>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLK 2018/2019

Status
Zamknięty.
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
Co mówisz na Win Trefla? Dla mnie kursy powinny być odwrotne i to pomimo powrotu Obie’ego... do tego over w Zielonej i hp około 15-17 pkt w stronę Startu.
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Co mówisz na Win Trefla? Dla mnie kursy powinny być odwrotne i to pomimo powrotu Obie’ego... do tego over w Zielonej i hp około 15-17 pkt w stronę Startu.
Nie ruszam handicapu i tego, kto wygra w tym meczu. Mecz w Zielonej? Tu już odjechał pociąg, bo wczoraj przez jakiś czas była linia na handicap 9,5 na Stelmet i bardzo mi smutno, że tego nie zagrałem. Over w Zielonej tym może być ciężki, bo Start ma słabe atuty w ataku, a może coś tam spowalniać i bronić - ja odpuszczam to.
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
2/11/2018 18:00 CET
Anwil Włocławek (-13.5) - Spójnia Stargard
1.84 (Fortuna) ⛔ 80:81
5/10
W ostatnim meczu z AZS-em Koszalin kontuzji kolana nabawił się skrzydłowy Spójni - Byron Wesley. Zawodnik przez to nie trenował na 100% w tygodniu, a jego występ jest niepewny. Koszykarz ma też podpisany kontrakt tylko na miesiąc i może po nim zmienić klub mając lepszą ofertę. Dlatego może mieć to wpływ na jego grę, jeśli zagra, żeby nie odnieść poważniejszej kontuzji, bo zostanie na lodzie.
Handicap dziwny, bo Spójnia jeszcze niedawno przecież przegrała bardzo wysoko z Kingiem 95:64 u siebie czy z Polskim Cukrem 94:69, gdzie dużo czasu dostał Grochowski, który praktycznie nie gra i Polski Cukier mógł ten mecz jeszcze wyżej. Wygrali mecz w Koszalinie, ale tutaj to głównie zasługa doskonałego meczu Hickey&#39;a, którego zapewne dzisiaj Anwil ograniczy.
Ogromna przewaga powinna być pod koszem. Spójnia zagra bez Owensa, który odszedł. Na centrze zostaje Fraś i Madray, który wypada bardzo słabo. Anwil powinien tu mieć ogromną przewagę i powinni mocno punktować dzisiaj pod koszem.
Myślę, że Anwil to wygra 20-stoma albo i więcej. Jedynym minusem jest, że nie gra Łączyński, ale wówczas linia byłaby o wiele wyższa.
02/11/2018 19:00 CET
Polpharma Starogard - AZS Koszalin over 171.5
1.84 (Fortuna) ✅ 99:84=183.
5/10
Polpharma gra najszybciej w lidze, a Koszalin fatalnie broni. Rozgrywający AZS-u Koszalin - Radulović jest bardzo powolny, co ostatnio wykorzystał Anthony Hickey ze Spójni. Bibbins, czyli podstawowy rozgrywający Polpharmy powinien dzisiaj łatwo mijać Radulovica i tworzyć przewagi. W szybkim ataku Radulović nie będzie miał najmniejszych szans nadążać za kieszonkowym rozgrywającym Polpharmy.
To powinien być podobny mecz do GTK - Koszalin, który zakończył się wynikiem 95:71 (164). Koszalin miał totalną zapaść w IV kwarcie i zdobyli tylko 4 punkty pudłując masowo rzuty za trzy w tej kwarcie. Ogólnie w całym meczu mieli 2/14 za 3. Polpharma gra jednak szybciej i jeszcze bardziej szalenie od GTK, które w tamtym meczu często kierowało piłki do centra Dodda, co zajmuje czas i spowalnia grę.
Widzę tutaj wielką bieganinę i przy fatalnej defensywie Koszalin powinno tu paść wiele punktów i linia powinna zostać złamana.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
03/11/2018 12:40 CET
Arka Gdynia - MKS Dąbrowa Górnicza over 168.5
1.84 (Fortuna) ⛔ 76:86=162.
5/10
Arka odniosła pierwszą wygraną w EuroCupie w tygodniu i zawodnicy powinni mieć mocno podbudowane morale. Frasunkiewicz wielokrotnie powtarza, że chce, aby jego drużyna grała bardzo szybko. Arka dotychczas gra szybko, ale nie zawsze skutecznie. Dzisiaj jednak trafiają na MKS Dąbrowę, w której rozgrywa Trey Davis, który chce grać szybko i podejmuje szybkie działania rzutowe.
Myślę, że Arka będzie w tym meczu prowadzić, a to spowoduje też, że Dąbrowa będzie grać szybko, bo będzie gonić. Spodziewam się w końcu lepszego rzutowo dnia Arki w PLK i wejścia na poziom 170 punktów.
03/11/2018 15:00 CET
King Szczecin - Miasto Szkła Krosno over 163.5
1.88 (Fortuna) ⛔ 74:66=140.
5/10
Krosno traciło 105 z Polpharmą, 87 ze Startem Lublin, 94 ze Stalą oraz 91 z Arką Gdynia. Obrona nie należy do najmocniejszy i tak powinno być przez cały sezon, ale doszedł center Sekulović, który zmienia ich grę w ataku, bo może pograć bliżej kosza, bo tak Krosno było łatwe do przeczytania i brakowało zawodnika pod koszem, który coś tam zagra, bo inny podkoszowy - Loveridge uwielbia rzucać z dystansu i pod koszem nic nie zagra.
King to silna ekipa i dzisiaj powinni zaliczyć jeden z lepszych meczów w ataku w sezonie. Myślę, że 165 punktów będzie tutaj przebite.
03/11/2018 17:00 CET
Polski Cukier Toruń - Rosa Radom under 157.5
1.84 (Fortuna) ✅ 92:56=148.
5/10
Rosa grała bardzo powoli w ostatnim meczu z Treflem Sopot, a Obie Trotter nie wyglądał na zawodnika z dużą kondycją i przy szybszym tempie szybko miałby dosyć. Trener Witka powiedział, że zrealizowano założenia i Rosa ma grać wolni i nie podejmować głupich akcji i ryzyka. To oznacza, że po wygranej powinni dzisiaj zagrać podobnie. Toruń ma problemy z kontuzjami i nie ma Wiśniewskiego. Oznacza to krótką rotację i wiele minut Tomka Śniega, który jest dobrym obrońcą, ale jego brak rzutu za trzy ułatwia obronę przeciwnika.
Dla mnie to na dzisiaj jest pojedynek dwóch ekip, którym się nie śpieszy i powinno być tutaj wolne tempo, dużo dobrej defensywy i jeśli zabraknie bardzo dobrej skuteczności za trzy under powinien wejść.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
nie wiem dlaczego, ale mks lublin gra taką padakę, że gliwice powinni ich ugryźć co najmniej -3.5pkt po kursie 3.10.. Masakra tam nie ma kto trafiac punktów, ogladalem ich dwa mecze i obydwa tragicznie jak dla mnie Morris to jest jakas porażka, faule jakieś desperackie, a nie wspomnę o rzutach z jakich pozycji..
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
09/11/2018 18:30 CET
Rosa Radom (-5.5) - Spojnia Stargard
1.83 (Fortuna) ⛔ 76:72
5/10
Najważniejsze dla tego zakładu w Spójni nie zagrają Byron Wesley oraz Albert Owens, którzy odeszli oraz czego niewiedzą bukmacherzy nie będzie również Huberta Pabiana i Dawida Bręka. W Rosie ma wystąpić Neal.
Spójnia będzie w tym meczu grała w 6 - Hickey, Pamuła, Fraś, Wilczek, Dymała oraz Madray. Raczyński powinien zagrać jakieś małe minuty i trener niechętnie go wystawia w PLK. Madray też jest bardzo słaby, a więc Spójnia już będzie praktycznie maksymalnie okrojona.
Rosa niedoceniona, bo najlepsi zawodnicy drużyny Trotter oraz Neal ciągle byli kontuzjowany i zagrali razem w tylko jednym meczu przeciwko Treflowi, kiedy Rosa wygrała 75:68.
09/11/2018 19:30 CET
AZS Koszalin - Anwil Wloclawek over 164.5
1.88 (Fortuna) ✅ 76:91=167
5/10
Anwil gra z Koszalinem, którzy mają mocno dziurawą obronę - 99 punktów wrzuciła im Polpharma w ostatnim meczu, 95 GTK Gliwice, 98 Arka Gdynia. Lżejsze mecze były z underowym Polskim Cukrem i Spójnią.
Jeśli Łączyński zagra 15-20 minut powinien rozbujać atak Anwilu i powinno to wyglądać o wiele lepiej od meczu ze Spójnią. Koszalin powinien kreować tempo licząc, że Anwil będzie zmęczony po meczu Ligi Mistrzów.
 
J 14

jonnyantonny

Użytkownik
Mam skromne pytanie:
Czy znacie jakiegoś buka stacjonarnego u którego można zagrać w ako zarówno linię u/o jak i hc , ewentualnie ML z u/o.
Bet365 to wiem ,że tu można ale gdzie jeszcze?
Łączyński dzisiaj będzie w dresie i zajmie się przybijaniem 5 więc Wadowski poklepie dłużej,
 
wladyslaw-ii-jagiello 88

wladyslaw-ii-jagiello

Użytkownik
09/11/2018 18:30 CET
Rosa Radom (-5.5) - Spojnia Stargard
1.83 (Fortuna)
5/10
Najważniejsze dla tego zakładu w Spójni nie zagrają Byron Wesley oraz Albert Owens, którzy odeszli oraz czego niewiedzą bukmacherzy nie będzie również Huberta Pabiana i Dawida Bręka. W Rosie ma wystąpić Neal.
Spójnia będzie w tym meczu grała w 6 - Hickey, Pamuła, Fraś, Wilczek, Dymała oraz Madray. Raczyński powinien zagrać jakieś małe minuty i trener niechętnie go wystawia w PLK. Madray też jest bardzo słaby, a więc Spójnia już będzie praktycznie maksymalnie okrojona.
Rosa niedoceniona, bo najlepsi zawodnicy drużyny Trotter oraz Neal ciągle byli kontuzjowany i zagrali razem w tylko jednym meczu przeciwko Treflowi, kiedy Rosa wygrała 75:68.
09/11/2018 19:30 CET
AZS Koszalin - Anwil Wloclawek over 164.5
1.88 (Fortuna)
5/10
Anwil gra z Koszalinem, którzy mają mocno dziurawą obronę - 99 punktów wrzuciła im Polpharma w ostatnim meczu, 95 GTK Gliwice, 98 Arka Gdynia. Lżejsze mecze były z underowym Polskim Cukrem i Spójnią.
Jeśli Łączyński zagra 15-20 minut powinien rozbujać atak Anwilu i powinno to wyglądać o wiele lepiej od meczu ze Spójnią. Koszalin powinien kreować tempo licząc, że Anwil będzie zmęczony po meczu Ligi Mistrzów.
A skąd masz informacje o nieobecności tych zawodników w Spójni ?
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Hickey A. SPO
Pamula Piotr . SPO
Wilczek M. SPO
Dymala M. SPO
Madray N. SPO
Brek D. SPO
Fras W. SPO
Raczynski M. SPO
Koziorowicz K. SPO
Berdzik B. SPO
To skład spojni w ostatnim meczu z anwilem..wygranym meczu
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
A skąd masz informacje o nieobecności tych zawodników w Spójni ?
Owens i Wesley odeszli wcześniej, a Bręka i Pabiana dowiedziałem się ze swoich źródeł, których nie będę zdradzał. W każdym razie o to w całej zabawie chodzi, aby uzbierać jak najwięcej informacji i być przygotowanym lepiej od samych bukmacherów. Bręk i Pabian ostatecznie nie zagrali.
11/11/2018 12:40 CET
Polpharma Starogard - Start Lublin over 167.5
1.84 (Fortuna) ✅ 96:77=173
5/10
Dwie drużyny, które grają na bardzo szybkim tempie. Polpharma praktycznie w każdym spotkaniu przez cały mecz leci na szybkim tempie i nie ma przestojów. Start Lublin też ostatnio biega dużo i szybko. To powinien być mecz bieganina, w której będą zasuwać od kosza do kosza. Martwi mnie jedynie ofensywa Startu Lublin, bo ma wielu zawodników, którzy mają problemy z rzutami za trzy - Czerlonko, Dziemba, Gospodarek, a grających duże minuty. Jednak przy tym tempie, w którym będzie szedł ten mecz myślę, że warto grać taką linię.
11/11/2018 17:00 CET
GTK Gliwice - Stal Ostrów over 165.5
1.84 (Fortuna) ✅ 76:114=190
5/10
Stal miała bardzo mocno underowy zestaw na początku rozgrywek - Legia, Rosa, Miasto Szkła Krosno u siebie. GTK po spotkaniach PLK i pucharowych pokazuje, że ma już wiele spotkań z wysokimi wynikami.
Stal Ostrów ma wielki potencjał ofensywny w tym sezonie i przy słabo broniącym i grającym szybko GTK wg mnie będzie w tym meczu wiele punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
luczi 3,3K

luczi

Użytkownik
W tej lidze już nikomu nie można ufać :p ale ja osobiście dziś gram Stal -7.5, Polpharma -7.5 oraz Szczecin. Overy podane wyżej też uważam całkiem spoko.
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
Movie, kurs marny ale co sądzisz na Stali win do jakiejś taśmy? Można im ufać, że nic dzisiaj nie odwala ?
Powinni wygrać - mają bardzo szeroki skład i wg mnie dosyć mocny. GTK nic specjalnego.
 
miistrz-typow-back 62

miistrz-typow-back

Użytkownik
Ta liga to kupa śmiechu xD poziom jest mega słaby żadni sensowni gracze klasy średniej europejskiej + sensowni amerykanie nie chcą tu przyjeżdżać i wogole jak mozna nia grać/typować ???? Radzę odpuścić cokolwiek dla dobra własnej kieszeni i zdrowia. Jeśli chodzi o koszykowke europejską to Francja Pro A Francja Pro B Izrael Bułgaria Grecja i Turcja + europejskie puchary oczywiście bez Euroligi przyniosą zyski.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
12/11/2018 18:00 CET
Miasto Szkła Krosno - Trefl Sopot over 157.5
1.82 (Fortuna) ⛔ 79:76=155
5/10
W Treflu zadebiutuje Toney McCray. To pozwoli Sopotowi na większą rotację, więcej energii i szybszego grania. Drużyna jest mocno oparta na zawodnikach z USA - Baker, Taylor oraz McCray. To powoduje, że pozycje 1-3 powinny przez dłuższy czas być zajmowane przez nich, a 4-5 będą grać Jeszke/Kulka-Leończyk. Już we wcześniejszych meczach Baker i Taylor decydowali się na dużo szybkich akcji i decyzji, a teraz będzie większa rotacja i bardziej urozmaicony atak z McCray&#39;em.
Miasto Szkła również opiera się na zawodnikach z USA, a kluczowym z nich jest Jabarie Hinds, który dla mnie jest zdecydowanie najlepszym koszykarzem tego zespołu.
Krosno zagra dopiero drugi mecz we własnej hali. Pierwszy zakończył się wynikiem 73:87 przeciwko Startowi Lublin - drużynie dla mnie mocno underowej. Skład Polaków w Krośnie jest obudowany z tzw. role-players. To nie są gwiazdy, a ludzie dobrzy w pewnych elementach koszykówki - tacy zawodnicy zazwyczaj grają/rzucają o wiele lepiej we własnej hali od spotkań wyjazdowych.
Myślę, że Krosno we własnej hali będzie lepiej trafiać, a Trefl szerszym składem będzie mógł pobiegać i atak z nowym zawodnikiem będzie lepszy.
 
movieplk 343,3K

movieplk

Znawca - Polska Koszykówka
16/11/2018 18:00 CET
Rosa Radom - Anwil Wloclawek (-7.5)
1.80 (Totolotek) ✅ 68:81
5/10
Rosa w ostatnich spotkaniach prezentowała się fatalnie. Polski Cukier pokonał ich u siebie 102:56, a ostatnio wygrali, ale dla mnie w tragicznym stylu z maksymalnie rozbitą Spójnią 76:72. W Spójni zabrakło trzech zawodników Bręka, Pabiana i Pamuły. Drużyna grała w 6 i praktycznie, gdyby lepiej zagrali Raczyński i Dymała wyjechaliby z wygraną z Radomia.
Rosę ratuje dzisiaj, że wraca Cullen Neal, bo inaczej byłoby bardzo ciężko punktować, bo Trotter i Lindbom to jedyni w miarę pewni gracze dostarczający punkty dla Rosy. Inni zawodnicy nie potrafią sobie samemu zrobić punktów albo marnują otwarte rzuty.
Anwil ma bilans 3-3 i takie spotkania musi wygrywać, bo inaczej nie będą mieli przewagi parkietu w PO. Minusem jest długa i męcząca podróż z Turcji. Jeśli jednak obie drużyny zagrają to samo, co w ostatnio nie powinno być problemów z wysoką wygraną Anwilu.
16/11/2018 19:00 CET
Start Lublin - AZS Koszalin (+11.5)
1.84 (Fortuna) ⛔ 81:59
5/10
Za daleko ta linia rozjechana. Start Lublin to nie jest na ten moment taka drużyna, aby handicapy na nią były tak wysokie. AZS Koszalin z drugiej strony dla mnie obecnie maksymalnie na dole i przez to niedoceniany po zmianie trenera myślę, że będzie już tylko lepiej i najgorsze chwilowo za nimi.
Nie zdziwi mnie dzisiaj wygrana AZS-u, a na pewno nie warto ładować się w Start na tak wysokiej linii albo po tak małym kursie na wygraną. Dalej nie ma Dutkiewicza i gra Polaków jest mocno chimeryczna i marnują dużo dogodnych sytuacji. Start czeka na transfer jakiegoś dobrego zawodnika i wówczas powinni być większą siłą. Dzisiaj myślę, że AZS obroni handicap.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom