>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Plus Liga 2023/2024

pinio1111 82,4K

pinio1111

Użytkownik
Jastrzębie - Zawiercie
over 180,5pkt 1,79 fortuna easy 181pkt 😉


Nie było mnie tu ostatnio bo odpoczywałem w ciepłych klimatach, ale na finał PLS zdążyłem wrócić.
Dziś poznamy Mistrza Polski i prawdę mówiąc nie mam pojęcia, ani nawet przeczucia, kto nim zostanie.
Myślę że zadecyduje forma dnia i odrobina szczęścia, które jest w sporcie bardzo potrzebne.
Po dwóch pierwszych meczach ciężko cokolwiek mniemać. Widać że Winiar odrobił lekcję po przegranym meczu i wczoraj taktyka Zawiercian była lekkim zaskoczeniem dla Jastrzębia. Było to szczególnie widoczne w dwóch pierwszych setach, gdzie Tavares grał notorycznie środkiem i dawało to świetne efekty. Oczywiście potrzebne było do tego dobre przyjęcie i w tym aspekcie było również całkiem nieźle. Aluron wg mnie wygrał wczorajszy mecz zagrywką, która w pierwszym meczu słabo funkcjonowała. Może nie mieli wielkiej ilości asów, ale potrafili odrzucić przeciwnika od siatki i to było kluczem do zwycięstwa.
Nie obyło się też bez skandalu, bo nie można inaczej nazwać decyzji sędziów o nie sprawdzeniu ustawienia przy piłce meczowej, gdzie ewidentnie Tavares popełnił błąd. Wynikło przez to straszne zamieszanie, z rękoczynami włącznie. Nie tak powinien wyglądać finał PLS i przykrym jest to że błąd sędziego decyduje o wygranej któregoś z zespołów.
Mimo tej kontrowersji uważam że Zawiercie było wczoraj lepszym zespołem i wygrana im się należała.
Co do mojego typu to wątpię by dzisiejszy mecz zakończył się w trzech setach. Poziom finalistów jest naprawdę bardzo wyrównany i sądzę że zobaczymy mecz, który rozstrzygnie się w końcówkach setów.
Myślę że linia 180,5 pkt zostanie swobodnie przekroczona, a kto wie czy o tytule nie zadecyduje tie-break?
Kurs na to zdarzenie całkiem satysfakcjonujący bo spodziewałem się czegoś w okolicy 1,65.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +802
Do góry Bottom