>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2017/2018

Status
Zamknięty.
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Rosa Radom - Asseco Gdynia
Typ: 2 @ 2.65
Ciekawie się zapowiada ostatnio kolejka w plk. Goscie maja jeszcze teoretyczne szanse na plyoffy wystarczy tylko dzis wygrac i liczyc na legie. Rosa jesli dzis wygra a Dabrowa przegra, wpadnie na Zielona ( zielona gra dzis z cukrem i wygrana praktycznie nic im nie daje bo ostrów gra ze slabym koszalinem, ostrów musi wygrac bo mają szanse wyprzedzic cukier) A dla Rosy gra z zielona oznacza juz odpadniecie. Najlepsza opcja dla nich to dzis poprostu przegrac
Za drobne gliwice win kurs 8
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
22/04/2018 17:45 CET
AZS Koszalin - Stal Ostrów over 162.5
1.85 (Totolotek) ⛔ 69:92=161
Koszalin gra większość ostatnich spotkań o nic - dzisiaj jest podobnie. W ostatnich grach jest taktyka streetballowa z wysokim tempem. PG w AZS Koszalin - Diante Baldwin robi szalone akcje w szybkim tempie. Marelja, Malesevic i Kumpys to zagraniczni goście, którzy nie grają teraz obrony i budują statystyki dla nowego zespołu w nowym sezonie.
Stal Ostrów jest teraz bardzo dobrą drużyną i widzę kolejną szansę na zdobycie 100 punktów, jak w grze z Polpharmą Starogard na wyjeździe (66:107 dla Ostrowa).
22/04/2018 18:45 CET
Polski Cukier Toruń - Stelmet Zielona Góra over 166.5
1.85 (Totolotek) ⛔ 83:74=157
Stelmet nie gra obrony. Nie widzę takich gier jak ze Stal Ostrów (78:70) czy Anwil Włocławek (57:70) z ostatnich weekendów. Polski Cukier najlepiej gra w szybką i zwariowaną koszykówkę. Nie jest drużyną do defensywnych batalii.
Dzisiaj widzę dużo szalonej koszykówki z szybkim tempem. Stelmet z tą obroną ma szansę stracić 90 punktów. Ale wciąż jest to dobry zespół w ataku i ma szansę na wiele punktów. Dla mnie to gra z wysokim wynikiem +170 punktów.
22/04/2018 18:45 CET
Turów Zgorzelec - Legia Warszawa over 175.5
1.85 (Totolotek) ✅ 105:83=188
W Legii odpadł z gry PG Łukasz Wilczek (26 MPG, 4,2 PPG, 4,8 APG, 28,3% za 3 - 17/60, 48% z FT). Rajon Rondo rzuca jak mistrz w porównaniu z Wilczkiem. Wielokrotnie jest otwarty na rzuty za trzy, a obrońcy nie myślą o nim. Dziś jego czas zabiera amerykański PG - Chauncey Collins. Jest lepszym strzelcem i gra więcej razy szaloną koszykówkę. Dzisiaj w Legii gra Anthony Beane (odpoczywał w ostatnim meczu). Beane jest najlepszym strzelcem w PLK. Collins i Beane powinni dziś stworzyć podróbkę &quot;Splash Brothers&quot;.
Turów lubi szybką koszykówkę ze złą obroną. Widzę w tej grze +180 punktów.
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
26/04/2018 20:00 CET
Anwil Włocławek (-11.5) - Turów Zgorzelec
1.85 (Totolotek) ⛔ 86:76
Pamiętam mecz z sezonu regularnego, gdzie też grałem na Anwil, ale linia była wyższa, bo 13.5. Wtedy argumenty były takie: Turów jest ostatnio w fatalnej formie. Dwa ostatnie mecze to porażka w Gliwicach z GTK, a teraz w tygodniu jeszcze poprawili zasłużoną porażką u siebie z Asseco. Poza tym grali w styczniu ze słabszymi ekipami. Teraz w końcu łapią przeciwnika z topu i powinno być bardzo źle dla Turowa.
Anwil z wieloma dniami na przygotowanie się na ten mecz. Myślę, że dzisiaj zagrają o wiele lepiej od fatalnego meczu we własnej hali, który ostatnio grali z Miastem Szkła. Dzisiaj zagrają podstawowy rozgrywający Łączyński oraz debiutujący w barwach Anwilu - Quinton Hosley. Na pewno będą to dobre wzmocnienia względem meczu z Miastem Szkła.
Turów to dla mnie obecnie top 3-4 dołu tabeli i jedna z najsłabszych ekip PLK z mylącym bilansem. Polski roster jest bardzo słaby - Borowski, Bochno, Jarecki, Koelner, Patoka - to obecnie jeden z najsłabszych rosterów PL, a oni wszyscy są rolesami bez statusu gwiazdy, a takim graczom trudniej w meczach wyjazdowych. W ogóle Turów o wiele lepiej gra w domu. Anwil powinien to dzisiaj wysoko wygrać.

Dalej jest podobnie. Anwil 13-3 w domu, Turów 5-11 na wyjazdach. Dla mnie Anwil wygrywa +15 lub więcej, a mamy linie niższą o dwa punkty od RS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
28/04/2018 20:15 CET
Anwil Włocławek (-11.5) - Turów Zgorzelec
1.85 (Totolotek) ✅ 86:72
W pierwszym meczu mieliśmy rezultat 86:76. Turów w tym meczu miał dobry dzień rzutowy i trafił 9 na 22 próby za trzy. Mimo tego i tak Anwil kontrolował cały mecz. Anwil z długą rotacją i silnym składem. Przy tym pressowaniu i graniu twardej defensywy myślę, że dzisiaj złamią Turów mocniej i dzisiaj wygrana będzie okazalsza. Liczę też na słabszy dzień rzutowy Turowa, bo Camphor nie będzie ciągle trafiał kontestowanych trójek z 8-9 metra.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/05/2018 20:00 CET
Turów Zgorzelec (+5.5) - Anwil Włocławek
1.90 (Totolotek)
Trochę za wysoka linia. Anwil jest faworytem, ale wg mnie na poziomie 2,5/3,5. Turów jest świetny we własnej hali i od dłuższego czasu prezentuje się świetnie w Zgorzelcu. Pod koniec sezonu mieli mecze z walczącymi o rozstawienie Stelmetem i Rosą, a wygrywali te spotkania. We Włocławku również prezentowali się dobrze, ale na wyjazdach mają tylko bilans 5-11. W domu są 13-3 i myślę, że dzisiaj mecz będzie oscylował wokół remisu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Śledzę Twoje Typy i naprawdę dobrze idzie ???? szkoda że nie gram ich singlami ;(
A co powiesz kolego o meczu Rosy ? Over 164.5 ?
 
pawkuc 150

pawkuc

Użytkownik
Śledzę Twoje Typy i naprawdę dobrze idzie ???? szkoda że nie gram ich singlami ;(
A co powiesz kolego o meczu Rosy ? Over 164.5 ?
Ja w tym meczu pójdę w stronę Stelmetu. Lubią grać w Radomiu, a do tego to musi się wszystko zazębiać. Maja konkretny szeroki skład. Nawet może i zagram -4,5 po 2,5. Widziałem pierwszy mecz, drugiego niestety nie. Ale po statystykach to dobrze zagrał tylko Dragivicevic. Nic nie zdarza się dwa razy ; )
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Śledzę Twoje Typy i naprawdę dobrze idzie ???? szkoda że nie gram ich singlami ;(
A co powiesz kolego o meczu Rosy ? Over 164.5 ?
Stelmet na wyjazdach jednak ma często problemy ofensywne i mecze są mniej punktowe od tych domowych, gdzie często kręci się na 170-180 punktach. Nie ruszam tego overa i meczu, bo jest trudny do wytypowania. Dla mnie Turów jest najlepszym pomysłem na dzisiaj.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosa Radom - Stelmet Zielona Góra 83:93
Stelmet i powyżej 160,5 punktów 2,85 forBET
Wydaje mi się, że dziś zobaczymy już ostatni mecz w tym ćwierćfinale i będziemy mieć już komplet półfinalistów.
Stelmet prowadzi 2:1 w wyścigu do 3 zwycięstw - wygrali u siebie 104:97 by następnie ulec po dogrywce 86:94 a tak naprawdę to powinni wygrać to spotkanie w 40 minutach i już świętować awans do półfinału no ale końcówka świetnie rozegrana przez Radom i dało im to 2 mecze na własnym parkiecie. Pierwszy mecz był strasznie dziwny ale to Stelmet był górą i wygrali tylko 71:60 a po pierwszej kwarcie prowadzili aż 30:21 by następne 2 kwarty obie ekipy strasznie pudłowały.
W Radomiu złe mecze rozegrali Amerykanie English i Harrow. Ten pierwszy ma problemy z palcem i nie wiadomo czy dziś także mu to nie będzie przeszkadzało. Natomiast w Stelmecie nie zagrali Kelati i Florence. Ten drugi możliwe, że dziś już zagra.
Ogólnie cała kadra Stelmetu jest o wiele mocniejsza aniżeli Radomia i tylko własny parkiet jest po stronie Radomia, nic więcej.
Jeżeli dziś zobaczymy taką celność rzutów jak w 1 i 4 kwarcie to o over 161 punktów jestem spokojny, nie wierzę aby powtórzyło się to co zagrali w 2 i 3 kwarcie, nie trafiali nic kompletnie...
Stawiam, że to dziś już ten mecz ćwierćfinałowy się zakończy i będzie powyżej 161 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
gawronixx 50

gawronixx

Użytkownik
Rosa Radom-Stelmet Under 160,5 1,97 1xbet⛔
Minus jak dzwon tu wychodzi, nikt nie będzie nakręcać tępa w Play offach w decydującym spotkaniu, linia wysoka, będzie twarda obrona i wyłączenie obwodu Stelmetu, Koszarek z Hernandezem będą grali długie akcje i będą spowalniać liderów Radomian, szykuje się błotny mecz i mało punktów, Urlep głupi nie jest żeby dać grać Radomianom to czego chcą czyli transmisyjnej koszykówki
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
01/05/2018 20:00 CET
Turów Zgorzelec (+5.5) - Anwil Włocławek ⛔
1.90 (Totolotek)
72:93 dla Anwilu.
11/05/2018 17:45 CET
Anwil Wloclawek (-4.5) - Stelmet Zielona Gora
1.85 (Totolotek) ✅ 98:84
Pisałem już w temacie o longtermach długi wywód o mistrzostwie dla Anwilu. Teraz sytuacja ma się jeszcze bliżej, bo wypadł Mokros. Na parkietach PLK ciągle grać musi 2 Polaków, a Stelmet pozostaje tylko z 4 zawodnikami do grania z Polski - Koszarkiem, Hrycaniukiem, Zamojskim i Matczakiem. Zamojski i Hrycaniuk od dawna bez formy, z Matczaka trener korzysta niechętnie, a Koszarek ma już 34-lata i może nie mieć mocy na wiele minut na dużej intensywności. Powoduje to też małe pole manewru i wiele minut Zamojskiego, który jest ostatnio w fatalnej formie rzutowej.
Stelmet już mocno męczył się z Rosą, ale tam pomogła kontuzja Harrowa i mocno okrojona rotacja. Z Anwilem we Włocławku? Ciężko to widzę...
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
16/05/2018 17:45 CET
Stelmet Zielona Gora - Anwil Wloclawek over 164.5
1.80 (Totolotek) ✅ 90:90=180
98:84 i 74:90 to wyniki dwóch pierwszych spotkań rozegranych we Włocławku. Stelmet w Zielonej Górze rozgrywa jeszcze bardziej ofensywne spotkania. Oba zespoły świetnie grają w ataku i są wg mnie najlepsze w Polsce - to przedwczesny finał. Spodziewam się dzisiaj meczu na 170 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
adi0391 306

adi0391

Użytkownik
@do fanów plk i kibiców ostrowia
Wiecie może czy zagra Markovic dziś w stali? Oglądałem ostatni mecz i coś sobie zrobił, jak nie gra chce wejść grubo w pierniki dziś bo to kawał zawodnika
Z góry dzięki za info
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
movieplk co myślisz o overze 164.5 Po @1.7 W meczu Anwilu ? ;)
Niestety, ale nie mam zbytnio dzisiaj czasu nad tym myśleć. Dzisiaj nie gram nic, a kursy na over poszły w lekko dół i nie ma już takiej fajnej linii i kursów, jak podczas trzeciego meczu.
 
I 477

imperator88

Użytkownik
Stelmet-Anwil
Typ główny:Stelmet poniżej 86,5pkt 1,64 Fortuna 1pkt⛔
Typ poboczny:Stelmet poniżej 82,5 pkt 2,24 Fortuna 5pkt ⛔
Stelmet po raz kolejny miałby rzucić Anwilowi ok 90 pkt? Ja tego nie widze po prostu.Stelmet rzadko kiedy przekraczał granicę 86,5pkt w meczach z Anwilem a ostatnio im się to dwa razy udało,więc baardzo wątpię,że zrobią to po raz 3 pod rząd.Stan rywalizacji 2-1 dla Stelmetu a więc jest to must win game dla gości.Czy Anwil się podniesie i doprowadzi do 5 spotkania we Włocławku?Wg mnie bardzo możliwe,ale jeszcze bardziej możliwe,że Stelmet nie na wrzuca za dużo gościom
Co Anwil odwalił w ostatnich minutach ????????
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Nie zgodzę się kompletnie z tym co napisał kolega Imperator. Stelmet grał w CRSie z Anwilem dwa razy w tym sezonie i w obydwu meczach przekraczał 90 punktów na spokojnie. Urlep z reszta jak obejmował ekipę z Zielonej Góry sam powiedział, że u siebie będzie grać maksymalnie efektownie, czyli up tempo, co zreszta było widać w grze Stelmetu i pokrzykującego Andrieja „tempo up, tempo up”. A z kolei James gra o swój kontrakt i konkretną podwyżkę co dla Sportowych Faktów potwierdził wczoraj po meczu właściciel klubu Jasiński.
Dlatego ja proponuje:
Stelmet over 86.5 pkt w meczu @2.15 STS✅✅✅
Stelmet i over 170.5 pkt w meczu @3.60 iForbet⛔⛔⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 212

bulek78

Użytkownik
1. Anwil - Stelmet 2 2,6 Fortuna ⛔
Własna hala w tej serii nie ma większego znaczenia. W obu zespołach jest sporo klasowych jak na polskie warunki zawodników. Oczywiście, zapewne już nigdy nie doświadczymy mistrza na takim poziomie sportowym jak Prokom Trefl Sopot z czasów, gdy grali tam wręcz wybitni Litwini, Słoweńcy i Amerykanie z wyższej półki, ale nie zmienia to faktu, iż ta seria jest przedwczesnym finałem i dostarcza widzom wielu emocji. A teraz mniej frazesów, a więcej powodów usprawiedliwiających ten ryzykowny typ. Oba zespoły są pod presją - Anwil ma presję własnej hali i stęsknionych mocno za sukcesami kibiców, Stemetowi zagraża widmo odpadnięcia z walki o tytuł co dla tegj drużyny byłoby porażką. Zauważyłem jednak, iż Stelmet lepiej radzi sobie w grze pod presją, ma wielu doświadczonych graczy, którzy wiedzą, jak się zdobywa mistrzowski tytuł. Anwil ma Hosleya, ma Almeidę, którzy w kluczowych momentach się nie zagotują, ale co do innych nie miałbym takiej pewności. Widziałem mecz nr 4, w którym to Anwil jakby przestraszył się szansy i zaczął popełniać proste błędy w końcówce, co omal nie skończyło się dogrywką. Dotyczy to również trenera Milicicia, który ma fajne pomysły, ale w kluczowych momentach nie pomaga zespołowi. Anwil ma wszelkie dane ku temu, by powstrzymać dominację Stelmetu, ale czy to się stanie już teraz?
Jakby co, proponuję również handicap na Stelmet (+4,5 pkt) 1,89 Fortuna ✅
2. Stelmet over 83,5 pkt. 2,11 Fortuna ⛔
Jak najbardziej można grać. Stelmet to drużyna ofensywna, nawet w najsłabszym jak dotąd dla nich meczu nr 1, pokryłaby ten kurs. Co tu dużo mówić, żeby istniałoby niebezpieczeństwo underu, Anwil by musiał zaproponować mega defensywę, którą często wdraża w tych półfinałach, ale Stelmet ofensywnie jakoś sobie radzi. Zielonogórzanie by musieli mieć problem z wstrzeleniem się do kosza, a to by oznaczało łatwą przeprawę dla Anwilu. Nie wierzę w ten scenariusz. Chyba, że obu drużynom presja tak spląta ręce, że mecz będzie przebiegał pod znakiem defensywy i błędów z obu stron. Ja jednak polecam overek.
Edit: Nie fartnęło się. Po bardzo rzadko spotykanych dotąd okolicznościach mecz wyciągnął Anwil. W dodatku ten over jakże pechowy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom