>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2017/2018

Status
Zamknięty.
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
W tej rywalizacji trzeba było umieć wybrać 2 mecze z serii, które by pięknie siadły. Takimi były nr1 oraz 3 i tutaj kolega Movie świetnie trafił. Ja osobiście szedlbym jednak w Anwil mimo tych kursów w ok 1,5. Mają więcej możliwości na wygranie meczu bo mogą to.zrobic i defem i atakiem. Dzisiaj na pewno pełna hala i mega wsparcie dla Anwilu a Stelmet jako dominator od kilku lat pod większą.presja. Niby 2-2 ale wizualnie lepszy Anwil i to oni jednak jakos pewnie nie tylko w moim odczuciu mają przewagę w tych finałach. Chyba tylko.doswiadczenie Urlepa i Stelmetu sprawia, że.mamy piąty mecz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Movie należy chyba bronić swojego wywodu o mistrzu dla Anwilu więc dzisiaj ostatnia szansa i kursy podobne ????
Tylko ja nie miałem już w tym interesu, bo grając wygraną Anwilu w tym meczu w przypadku przegranej przegrałbym dwa kupony - na zwycięstwo Anwilu w meczu i mistrzostwo. Dlatego sobie odpuściłem.
21/05/2018 17:45 CET
Anwil Wloclawek - Stelmet Zielona Gora under 167.5
1.80 (Totolotek)
98:84 (182) i 74:90 (164) to wyniki we Włocławku, co dało razem 346 punktów. W Zielonej Górze mieliśmy 107:104 (211) po dogrywce (przed dogrywką 90:90=180) i 87:88 (175). Co daje 375 punktów w regulaminowym czasie gry.
W G3 grałem over i pisałem o wyższych wynikach w Zielonej Górze. Dzisiaj we Włocławku mamy G5 - mecz finałowy. Ostatnie spotkania w serii to zazwyczaj duża presja, która ogranicza zawodników i te mecze nie należą do najefektowniejszych. Mieliśmy już tego popisy w G4, gdzie było dużo nerwów i walki. Almeida po G4 od razu powiedział, że najważniejsza będzie obrona i walka. Spodziewam się dzisiaj tego i myślę, że to będzie mecz z najniższym wynikiem w serii.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Może przeczytałem po łebkach a może nie. Jeśli zagrałeś mistrza Anwilu kiedyś to faktycznie jedynie ew. Kontra na Stelmet także spoko.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
21/05/2018 17:45 CET
Anwil Wloclawek - Stelmet Zielona Gora under 167.5 ⛔
1.80 (Totolotek)
85:83=168. Mega niefartownie to nie weszło.
26/05/2018 17:45
Anwil Wloclawek - Stal Ostrow over 153.5
1.80 (Totolotek)
W pierwszym meczu mieliśmy fatalną skuteczność z obu stron. Anwil z 26:65 FG i 8/16 z wolnych. Stal z 21/65 FG i 13/22 rzutami wolnymi. To tragiczna skuteczność z gry i wolnych. Mieliśmy w tym sezonie już wiele meczów w PO granych przez Anwil i Stal i zazwyczaj były to wysokie wyniki. Anwil w serii ze Stelmetem nie miał meczu poniżej 160 punktów. Stal w serii z Polskim Cukrem miała w G1 - 158 punktów, G2 - 163 punkty, G3 - 162 punkty, G4 - 170 punktów.
Przewiduję dzisiaj ofensywny mecz. Anwil w pierwszym meczu świetnie zagrał minutami. Większość zagrała po 20-25 minut i dzisiaj będą dalej wypoczęci. Myślę, że Milicic dzisiaj będzie chciał grać szybko i robić dużą intensywność, aby zabiegać stary skład z Ostrowa, gdzie większość zawodników ma +30 lat.
