>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus 500, wasze opinie, warto czy nie?

K 3

koma666

Użytkownik
widze ze tutaj sami wytrawni znawcy forexu pisza,
ludzie gdzie wy lokujecie swoje pieniadze na plus500.pl?
to jest SCAM syf bagno muliste i tyle
forex to nie bukmacherka tutaj sie nie szuka bonusów (zreszta w bukmacherce tez nie) tutaj sie szuka wypłacalnych brokerów, jak chcecie pograc za pare groszy to grajcie w admiral markets, jak za wieksze pieniadze to polecam fxpro
 
S 1

sucharxxv

Użytkownik
Ja napisałem że wypłacają bo gram ze 3 miesiące i nie było problemów
z wpłatą i wypłata faktem jest że platforma nie nadaje sie do prawdziwego inwestowania ktoś kto gra za min. 10000$ zna analizę tech. metody zarządzania ryzykiem pewnie wybierze MT4 lub coś podobnego, ale tu forum jest z bukmacherskie wiec do nauki plus500.pl jak najbardziej się nadaję

Wesołych świąt
PS a49818 u mnie te wypłaty trochu inaczej wyglądają ale niech będzie
 
A 0

a49818

Użytkownik
Cos kiedyś bylo ze plus 500 jest nie wypłacalny i oszukał sporo ludzi, ale jak widac cały czas to jest.
Nie wypłacili ci ze tak głupio piszesz??
Nie jestem kims z plus500.pl i nikt mi nie placi za to co pisze.


Skorzystałem z darmowego bonusu 75 PLN i po wypelnieniu warunkow, wyplacilem ponad 600 na konto bankowe. Czekalem pare dni roboczych.


Koniec z ta dzieciniada, pewnie was nie oszukali tylko naczytaliscie sie roznego rodzaju bajek w internecie.
 
A 0

a_mike

Użytkownik
Ja korzystałem z plus500.pl w formie programu partnerskiego. Miałem uzbierane od roku 100$ za polecenia, a od 150$ była wypłata z PP. Przez rok leżały te pieniądze na koncie, nie mogłem ich wypłacić, bo brakowało do progu minimalnego, aż postanowiłem napisać do supportu, czy byłaby możliwość wypłaty od 100$. Dostałem odpowiedź po kilku godzinach, że nie ma problemu, zrobią dla mnie wyjątek i kilka dni później wypłacili mi 100$ na mb. Nie są to duże pieniądze, ale jeśli są w stanie robić takie wyjątki i to jeszcze z pieniędzy, które ewidentnie by mi przepadły, bo nie uzbierałem do progu minimalnego, to świadczy tylko o tym, że platforma jest jak najbardziej w porządku. A ta cała otoczka, że jest to oszustwo - najpewniej to wynik działań konkurencji. Jeśli ta firma się wszędzie reklamuje, łącznie z TV, wydając ogromne pieniądze na marketing, prowadząc kampanię w wielu krajach miałaby oszukiwać ludzi, to bardzo szybko wyszłoby to na jaw, a platforma zwyczajnie zniknełaby z rynku po kilku miesiącach. A tymczasem utrzymuje się już kilka ładnych lat. Z mojej strony polecam zdecydowanie.
 
G 0

gti

Użytkownik
Ja korzystałem z plus500.pl w formie programu partnerskiego. Miałem uzbierane od roku 100$ za polecenia, a od 150$ była wypłata z PP. Przez rok leżały te pieniądze na koncie, nie mogłem ich wypłacić, bo brakowało do progu minimalnego, aż postanowiłem napisać do supportu, czy byłaby możliwość wypłaty od 100$. Dostałem odpowiedź po kilku godzinach, że nie ma problemu, zrobią dla mnie wyjątek i kilka dni później wypłacili mi 100$ na mb. Nie są to duże pieniądze, ale jeśli są w stanie robić takie wyjątki i to jeszcze z pieniędzy, które ewidentnie by mi przepadły, bo nie uzbierałem do progu minimalnego, to świadczy tylko o tym, że platforma jest jak najbardziej w porządku. A ta cała otoczka, że jest to oszustwo - najpewniej to wynik działań konkurencji. Jeśli ta firma się wszędzie reklamuje, łącznie z TV, wydając ogromne pieniądze na marketing, prowadząc kampanię w wielu krajach miałaby oszukiwać ludzi, to bardzo szybko wyszłoby to na jaw, a platforma zwyczajnie zniknełaby z rynku po kilku miesiącach. A tymczasem utrzymuje się już kilka ładnych lat. Z mojej strony polecam zdecydowanie.
A ja polecam poczytać opinie na forum tematycznym forex.nawigator . Broker do zabawy i niczego więcej , wstydziłbym się polecić go innym .
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Ja dopiero zaczynam przygodę z forexem. Moje początki to plus500 zamierzam też zarejestrować się w PaxForex i Marketiva tam też dają bonusy na start. Jak jest z ich wypłatą od czego jest to zależne. ?
 
D 0

dav1

Użytkownik
Ja nie moge zrozumiec jednej rzeczy. Jak funkcjonuje depozyt poczatkowy. Zastanawiam sie, co stanie sie gdy strace depozyt poczatkowy w sytuacji gdy mam kupionych akcji za 100 000zl, a depozyt moj wynosi 10 000 zl. W momencie gdyby akcje spadly o 30%, (czyli spadly do wartosci 70 000zl) bylbym im winien te 30 000zl - 10 000zl=20 000zl?
Nie rozumiem filozofi dzialania i w jaki sposob to moze byc dla nich oplacalne.
 
M 0

mka

Użytkownik
Ja nie moge zrozumiec jednej rzeczy. Jak funkcjonuje depozyt poczatkowy. Zastanawiam sie, co stanie sie gdy strace depozyt poczatkowy w sytuacji gdy mam kupionych akcji za 100 000zl, a depozyt moj wynosi 10 000 zl. W momencie gdyby akcje spadly o 30%, (czyli spadly do wartosci 70 000zl) bylbym im winien te 30 000zl - 10 000zl=20 000zl?
Nie rozumiem filozofi dzialania i w jaki sposob to moze byc dla nich oplacalne.
Depozyt początkowy to jedna sprawa. Jest jeszcze depozyt obowiązkowy, który dla akcji wynosi 2%. Gdy akcje spadają, strata pochłania Twój depozyt. Gdy pieniądze się kończą dostajesz informację o konieczności uzupełniania depozytu. Jeśli tego nie zrobisz, to system automatycznie zamyka pozycję, a Ty zostajesz z 2%. W omawianym przypadku będzie to 200 zł. Przy dźwigni 1:10 wystarczy, że cena spadnie o 10% i już nie masz depozytu początkowego. Aby ochronić depozyt, to przy spadku 30% musisz dopacić ponad 20.000 zł i modlić się o wzrosty. Jeśli nie masz więcej kasy, a ceny ndal spadają, to przepada Ci wszystko oprócz tych 200 zł. Zabawa z dźwigniami to bardzo niebezpieczna sprawa. Aby ograniczyć straty, to przy otwarciu pozycji trzeba ją zabezpieczyć funkcją stop loss.
 
M 0

mka

Użytkownik
Bonus na start zwykle jest przyznawany po dokonaniu pełnej rejestracji. Trzeba wysłać skan dowodu lub paszportu oraz potwierdzić adres wysyłając skan jakiegoś rachunku z Twoimi danymi. Tak przynajmniej funkcjonuje to w Plus500.
 
dacity 15

dacity

Użytkownik
Mam pytanie apropos bonusa. Pod instrukcją jak go zdobyć, na stronie plus500.pl mamy informację iż potrzeba nam 60 punktów handlowca i że bonus wygasa po 3ech miesiącach. No i nie bardzo wiem jak to rozumieć. Czy chodzi o to że trzeba uzbierać te 60 punktów handlowca i wypłacić w ciągu trzech miesięcy inaczej bonus przepada ? Czy że trzeba wykorzystać go w trzy miesiące po otwarciu konta inaczej przepadnie ? Bardzo proszę o pomoc kogoś kto już z bonusu korzystał i jest pewny na 100% ;)
 
S 1

sucharxxv

Użytkownik
Jeśli chodzi o bonus musisz uzbierać 60 pkt przez 3 miesiące wtedy zostaną Ci dodane pieniądze i będziesz mógł wypłacić u mnie było tak
dostałem bonus 75 zł za zarejestrowanie
wpłaciłem 2000zł dostałem bonus 500 zł
i jeszcze za coś 50 zł (chyba za potwierdzenie adresu )
i wtedy wciskasz zarządzanie funduszami konto bonusowe
i pisze ile masz pkt zrobić żeby pieniądze otrzymać zależy to od kupna i sprzedaży ja obróciłem to w 3 dni i wypłaciłem razem z zyskiem 3320
plus500.pl Raczej platforma do zabawy i nauki inwestowania ale jakoś od roku nie mogę się od niej uwolnić i czasem coś wpłacam
 
L 27

ljuboja

Użytkownik
JA JUŻ DO nich tracę cierpliwość wpłaciłem depozyt chcę wypłacić z tej promocji 75PLN kazali wysłać dokumenty wysłałem do dziś cisza.Raczej to bubel a nie firma a te osoby co zakładali nowe konta to chyba podstawieni.Tyle co ja e-maili do nich napisałem i nic.
Być może że wypłacają tym osobom jak gosc wyżej jak ktoś wpłaci swój depozyt i gra a do tego jest na minus to wypłacają a tak to kpina po co dawać taką promocje za darmo skoro i tak nie wypłacisz.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
za kazdym razem jak piszesz nowego maila, przesuwasz sie na koniec kolejki, wiec gratuluje.

Ja wyplacilem bez wplacania swojej kasy.
 
E 0

ekhm

Użytkownik
Czyli jak to jest? Jak po trzech miesiącach nie uzbieram 60TP to tracę całą kasę co jest na koncie czy tylko 75PLN bonusu a reszta zostaje?
 
S 1

sucharxxv

Użytkownik
No rzeczywisice masz sie czym chwalic, wpłaciles 5 000, a wyplaciles 4440 :grin: :grin: :grin:
To co wkleiłem to dowód na to że są wypłacalni nigdy nie mówiłem że gram na plus500.pl na poważnie (i w dodatku historia za 2011 r)
Normalnie gram u profesjonalnego brokera
ekhm tracisz tylko bonus po 3 miesiącach ale spokojnie w tydzień zrobisz 60 pkt wypłać pieniądze i poszukaj kogoś komu nie będziesz się bał wpłacić oszczędności
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 0

ekhm

Użytkownik
Jeszcze mam pytanie, jaka jest minimalna kwota którą wolno z platformy wypłacić?

160 zł - SucharXXV
 
Do góry Bottom