>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plebiscyt na 10. najlepszych sportowców Polski 2012 roku

christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Plebiscyt na 10. najlepszych sportowców Polski 2012 roku​


Kursy (Toto-Mix):​

Zacznę od tego, iż cztery lata temu (a więc w roku - tak jak teraz - Letnich Igrzysk) wygrał przedstawiciel sportu pozaolimpijskiego, czyli Robert Kubica. Świadczyć to może o tym, iż ten plebiscyt jest po części rankingiem popularności sportowców. Możnaby więc pomyśleć, że Justyna Kowalczyk, która to z Letnimi Igrzyskami nie ma nic wspólnego, lecz jednocześnie cieszy się dużą popularnością w Polsce, mogłaby wygrać ten plebiscyt. Należy jednak pamiętać, iż wygrawała ona w trzech ostatnich latach i myślę, iż tym razem osoby głosujące dadzą jej trochę &quot;odpoczynku&quot; - niech wygra ktoś inny. Czyli nie powinna się powtórzyć sytuacja sprzed czterech lat i zwycięzcy tym razem należy szukać wsród złotego medalisty Letnich Igrzysk. Majewski czy Zieliński? Odpowiedź jest prosta: Majewski - bo zdobył złoto drugi raz z rzędu, bo uprawia dyscyplinę bardziej popularną niż sport Zielińskiego, a także ponieważ sam Tomasz Majewski wydaje się być osobą już bardzo rozpoznawalną w naszym kraju. Jednak czy kurs @1,80 jest zadowalający? Ciężko powiedzieć. Zawsze można oczywiście poszukać atrakcyjnego kursu (Robert Lewandowski czy choćby Agnieszka Radwańska). W każdym bądź razie zapraszam do dyskutowania w tym temacie.

Oficjalna strona: http://plebiscyt.przegladsportowy.pl/
Historia Plebiscytu &quot;Przeglądu Sportowego&quot;:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Plebiscyt_Przeglądu_Sportowego


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
M 55

mana456

Użytkownik
Mam pytanie dotyczące plebiscytu piłki nożnej, wie ktoś może kiedy będą ogłoszone wyniki tego plebiscytu? Pytam ponieważ na betsafe były zakłady na odkrycie roku, piłkarza roku itp.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
1,75 na Majewskiego? ???? 6,00 na jakiegoś Zielińskiego? ????
Dla mnie albo Lewandowski (9,00) albo Kowalczyk (4,00), nie ma innej opcji.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
1,75 na Majewskiego? ???? 6,00 na jakiegoś Zielińskiego? ????
Dla mnie albo Lewandowski (9,00) albo Kowalczyk (4,00), nie ma innej opcji.
hmm co osiągnął przez ten rok Lewandowski ? został królem strzelców ME ? Bundesligi ? Oprócz tego że chce go każdy a realnie nikt ?
Majewski zdobył złoto na IO a skoro to rok olimpijski to powinien wygrać olimpijczyk Majewskiemu się należy .
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
hmm co osiągnął przez ten rok Lewandowski ? został królem strzelców ME ? Bundesligi ? Oprócz tego że chce go każdy a realnie nikt ?

Majewski zdobył złoto na IO a skoro to rok olimpijski to powinien wygrać olimpijczyk Majewskiemu się należy .
To jest konkurs na popularność...
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To jest konkurs na popularność ale nie aż tak przesadnie, żeby wybierać osobę która nic nie osiągnęła w mijającym roku. Przypomnij sobie, jak daleko zaszliśmy na EURO, a przez pryzmat tego turnieju większość chyba patrzy na mijający rok jeśli chodzi o ocenę piłkarzy. Jak dla mnie Lewandowski odpada. Kowalczyk wygrała już 3 razy z rzędu. Z tego co patrzyłem w historię to nikt do tej pory nie wygrał cztery razy z rzędu - nawet Małysz. Radwańska skreśliła się występem na olimpiadzie i tak jak pisał christopher48 zostają Zieliński i Majewski. Tutaj Majewski bije o głowę Zielińskiego jeśli chodzi o popularność, do tego dochodzi fakt, że obronił złoto z Pekinu, co jest wyczynem nie lada. Ostatni lekkoatleta który wygrał ten plebiscyt to Robert Korzeniowski w 2000 roku.
Moim zdaniem jedynym tegorocznym zwycięzcą może być Majewski, osiągnął najwięcej z tej listy. Każdy inny wynik byłby dla mnie nieporozumieniem.
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
Moim zdaniem warto zagrać na Justyne, kurs fajny.
Jak wiadomo na przełomie roku zaczyna się TdSki i jest znowu duża szansa na wygranie cyklu, tym bardziej że Bjergen ma nie być. A taki świeży sukces(oby) na pewno da jej dużo głosów od kibiców.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
To jest konkurs na popularność ale nie aż tak przesadnie, żeby wybierać osobę która nic nie osiągnęła w mijającym roku. Przypomnij sobie, jak daleko zaszliśmy na EURO, a przez pryzmat tego turnieju większość chyba patrzy na mijający rok jeśli chodzi o ocenę piłkarzy. Jak dla mnie Lewandowski odpada. Kowalczyk wygrała już 3 razy z rzędu. Z tego co patrzyłem w historię to nikt do tej pory nie wygrał cztery razy z rzędu - nawet Małysz. Radwańska skreśliła się występem na olimpiadzie i tak jak pisał christopher48 zostają Zieliński i Majewski. Tutaj Majewski bije o głowę Zielińskiego jeśli chodzi o popularność, do tego dochodzi fakt, że obronił złoto z Pekinu, co jest wyczynem nie lada. Ostatni lekkoatleta który wygrał ten plebiscyt to Robert Korzeniowski w 2000 roku.
Moim zdaniem jedynym tegorocznym zwycięzcą może być Majewski, osiągnął najwięcej z tej listy. Każdy inny wynik byłby dla mnie nieporozumieniem.
Lewandowski został najlepszym piłkarzem mocnej europejskiej ligi, został z BVB mistrzem Niemiec i przede wszystkim jest piłkarzem, a w Polsce jak wiadomo piłka to sport narodowy. Dużo szumu jest wokół niego i z tego co pamiętam to obecnie jest chyba najpopularniejszym polskim sportowcem i cały czas się o nim mówi. Twoi faworyci uprawiają niszowy sport i jak sam bym się bawił w jakieś głosowania to obu nawet nie dałbym do pierwszej trójki.
Poza tym Kubica wygrał ten plebiscyt 4 lata temu, co osiągnął? Tak naprawdę nic, ale był mega popularny i lubiany.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Moim zdaniem warto zagrać na Justyne, kurs fajny. Jak wiadomo na przełomie roku zaczyna się TdSki i jest znowu duża szansa na wygranie cyklu, tym bardziej że Bjergen ma nie być. A taki świeży sukces(oby) na pewno da jej dużo głosów od kibiców.
a jakie znaczenie ma tds 2013 w wyborze sportowca roku 2012................. ????????????
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Lewandowski został najlepszym piłkarzem mocnej europejskiej ligi, został z BVB mistrzem Niemiec i przede wszystkim jest piłkarzem, a w Polsce jak wiadomo piłka to sport narodowy. Dużo szumu jest wokół niego i z tego co pamiętam to obecnie jest chyba najpopularniejszym polskim sportowcem i cały czas się o nim mówi. Twoi faworyci uprawiają niszowy sport i jak sam bym się bawił w jakieś głosowania to obu nawet nie dałbym do pierwszej trójki.
Poza tym Kubica wygrał ten plebiscyt 4 lata temu, co osiągnął? Tak naprawdę nic, ale był mega popularny i lubiany.
Kubica był, jest i będzie lubiany, po za tym był jedynakiem w F1 i bardzo szybko przebił się do czołówki najlepszych kierowców w formule. Lewandowski nie musi być lubiany przez wszystkich kibiców piłkarskich, z resztą wielu kibiców zz Lewym nie zapamięta jego występów w Bundeslidze ale w reprezentacji, a co jak co zawodził na całej linii ( 2 gole bodajże w całym roku ? ) Dla mnie to takie durne myślenie, piłka nożna sport narodowy bo najbardziej popularny, ale gdyby ludzie mogli wybrać, to procentowo piłka zobaczyłbyś czy nie byłaby na równi choćby z siatkówką...
Jeszcze jak piszesz, że pchnięcie kulą to niszowy sport... może i niszowy dla Ciebie jak Twoje zainteresowania sięgają 1-2 dyscyplin.
Dla mnie również Majewski nr 1, ale Kowalczyk ma wielkie szanse, teraz o niej będzie głośno pewnie i to może zaprocentować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 220

andrzej78

Użytkownik
a jakie znaczenie ma tds 2013 w wyborze sportowca roku 2012................. ????????????
A taki że w najbliższym czasie znowu wszyscy w Polsce będą &quot;biegaczami narciarskimi&quot; ewentualnie &quot;skoczkami&quot;(przy okazji TCS). I ktoś np niezdecydowany co do wyboru ale chcący oddać głos może zdecydować się na Justyne jeśli ta będzie na topie w najbliższym czasie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
No cóż jednak ten plebiscyt to lipa ... w roku olimpijskim 1 miejsce zdobywa Justyna która wygrała aż TDS
Potęga telewizji.
Jak często pokazuje TV, w tym TVP, Majewskiego?
Teraz jest sezon zimowy i Justynę masz prawie codziennie - ale teraz jest TDS. Normalnie masz tak co najmniej raz w tygodniu.
Pierwsze cząstkowe wyniki pokazywały, że Majewski prowadzi.
Później pewnie ludzie &quot;na fali&quot; aktualnych sukcesów Justyny zaczęli wysyłać smsy na Kowalczyk.
Generalnie tylko dyscypliny medialne, które są pokazywane w telewizji mają szanse na sukces. Majewski to znana marka ale ile razy go można oglądać w dostępnej telewizji a ile Kowalczyk?
 
Do góry Bottom