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Musze sie odniesc do twoich slow dotyczacych starego skladu Stali ... tak sie sklada ze mieszkam pod Ostrowem I bywam na kazdym meczu Stali i masz racje sklad Stali do najmlodszych nie nalezy ale w Anwilu takze mlodziezowcy nie graja , Łaczynski Hosley Leonczyk Nowakowski Delas wszyscy to juz 30+ wiec troche przegiecie w tym argumencie . Ponadto w Stali jak wiadomo jest 12 graczy w rotacji do gry , dobre przygotowanie fizyczne do calego sezonu I jesli ktos tu moze kogos zabiegac to Stalowcy Anwil po tym piecioboju z Zielona Gora
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
26/05/2018 17:45
Anwil Wloclawek - Stal Ostrow over 153.5 ✅
1.80 (Totolotek)
29/05/2018 20:05 CET
Polski Cukier Torun - Stelmet Zielona Gora over 171.5
1.80 (Totolotek)
Drugi mecz o trzecie miejsce w lidze. W pierwszym spotkaniu w Zielonej Górze padł wynik 95:117 dla Polskiego Cukru. Stelmet potrzebuje dzisiaj wygranej +23 punktami, aby zdobyć trzecie miejsce. Po pierwszym meczu ze stanowiska pierwszego trenera zrezygnował Andrej Urlep. Drużynę dzisiaj poprowadzi jego asystent Andrzej Adamek. W jeden dzień nie zmieni stylu gry, ani nastawienia i motywacji starszych graczy tym bardziej, że ciągle był w drużynie.
To ostatni mecz sezonu dla obu ekip. Dużo ekip już buduje sobie składy. Myślę, że dzisiaj gracze będą myśleć o swoim zdrowiu i statystykach. Nie będzie mocnej obrony, bo gracze potrzebują zdrowia, aby podpisać kontrakty na nowy sezon. Spodziewam się meczu na 180-190 punktów.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
29/05/2018 20:05 CET
Polski Cukier Torun - Stelmet Zielona Gora over 171.5
1.80 (Totolotek) ⛔
83:87=170. Kolejny raz zabrakło szczęścia w tych PO. OK, czas odrobić kasę. Tym razem zakład szybciej, bo później pewnie zejdzie.
30/05/2018 20:30 CET
Stal Ostrów - Anwil Włocławek under 158.5
1.85 (Totolotek)
Mieliśmy trzy mecze w tej serii - 62:61 (133), 77:83 (160), 80:82 (162). W G3 mieliśmy 162 punktów i dobre rzucanie za trzy - 13/30 Stali i 7/20 Anwilu. W tym obie ekipy trafiały po szalonej trójce, gdzie Ochońko trafił jakiś kosmos z daleka za trzy, a Zyskowski również w ostatnich sekundach akcji poprawił trójką z daleką.
W każdym razie mamy dobre rzucanie, a wyniki i tak są niskie. Mecze mają bardzo wolne tempo. G3 to bardzo wolne tempo i mało rzutów. Dochodzi mały czas odpoczynku między meczami i brak kondycji do wielkiego biegania. Między trzecim, a czwartym meczem są tylko dwa dni przerwy. Stal pod dużą presją. Muszą wygrać mecz, bo praktycznie stracą szansę na mistrzostwo. To nie będzie pomagać w rzucaniu.
W Anwilu spodziewam się większych minutach Quintona Hosley&#39;a, który gra świetnie w defensywie, przecina wiele podań i utrudnia mocno rzucanie. Jednak w ataku ma ogromne problemy z rzucaniem z dystansu i rzutów wolnych. Królem ataku w tym roku nie jest.
Dla mnie będzie to popularny &quot;mecz walki&quot;, w którym będzie więcej dobrej defensywy od dobrego ataku. Dodatkowo presja nie powinna pomagać. O ile nie dojdzie do jakiegoś festiwalu rzutów wolnych na koniec, to nie spodziewam się, aby przekroczyli 155 punktów.
 
