>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Planowana zmiana wersji forum - informacje

Status
Zamknięty.
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Tłumaczenia są cały czas w locie, niestety jest tego w cholerę. Będzie całe po PL, mam nadzieje ze sok obca tygodnia uporam się z całym tłumaczeniem.
 
arass1 165,3K

arass1

Użytkownik
To jest finalna wersja forum? Hm.. trochę czcionka razi w oczy, za cienkie literki, lepiej by to trochę pogrubić jak się da albo powiększyć, takie odnosze wrażenie, Forum będzie po PL całe czy ENG &amp; PL, chodzi mi o ....przyciski, post replay, upload a file more option, report reputatton itd. czy tak zostanie
Możesz zmienić język w ustawieniach.
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Co do czcionki, dodam to do. Można sprobowac. Ja pogrubić.
A jezyk PL powinien być domyślnie ustawiony, gdzieniegdzie może brakować tłumaczenia, które uzupełnię do końca tygodnia.
 
T 33

trm

Użytkownik
Marcin-Odra przed chwilą testowo przyznałem Ci 9999 pkt reputacji. Chciałem sprawdzić co się stanie i skrypt przyjął taką trochę chorą wartość bez problemu. Myślę, że dobrze by było ustawić jakieś ograniczenie (nawet 0-1) albo w ogóle tę opcję usunąć, bo w sumie sam nie wiem czym się ona różni od Like. Chciałem też usunąć przyznane w ramach testu punkty, ale nie mogę.
Przepraszam jeśli zrobiłem zamieszanie i prosiłbym kogoś z odpowiednimi uprawnieniami o cofnięcie całej akcji.
// Edit: post powyżej do usunięcia, nie mam pojęcia jak on się wysłał.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
No szałowe macie te pomysły na ulepszenie forum, zwłaszcza jeśli chodzi o blokowanie dostępu wszędzie. W poprzedniej wersji forum nie mogłem w ogóle udzielać się w dziale &quot;na żywo&quot; bo wymagane było 50 postów... &lt;lol&gt;. Teraz znieśliście to ograniczenie więc już mogłem trochę popisać, za co zostałem &quot;nagrodzony&quot; brakiem dostępu do tego działu w ogóle (gdyż muszę naklepać 10 postów).
Rozumiem, że to jest Wasza walka o podniesienie prestiżu forum i dopuszczanie do niego tylko osób udzielających się. Ciekawa metoda biorąc pod uwagę co z tym forum się stało po wejściu w życie naszej ulubionej ustawy. Delikatnie nazwałbym to... exodusem (lub potopem jak kto woli).
Nie miałem dotychczas czasu na tworzenie sensownych analiz (a byle jakich robić nie chcę) i ochoty spamować działy, które mnie nie interesują, ale w takim razie zmuszacie mnie do tego, żeby &quot;nabić&quot; te posty. Napiszcie proszę od razu ile mam ich &quot;nastukać&quot; żeby mieć dostęp wszędzie, bo jak Wam zaraz znowu przyjdzie do głowy wprowadzać jakieś limity to będę musiał powtórzyć proces...
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
No szałowe macie te pomysły na ulepszenie forum, zwłaszcza jeśli chodzi o blokowanie dostępu wszędzie. W poprzedniej wersji forum nie mogłem w ogóle udzielać się w dziale &quot;na żywo&quot; bo wymagane było 50 postów... &lt;lol&gt;. Teraz znieśliście to ograniczenie więc już mogłem trochę popisać, za co zostałem &quot;nagrodzony&quot; brakiem dostępu do tego działu w ogóle (gdyż muszę naklepać 10 postów).
Rozumiem, że to jest Wasza walka o podniesienie prestiżu forum i dopuszczanie do niego tylko osób udzielających się. Ciekawa metoda biorąc pod uwagę co z tym forum się stało po wejściu w życie naszej ulubionej ustawy. Delikatnie nazwałbym to... exodusem (lub potopem jak kto woli).
Nie miałem dotychczas czasu na tworzenie sensownych analiz (a byle jakich robić nie chcę) i ochoty spamować działy, które mnie nie interesują, ale w takim razie zmuszacie mnie do tego, żeby &quot;nabić&quot; te posty. Napiszcie proszę od razu ile mam ich &quot;nastukać&quot; żeby mieć dostęp wszędzie, bo jak Wam zaraz znowu przyjdzie do głowy wprowadzać jakieś limity to będę musiał powtórzyć proces...
Licznik postów nie działa tylko na forach tematycznych. Prowadzenie tematu w dziale z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami także powoduje, że liczba Twoich postów wzrasta. Jest wiele dróg do osiągnięcia tego progu 50. postów. Musicie uwierzyć, że lepiej ustalić taką granicę i zrobić pewną selekcję, niż pozwolić na to, żeby każdy się tam udzielał, ponieważ oczywistą kwestią byłby tam panujący ciągle bałagan, nad którym byłoby ciężko zapanować. Nasze decyzje poparte są obserwacjami i wieloletnim doświadczeniem z wdrażaniem różnych pomysłów, więc każdy projekt jest poparty argumentami i w miarę możliwość zoptymalizowany.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Licznik postów nie działa tylko na forach tematycznych. Prowadzenie tematu w dziale z kuponami, bądź z kuponami ze statystykami także powoduje, że liczba Twoich postów wzrasta. Jest wiele dróg do osiągnięcia tego progu 50. postów. Musicie uwierzyć, że lepiej ustalić taką granicę i zrobić pewną selekcję, niż pozwolić na to, żeby każdy się tam udzielał, ponieważ oczywistą kwestią byłby tam panujący ciągle bałagan, nad którym byłoby ciężko zapanować. Nasze decyzje poparte są obserwacjami i wieloletnim doświadczeniem z wdrażaniem różnych pomysłów, więc każdy projekt jest poparty argumentami i w miarę możliwość zoptymalizowany.
Rozumiem, przyjmuję, w końcu Wy tu rządzicie. Wskazuję tylko pewną dziurę w kryteriach selekcji, albowiem fakt - można mi było dotychczas zarzucić pasożytowanie, bo jedynym działem z którego korzystałem były &quot;typy na żywo&quot;, a nie mogłem się tam wypowiadać. Teraz, po zmianach, mogłem już dodawać tam posty, co też czyniłem mam nadzieję z sensem, to znowu blokada na całość a nie tylko na dodawanie. Tego zatem nie rozumiem, ale ok - zobaczycie ile postów zostanie dodanych od tego momentu jak wprowadziliście to ograniczenie :) większość bezsensowna... byle do 10 :)
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
Rozumiem, przyjmuję, w końcu Wy tu rządzicie. Wskazuję tylko pewną dziurę w kryteriach selekcji, albowiem fakt - można mi było dotychczas zarzucić pasożytowanie, bo jedynym działem z którego korzystałem były &quot;typy na żywo&quot;, a nie mogłem się tam wypowiadać. Teraz, po zmianach, mogłem już dodawać tam posty, co też czyniłem mam nadzieję z sensem, to znowu blokada na całość a nie tylko na dodawanie. Tego zatem nie rozumiem, ale ok - zobaczycie ile postów zostanie dodanych od tego momentu jak wprowadziliście to ograniczenie ???? większość bezsensowna... byle do 10 ????
Dlatego już pracuję nad usprawnieniem - tak, aby mieć możliwość zaglądania do działu, ale bez możliwości pisania.
 
dracond 67,1K

dracond

Użytkownik
Dlatego już pracuję nad usprawnieniem - tak, aby mieć możliwość zaglądania do działu, ale bez możliwości pisania.
A pisanie będzie tak jak wcześniej - od 50 postów, czy już zostawicie te 10? Bo jednak jak już przeglądam ten temat, to chciałbym też móc się w nim wypowiedzieć.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Pytanie do Greena czemu forum działa tak &#39;&#39;muliście&#39;&#39; w ostatnich godzinach
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
al_capone 29K

al_capone

Gangster
doberman
Masz u góry komunikat:
Cześć Doberman. w tej chwili trwa przebudowa indeksu wyszukiwania postów i tematów. Forum może troszkę zwolnić. Miej proszę cierpliwość - chcemy, aby wszystkie posty i tematy użytkowników dobrze wyświetlały się w profilu.
Aktualny (10:00, 17 września) postęp: 80%
Administracja
 
greenvoice 13,1K

greenvoice

Administrator
Członek Załogi
doberman no właśnie, komunikat u góry.
Proces za 1-2h zrobi pauze, będzie kontynuowany od dziś północy, tak żeby na popołudnie nie zamulać forum.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom