>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus 500, wasze opinie, warto czy nie?

E 0

excluzip

Użytkownik
OGARNIJCIE SIE
Rynek walut FOREX to nie jest loteria.
Na plus 500 nie ma zadnych wskaznikow i mozliwosci sprawdzania pozimow Fibonociego ani rysowania lini wsparcia, trendow itp.
Bez odpowiedniego zarzadzania ryzykiem nie mozna inwestowac !
A tu brak odpowiednich narzedzi.
Nadaje sie do zabawy jak ktos chce bawic sie w gambling za drobne kwoty ????
 
K 0

kihino

Użytkownik
a probowales wyplacic pieniadze?
czekalem na akceptacje wyplaty tydzien, a po tygodniu moja wyplata zostala anulowana a pieniadze znikly.
teraz sie zastanawiam czy je wogle zobacze!
 
S 0

szady1608

Użytkownik
dlaczego nie wspomniałeś o kserokopii karty kredytowej. do tego musi ona być używana bo inaczej nie zaakceptują
 
M 0

morzewo

Użytkownik
Odradzam wpłatę pieniędzy do plus500 zagraniczne fora aż się gotują , że nie wypłacają pieniędzy,
zgadzam się , do dzisiaj nie moge wypłacić od nich pieniedzy a wypłacałem z .... miesiąc temu ;/
 
F 0

furmano

Użytkownik
Plus 500
Witam chcę wpłacić w najbliższym czasie na platformę Plus 500.
Ale mam pytanie:
Na maila przysłali mi dane konta w Anglii na które należy wpłacić a kwoty
podano w złotówka (platforma także podaje w złotówkach).
Zaś w banku, w którym chcę wpłacić - mimo że dokonam wpłaty w złotówkach to mi przewalutują. Jak to wygląda w końcu z tą wpłatą.
Może lepiej w euro?
 
simons 646

simons

Forum VIP
Jak widać afera z Amber Gold niewiele uczy, ale narzekać każdy lubi po fakcie ????
http://bip.knf.gov.pl/?l=/Urzad_Komisji/042_Ostrzezenia_publiczne/000_index.html
PROWADZENIE DZIAŁALNOŚCI MAKLERSKIEJ
Wymienione podmioty, nie posiadają zezwolenia KNF na prowadzenie działalności maklerskiej:
1. Goldmill Wagner Associates (Kostaryka, Korea Południowa)
2. Bentley International Management Ltd.
3. KPconsulting
4. SWF Trading
5. Private Equity Placement
6. Global Pension Plan
7. Plus500 Ltd, Belize
8. Centrum Doradztwa Finansowego Invest Kredyt Piotr Marcinkowski
9. Synergy Group Doradcy Finansowi, Tomasz Polaczek
10. Kancelaria Finansowa&amp;Klub Inwestora Marek Hanczakowski
11. EMG Finance Michał Grabowski
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 0

jakub85

Użytkownik
Witam, mam pytanie dotyczące platformy plus500,
Jest tam taka kolumna zatytułowana ZMIANA, wartości są podawane w procentach. Ale nie wiadomo od kiedy ta zmiana jest czy od którejś godziny czy od poprzedniego dnia.
mógłby mi ktoś to wytłumaczyć? z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
justt 212

justt

Użytkownik
Plus500 jest jedynie platformą przeznaczoną do uprawiania hazardu. Z forexem nie ma to nic wspólnego. Ponadto - wypłaty w większości przypadków nie są realizowane. Jeśli ktoś planuje inwestować i na samym początku pakuje się w takie g.... bez wiedzy uprzedniej to może to znak, że lepiej zostać przy obstawianiu czarne/czerwone.
 
simons 646

simons

Forum VIP
Amber Gold też się reklamowało ... tak tylko żeby zaznaczyć, że reklamuje się kto ma kase, a nie ten kto jest wiarygodny i wyplaca ????
 
A 0

aniab

Użytkownik
wobec tego jaka wiarygodna i wyplacalna platfomę proponujecie na poczatek ? ( z malym kapitalem poczatkowym i przede wszystkich mala dzwignia )
 
samuel-eto 1

samuel-eto

Użytkownik
Ale mały kapitał dla Ciebie to jaki? Nie rozumiem czemu nie brać największej dźwigni jaką oferuje broker? Mały kapitał i mała dźwignia to ciężko będzie coś zwojować.
 
A 0

aniab

Użytkownik
Ok 300 pln , nie chcę obracać wielkimi sumami bo chodzi mi o to aby dobrze zapoznać się z platformą , na wojowanie jeszcze przyjdzie czas :cool:
 
Do góry Bottom