>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Planowana zmiana wersji forum - informacje

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Marcin liczę że nie będziemy robić z forum Darkwareza itp. Bo tam się zdobywa osiągnięcia itp. jednak czy to ma sens tutaj ?, uwazam że nie, Ceniłem przez lata forum za prostote działania oraz funkcjonalność. Licze że po zmianie będzie podobnie....
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Doberman, bedziemy wyrozniac najlepszych typerow. Nie bedziemy dawac dziesiatek wyroznien, a kilka konkretnych, ktore wpasowuja sie w forum np. typer miesiaca.
Prosimy trzymac kciuki za bezproblemowy przebieg prac, bo ciezki dzien przed nami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Czy będzie możliwość przeglądania/pisania na nowym forum przez Tapatalk?
Doceniam chęci i trzymam kciuki.
Domyślnie nie. Ale nowa skórka jest przygotowana pod przeglądanie mobilne.
Ale zastanowimy się nad tym, jako że jest to już nowoczesny silnik nic nie będzie stało na przeszkodzie aby zainstalować wtyczkę, która aktywuje możliwość przeglądania przez Tapatalk.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Co do tapatalk, ile osob korzysta z tej aplikacji a ile wpisuje adres forum w przegladarce na telefonach? Bedzie wersja mobilna a tym samym poruszanie sie po forum bedzie juz zdecydowanie przyjemniejsze.
 
J 18

jarcow

Użytkownik
Jaki jest powód przejścia na inny skrypt? Czy są luki w bezpieczeństwie, czy też poprostu odstaje funkcjonalnością? vBulletin ma już znacznie nowsze odsłony.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Przede wszystkim bezpieczeństwo. Część wtyczek dawno nie jest wspierana, a i najnowszy PHP psuje aktualny skrypt, więc ciężko aktualizować komponenty serwera.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Czyli mam nie wchodzić na stronkę puki nie skonczycie;) . A co z logowaniem będzie takie samo jak w starej wersji czy pojawią się problemy ??
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
To jednak nie nowe vb ?
Nie, będzie XenForo.
Czyli mam nie wchodzić na stronkę puki nie skonczycie . A co z logowaniem będzie takie samo jak w starej wersji czy pojawią się problemy ??
Wchodzić można, będzie stosowny komunikat. Dane logowania będą identyczne. Problem będzie stanowić ok 10 kont - właściciele zostali już mailowo poinformowani.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Świetnie zmiany, mi się podobają.
Forum wygląda podobnie jak te obecne jak i jednocześnie nowocześnie. Standardy w internecie się zmieniają jak i w innych dziedzinach. Jeżeli to ma ułatwić jeszcze bardziej udzielanie się użytkowników i Wam to pomoże to jestem zdecydowanie na tak ;).
Wszystko się zmienia w 2017, rok nowych ustaw po forum w internecie. ????
 
milo87 46

milo87

Użytkownik
Panowie, może założyć grupkę na fejsie specjalnie na wtorkowy dzień? Po prostu według schematu wklejać swoje typy?
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie, może założyć grupkę na fejsie specjalnie na wtorkowy dzień? Po prostu według schematu wklejać swoje typy?
Myślę, że nie ma sensu. Ta przerwa potrwa stosunkowo niedługo. Zawsze można komentować posty na naszym fp, bądź dodawać własne na wallu fp. Ewentualnie jeżeli będzie większe zainteresowanie to możemy stworzyć post, pod którym będziecie mogli się udzielać dodając typy i analizy.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Drodzy użytkownicy!
Jak widać, migracja została zakończona.
Proszę teraz odnieść sie do mojego głównego postu - jeśli coś nie działa / złe wygląda - proszę zgłosić i cierpliwie czekać. Spałem tylko 4h, więc muszę teraz odspnąć, a potem wezme się po trochu za poprawianie niedociągnięć i uslrawnień.
Pamiętajcie - nowy skrypt, nowe możliwości. Jeśli czegos wam brakuje dajcie znać - pomyślimy :)
A teraz dobranoc,
Greenvoice :)
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
To jest finalna wersja forum? Hm.. trochę czcionka razi w oczy, za cienkie literki, lepiej by to trochę pogrubić jak się da albo powiększyć, takie odnosze wrażenie, Forum będzie po PL całe czy ENG &amp; PL, chodzi mi o ....przyciski, post replay, upload a file more option, report reputatton itd. czy tak zostanie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom