>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pływanie

sebav2 374

sebav2

Użytkownik
50m grzbiet - Morozov win @ 1.40 STS✅

Morozov wydaje się być zdecydowanym faworytem w sprincie grzbietowym. Rosjanin może i nie ma techniki, ale jest bardzo silny i dzięki temu bardzo szybko potrafi się rozpędzić. Walker Hebborn i Stravius nie powinni być zagrożeniem, ponieważ nie są zawodnikami, którzy w tak krótkim czasie potrafią osiągnąć taką dużą prędkość jak Rosjanin. Dzisiaj z reprezentantem Rosji może powalczyć tylko Barnea, ale mam nadzieję że Morozov popłynie podobnie jak w półfinale i pewnie sięgnie po złoto.

------------------------------------------------------------------------

100 grzbiet - Hosszu - Davies - Davies @ 2.10 STS⛔

Odważny typ, ponieważ na Węgierkę zawsze trzeba uważać. Stawiam na Davies, ponieważ jest zawodniczką, która wykorzystuję lepiej elementy techniczne ( pływanie pod wodą ), wczoraj w półfinale Hosszu nie była w stanie rywalizować z Davies pod wodą, do tego dochodzi zmęczenie Katinki po starcie na 200zm w finale. Nie wątpię że Węgierka da z siebie wszystko w obydwu finałach, ale zmęczenie na pewno będzie odczuwalne. Jeśli Davies popłynie w granicach swojej życiówki to popołudniu pokona Katinke.

-------------------------------------------------------------------

200 żaba - Khomenko - Titenis - Khomenko @ 1.50 STS⛔

Z reguły stawiam na bardziej doświadczonego zawodnika, ale teraz postanowiłem zaufać młodemu Khomence, ponieważ Litwin to typowy sprinter, zawsze zaczyna szybko, a później płynie ile może. Jeśli Rosjanin się nie podpali i popłynie w granicach swojej życiówki to powinien powalczyć z Titenisem. Stawka lekka.

---------------------------------------------------------------

Na podbicie można dać Korzeniowski 1 -3 @ 1.10 STS✅

Jak zauważę jakieś fajne typy jeszcze to napiszę później.
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
50m grzbiet - Morozov win @ 1.40 STS Morozov wydaje się być zdecydowanym faworytem w sprincie grzbietowym. Rosjanin może i nie ma techniki, ale jest bardzo silny i dzięki temu bardzo szybko potrafi się rozpędzić. Walker Hebborn i Stravius nie powinni być zagrożeniem, ponieważ nie są zawodnikami, którzy w tak krótkim czasie potrafią osiągnąć taką dużą prędkość jak Rosjanin. Dzisiaj z reprezentantem Rosji może powalczyć tylko Barnea, ale mam nadzieję że Morozov popłynie podobnie jak w półfinale i pewnie sięgnie po złoto. ------------------------------------------------------------------------ 100 grzbiet - Hosszu - Davies - Davies @ 2.10 STS Odważny typ, ponieważ na Węgierkę zawsze trzeba uważać. Stawiam na Davies, ponieważ jest zawodniczką, która wykorzystuję lepiej elementy techniczne ( pływanie pod wodą ), wczoraj w półfinale Hosszu nie była w stanie rywalizować z Davies pod wodą, do tego dochodzi zmęczenie Katinki po starcie na 200zm w finale. Nie wątpię że Węgierka da z siebie wszystko w obydwu finałach, ale zmęczenie na pewno będzie odczuwalne. Jeśli Davies popłynie w granicach swojej życiówki to popołudniu pokona Katinke. ------------------------------------------------------------------- 200 żaba - Khomenko - Titenis - Khomenko @ 1.50 STS Z reguły stawiam na bardziej doświadczonego zawodnika, ale teraz postanowiłem zaufać młodemu Khomence, ponieważ Litwin to typowy sprinter, zawsze zaczyna szybko, a później płynie ile może. Jeśli Rosjanin się nie podpali i popłynie w granicach swojej życiówki to powinien powalczyć z Titenisem. Stawka lekka. --------------------------------------------------------------- Na podbicie można dać Korzeniowski 1 -3 @ 1.10 STS
W Unibecie masz na Khomenko 1.72, Morozov kurs ten sam, ale wiadomo co to ziemniak, a co internetowy.
Co myślisz o Barnea - Stravius 1 @ 1.55?
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
W Unibecie masz na Khomenko 1.72, Morozov kurs ten sam, ale wiadomo co to ziemniak, a co internetowy.

Co myślisz o Barnea - Stravius 1 @ 1.55?
Wczoraj się spłukałem na rożnych w Unibecie, więc podaję z STS-u. Barnea to też bardzo silny chłop i tak samo jak Morozov bardzo szybko łapie odpowiedni rytm na dystansie. Barnea regularnie łamie 25 sek a Stravius nie jest jakimś wybitnym sprinterem, podejrzewam że Francuz może zostać bez medalu, więc powinno być ok. Ze stawką byłbym jednak bardzo ostrożny bo Barnea dobrze pływał w eleminacjach i półfinale w Barcelonie, ale w finale skwasił na całej linie. Jeśli chłopak ma problemy ze stresem może go przytkać i będzie lipa. Ale patrząc jak pływa w Berlinie Stravius ( 25.15 !? ) typ wydaje się być rozsądny.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Znawcą nie jestem,ale Morozov dziś na 100 kraulem bardzo słabo popłynął i odpadł z dalszej rywalizacji-z 4 Rosjan tylko 2 mogło awansować,a on był najsłabszy.Do Berlina przyjechał z najlepszym czasem w Europie.

Pytanie-czy to gorsza dyspozycja czy stwierdził ze skupi się na sprincie grzbietem.

To tak informacyjnie,może ktoś wyciągnie z tego lepsze wnioski jak ja;)

Zastanawiam się nad 800 m pań,czy Brytyjka wygra czy bardziej doświadczona Hiszpanka lub Dunka ją ograją.Kursy bardzo kuszące na te dwie ostatnie-odpowiednio 3,5 w Uni i 7,0 w STS.Jakieś opinie?
 
bodzio9 247

bodzio9

Użytkownik
Coś w tym jest, co piszesz, też znawcą nie jestem, ale wiem, że w półfinale Morozov miał 24.61, a drugi Barnea 24.99. To naprawdę duża różnica, jak na taki dystans. A i 1.4 to nie taki zły kurs jak na takiego faworyta.
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Znawcą nie jestem,ale Morozov dziś na 100 kraulem bardzo słabo popłynął i odpadł z dalszej rywalizacji-z 4 Rosjan tylko 2 mogło awansować,a on był najsłabszy.Do Berlina przyjechał z najlepszym czasem w Europie.
Pytanie-czy to gorsza dyspozycja czy stwierdził ze skupi się na sprincie grzbietem.
To tak informacyjnie,może ktoś wyciągnie z tego lepsze wnioski jak ja;)
Zastanawiam się nad 800 m pań,czy Brytyjka wygra czy bardziej doświadczona Hiszpanka lub Dunka ją ograją.Kursy bardzo kuszące na te dwie ostatnie-odpowiednio 3,5 w Uni i 7,0 w STS.Jakieś opinie?
To fakt że Morozov bardzo słabo kraulem na tych mistrzostwach, ale grzbietem pływa wręcz imponująco, jeśli brać pod uwagę jego technike ;). To chyba jego ostatni start oprócz sztafety, więc fajnie by było jakby pozostawił po sobie dobre wrażenie. Nad 800 pań też główkowałem, głównie na Lotte F. miejsca 1-3, przecież wierzyć się nie chce żeby tak doświadczona zawodniczka nie miała przynajmniej brązu. Ostatecznie odpuściłem bo w tym roku pływała tylko raz ten dystans, może miała jakąś kontuzje bo czas też nie był rewelacyjny (8.31), osobiście wolę nie ryzykować. Brytyjczycy mają świetną formę na tych zawodach, więc wolę przeciw nim nie stawiać:grin:.
Można się zastanowić nad H2H na 200zm Belmonte i Wilmott bo Hiszpanka będzie po 800kr, a Brytyjka w dobrej formie.
UP: Taki kurs dlatego że buki liczą że Stravius się zepnie i popłynie swoje życie (24.4)
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
100 motylkowy - Czerniak win @ 1.75 Unibet✅
miejsca 1-3 @ 1.15 Unibet✅

Dzisiaj według mnie Polak może powalczyć o wygraną, w półfinale wyglądał bardzo dobrze i sam mówił że jest świetnie przygotowany. Wydaje mi się że w finale może mu zagrozić tylko Deibler. Dzisiaj całym sercem jestem z Konradem i liczę że to on wygra.

-----------------------------------------------------------------------

1500 dowolny h2h Kapas - Vilas - Kapas @ 1.28 Unibet✅
200 grzbiet - Kawęcki win @ 1.25 Unibet✅
200 grzbiet Bernek miejsca 1-3 @ 1.15 Unibet⛔
200 dowolny Hosszu miejsca 1-3 @ 1.15 Unibet✅


Z tych typów można zrobić niezłe ako, według mnie powinny wejść bez problemu.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
200 kraulem pań: Hosszu TOP 3@1,18✅
100 motylkiem panów: Deibler TOP 3@1,40⛔
ako:1,65 U.nibet⛔


Węgierka powinna spokojnie zdobyć medal,tym bardziej że Sjoerstroem nie wystartowała w tej konkurencji.Pellegrini to faworytka,ale Hosszu może zrobić jej psikusa.
U panów Czerniak faworytem,ale ten Niemiec może z nim wygrać.​
 
psotnick 835,3K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
16. Mistrzostwa Świata w Pływaniu Kazań 2015
24 lipca - 9 sierpnia 2015

Krótkie wprowadzenie za Przeglądem Sportowym, które przybliży nieco tę imprezę i jej kontekst, nie tylko sportowy.
Pierwszy raz areną zmagań sportowców będzie aż osiem obiektów sportowych. Największe wrażenie robi Kazań Arena – stadion piłkarski na którym na co dzień występuje drużyna Rubina Kazań. Specjalnie na potrzeby mistrzostw na płycie boiska wybudowano dwa baseny. Jeszcze nigdy pływacy nie mieli okazji rywalizować na tak dużym obiekcie. Rosjanie zadbali nie tylko o komfort widzów, ale też zawodników. Do ich dyspozycji w trakcie mistrzostw będzie małe miasteczko, które ma przybliżyć atmosferę panującą podczas igrzysk olimpijskich. Dzięki nowoczesnym obiektom na trybunach będzie mogła zasiąść rekordowa liczba 460 tys. widzów. Przez najbliższe dwa tygodnie w stolicy Tatarstanu o medale rywalizować będzie ponad 2600 sportowców, co czyni te zawody jednymi z największych na świecie. Nie dziwi, więc że Rosjanie za wszelką cenę chcą zorganizować ją w sposób niepowtarzalny. To już trzecia wielka impreza organizowana w Rosji w ciągu ostatnich trzech lat. Po mistrzostwach świata w lekkiej atletyce i zimowych igrzyskach olimpijskich Rosjanie tym razem chcą pokazać swoją potęgę w sportach wodnych. Podczas ostatniego czempionatu w 2013 roku reprezentanci Rosji 19 razy stawali na podium, w tym aż 9 na najwyższym. Tym razem mają za zadanie pokonać Chińczyków i zagrozić dominacji Amerykanów. O randze tej imprezy najlepiej świadczy to, że na ceremonię otwarcia z Moskwy przyleciał nawet prezydent Rosji Władimir Putin. Dzięki hojności sponsorów na sportowców czekają wyjątkowo duże premie finansowe. W puli zawodów jest 5,5 mln dolarów, czyli ponad trzy miliony więcej niż dwa lata temu w Barcelonie. Oczywiście najwięcej, bo aż 2,5 mln dol. dostaną pływacy walczący o medale na basenie, 900 tys. czeka na zwycięzców w konkursach pływania synchronicznego, nieco ponad 700 tys. zarobią najlepsi w skokach do wody i piłce wodnej, pozostała część przypadnie na pływanie długodystansowe i skoki z dużych wysokości.
przegladsportowy.pl
W Kazaniu Polskę reprezentować będzie 22-osobowa reprezentacja, której liderami będą Radosław Kawęcki i Konrad Czerniak. Transmisje z imprezy w TVP Sport i SPORT.TVP.PL od 2 sierpnia, czyli od początku zmagań pływaków na basenie 50m. Niektóre mniej medialne konkurencje już trwają, jak pływanie synchroniczne, skoki do wody, piłka wodna czy pływanie na otwartym akwenie, a nawet rozdano już pierwsze medale. Ale oczywiście prawdziwe emocje zaczną się z chwilą kiedy swoje konkurencje rozgrywać będą pływacy.
Oficjalna strona mistrzostw
Terminarz mistrzostw
Areny mistrzostw
Zapraszam do dyskusji i podawania typów
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
200 m dowolnym kobiet: Kathleen Ledecky wygra @4,50 Unibet
Absolutna gwiazda nr 1 wśrod kobiet.Rocznik 97&#39; a w 2012 wygrala na 800 m Igrzyska w Londynie.Dwa lata temu złoto na 400,800 i 1500-na 200 nie startowala.Rok temu na Igrzyskach Pacyfiku sprawdzila sie juz tez na 200 i wygrala.Kurs jest wystawiony taki a nie inny,bo buk sugerowal sie entry list gdzie Ledecky ma 3 czas. Moim zdaniem warto sprobowac jej win tutaj,bo bicie takich rekordow(wygranie od 200 do 1500)to dodatkowa motywacja.
 
Otrzymane punkty reputacji: +50
S 265

stingnwo

Użytkownik
400 m dowolnym Yang Sun wygra @1,9 bet365 ✅✅✅
Sun to dominator na dłuższych dystansach w stylu dowolnym, na 1500 metrów wygrał trzy ostatnie duże imprezy (MŚ 2011, IO 2012 i MŚ 2013), na 800 metrów wygrał MŚ 2011 i IO a na 400 metrów IO i MŚ 2013. W tym roku mocno pracował nad szybkością bo trzy razy z rzędu płynąc na ostatniej zmianie sztafety 4x200 stylem dowolnym wprowadzał reprezentację Chin na podium wielkich imprez i teraz postanowił też startować indywidualnie na 200 metrów, a tam szybkość liczy się trochę bardziej od wytrzymałości. Ale jeśli chodzi o wyścig na 400 metrów to może tylko pomóc, bo to taka konkurencja pośrednia między długimi a krótszymi dystansami. Tak wysoki kurs (bo według mnie powinno być 1,3) można tłumaczyć tylko wpadką dopingową w 2014, ale zawieszony był tylko kilka miesięcy (jak to w Chinach) więc nie sądzę aby to miało jakikolwiek wpływ na formę, tym bardziej że to wciąż młody zawodnik (w grudniu będzie miał skończone 24 lata).
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
D 5

doniu1993

Użytkownik
Typy na dzisiejsze (03.08) 4 finały MŚ w pływaniu, oparte na czasach uzyskanych w kwalifikacjach i półfinałach
-&gt; 200m zmiennym kobiet - O&#39;Connor S. M. vs. Watanabe K. typ: 1 @ 1.30
-&gt; 50m motylkowym mężczyzn - Manaudou F. vs. Santos N. typ: 1 @1.27
-&gt; 100m klasycznym mężczyzn - Peaty A. vs. Van Der Burgh C. typ: 1 @ 1.18
-&gt; 100m motylkowym kobiet - McKeon E. vs. Wenk A.N. typ: 1 @1.18
kurs ogólny: 2.30
bukmacher: STS
po odliczeniu podatku wychodzi pewne podwojenie
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Dzisiejsze popołudnie zapowiada się bardzo owocnie jeśli chodzi o zarobek. W ofercie znalazłem trzy typy warte uwagi, a oto i one:

100 m stylem klasycznym mężczyzn - H2H - Peaty - Van Der Burgh - zwycięzca Peaty @ 1.25✅

Moim zdaniem Peaty to aktualnie jedna liga wyżej niż cały sprinterski świat żabki. Doskonała dynamika, brak jakichkolwiek falowań na dystansie, frekwencja utrzymana przez cały wyścig. Van Der Burgh nie przewidywalny, ale wątpię żeby zagroził tutaj Brytyjczykowi. Osobiście przewiduję czas Peatyego w granicach 57.70 a to na pewno da mu zwycięstwo w dzisiejszym finale.

200 m styl zmienny kobiet

Watanabe - Dirado - zwycięzca Watanabe @ 1.35✅

Nie sądzę, aby Amerykana mogła prześcignąć Japonkę. Niby w półfinałach bardzo blisko, ale jak oglądałem Watanabe wydawało mi się że ma jeszcze rezerwy. Myślę że ten typ powinien wejść bez większych przeszkód.

Z tych dwóch typów AKO: @ 1.69 jak ktoś chcę zaokrąglić do 1.7 to można jeszcze dać zwycięstwo Sjostrom na 100 motyl.

Wszystkie kursy brane z Unibetu
----------------------------------------------------------------------------------

Drugie AKO bez analizy, bardzo lekko grane:

Titenis - Balandin - Titenis @ 1.45 + Govorov - Proud - Govorov @ 1.50 // AKO: @ 2.18 Unibet⛔

edit: Ogólnie dzień duży plus, szkoda trochę Titenisa, trzeba przyznać że można było wybrać lepszy bet na jego miejsce, ale to było grane bardzo lekko, więc nie ma nad czym rozpaczać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Oprócz typów już podanych tutaj na Peaty&#39;ego i OConnor dodam od siebie takie dwie pary:

100 metrów motylkiem kobiet Ottesen - Lu Y. 1 @ 1,20 Milenium✅ - złoto zarezerwowane dla Sjostrom, o srebro powinny powalczyć właśnie Ottesen i Chinka Lu , jednak ze zdecydowanym wskazaniem na Dunkę. 57,79 i 57,04 to czasy Ottesen w kwalifikacjach i półfinale. 57,84 i 57,36 uzyskała Chinka. Stawiam zdecydowanie w tej parze na Ottesen.

50 metrów motylkiem mężczyzn Govorov A. - Cielo F.C 1 @ 1,70 Milenium✅ - w tej parze raczej przeciwko Cielo, który nie błyszczy póki co, zarówno w kwalifikacjach jak i półfinale odległe miejsca, ledwo zmieścił się w finale. Oczywiście dziś może odpalić, bo to znakomity pływak, jednak z jego formą chyba nie jest najlepiej. Ukrainiec lepsze czasy od Cielo i w kwalifikacjach i w półfinale: 23,49 - 23,66, 23,15 - 23,29.
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Finały i połfinały przed nami i trzeba przyznać że buki wystawiły kilka fajnych promocji.

200 m stylem dowolnym mężczyzn - Ryan Lochte miejsca 1-3 @ 1.20 ⛔

Jest kilku zawodników którzy mogą zaskoczyć w tej konkurencji, ale Ryan sam wczoraj mówił że nie dał z siebie jeszcze wszystkiego podczas wczorajszych półfinałów i jest gotów w tej konkurencji powalczyć z Guyem o zwycięstwo. Jeśli nawet nie wygra to srebro lub brąz powinniem mieć.

100 m stylem grzbietowym mężczyzn - Grevers miejsca 1-3 @ 1.10✅

W tej konkurencji walka o złoto rozegra się między Greversem a Larkinem. Nie wyobrażam sobie, aby Amerykanin nie wyrwał ze swojego koronnego dystansu chociaż marnego brązu. Może odpali Lacourt i Irie, ale wątpię aby wystarczyło to na zepchnięcie Greversa ze strefy medalowej.

50 m stylem klasycznym mężczyzn - H2H - Dugonijc - Silva - Dugonijc @ 1.35⛔

Bardzo przyjemny kurs, odkąd pamiętam Dugonijc specjalizuję się w pływaniu 50m bardzo dobry skok, na dystansie troszkę brakuję, ale na tak krótkim odcinku to wystarcza. W eleminacjach aż 0,4s wygrał Słowak a proszę mi wierzyć na 50m to jest bardzo duża przewaga.

AKO: @ 1.78 Unibet - troszkę lżej niż wczorajszy, ale i mocno 7/10j⛔

-------------------------------------------------------------------------

Mam jeszcze jedno ciekawe AKO, mianowicie:

100 m stylem klasycznym kobiet - H2H - Meilutyte - Efimova - Meilutyte @ 1.50⛔

Co do tego betu to na 95% jestem przekonany że Litwinka to wygra. W półfinałach bardzo spokojnie popłynęła, pokazała że jest bardzo mocna. A Rosjanka za to odwrotnie, widać było że wkłada w swój wyścig bardzo dużo energii. Po aferze dopingowej Ruta chcę pokazać że jest tylko jedna królowa stylu klasycznego. Według mnie dzisiaj jej się to uda.

100 m stylem klasycznym mężczyzn - H2H - Van Der Burgh - Peaty - Van Der Burgh @ 1.50
⛔
Uważam że minimalnie, ale Van Der Burgh upora się z Brytyjczykiem. Po skoku powinien mieć co najmniej pół ciała przewagi może wyciągnie wnioski z wczorajszego wyścigu i dopłynie na ścianę idealnie, a wtedy Peatyemu już tak się nie poszczęści jak ostatnio. Finału nie będę typował, ale połfinał według mnie jest w zasięgu ręki zawodnika z RPA.

AKO: @ 2.33 Unibet 5/10j⛔
 
siunek23 214

siunek23

Użytkownik
200 m stylem dowolnym mężczyzn - H2H - Sun Yang - McEvoy Cameron 1 @ 1.6 Unibet - faworytów jest trzech: Lochte, Sun i Guy. Osobiście uważam, że dwaj pierwsi powalczą o złoto. Niewiem czym się sugerował Unibet wystawiając taką pare, chyba wyścigami półfinałowymi. Chińczyk oszczędzał się w półfinale, pierwsze 150m kontrolował sytuacje, przyśpieszył tylko na ostatniej 50 by spokojnie awansować do finału. Według mnie w finale Sun popłynie poniżej 1:45 a jest to czas nieosiągalny dla australijczyka. Także gorąco polecam ten typ, wejdzie na lajcie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Milenium także wystawiło fajne pary na dzisiejsze finały. Ode mnie takie propozycje:

100 metrów stylem grzbietowym kobiet: Wilson - Franklin 1 @ 1,45 - zarówno w eliminacjach jak i w półfinale lepsze dużo czasy Australijki 59,17 - 59,59, 59,05 - 59,42. Myślę, że dla Franklin może zabraknąć miejsca na podium, oprócz Wilson kandydatkami są z pewnością Seebohm i Nielsen. Po biegach eliminacyjnych i półfinałach w tej parze stawiam na Australijkę.

100 metrów style grzbietowym mężczyzn: Grevers - Lacourt 1 @ 1,35 - zgadzam się z SebaV2, że walka o złoto powinna rozstrzygnąć się pomiędzy Greversem i Larkinem. Lacourt oczywiście może się włączyć do walki, ale uważam, że przegra zarówno z Amerykaninem jak i z Australijczykiem. Minimalnie lepszy w półfinale Francuz, ale Grevers nie musiał się wysilać, gdyż miał słabszych rywali.

100 metrów stylem klasycznym kobiet: Watanabe K. - Johansson J. 1 @ 1,35 - odpuszczam typowanie dwóch głównych faworytek Meilutyte i Efimovej, gdyż zapowiada się wyrównany pojedynek do ostatnich metrów. Gram natomiast na Japonkę w parze ze Szwedką. Watanabe już zdobyła wczoraj srebro, jest w niezłej formie. Dziś ciężko jej będzie wywalczyć brąz (złoto i srebro wiadomo zarezerwowane) ponieważ jest dobra Jamajka i Chinka. Z nimi powinna walczyć o najniższy stopień podium. Szwedki w tej walce nie widzę.

200 metrów style dowolnym mężczyzn: Guy - Biedermann 1 @ 1,40 - chyba najciekawiej zapowiadający się dziś finał. Kilku kandydatów do medali, w tym gronie z pewnością zarówno Brytyjczyk jak i Niemiec. Jednak wyżej widzę szanse Guya, który zarówno w eliminacjach jak i w półfinale osiągał lepsze czasy od Biedermanna - 1:46:10 - 1:46:20, 1:45:43 - 1:46:20.

1500 metrów stylem dowolnym kobiet: Ashwood - Boyle 1 @ 1,35 - złoto wiadomo zarezerwowane dla Ledecky, która być może pobije kolejny rekord świata. O drugie miejsce powinny walczyć Dunka Friis i właśnie obie zawodniczki z tej pary. Stawiam, że lepsza będzie Ashwood, która o 6 sekund w eliminacjach popłynęła szybciej: 15:56.52 - 16:02.84.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
200 m motylem: Laszlo Cseh wygra @1,57 bet365✅
Stary wyjadacz z Węgier przygotował wystrzałową formę na te zawody. Dziś w 1/2 uzyskał najlepszy tehoroczny czas na świecie,lepszy o aż 0,7sek. Szybciej płynął tylko w 2008 gdy przegrał jedynie z Phelpsem. Dwa lata temu ten wynik dałby spokojnie złoto.Konkurenci jacyś niewyraźni. Cseh rano płynie eliminacje 200 zmiennym ale to nic niezwykłego dla takiego mocnego pływaka.

w betsson jest Cseh @2,1 ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
Do góry Bottom