>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Play-out PlusLigi 2016/2017 (Zawiercie-Częstochowa)

Status
Zamknięty.
ravvv 501

ravvv

Użytkownik



Jutro o godzinie 14:45 dojdzie to trzeciego spotkania o utrzymanie w PlusLidze. Jak na razie mamy remis 1:1 po dwóch dość jednostronnych pojedynkach. Jak będzie to tym razem wyglądało? Ostatnio wywiązała się przy tym pojedynku całkiem konstruktywna dyskusja, w której uczestniczyli również prolog oraz cz.. Jaki scenariusz zakładacie tym razem?​
Gorąco zachęcam do podawania swoich typów i podania swojego punktu widzenia!​
 
ravvv 501

ravvv

Użytkownik
Zawiercie-Częstochowa, +180,5 pkt. za 1,52 (Fortuna) ✅✅✅ 3:2 (25:27, 25:10, 21:25, 25:21 15:11) Tak jak przewidywałem i podawałem wcześniej, spotkanie zakończyło się tie-breakiem, także oba typy spokojnie trafione.

Ja, tak jak ostatnio zresztą wspominałem, idę w tym spotkaniu w kierunku overu punktowego. Pierwszy mecz zakończył się dość niespodziewanym 0:3 dla ekipy z Zawiercia, a mecz rewanżowy to już wygrana Częstochowian w stosunku 3:1, choć gwoli prawdy, to powinny wygrać wówczas również w trzech partiach.

Jutro różnicę na korzyść Zawiercia powinni zrobić kibice. Czytałem wywiad z zawodnikiem gospodarzy, Kacprem Popikiem po drugim meczu i mówił wówczas, że bardzo liczą na wsparcie swoich fanów, którzy powinni być &quot;siódmym&quot; zawodnikiem ich zespołu. Zapewnią z pewnością całą halę, aby pomóc swoim pupilom w awansie do PlusLigi. W rewanżu trochę słabiej zagrał Michał Żuk i miało to przełożenie na wynik. Najwięcej punktów zdobył Kaczorowski (20 pkt.), natomiast po stronie Akademików był to, tradycyjnie już zresztą, Rafał Szymura. Swoje dołożył Grabeniuk i wyglądało to już znacznie lepiej.

Nastroje w obydwu drużynach na to spotkanie są bojowe i widać to w przedmeczowych wypowiedziach z obu obozów. Bąkiewicz zapowiada pełną mobilizację i ja widzę tutaj dzisiaj min. 4 wyrównane sety, może nawet zakończy się to tie-breakiem. Fani powinni stanowić realne wsparcie dla Zawiercian, natomiast ewentualna porażka w meczu oznaczać będzie grę z &quot;nożem na gardle&quot; w niedzielę.

Dodatkowo:
+190,5 pkt. za 2,08 (Fortuna) ✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom