>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Playstation 4

art_ 18

art_

Użytkownik

Za niecałe 2 tygodni premiera next-genowej konsoli od Sony. Nie będę tu wrzucać specyfikacji, bo to bardzo łatwo można znaleźć w necie. Co prawda szału nie robi, ale i tak wygląda to znacznie lepiej niż u konkurencji z Redmond.

Przymierza się ktoś do zakupu? Cena nie wydaje się być zbyt wygórowana (ok. 1800 PLN). Jakie gry Was interesują?
 
czoker 114,6K

czoker

Użytkownik
Ja się przymierzam ???? Jednak nie od razu jak wyjdzie, a gdzieś w okolicach lutego-marca (nie chciałbym zawalić sesji, a mam w pamięci ciągle zimę 2011 gdzie grając po necie w NBA2k11 miałem problem żeby podzielić czas między naukę i roz(g)rywkę ???? )
Cena konsoli pewnie też zdąży do tego czasu jeszcze trochę spaść, to samo jeśli chodzi o grę, która mnie interesuje a mianowicie NBA2k14 (trochę monotematycznie, wiem).
Grałem w nią i na PS3 i na Xboxie 360, jednak to co możemy zaobserwować na filmikach przedstawiających grę na next-geny, skutecznie odwiodło mnie od zakupu gry na &quot;stare&quot; konsole.
Tutaj dwa filmiki:
http://www.youtube.com/watch?v=GJlptY6G4SQ
http://www.youtube.com/watch?v=y2zDlLYxnCM
Gra już teraz jest moim zdaniem bardzo dobra, a ta przedstawiona na filmikach ... Nawet jeśli nie do końca będzie się to pokrywało z rzeczywistością to i tak dla mnie miazga. Nie mogę się doczekać pierwszej okazji do testowania gry.
 
art_ 18

art_

Użytkownik
Według mnie ceny konsol za szybko nie spadną. Sam miałem zamiar kupić dopiero w następnym roku, ale premierowe zestawy w Saturnie bardzo kuszą a szczególnie pogrubiony zestaw.

Goła konsola za 1699 zł
PS4 + FIFA 14 za 1899 zł
PS4 + Battlefield 4 za 1899 zł
PS4 + Killzone: Shadow Fall za 1899 zł
PS4 + Battlefield 4 + FIFA 14 za 1999 zł
PS4 + Assassin&#39;s Creed IV: Black Flag + Killzone: Shadow Fall za 1999 zł
PS4 + FIFA 14 + dodatkowy pad za 2099 zł
PS4 + DualShock 4 + kamera + Killzone: Shadow Fall za 2249 zł
Ciekawe jak będzie z dostępnością.:cool:
 
blads 187

blads

Użytkownik
Jest po premierze więc już wiadomo że z dostępnością była lipa :p miało to też swoje dobre strony dla niektórych... Kumpel kupił w dniu premiery za te 2 tysie, a gonił ją po południu za 2600zł, także interes można było zrobić bo niektórzy byli wybitnie napaleni. Miałem okazję grać i szczerze mówiąc szału puki co nie ma, nie twierdzę że nie będzie za jakieś pół roku bo zaczną wychodzić już gry robione typowo pod next geny, ale jeszcze graficznie nie powala jeszcze na każdej grze. Ja osobiście zbieram na nowego Xboxa, być może pomyślę o zmianie swojej 360tki na One, pad do nowego PS4 wciąż jest dla mnie beznadziejnie zrobiony i na analogach grać się po prostu nie da, bynajmniej ja sobie tego nie wyobrażam
 
Do góry Bottom