pilka_radom 38,4K

pilka_radom

Znawca - Nizsze ligi polskie
Jarosław Zyskowski (WŁO) powyżej 8.5 punktów
forbet 1.75
W 4 z 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami w obecnym sezonie Zyskowski przekroczył tą linię. Jarek rozgrywa świetne playoffy. W trzecim meczu finału był najlepszym zawodnikiem Anwilu, zdobywał punkty w przełomowych momentach – Stal ma problem z obroną przeciwko takiemu graczowi.
 
M 12,3K

mistrzu995

Użytkownik
Adam Łapeta under 8.5 punktu @ 1.83

Łapeta w 5 meczu opuscił boisko ze skrecona kostka. Przed meczem trener Stali zapytany o Łapetę powiedział, że jest w trudnej sytuacji bo ma opuchliznę na kostce, ale postara się zagrać.
 
B 212

bulek78

Użytkownik
Tak na szybkiego
Anwil - Stal (-5,5 pkt) fortuna ⛔
Wszystkie mecze dotąd były na noże, różnica 1-5 pkt jakoś tak. Ale dzisiaj to może być najmniej interesujące spotkanie tej serii. Johnson wykluczony na 2 mecze za uderzenie rywala. Bez swojego generała Stal nie będzie miała odpowiedzi, Ochońko to oczywiście nie ta półka i Anwil z premedytacją to wykorzysta. Wprawdzie Stal bez Johnsona dała radę przez 2 połowę wcześniejszego spotkania, ale teraz będzie musiała radzić sobie bez niego cały mecz i w dodatku we Włocławku. W drużynie Stali nie widzę zbytnio teraz kogoś, kto by potrafił skutecznie wykreować akcje i oprzeć się naporowi ze strony Anwilu. A czy słusznie tylko Johnson dostał karę, a Almeida już nie, to zupełnie inna sprawa. Rozmawiamy przecież o faktach.
Edit: No jednak Stal powalczyła, a gdyby nie nieskuteczność w 4 kwarcie mogła sprawić niespodziankę.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Z racji ,że PLK sie powoli kończy i będziemy musieli znów czekać pare dobrych miesięcy na najlepszy basket świata przejrzałem oferte toto-mixa i zagramy sobie coś z tego meczu.

Dubel: Łączynski under 5,5 asysty 1.90⛔
Skific under 5,5 zbiórki 1.80✅
AKO: 3,42 TOTO-MIX

Kamil ostatnio 22 pkt i 7 asyst ale zupełnie mnie to nie rusza. W sumie ciesze sie ,że to właśnie w poprzednim meczu wykręcił takie numerki ,bo nie jest to takiej klasy zawodnik aby być powtarzalnym w kolejnym następnym meczu co zresztą jasno mówią jego staty. Co do typu na Łąkę również ciekawym betem wydaje mi się jego under punktowy Łączyński under 11,5 pkt 1.83
Anwil gra na wyjeździe ,Ostrów musi wygrać ten mecz licze ,że lepiej pobronią i żaden zawodnik oprócz Almeidy nie poszaleje za mocno. Skific w ostatnich 2 meczach 2 i 4 zbiórki, wydaje mi sie najlepszym gościem do undera z całej 4 jakie wystawił totolotek.
Z innych ciekawych typów wydaje mi się jeszcze under 8.5 pkt Zyskowskiego , który mniej rzuca i trafia w ostatnich najważniejszych meczach. Anwil ma innych zawodników od zdobywania pkt dlatego wydaje mi się ,że przy dzisiejszym wyjazdowym meczu warto to zagrać.
Reasumując:
Zyskowski under 8,5 pkt 1,75⛔
Łączynski under 11,5 pkt 1.83✅
Markovic under 2,5 asysty 1,80✅
Hosley under 2,5 asysty 1,75✅
 
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
Ostrów Wielkopolski vs Anwil Włocławek [1] @1.62 7/10 ✅
Mecz o życie dla Stali! Oglądałem każdy z 5 meczów tej serii i wiem, że prowadzi Anwil ale w moich oczach to Stal jest lepsza, nawet w ostatnim meczu pomimo braku swojego lidera Johnsona prowadzili grę i gdyby wpadły trójki z czystej pozycji w decydujących momentach mogliby dziś grać o Mistrza, a tak są pod presją. Włocławianom ostatni mecz uratował Sobin i Łączyński jakoś wątpie by ten drugi zaczął walić trójki jak w poprzednim meczu. Almeida bez formy totalnie.
Markovic jakoś nieobecny w ostatnich meczach, myślę że dziś pomoże Stali, ponieważ stać go na to by grać dużo lepiej. Holt mega wzwyżka formy. Jest Carter i Kostrzewski, ogólnie moim zdaniem lepsza ławka po stronie Ostrowia. Kluczem do zwycięstwa będzie zatrzymanie Sobina pod koszem, na pewno Stal wyciągnie wnioski, ponieważ tracili frajersko punkty kilka razy z rzędu. No i większe krycie dla Łączyńskiego, a Almeida niech rzuca zmuszać go do tego, bo te finały to nie są finały Almeidy.

bet at home
Podsumowanie - Porażka na całej linii, tak jak mecz wcześniej Johnsona widać nie było tak dziś to już było totalne dno w wykonaniu Stali, dlaczego? no dlatego że zawiedli liderzy i znowu trójki w decydujących momentach. Łączyński Show poraz kolejny, Polski Curry jak nic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom