>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2016/2017

Status
Zamknięty.
C 25

ctdp11

Użytkownik
Grajcie dzisiaj Anwil. Są w mega gazie , Jaramaz wyrósł na lidera , Washington zaczyna grac na plusie w końcu. Hala dzisiaj zrobi swoje ,Anwil powinien to wygrać mając na uwadze porażkę w finale PP będą chcieli wziąć rewanż i są duze szanse ze im sie to uda ???? kurs warty gry 2.1 na Unibecie złapałem rano teraz luz w dół.

Anwil @2.1 Unibet
 
C 25

ctdp11

Użytkownik
Rocky18 szykuję się zacięte spotkanie i tutaj wygrać może każdy (mowa owczywiscie o meczu Stal-Anwil) ???? jakieś typy na to spotkanie? ????
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Rocky18 szykuję się zacięte spotkanie i tutaj wygrać może każdy (mowa owczywiscie o meczu Stal-Anwil) ???? jakieś typy na to spotkanie? ????
Oczywiście ze tak, natomiast zespoły we własnej hali stają się jeszcze mocniejsze a w takich halach jak we Włocławku,Slupsku,Ostrowie czy nawet Starogardzie gra się piekielnie ciężko nawet tym najsilniejszym. Anwil jest w bardzo dobrej dyspozycji ale myślę ze stalówka niczym im nie ustępuje. Jestem w KK stalowki i to jest najważniejsze spotkanie dla kibiców jak i pewnie zawodników w sezonie. Motywacja tego dnia będzie podwojna a nawet potrójna. Takie mecze to święto w mieście. Ostrów znowu żyje koszykówka. Dodatkowo moze byc to mecz decydujący kto zajmie wyzsze miejsce w tabeli. Stal ma bardzo doświadczoną ekipę. Jak siedzą &quot;trójki&quot; to mało kto jest ich w stanie zatrzymać. Poza tym szeroka kadra bo regularnie gra aż 10 zawodników ! Wiem tez, że Anwil ma również szeroką kadrę ale czy aż tak? Śmiem stwierdzić ze stalówka nigdy nie miała takiej paki jak teraz. Mysle tez ze jest to spotkanie faworytow do finalu ligii w tym sezonie. Ja osobiscie pograł bym Stal, nie widzialem jeszcze czy kursy sa wystawione ale na Stal bedzie pewnie ponad 2,00. Jakąś głębszą analize może napiszę przed meczem. Narazie tyle z mojej strony ????
A co do tego lub innych spotkań z 28 kolejki ktoś ma jakieś spostrzeżenia? :p
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
S 0

skip_3

Użytkownik
Ja też myślę, że Stal z Los Angeles Anwil ma spore szanse. Na Bwin jeszcze nie ma kursu na ten mecz, ale podejrzewam, że nie będzie faworyta z niższym kursem.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Unibet wystawił kursy na to spotkanie i moje zdziwienie jest ogromne :eek:
Stal - 1.70
Anwil - 2.12
Spodziewałem się takiego rozstawienie ale w drugą stronę, więc żadnego value w stronę Stali niestety nie widzę co nie zmienia faktu że koszykarze stalówki powinni przedłużyć swoją serię zwycięstw.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Ktoś gra dzisiejszą spotkania? Jakieś propozycje? Wiecie coś więcej np kto nie zagra w danych drużynach? Czekam na propozycje, ja swoje dam w ciągu kilku godzin ????
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
08/04/2017 18:00 CET
Stelmet Zielona Gora (-8.5) - Turow Zgorzelec
1.85 (iforbet) ✅ 94:85
5/10

Stelmet przegrał w tygodniu prestiżowy mecz we Włocławku z Anwilem, ale tam w Polsce gra się trudno i bardzo rzadko ktoś wygrywa na tym terenie. Dla mnie Stelmet grał jednak dobry mecz i wypracowywał pozycje, ale nie wpadało - czasami tak bywa w koszykówce. Turów od kilku spotkań w słabej formie, a na wyjazdach jest to ekipa dla mnie słaba, która przegrywała chociażby z Asseco Gdynia czy Krosnem i ma zaledwie bilans 4 wygranych i 9 porażek. Stelmet we własnej hali bilans 12 wygranych i 1 porażki.

Turów nie grał spotkania w tygodniu, a Stelmet grał. Nie ma to jednak wg mnie znaczenia, bo Stelmet ma bardzo szeroki skład i zawodnicy nie będą mieli zmęczenia, a wyprawa do Włocławka nie jest jakaś mega długa.

Myślę, że Stelmet wyjdzie dzisiaj mocno zmotywowany i wygra dwucyfrową różnicą.

08/04/2017 18:30 CET
Siara Tarnobrzeg - Polfarmex Kutno over 155.5
1.80 (iforbet) ⛔ 67:72=139
5/10

Polfarmex zagra bez Jacka Jareckiego i Sałasza, którzy nabawili się urazów w środowym spotkaniu z Treflem Sopot. Siarka ma 8 zawodników do gry, ale Pyszniak nie lubi korzystać z usług Pandury i Sewioła. 40-letni Wojdyła zagrał w środę pełny mecz i nie zszedł nawet na moment. Gra w trybie eko i często w obronie odpuszcza, aby nie faulować lub na zamianach kryciach na obwodzie pozwala swojemu zawodnikowi na otwarte rzuty bez obrony. Koleś powinien dziś być zajechany, bo dochodzi jeszcze daleka podróż ze Słupska, a Siarka w obronie gra dosyć komicznie w tym składzie osobowym i ostatnio ma wysokie wyniki (92:86 z Czarnymi, 104:73 z Krosnem oraz 95:66 z MKS Dąbrową). Wojdyła jest niezastąpiony, bo nie mają innego centra.

Polfarmex przy tych kontuzjach ma 7 zawodników do grania + młodych, którzy wchodzą tylko przy rozstrzygniętym wyniku. W przeciwieństwie do Siarki tutaj jest jeszcze zgraja zagranicznych zawodników, a obie ekipy już są pewne spadku i Begamo, Fraser oraz DJ Thompson będą chcieli robić statystyki, aby w przyszłym sezonie znaleźć nowy klub, bo ci grajkowie zagraniczni często mają problem ze znalezieniem nowych zespołów i muszą kończyć kariery.

Myślę, że to będzie radosny mecz, z bardzo słabą obroną, krótkimi rotacjami, gdzie zawodnicy będą chcieli grać i nie będą faulować, aby nie siedzieć na ławce rezerwowych. Siarka gra dosyć szalenie i Kutno powinno pójść z nimi na wymianę, bo jest to zawodnikom na rękę - więcej akcji, więcej szans na punkty.
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wilki Morskie Szczecin - Miasto Szkła Krosno typ 2 kurs 2.25 Unibet

Jutro kolejny pojedynek o być albo nie być w playoffach. Dla Krosno to jest bardzo ważny pojedynek. Ostatnio przegrana a Polpharmą ,dwa zwyciestwa z Treflem oraz Siarką w meczu derbowym. Krośnianie zrobią jutro wszystko aby odnieść zwycięstwo i przybliżyć się do gry playoffach. Do Szczecina pojechała liczna grupa sympatyków Krosna. Natomiast jeśli chodzi o Szczecin słaby bilans u siebie przegrana z Polpharmą,Siarką,Dąbrową, to nie wróży niczym dobrym. Myślę że Krosno wygra ten mecz w łatwym stylu.Mecz można obejrzeć na Polsat Sport.Pozdrawiam
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Wilki Morskie Szczecin - Miasto Szkła Krosno typ 2 kurs 2.25 Unibet

Jutro kolejny pojedynek o być albo nie być w playoffach. Dla Krosno to jest bardzo ważny pojedynek. Ostatnio przegrana a Polpharmą ,dwa zwyciestwa z Treflem oraz Siarką w meczu derbowym. Krośnianie zrobią jutro wszystko aby odnieść zwycięstwo i przybliżyć się do gry playoffach. Do Szczecina pojechała liczna grupa sympatyków Krosna. Natomiast jeśli chodzi o Szczecin słaby bilans u siebie przegrana z Polpharmą,Siarką,Dąbrową, to nie wróży niczym dobrym. Myślę że Krosno wygra ten mecz w łatwym stylu.Mecz można obejrzeć na Polsat Sport.Pozdrawiam
(Jeżeli admin mógłby jeden z postów usunać byłbym wdzięczny pozdrawiam)
⛔⛔⛔
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Wilki Morskie Szczecin - Miasto Szkła Krosno typ 2 kurs 2.25 Unibet

Jutro kolejny pojedynek o być albo nie być w playoffach. Dla Krosno to jest bardzo ważny pojedynek. Ostatnio przegrana a Polpharmą ,dwa zwyciestwa z Treflem oraz Siarką w meczu derbowym. Krośnianie zrobią jutro wszystko aby odnieść zwycięstwo i przybliżyć się do gry playoffach. Do Szczecina pojechała liczna grupa sympatyków Krosna. Natomiast jeśli chodzi o Szczecin słaby bilans u siebie przegrana z Polpharmą,Siarką,Dąbrową, to nie wróży niczym dobrym. Myślę że Krosno wygra ten mecz w łatwym stylu.Mecz można obejrzeć na Polsat Sport.Pozdrawiam
(Jeżeli admin mógłby jeden z postów usunać byłbym wdzięczny pozdrawiam)
Krosno ma juz po play off jak dla mnie no bet i wchodzi jedynka ;)
Szczecin win ✅
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Napisał karolpdk -&gt;
Krosno ma juz po play off jak dla mnie no bet i wchodzi jedynka
Krosno będzie chciało chciało już jutro zapewnić sobie już prawie pewny awans do Play-off ,ponieważ potem grają z bardzo ciężkimi przeciwnikami jakimi są Dąbrowa Górnicza,Rosa Radom oraz Energia Czarni z czego dwa ostatnie spotkania gramy na wyjeździe. Jutro Krosno innej opcji nie przyjmuje jak przywiezienie do Krosna pełnej puli. KROSNO WALCZYĆ !!!
 
karolpdk 163

karolpdk

Użytkownik
Krótko bo brak czasu. Każda seria kiedyś się kończy tak też dziś będzie w przypadku Stali. Oglądałem mecz w Lubinie i tak na prawdę zagrali tam słabo mimo że wygrali sporo punktów tracą gdy tylko na parkiecie nie ma Arona Johnsona. Z Anwilem już tak łatwo nie będzie wygrać mimo specyficznej hali i kibiców. Dla mnie goście to biorą. ;)
Anwil 2,12 ✅
Uni@
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
09/04/2017 12:40 CET
King Szczecin - Szklo Krosno over 154.5
1.81 (Fortuna) ✅ 105:78=183
5/10

King w Szczecinie to bardzo mocna overowa ekipa, a linia 154.5 jest dla nich niska i robili ją u siebie 10 razy, a tylko 3 razy jej nie przekraczali. Krosno na wyjazdach robiło 5 razy ten wynik, a 8 razy nie. Jednak w ostatnich pięciu spotkaniach jakie rozegrali u siebie i wyjazdowych robią wysokie wyniki - 167 ze Stalą, 152 z Polskim Cukrem, 148 z Treflem, 177 z Siarką, 159 z Polpharmą. King gra fatalnie w obronie i jest ogromna szans na przekroczenie linii.

W pierwszym spotkaniu Krosno wygrało u siebie 98:72 (170) i pokazało, że idzie na wymiany z Kingiem i nie zwalnia akcji. Spodziewam się dzisiaj podobnego spotkania. King nie potrafi bronić i przy Łukomskim już się tego nie nauczą, a w ataku bazują na szybkości. Myślę, że będzie to fajny telewizyjny mecz z +160 punktami.

09/04/2017 18:00 CET
Rosa Radom - Start Lublin over 152.5
2.05 (Forbet) ⛔ 80:47=127
5/10

Start pod Dedkiem gra szybkim tempem, gdzie szybkie granie napędzają amerykańscy guardzi Covington oraz Wiggins. Mecz wg mnie powinien wyglądać podobnie do spotkania Asseco z Rosą, które odbyło się w środę i Rosa wygrała 90:80. Asseco prawie ciągle napędzało szybkie akcje, a Rosa dopiero pod koniec skontrolowała mecz, co pewnie wyłapie Dedek i będzie próbował to skopiować. Start ma wielu zawodników w rotacji i będą znowu pędzić z szybkim graniem.

Start swoje ostatnia dwa spotkania wyjazdowe grał z faworytami ligowymi i spotkania kończyły się rezultatami 112:77 (189) we Włocławku i 86:75 (161) w Zielonej Górze. Liczę na podobny rozwój sytuacji.
 
R 3K

rocky18

Użytkownik
Krótko bo brak czasu. Każda seria kiedyś się kończy tak też dziś będzie w przypadku Stali. Oglądałem mecz w Lubinie i tak na prawdę zagrali tam słabo mimo że wygrali sporo punktów tracą gdy tylko na parkiecie nie ma Arona Johnsona. Z Anwilem już tak łatwo nie będzie wygrać mimo specyficznej hali i kibiców. Dla mnie goście to biorą. ;)
Anwil 2,12
Uni@
Stal poziomem dostosowuje się do przeciwnika. Dzisiaj też tak bedzzie i zobaczymy wyrównane widowisko ale na korzyść Stali. Nie polecam grać Anwilu. Ogólnie ciężko mecz do wytypowania ale szanse oceniam na 60-40 dla stalowki.
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
12/04/2017 19:00 CET
AZS Koszalin - Turow Zgorzelec over 156.5
2.04 (Fortuna) ✅ 74:95=169
5/10

Inwestorzy grają na under, bo linia zjechała z 157,5. Mocno mnie to dziwi, bo oglądając spotkanie z ostatniej kolejki pomiędzy Treflem Sopot i AZS-em Koszalin od razu zapaliła mi się lampka, że zagranie overu w tym spotkaniu będzie świetnym pomysłem.

Niespodziewanie z Treflem nie zagrał podstawowy center AZS-u Koszalin Darrell Harris, o którego kontuzji nie było nigdzie informacji. Teraz już wiadomo, że nie zagra w tym sezonie. Harris to jeden z nielicznych prawdziwych centrów w PLK, a taktyka AZS-u w dużej mierze opierała się na nim. Był to główny fundament obrony, który pilnował dobrze sytuacji blisko kosza. W spotkaniu z Treflem był widoczny mocno jego brak i Trefl miał łatwe wjazdy pod kosz, gdzie nie było nikogo. Przy kontuzji Harrisa pozostali Johnson (po kontuzji gra słabo), Wall (słaby obrońca, ostatnie lata grał w Siarce, która tworzyła najgorsze obrony) i Stelmach (słaby obrońca). Defensywa bez Harrisa jest zdecydowanie słabsza, ale na razie można to tylko oprzeć na jednym meczu, bo Darrell przez cały sezon grał we wszystkich meczach. W całym sezonie tracą 76,3 punktów, z Treflem stracili 107.

Inna sprawa, że Harris w ataku nie był w tym sezonie jakimś wielkim kozakiem. Zdobywał 9,5 punktów + nie rozciągał obrony, bo za trzy ma tylko bardzo złe 4/25 (16%) oraz źle rzucał wolne 54/102 (52%). Dodatkowo on gra w dawnym stylu koszykarskim, czyli lubi pograć post-up, na który musi pracować cała drużyna i odpowiednio się ustawić, a potem sam Harris jeszcze masował swoje ruchy. To zajmuje czasu, a teraz Koszalin gra bardzo uproszczoną koszykówkę bez swojego centra, bo inni wysocy wolą rzucać za trzy (Stelmach, Wall) i nie mają manewrów na grze post-up.

Harris polepsza defensywę, ale zarazem zwalnia ofensywę, która bez niego gra szybciej i nie traci jakoś wiele bez niego w ataku, a na pewno będzie więcej akcji i szans na punkty.

Turów to najlepszy atak w lidze. W ostatnim spotkaniu ze Stelmetem na pozycji PF&#39;a grał nominalny SG - David Jackson. Jeśli dzisiaj powtórzą takie manewry z grą wieloma niskimi + tylko center, to powinno się przemienić w bardzo szybki mecz ze słabą obroną. Turów powinien być zmotywowany, bo walczy o PO. Koszalin o nic i trener nawet mówił, że po niektórych koszykarzach widać już brak motywacji.

Myślę, że linia źle wystawiona i nie ma sensu się sugerować statystykami ogólnymi, bo Koszalin bez Harrisa jest całkowicie inną drużyną i jest to jeden z nielicznych wyjątków, gdzie jeden zawodnik w drużynie ma mocny wpływ na defensywę i styl gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
thejet 2K

thejet

Użytkownik
15/04/2017 18:00 CET
Czarni Slupsk - King Szczecin over 157.5
1.95 (STS)/1.94 (LVBet) ✅ 84:77=161
5/10

King gra falami, a ostatnio złapali flow i dobrze idzie im w ataku. Czarni po korektach w składzie obudowani są strzelcami ze słabą obroną (Cesnauskis, Surmacz, Goods). Grają szybko i podejmują dosyć szalone rzuty. Jestem fanem nowego duetu Czarnych: Goods-Lewis, którzy świetnie się uzupełniają. Widzę szybki mecz i masę punktów. Uważam, że obecnie te ekipy między sobą są jednym z lepszych połączeń do dużej ilości punktów i dla mnie linia powinna być zdecydowanie wyższa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
15/04/2017 18:00 CET
Czarni Slupsk - King Szczecin over 157.5
1.95 (STS)/1.94 (LVBet)
5/10

King gra falami, a ostatnio złapali flow i dobrze idzie im w ataku. Czarni po korektach w składzie obudowani są strzelcami ze słabą obroną (Cesnauskis, Surmacz, Goods). Grają szybko i podejmują dosyć szalone rzuty. Jestem fanem nowego duetu Czarnych: Goods-Lewis, którzy świetnie się uzupełniają. Widzę szybki mecz i masę punktów. Uważam, że obecnie te ekipy między sobą są jednym z lepszych połączeń do dużej ilości punktów i dla mnie linia powinna być zdecydowanie wyższa.
over jak ****, 28 w 1 kwarcie, Szczecin 4 trafione na 20 rzutów haha..
 
thejet 2K

thejet

Użytkownik
over jak ****, 28 w 1 kwarcie, Szczecin 4 trafione na 20 rzutów haha..
Zawsze warto poczekać do końca z osądami. Ja tam mam kasę z tego overa :] Szczęście też jest czasami potrzebne i tym razem dzięki dogrywce się udało.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom