiele dająca.Popracujcie proszę nad tą kwestią. Można chyba postarać się żeby punkty reputacji i ilość wszystkich postów użytkownika była także widoczna w wersji na komórki. To czy użytkownik jest nowy ,dobrze znany ,aktywny czy jak tam nie daje takiej przejrzystości jak czyste cyfry. Powodzenia w udoskonalaniu forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Planowaliśmy przejście na vbulletin-a 5. Niestety - próba zakończyła się fiaskiem (nie potrafił zaimportować danych z wersj 3, co XenForo robił bez większych problemów). Po za tym, pojawia się dużo negatywnych opinii na temat wersji 5 (stabilność, liczba błędów).
 
guernica 584

guernica

Użytkownik
Następnym razem, przy planowanej zmianie wersji forum czy innych pracach z nim związanych, zaplanujcie też poinformować o tym fakcie użytkowników. Nie zauważyłem (choć oczywiście mogłem przeoczyć) informacji o planowanej przerwie w działaniu forum.
Zapamiętajcie moderatorzy - to Wy jesteście dla użytkowników a nie użytkownicy dla Was. Bez użytkowników to forum nie istnieje. Ingerowanie w prywatne tematy użytkowników, irracjonalne usuwanie postów itp. nie służy budowaniu dobrej opinii o tym forum.
 
Otrzymane punkty reputacji: +41
shingper 563

shingper

Użytkownik
Planowaliśmy przejście na vbulletin-a 5. Niestety - próba zakończyła się fiaskiem (nie potrafił zaimportować danych z wersj 3, co XenForo robił bez większych problemów). Po za tym, pojawia się dużo negatywnych opinii na temat wersji 5 (stabilność, liczba błędów).
No to słabo faktyczne jak nie da się bez problemów przejść z niższej wersji na wyższą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
dx2 217,3K

dx2

Użytkownik
Chcemy, aby produkt jakim jest forum.bukmacherskie.com było idealne, przejrzyste, czytelne i jednocześnie się rozwijało, dawało nowe możliwości.
&quot;Przejrzyste&quot; to dobre słowo. To &quot;cos&quot; z wczoraj było wszystko, oprocz terminu &quot;przejrzyste&quot;.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Prawda jest taka, że te szablony można jakoś dostosować, pousuwać, pododawać opcje, pozmieniać kolory, wielkość czcionek itd.
Wszystko za szybko zrobiliście, to było na zasadzie chyba kopiuj/wklej skryptu i wyszło jak wyszło.
Najważniejsze zasady to szybkość ładowania i przejrzystość. Te pulsujące zielone znaczki &quot;online&quot; i inne tego typu cuda to fajnie wygląda może dla 13 latków z forum LoLa jakiegoś czy WoW.
Internet się zmienia to fakt, technologia z roku na rok mknie do przodu z prędkością pociągu TGV, czasami zmiany są więc wymuszone. Jednak postarajcie się, żeby nowy szablon był jak najbardziej zbliżony do tego starego. Wszystkim dogodzić się nie da, jednak chodzi oto , żeby dogodzić jak największej liczbie użytkowników.
Pozdrawiam
 
brawomike 134

brawomike

Użytkownik
Ja zauważyłem:
Nie działające plusy te do podliczania zakładu( nie chodzi mi o reputacje)
I dostęp do pisania do tematu typy na żywo był dla wszystkich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chcemy, aby produkt jakim jest forum.bukmacherskie.com było idealne, przejrzyste, czytelne i jednocześnie się rozwijało, dawało nowe możliwości.
To zrobcie porzadek z mackiem ewentualnie przywolajcie go do porzadku
 
ninja 71

ninja

Użytkownik
Jak dla mnie to wygląd forum jest już stary przydałoby się odświeżenie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
artekk19 133

artekk19

Użytkownik
Decyzja o zmianie pewnie już zapadła, tylko jakieś niedociągnięcia techniczne spowodowały chwilowy powrót do starej wersji.
Jeśli chodzi o moją subiektywną ocenę nowej szaty forum, przez chwilę widziałem jak to wyglądało, to przede wszystkim te mrugające lampki przy zalogowanych uczestnikach ale nie tylko, kojarzą mi się z jakimś forum o gierkach dla dzieciaków...
Z taką &quot;szatą&quot; daleko do stabilnego i konserwatywnego wyglądu, który podświadomie budzi zaufanie.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Moim zdaniem warto postawić dwa odrębne fora czyli to niech stoi, natomiast drugie stawiać na nowym systemie z kopią tej bazy ;). Gdy tamten rozpocznzie działać poprawnie po prostu go wdrążyć. Akcja na żywym organiźmie powoduje te problemy..
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Będzie to jakieś 2-3 tygodnie. Podjeliśmy współprace z firmą, która przygotuje wygląd nowego srkyptu tak, aby jak najbardziej odpowiadał aktualnej wersji.
Jak już wiemy skrypt już gotowy, więc czekamy tylko na szablony od nich.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Będzie to jakieś 2-3 tygodnie. Podjeliśmy współprace z firmą, która przygotuje wygląd nowego srkyptu tak, aby jak najbardziej odpowiadał aktualnej wersji.
Jak już wiemy skrypt już gotowy, więc czekamy tylko na szablony od nich.
Wiadomo już jakie nowości zostaną wprowadzone w związku z nowym skryptem?
 
marylka 5,4K

marylka

Użytkownik
Wasza grupa docelowa beda dzieci w wieku 7-21 lat.
Rezygnujecie ze starszych uzytkownikow?
Dziwne....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom