>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

PLK 2017/2018

Status
Zamknięty.
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Asseco Gdynia 87-85 Miasto Szkła Krosno
Typ 2 kurs 2.80 Bukmacher Totolotek
Zespól z Krosna zajmuje 14 pozycje z dorobkiem 18 punktow.Natomiast zespol z Gdyni zajmuje 8 pozycje z dorobkiem wcale nie wiekszym 21 punktow. Gdynianie ostatnio u siebie wygrami z AZS Koszalin dwoma punktami. Porazka 27 punktami z Dabrowa Gornicza w meczu wyjazdowym.Zwyciestwo z Polpharma 5 punktami.Porazka jednym punktem z Turowem.Porazka po dogrywce z Stelmetem. U siebie aktualnie pod wgledem rozegranych meczow u siebie zajmuja 4 pozycje.
Jesli chodzi o Krosno zwyciestwo u siebie 12 punktami. Zwyciestwo w meczu wyjazdowym z Czarnymi Słupsk 5 punktami.Przegrana w meczu wyjazdowym 6 punktami z Turowem rowniez na wyjezdzie.Wysoka porazka z Rosa u siebie.Porazka z Koszalinem i zwyciestwo w meczu wyjazdowym z Polpharma. Jak widac Krosnianie lubia zaskakiwac. Wyrozniajacym graczem w Krosnie jest Pinkston.Krosnianie graja naprawde dobry basket. Ogladam ich wszystkie mecze i mysle ze spokojnie jesli utrzymaja poziom i doloza tzw. kropke na &quot;i&quot; znajda sie w pierwszej osemce. Polecam zagrac jeszcze bezpieczniej handicap w strone zespolu z podkarpacia.Krosno walczyc !!! 1-8 w zasiegu. Pozdrawiam trzymajcie sie.
Szkoda pierwszej kwarty...
Krosno wygrało 3 kwarty a przegralo mecz szkoda... Tak jak mowilem Krosno w tym meczu powalczy zaryzykowalem na zwyciestwo ale zagralem tez handi oraz over punktowy wiec jestem na plus. Na live myśle ze skorzystaliscie z typów.Pozdrawiam trzymajcie się.
 
K 169

kameneq

:)
Ja mam zgoła odmienne zdanie, na post który napisał kolega z Gliwic. Mój typ na to spotkanie to wygrana Asseco Gdynii handicap -10.5 pkt po kursie 3.40, a analiza przedstawia się następująco :

Na sam początek mam przyjemność zająć się spotkaniem Asseco Gdynii z Miastem Szkła Krosno. Co tu pisać, bardzo ciekawe, ofensywne zespoły, które w trakcie sezonu zaczęły się borykać z drobnymi problemami. Gospodarze nie wątpliwie mają problem z psychiką i rozgrywaniem 4tej kwarty ( 4 porażki praktycznie w ostatnich sekundach, prowadząc w meczu przez ponad 35 minut ). Goście natomiast mieli problemy z trenerem Baranem, który w końcu zrezygnował z prowadzenia zespołu, a jego miejsce zajął dotychczasowy asystent, pod którego wodzą drużyna z Podkarpacia wygrała ostatnie 2 mecze. Na pewno zmiana szkoleniowca wyszła na plus krośnianom, zauważyłem, że tej drużynie w końcu chce się grać w koszykówkę. Tylko tutaj jest jeden problem - Mosir Krosno jest to drużyna mega indywidualna. Bardzo wiele zależy od Pinkstona ( świetnie umiejętności, gorzej z dyscypliną, chodzą słuchy że często jest na bani ), oraz od Gaddeforsa, a także Mustapica. Gra gości opiera się głównie na tych trzech zawodnikach i jeżeli choć jeden nie zagra dobrego meczu, to krośnianie nad morzem są skazani na porażkę. Ogólnie o ekipie z Podkarpacia można powiedzieć, że jest to jest to bardzo ciekawy zespól, który potrafi sprawiać sensację, jednak w tym sezonie i sportowo i organizacyjnie nie wszystko jest tak jak być powinno.
Co do Asseco Gdynii, to ten kto czytał moje posty w ubiegłym roku wie, że znam ten zespól &quot; od środka &quot; i często o nim piszę, a także typuje. Wiele się od tamtego czasu nie zmieniło, Asseco nadal opiera swoją grę na szybkiej, twardej koszykówce. Przez ostatnie tygodnie na pewno wyróżnia się Szubarga, który jest motorem napędowym tego zespołu, a także Żołnierewicz wraz z Ponitką i Wyką. Swoje doświadczenie coraz częściej na boisku wprowadza Piotrek Szczotka, a także Mikołaj Witliński. W drużynie trener Frasunkiewicz bardzo dobrze rotuje minutami zawodników i praktycznie każdy jeden spędza na boisku podobną ilość czasu. Dzisiejszy mecz będzie wyjątkowy dla środkowego gdynian, Dariusza Wyki, który nad morze przeniósł się właśnie z rodzinnego Podkarpacia, z drużyny Mosiru Krosno. Wyka udowodnił w tym sezonie, że jest jednym z lepszych zawodników na swojej pozycji, jak tylko nie złapie głupich fauli na początku spotkania, to może napsuć troszkę krwi swojemu byłemu teamowi. Oczywiście liczę, że gospodarze zagrają na wysokim procencie rzutów zza lini 6.75m oraz poprawią skuteczność rzutów osobistych. Jeżeli wejdą skoncentrowani w ten mecz to powinni bardzo gładko ograć ekipę z Krosna. Szykuje się bardzo ciekawe, overowe widowisko jednak to po 40 minutach na tablicy wyników gospodarze powinni mieć minimum 11 pkt więcej
 
G 693

generalkaman

Użytkownik
Asseco Gdynia vs Rosa Radom
Typ: HT /FT Rosa - Rosa
Kurs: 1.84
Bukmacher : Fortuna
W jedynym sobotnim meczu PLK stawiam na zwycięstwo Rosy w Gdynii po prowadzeniu do połowy. Asseco ma co prawda na koncie trzy wygrane z rzędu na własnym parkiecie ale były to minimalne wygrane z outsiderami Miastem Szkła Krosno oraz AZS Koszalin plus z będąca w dołku Polpharma. W każdym z tych spotkań wynik oscylowal koło remisu i dzięki niekiedy szczęściu a niekiedy nie poradnosci rywali wygrywali je Gdynianie. Dziś do Trójmiasta przyjeżdża Rosa, która powoli zaczyna wygrywać i nadrabiac punkty po wpadkach z początku sezonu. Ich atak wygląda bardzo dużo, w ostatnich meczach rzucają w okolicach 90 pkt. Dodatkowo Rosa musi wygrać jeśli chce zagrać w final eight pucharu Polski. Radomianie maja słaba strefę pod koszowa ale akurat dziś nie będzie to widoczne ponieważ w Asseco ich odpowiednicy też nie lubią mocnej fizycznej walki a raczej wychodzić na obwód. Jeśli tu Asseco nie zrobi przewagi a w mojej opinii nie zrobi to obwodem mecz wygra Rosa, kontrolując go od początku.
Wynik 35:42 / 83:82
Typ: ⛔
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
06/01/2018 18:00 CET
Asseco Gdynia - Rosa Radom under 166.5
1.80 (Totolotek) ✅ 83:82=165
5/10
Myślę, że obie ekipy mają na ten moment wybitą maksymalnie tę linię. Rosa ostatnio grała z ekipami, które łatwo przywalić na wysoką linię - Legia, Czarni, Turów. Żadni nie grają dobrze w obronie i u siebie łatwo na nich nabić wysokie wyniki.
Asseco grało ostatnie mecze z fatalnymi defensywnie Turowem 78:79 (157), Koszalinem 83:81 (164) oraz Miastem Szkła 87:85 (172). Z Turowem wynik chłopaki nabili w ostatniej minucie, gdzie wiele punktów padło z rzutów wolnych na koniec. Koszalin? Tam pojęcia obrony nie ma, a AZS zagrał jeszcze świetne wówczas spotkani ofensywne i linia nie złamana. Z Miastem Szkła obie ekipy grały świetnie ofensywnie, a Pinkston z Krosna trafiał trudne rzuty za trzy.
Najważniejszy dla tego zakładu jest jeszcze powrót do składu Rosy Radom - Jarosława Trojana. Ten zawodnik nie za bardzo umie grać w ataku i tutaj w zasadzie go psuje i powinien spowodować, że Rosa będzie zdobywać mniej punktów, a zarazem w defensywie odstrasza przeciwników od ataków na obręcz, bo grozi blokiem i swoimi warunku mocno utrudnia rzuty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Z 618,7K
Dyscyplina: Koszykówka Polska PLK
Godzina: 12:40
Spotkanie Stelmet Zielona Góra -Handicap [0-11,5]
Typ:2
Kurs: 1,85
Bukmacher :Totolotek
Analiza.Ten pojedynek w naszej lidze koszykówki PLK zapowiada się niezwykle interesująco ponieważ zagrają w nim finaliści mistrzostw Polski z ubiegłego sezonu.Gospodarze tego pojedynku Stelmet Zielona Góra obecnie zajmują 3 miejsce w tabeli z 26 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli oni 11 zwycięstw,w tym 1 po dogrywce i przegrali 4 pojedynki.W ostatnim swoim meczu wygrali na swoim parkiecie z Anwil Włocławek 94-83.Ich rywale drużyna Polski Cukier Toruńmiała nienajlepszy początek sezonu,ale teraz spisuje się bardzo dobrze i zajmuje miejsce bezpośrednio za swoim przeciwnikiem z identycznym dorobkiem punktowym.W ostatniej kolejce pokonali wysoko na wyjeżdzie 90-72 Trefl Sopot.Myśle że to będzie bardzo zacięty pojedynek a wynik jest sprawą otwartą.
10/06/17 PP
Stelmet Zielona Góra - Siden Polski Cukier Toruń 88:82
08/06/17 PP
Siden Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 78:81
06/06/17 PP
Siden Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra 84:74
03/06/17 PP
Stelmet Zielona Góra - Siden Polski Cukier Toruń 87:66
⛔
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Miasto Szkła Krosno 69-71 Start Lublin
typ 1 kurs 2.00 Bukmacher Totolotek
Zacznę od zespołu z Krosna ,który ostatnio zagrał naprawdę dobre spotkanie w Gdyni. Co prawda spotkanie zostało przegrane dwoma punktami ale zaważyła o tym głównie pierwsza kwarta ,która Krośnianie przegrali osiemnastoma punktami. Trzy kolejne kwart zostały wygrane przez Krośnian. Kwartą przełomową była ostatnia w której zespół z podkarpacia wygrał różnicą dwunastu punktów ,ale niestety brakowało trzech punktów do zwycięstwa. Ostatnio u siebie wygrali z Legią różnicą trzynastu punktów oraz zwycięstwo w meczu wyjazdowy z Czarnymi Słupsk różnicą pięciu punktów. Patrząc na dalsze mecze Krośnianie przegrali na wyjeździe z Turowem siedmioma punktami oraz u siebie z Rosą osiemnastoma punktami. Patrząc na pojedynki bezpośrednie tych ekip Lublin w 2017r. u siebie dwa razy wygrał ,ale nie były to wysoki zwycięstwa.Natomiast w roku 2016 Krośnianie u siebie zwyciężyli dość znaczną ilością punktów. To tak bardzie dla ciekawostki ,ponieważ składy się zmieniły ,ale bezpośrednie pojedynki warto wiedzieć.
Jeśli chodzi o zespół z Lublina to ostatnia wygrana z AZS Koszalin w meczu wyjazdowym czterema punktami. Ogromna porażka u siebie z Dąbrową Górniczą. Zwycięstwo u siebie z Rosą po dogrywce,Zieloną Górą ,także u siebie różnicą jednego punkta. Zwycięstwo w meczu wyjazdowym z Treflem. Porażka z Polskim Cukrem Toruń i Ostrowem Wielkopolskim.
Powiem tak jeśli Krośnianie myślą o 1-8 muszą ten mecz u siebie wygrać. Staty dużej nie mają do pierwszej ósemki ,która wynosi cztery punkty. Ostatni dobry mecz na wyjeździe skłania mnie do zagrania po dobrym kursie na Krośnian. U siebie przede wszystkim w tamtym roku byli można powiedzieć prawie nie pokonani. Każdy zespół który przyjeżdżał do Krosna zawsze obawiał się tego meczu.Znakomita atmosfera, kibice są fenomenalni myślę ,że dobra gra Krosna i dołożona cegiełka w postaci kibiców pociągnie ich do zwycięstwa.Pozdrawiam trzymajcie się.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Powiem tak jeśli Krośnianie myślą o 1-8 muszą ten mecz u siebie wygrać. Staty dużej nie mają do pierwszej ósemki ,która wynosi cztery punkty. Ostatni dobry mecz na wyjeździe skłania mnie do zagrania po dobrym kursie na Krośnian. U siebie przede wszystkim w tamtym roku byli można powiedzieć prawie nie pokonani. Każdy zespół który przyjeżdżał do Krosna zawsze obawiał się tego meczu.Znakomita atmosfera, kibice są fenomenalni myślę ,że dobra gra Krosna i dołożona cegiełka w postaci kibiców pociągnie ich do zwycięstwa.Pozdrawiam trzymajcie się.​
Przy całym szacunku, ale jaka ósemka? W Krośnie po odejściu trenera Barana został sam Kamil Piechucki, który nie ma żadnego asystenta. Jest 2018 rok, koszykówka ciągle się rozwija, a my mamy w ekstraklasie zespół, który jest obsługiwany przez jednego gościa. Nie ma też żadnego zastępstwa za Hajrica, który odszedł do R8 Kraków. Krosno chce przeżyć i utrzymać się w lidze. Nic więcej, żadnych ósemek i PO.
07-01-2018 12:40
Stelmet Zielona Góra - Polski Cukier Toruń 166.5 over
1.85 (Totolotek) ✅ 100:76=176
Stelmet jest faworytem spotkania i powinien prowadzić tempo, które pod nowym trenerem jest bardzo szybkie. W ogóle najlepiej, kiedy napiszę wszystkie wyniki domowe Stelmetu u siebie w PLK: Turów 102:64 (166), AZS Koszalin 102:79 (181), Miasto Szkła Krosno 100:76 (176), Stal Ostrów 92:80 (172), GTK Gliwice 91:90 (181), Anwil Włocławek 94:83 (177). Ani razu poniżej tej linii i dalej nie chcę mi się pisać o tym, bo już w temacie o tym pisałem.
07-01-2018 17:00
Stal Ostrów (-13.5) - AZS Koszalin
1.85 (Totolotek) ⛔ 80:83
Stal Ostrów gra ostatnio jedną z najlepszych koszykówek w lidze. Rozbili w proch Polpharmę u siebie 95:73, gdzie przez cały mecz luźno to kontrolowali, a ostatni mecz to wygrana wyjazdowa w Dąbrowie, gdzie nikt nie potrafił wygrać. Ostatnio jest duże natężenie meczów, a Stal ma praktycznie najszerszy skład w lidze i jest najlepiej do tego przygotowana w lidze.
Odwrotnie jest w AZS-ie, gdzie jest tylko 9 graczy w rotacji w tym Leńczuk oraz Kiwilsza, którymi trener najchętniej nie grałby. 37-letni Qyntel Woods i 35-letni Jakub Dłoniak - z długimi listami kontuzjami, którym na pewno nie sprzyja takie granie. Stal dzisiaj mocno może rozbić Koszalin, który wg mnie na wyjazdach jest jedną z najsłabszych ekip w PLK.​
 
gliwiczanin 3,2K

gliwiczanin

Użytkownik
Szczecin - Trefl Sopot
(Handicap + 7.5) typ 2 kurs 1.85
Bukmacher Totolotek
Zacznę od Szczecinian ,którzy ostatni mecz przegrali piętnastoma punktami z Anwilem.Zwyciestwo z GTK Gliwice i Czarnymi Słupsk oraz po dogrywce z zespolem Gdyni.Porazka ,rownież u siebie z Rosa. Szczecinianie zajmują dziesiata pozycje w Tauron Basket Lidze. Jak widzimy porażki z czołowymi zespołami z Anwilem i Rosa. Szczecin gra dobra koszykówkę ,ale kurs mnie naprawdę zaskakuje.Według mnie pogromu nie będzie między swoimi sąsiadami. Spodziewam się wyrównanego meczu.
Przeanalizujmy spotkania wyjazdowe Sopotu.Porażka w Włoclawku jedenastoma punktami.Porażka z Ostrowem czterema punktami.Zwycięstwo na trudnym terenie w Gdyni trzema punktami. Zwycięstwo i pogrom w Słupsku.Mała niespodzianka zwyciestwo z Rosa Radom dość znacząco pietnastoma punktami. Jak widzimy Trefl Sopot gra naprawdę dobrze w meczach wyjazdowych. Po takim kursie zagranie handicapu jest warte pogrania. Daleka drogę do Szczecina nie mają więc myślę ,że dadzą z siebie wszystko i powalczą o zwycięstwo. Pozdrawiam trzymajcie się.
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
King Szczecin (-7.5) - Trefl Sopot
1.80 (Totolotek) ✅ 95:82
Trefl zagra w tym spotkaniu bez Markovica, który odszedł do Stelmetu w piątek oraz Mielczarka, który jest kontuzjowany. Mamy teraz duże natężenie meczów, a Trefl będzie miał 8-osobowa rotację z 19-letnim Kolendą, 33-letnim Stefańskim, którzy grają słabo. Śmigielski jest chimeryczny, Dylewicz ma 38-lat. Pozostaje czterech graczy - Love, Karolak, Zack i 21-letni Kolenda. Trefl czeka na 1-2 transfery i ten mecz zagra jeszcze bez nowego/nowych zawodników. O ile Kolenda, Love lub Karolak nie zagrają jakiegoś kosmosu z meczem na 20-punktów przy dobrej skuteczności, to widzę tutaj jednostronny mecz dla Kinga, który miał cały tydzień, aby przygotować się na tego przeciwnika.
Ogromna przewaga powinna być pod koszem, gdzie Trefl ma na cały mecz 3 podkoszowych - Zacka, Dylewicza i Stefańskiego, który dotychczas gra średnio po 8-9 minut. King ma dobrze obsadzoną tę pozycję i Harris może w końcu zagrać dobry mecz. Poza tym Medlock i Kikowski powinni mocno postrzelać. Myślę, że King wygra to dwucyfrowym wynikiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
josnyt 424

josnyt

Użytkownik
Ode mnie dwa typy jak zawsze z lekkim wyprzedzeniem, ale tak najłatwiej upolować jakieś fajne kursy:
Legia - Czarni 1 @2,42 Fortuna 5/10 ✅
Czarni do Warszawy pojadą bez swojego najlepszego punktującego Wattsa oraz najprawdopodobniej Daniela Walla.(o ile w ogóle pojadą, dzisiaj ma zapaść decyzja). Co ciekawe jeden z wymienionych graczy może wystąpić w poniedziałkowym spotkaniu bo Legia jest zainteresowana jegu usługami.
Sytuacji Czarnych nie będę opisywał, to był burzliwy tydzień i jak ktoś chce znajdzie masę informacji na ten temat w internecie. W pełnym składzie dodając do tego waleczne serca Słupszczan Czarni są tutaj faworytem, natomiast w przypadku absencji mecz robi się 50/50, spodziewam się spadków kursów gdy wyjdzie oficjalna informacja.
PSG - King 2 @2 STS 3/10 ⛔
Szczecinianie trafili los na loterii jeśli chodzi o wzmocnienia w trakcie sezonu. Po ostatnim meczu jestem pod wielkim wrażeniem Carlosa Medlock&#39;a. Niesamowita łatwość i lekkość rzutu, jak na treningu. Z meczu na mecz się rozkręca i ma zadatki na to by kończyć każde spotkanie z dorobkiem +20pkt. Polpharma po dobrym początku straciła swój rytm i wygrała tylko 1 z 6 ostatnich meczów (z GTK), do tego gra dość chimerycznie i po fajnym spotkaniu przeciwko Anwilowi stawiam na słabszą dyspozycję w starciu z Kingiem.
Jak wjadą linie na weekendowe mecze to może coś jeszcze dorzuce w tym poście
Brak również Artisa, sam wjechałem grubo w Asseco i różne handicapy
Asseco -8.5 @2.95 Fortuna 5/10
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Czarni Słupsk
2 min ·
W ostatnich dniach dalsze funkcjonowanie Klubu Czarni Słupsk stało pod znakiem. Nasza sytuacja finansowa wciąż jest dramatyczna. Do dnia dzisiejszego nie otrzymaliśmy środków z jednej ze spółek miejskich, które zgodnie z umową powinny zostać wysłane 2 stycznia 2018 r.
Brak możliwości wywiązania się klubu ze zobowiązań finansowych względem zawodników, umożliwia im rozwiązanie kontraktów z klubem bez żadnych konsekwencji. Z możliwości tej skorzystali Dominic Artis i Justin Watts.
Jednocześnie informujemy, że podczas dziesiejszego spotkania zarządu, sztabu szkoleniowego i zawodników wspólnie podjęliśmy decyzję o dalszym udziale w rozgrywkach ligowych.
Jak wiecie zmierzymy się dzisiaj z Asseco Gdynia. Zrobimy wszystko, aby wygrać nie tylko ten mecz.
Nie poddajemy się i walczymy! Czarnuchy Nigdy Nie Zginą!!!!
Bądźcie dzisiaj z nami i dajcie nam swoją energię!!!!

Brać Asseco po 1.6 poki jeszcze kursy nie spadły
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
10-01-2018 18:15
Czarni Słupsk - Asseco Gdynia over 163.5 1.85
1.85 (iForbet) ⛔ 82:73=155.
Czarni bez Wattsa i Artisa, którzy dzisiaj rano odeszli. To powoduje, że dzisiaj mają 7 graczy w rotacji + juniorzy. Z graczy USA został tylko Drew Brandon, który najbardziej z tych trzech graczy lubi szalone granie i napędzanie akcji. Pozostali też Stelmach czy Cesnauskis, którzy są graczami ataku, a w obronie do najlepszych nie należą. Asseco uwielbia napędzać akcję i grać szybko. Ma jeden z najmłodszych składów i dzisiaj na zaawansowany wiekowo skład Czarnych podkręcanie tempa będzie miało ogromny sens. Taka rotacja też zmusi Czarnych do czystego grania bez fauli, bo zaraz powylatują i nie będzie komu grać. Oczywiście straci na tym defensywa.
Polecam ten over, bo tutaj jest dalej wartościowa linia i kurs, bo nic nie ruszane. Przypominam, że Asseco chodziło na otwarciu po 1.90-1.85, a już wczorajszą nocą niektóre buki zjechały mocno z kursem na Asseco, bo mieli o wiele wcześniej tę informację o odejściu i już głupotą jest granie tego po 1.40-1.50, kiedy było 1.90. Asseco ma ostatnie wiele spotkań, w tym bardzo męczący mecz z Rosą, dużo młodych zawodników, a Czarni mieli wiele czasu i dalej ten skład jest w stanie dzisiaj powalczyć z Asseco o wygraną.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Takie spadki kursów często wiemy jak się kończą - to jedyna analiza tego meczu....
Czarni Słupsk @5.60
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
adrianabch 2,1K

adrianabch

Użytkownik
Dla mnie to jest ustawka..jeszcze nie jest koniec meczu ale..odchodzi 2 najlepszych, nieplaca hajsu i taka drużyna ma pokonać zespoł który był lepszy jak mieli pelny skład a teraz bez 2 podstawowych..buki za duzo by tracili na takim meczu.. jak beda takie mecze gram na opak.. moze dzis nawet remis byc... pamietamsytuacje w zuzlu DMŚ jak Łagute zastapił junior jakiś tam i pojechał praktycznie same 2-3...dzien pozniej nie pamietam ile dokladnie ale z 0-3pkt zdobył maks na tym samym torze...i taka sama sytuacja ludzie pograli under Rosji jak jeszcze był..a oni spokojny overek a nastepny dzien zapomnieli jak sie jeździ? HAJS HAJS HAJS
 
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
Kolejny raz masówka = mina
Już się nauczyłem miedzy innymi po ostatnim Apollon - Everton czy kiedyś tam po innym meczu. Od Apollonu powiedziałem, będzie jakiś typ co drastycznie spadnie kurs to gram przeciwnie GRUBIEJ. Chodzby juniorzy mieli grać, albo nie wiem kto. Zaraz screena walne czego nie mam robić w zwyczaju na tym forum.
Dobra Panowie sypać reputami, analiza była powyżej ???? hehe
CZARNI Górąąąą !!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Kuźwa kris po co komu Twój screen? ogarnij się bo wali cebulą na 100km, trzeba było napisać rozsądna analize w której m.in zawarłbyś info o tym, że Czarni to klasowa ekipa która w takich momentach sezonu jak ten potrafi spiąć się i grać mimo przeciwności losu szczegółnie w hali gryfia.Wystarczyło wejść na plk przed samym meczem, zobaczyć, że oprócz Artisa i Wattsa grają wszyscy i zdecydować co robic.Ja nie grałem, wydygałem zwyczajnie i nie zagrałem czego teraz żałuje.Dziwie się, że były aż tak grube spadki bo niby czym jest Asseco? bandą szczeniaków gdzie 3 grajków ma łeb na karku a reszta to jeźdźcy bez głowy którzy potrafia regularnie uwalać wygrane mecze i to jedną kwarta albo w ostatnich 2min meczu.Wystarczyła ta wiedza a nie bezmyślne rzucanie się na spadki.Ludzie spadki to część bukmacherki ale do tego trza mieć łeb na karku i analizować czy są to słuszne spadki.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kris_nh 2,7K

kris_nh

Użytkownik
@up to odpowiem Ci dosadnie: nie znam się na koszykówce, nie interesuje mnie ta dyscyplina sportu (ostatnio pogrywam NBA, bardziej for fun, ale już z tym kończę) więc dziwię się, że z Twoją wiedzą nie zaryzykowałeś. Screeny wrzucam od Święta, tutaj pierwszy raz. Jedyne co sprawdziłem to tabelę na betexplorer i staty u siebie i wyjazdy gości. Jedyna wiedza, którą miałem to to, co ostatnio czytałem tu na forum od userów na temat gości. I tyle. ???? Zagrałem bo taki spadek to jest dla mnie promocja stulecia. Kursy niczym w piłce nożnej na Barce czy PSG, albo Real ???? a to tylko jakiś tam Polski średniak w PL lidze.
PS&gt; Buk mnie i tak zblokował co widać po tych dziwnych stawkach bo miało iść grubiej :....
 
movieplk 343,7K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Dla mnie to jest ustawka..jeszcze nie jest koniec meczu ale..odchodzi 2 najlepszych, nieplaca hajsu i taka drużyna ma pokonać zespoł który był lepszy jak mieli pelny skład a teraz bez 2 podstawowych..buki za duzo by tracili na takim meczu.. jak beda takie mecze gram na opak.. moze dzis nawet remis byc... pamietamsytuacje w zuzlu DMŚ jak Łagute zastapił junior jakiś tam i pojechał praktycznie same 2-3...dzien pozniej nie pamietam ile dokladnie ale z 0-3pkt zdobył maks na tym samym torze...i taka sama sytuacja ludzie pograli under Rosji jak jeszcze był..a oni spokojny overek a nastepny dzien zapomnieli jak sie jeździ? HAJS HAJS HAJS
Żadna ustawka. Te dwa grajki może statystyki punktowe mieli wysokie, ale Artis grał na niskiej skuteczności i generował wiele strat. W drugiej połowie jego gry dla Czarnych pełnił o wiele mniejszą rolę. Watts już w kilku spotkaniach nie grał z powodu uraz i Czarni byli już przyzwyczajeni do jego braku. Dalej jest 7 graczy z dużym doświadczeniem w profesjonalnej koszykówce i nie dziwi mnie ta wygrana - co napisałem przy opisie overu punktowego w tym meczu. Asseco jest obudowane na młodych, którzy grają chimerycznie, a doświadczony Szubarga jest ostatnio w dużym dołku formy. Trzeba po prostu napisać szczerze, że barany nakręcały tę karuzelę kursu i ktoś ładował to nawet po kursach 1.25 lub handicapach i kurs jechał w dół.

11-01-2018 18:30
AZS Koszalin (+12.5) - Anwil Włocławek
1.85 (Totolotek) ✅ 80:91
Po pierwsze uważam, że ostatnio Anwil trochę zluzował i jest w słabszej formie od początkowej fazy sezonu, kiedy grali najlepszy basket w lidze. Ostatnie trzy mecze to męczarnia u siebie z Treflem, porażka bez większej walki ze Stelmetem i wyszarpana wygrana w Polpharmie, gdzie mecz długo szedł na styk i Anwil przeciągnął wygraną na sam koniec na swoją korzyść.
Koszalin ostatnio zaimponował i wygrał wyjazdowy mecz w Ostrowie. Muszę przyznać, że nie było tutaj przypadku i świetnie bronili oraz egzekwowali atak. Właśnie. Mocno było widać rękę trenera i ostatnio widać, że jego praca przynosi skutki. Linia jest bardzo wysoka przy wyjazdowym spotkaniu i śmiem twierdzić, że nawet ustawiona o jakiś 2-3 oczka za dużo. Anwil jest obecnie mega przeceniany, a Koszalin niedoceniany. Anwil to też w ostatnich latach drużyna własnej hali, która ma zdecydowanie lepsze bilanse u siebie, a na wyjazdach miewała duże problemy.
 
Z 618,7K
⛔⛔Dyscyplina: Koszykówka Polska PLK
Godzina: 11:00
Spotkanie Polski Cukier Toruń - Dąbrowa Górnicza
Typ over 171,5
Kurs: 2,55
Bukmacher :Totolotek
analiza.To napewno będzie bardzo ciejkawy pojedynek w nszej lidze PLK ponieważ oba zespoły zaliczają się do czołówki ligi i bedą chciały powalczyc o tytuł mistrzowski.Gospodarze tego spotkania Polski Cukier Toruń aktualnie zajmuja 4 miejsce w tabeli z 27 punktami zdobytymi.W dotychczas rozegranych pojedynkach odnieśli 11 zwycięstw i 5 meczy przegrali.W ostatniej kolejce przegrali wysoko na wyjeżdzie z obroncami tytułu mistrzowskiego Zieloną Górą 100-76.Ich rywale Dąbrowa Górnicza spisują się w tym sezonie niespodziewanie bardzo dobrze i zajmują 3 miejsce z bilansem 12 zwycięstw i 4 poniesionych porażek.W ostatnim swoim pojedynku przegrali na wyjeżdzie z GTK Gliwice 83-77.Myśle że bardziej doświadczony zespól jakim jest Polski Cukier Toruń odniesie zwycięstwo w tym meczu.
01/10/17 PLK
MKS Dąbrowa Górnicza - Siden Polski Cukier Toruń 89:76
12/04/17 PLK
Siden Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 81:89
25/10/16 PLK
MKS Dąbrowa Górnicza - Siden Polski Cukier Toruń 59:65
24/01/16 PLK
Siden Polski Cukier Toruń - MKS Dąbrowa Górnicza 84:69
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom