>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pływanie

J 216

jeckob10

Użytkownik
200m stylem dowolnym pań:
Katie Ledecky win
@1.90
Bet365
Wielka szkoda, że kursy tak pospadały bo wczoraj były po 2.7 a ja sam pograłem po 2.62 ale jak zobaczyłem że w unibet jest na to kurs już 1.25 to jednak postanowiłem o tym tu jeszcze napisać.Co można powiedzieć, pewniaczek i lokata to chyba nie jest ale Katie to 18-letni robot!!! Wczoraj wygrała 1500m dowolnym (30 długości basenu) zapewniając sobie złoto już praktycznie na pierwszej długości basenu.W ciągu 2 dni dwa raz pobiła rekord świata.Wyścig na 1500m to najbardziej wyczerpująca rozgrywka na tych mistrzostwach.Dokładnie 30min później, już na mega zmęczeniu a i odprężeniu po zdobyciu złota i rekordu świata Ledecky musiała stanąć na starcie swojego półfinału na 200m.Komentatorzy po 3 długościach basenu już porównywali jej sytuacji to Yang Suna który także chciał tu wygrać co tylko mógł a jednak mu się nie udało.Mówili tak ponieważ na ostatnią &quot;50&quot; Ledecky startowała zmęczona i to z 7 miejsca.I wtedy Katie pokazała swoją cząstkę geniuszu i robota.W około 30m przesunęła się w czub stawki zajmując miejsce premiowane awansem do finału.Jak dla mnie rzecz niesamowita.Dziewczyna na mięśniach jak z waty awansuje jeszcze do finału!Nie jestem żadnym ekspertem od pływania ale oglądałem ją wczoraj i jest najmocniejsza z całej stawki (Franklin jakaś nijaka, Pellegrinni chyba już nie ten moment i nie ten wiek) Jak dla mnie kurs 1.90 jeszcze warty gry (2.70 to już był baardzo fajny kurs) a patrząc na kurs na zwycięstwo Katie w Unibecie to po prostu trzeba skorzystać z oferty całorocznego.Powodzenia!!!
Zwycięstwo Katie! ;) Dość spokojne choć dla niej to i tak za krótki dystans bo rozkręcała się z &quot;50&quot; na &quot;50&quot;. Ważne że jest +++
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
200m stylem dowolnym pań:
Katie Ledecky win
@1.90
Bet365

Wielka szkoda, że kursy tak pospadały bo wczoraj były po 2.7 a ja sam pograłem po 2.62 ale jak zobaczyłem że w unibet jest na to kurs już 1.25 to jednak postanowiłem o tym tu jeszcze napisać.Co można powiedzieć, pewniaczek i lokata to chyba nie jest ale Katie to 18-letni robot!!! Wczoraj wygrała 1500m dowolnym (30 długości basenu) zapewniając sobie złoto już praktycznie na pierwszej długości basenu.W ciągu 2 dni dwa raz pobiła rekord świata.Wyścig na 1500m to najbardziej wyczerpująca rozgrywka na tych mistrzostwach.Dokładnie 30min później, już na mega zmęczeniu a i odprężeniu po zdobyciu złota i rekordu świata Ledecky musiała stanąć na starcie swojego półfinału na 200m.Komentatorzy po 3 długościach basenu już porównywali jej sytuacji to Yang Suna który także chciał tu wygrać co tylko mógł a jednak mu się nie udało.Mówili tak ponieważ na ostatnią &quot;50&quot; Ledecky startowała zmęczona i to z 7 miejsca.I wtedy Katie pokazała swoją cząstkę geniuszu i robota.W około 30m przesunęła się w czub stawki zajmując miejsce premiowane awansem do finału.Jak dla mnie rzecz niesamowita.Dziewczyna na mięśniach jak z waty awansuje jeszcze do finału!Nie jestem żadnym ekspertem od pływania ale oglądałem ją wczoraj i jest najmocniejsza z całej stawki (Franklin jakaś nijaka, Pellegrinni chyba już nie ten moment i nie ten wiek) Jak dla mnie kurs 1.90 jeszcze warty gry (2.70 to już był baardzo fajny kurs) a patrząc na kurs na zwycięstwo Katie w Unibecie to po prostu trzeba skorzystać z oferty całorocznego.Powodzenia!!!
Uważam, że Unibet ośmieszył się wystawiając 1,35 na Ledecky w tym finale. Sądzę, że tak jak Sun Yang nie wygra tego wyścigu. Dlatego stawiam na zawodniczki, które powinny z nią powalczyć:

Pellegrini F. win @ 4,25 Unibet
Franklin M. win @ 6,00 Unibet
Hosszu K. win @ 21,00 Unibet
Shen D. win @ 101,00 Unibet

I jeszcze polecam takie pary w Milenium:
200 metrów stylem dowolnym kobiet: Pellegrini - Heemskerk 1 @ 1,30✅
200 metrów stylem motylkowym mężczyzn: Le Clos - Seto 1 @ 1,20✅
50 metrów stylem klasycznym mężczyzn: Peaty A. - inny zawodnik 1 @ 1,30✅
800 metrów stylem dowolnym mężczyzn: Paltrinieri - Horton 1 @ 1,20✅
Wojdak - Christiansen 1 @ 1,50
⛔:-( jeszcze na ostatnim nawrocie był wyraźnie przed Norwegiem...
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Po wczorajszych niespodziewanych wynikach, dzisiaj proponuję coś takiego:

200 m dowolnym kobiet - H2H - Hosszu - Shen Duo - Hosszu @ 1.35✅

Węgierka dzisiaj jedynie 200kr powinna spokojnie powalczyć o miejsca 1-4. W tym roku pływała już 1.55 a na tych mistrzostwach widać że jest mocna, więc bardzo prawdopodobne że popłynie swoją życiówkę. Chinka ambitna, ale myślę że znów może popłynąć w granicach 1.56 a to nie da wyższego miejsca nad Hosszu.

800 m dowolnym mężczyzn - H2H - Wojdak - Christiansen - Wojdak - @ 1.35⛔ eh..

Wojtek super forma powinno być izzi. Polak od czasów Mistrzostw Europy Juniorów rywalizuję z Norwegiem i wygrywa. Jeśli teraz utrzyma podobne tempo co wczoraj i wytrzyma końcówkę, będzie mógł zapisać kolejne zwycięstwo na swoim koncie.

AKO: 1.82 Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
radhu21 4K

radhu21

Użytkownik
Dziś ciężkie do wytypowania finały. Coś jednak zaproponuje:
100 metrów stylem dowolnym mężczyzn: Ning Z. - Adrian N. 1 @ 1,20 - uważam, że tylko Chińczyk może zagrozić Australijczykowi C. McEvoy w zdobyciu złotego medalu.
200 metrów stylem motylkowym kobiet: Hentke F. - Zhang Y. 1 @ 1,30 - bardzo wyrównany finał, 5 zawodniczek może zdobyć złoty medal: Hoshi, Hentke, Szilagyi McLaughlin i Zhang Y. Po półfinałach jestem jednak zdania, że walka powinna rozegrać się pomiędzy Japonką Hoshi a Niemką Hentke.
200 metrów stylem zmiennym mężczyzn: Pereira - Wallace 1 @ 1,30 - złoto dla R.Lochte, o srebro powalczą Chińczyk Wang S. i właśnie Brazylijczyk Pereira. Tak to widzę.
50 metrów style grzbietowym kobiet: Madeiros E. - Seebohm E. 1 @ 1,35 - na tym dystansie najlepiej jak dotąd wyglądają Chinka Fu Y. i Brazylijka Madeiros. Między sobą powinny rozstrzygnąć kwestię złotego medalu. Może się w to włączyć Seebohm, ale nie najlepiej wyglądała w półfinale.
Wszystkie typy z Milenium.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
main1991 799

main1991

Użytkownik
co jest z Adamem Peaty w żabce na 200 ? Wygląda jakby zrezygnował ze startu bo na to wskazują wyniki eliminacji gdzie go nie ma. Bet 365 nie rozlicza mi tego nawet po kursie 1.000 ani jako przegrany ????
 
mateo239 102

mateo239

Użytkownik
co jest z Adamem Peaty w żabce na 200 ? Wygląda jakby zrezygnował ze startu bo na to wskazują wyniki eliminacji gdzie go nie ma. Bet 365 nie rozlicza mi tego nawet po kursie 1.000 ani jako przegrany ????
Odpadł w eliminacjach, duża sensacja była bo popłynął o prawie 5 sekund wolniej od swojego rekordu życiowego.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
200 m klasycznym panów:Yasuhiro Koseki vs Daniel Gyurta: Koseki @2,55 unibet⛔
Takie cos na dzis,ale leciutka stawka bo jednak Wegier to wyjadacz na 200.
Japonczyk to bardziej 100 metrow lubi,ale wczoraj pokazal moc na 200 a raczej na 150 gdzie mial lepszy czas niz rekord swiata.Gyurta plywa praktycznie tylko 200 m i on ostatnia 50 ma bardzo mocna wzgledem Japonczyka.Jednak ten kurs mnie skusil,bo bedzie bardzo blisko miedzy nimi imo.
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Ja na dzisiaj leciutko próbuję Kawęcki miejsca 1-3 @ 1.40 i Gyurta miejsca 1-3 @ 1.10
AKO: 1.54 @ Unibet✅

Według mnie Gyurta na 200 na miejscu medalowym to jedynie formalność a co do Radka to w eliminacjach i półfinałach wyglądał jakby płynął na 50-60% swoich możliwości, więc jeśli teraz wszystko pójdzie po jego myśli to miejsce medalowe powinien mieć spokojnie.

----------------------------------------------------------------

Dołożę sobie jeszcze według własnych przekonań H2H - Murphy - Kawęcki - Kawęcki @ 1.72 Unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
200 m stylem grzbietowym kobiet - Hosszu - Franklin - Hosszu @ 1.45 ⛔

Hosszu tutaj zdecydowaną faworytką, już w półfinałach pokazała że jest bardzo mocna na tym dystansie. Nie sądzę, aby poprawiła czas z wczorajszego popołudnia, ale na bardzo słabo spisującą się na tych mistrzostwach Franklin powinno wystarczyć.

100 stylem motylkowym mężczyzn - H2H - Czerniak - Li - Czerniak @ 1.30✅

Po półfinałach czasy bardzo zbliżone, ale osobiście uważam że jeśli Konrad zacznie troszkę wolniej i popłynie dobrze drugą 50 to nie tylko upora się z Chinczykiem, ale bardzo prawdopodobne że załapie się na miejsce medalowe. Jeszcze nigdy nie widziałem, aby Czerniak był tak dobrze przygotowany siłowo i szybkościowo, a więc tym bardziej bym się zdziwił gdyby Li skończył przed nim.

AKO: @ 1.89 Unibet 7/10⛔

------------------------------------------------------------------------

Tak jak wczoraj mam dwa typy grane bardzo lekko:

H2H - Cseh - Le Clos - Cseh @ 1.62 Unibet 5/10⛔

Według mnie duże promo, Cseh w Kazaniu fantastyczna dyspozycja na krótkim i średnim dystansie, Le Clos wręcz przeciwnie - długi dystans bardzo słabo a na krótkim jest nieźle do połowy a później odcina. Prawdopodobnie Le Clos dzisiaj zacznie jak to w jego stylu, czyli zupełnie bez głowy. Myślę że do 75m będzie jeszcze przed Węgrem, ale końcówki nie wytrzyma i to Cseh zgarnie pełną pulę.

-----------------------------------------------------------------------

I bez zbędnych analiz
H2H - Van Rouweendal - Kapas - Kapas @ 1.95 Unibet 3/10✅
 
valderrama 145

valderrama

Użytkownik
H2H - Cseh - Le Clos - Cseh @ 1.62 Unibet 5/10

Według mnie duże promo, Cseh w Kazaniu fantastyczna dyspozycja na krótkim i średnim dystansie, Le Clos wręcz przeciwnie - długi dystans bardzo słabo a na krótkim jest nieźle do połowy a później odcina. Prawdopodobnie Le Clos dzisiaj zacznie jak to w jego stylu, czyli zupełnie bez głowy. Myślę że do 75m będzie jeszcze przed Węgrem, ale końcówki nie wytrzyma i to Cseh zgarnie pełną pulę.

Ja nie widzę tu promocji jestem przekonany że zawodnik z RPA ma jeszcze rezerwy 100 to jego dystans jest mistrzem świata z czasem 51,06 z Barcelony, teraz na 200 m wykręcił czas leszy niż 2 lata temu 0,64 sek więc na 100 powinien zejść poniżej 51 sek. Cech płynął na maksa i sam był zdziwiony takim czasem, poza tym to Węgier puchł na 200 przegrał ostatnią 50-tkę o 0,6 sek

Moj typ to 800m kobiet
Boyle - Friis 1 1,55✅
porównałem czasy z ostatnich mistrzostw i teraz na 1500 m dwa lata temu na 800 lepsza Dunka o 2 sek na 1500 lepsza także o 6 sek.
Teraz na 1500 role się odwróciły i Nowozelandka wygrała o 9 sek więc liczę że także będzie lepsza na 800
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Nie będę się zbyt rozpisywał bo nie mam aktualnie na to warunków:

Gram w STS

Zakład Specjalny: Dowgiert awansuje do półfinałów @ 1.15 + Polewka awansuje do półfinałów @ 1.45

Ako: @1.67

Ania i Tomek czołowi sprinterzy w naszym kraju, jeśli popłynął blisko zyciówek to spokojnie powinni wejść. Na zawodach GP bardzo dobre plywanie, zwiastujace niezłą formę na Mistrzostwach Europy. Nic tylko czekać.

8/10j✅✅

Eliminacje od 11

---------------------
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Kolejne typy z Mistrzostw Europy w Londynie:

Dzisiaj jak dla mnie value dnia - zakład specjalny - Majrzak półfinał - Tak @ 1.90 STS ✅✅

Nie wyobrażam sobie, aby Kacper który ostatnio bardzo mocno trenuje pod 200 i ewidentnie chcę zrobić na tym dystansie minimum na IO nie wszedł do półfinału. Sprawę ułatwia fakt że tegoroczne Mistrzostwa są rozgrywane na 10-ciu torach i do półfinałów wchodzi aż dwudziestu zawodników. Już w zimie pokazał charakter na tym dystansie osiągając 3 czas w Europie! Jak dla nie Kacper dziś uplasuje się w pierwszej dziesiątce. 9/10j

1500 dowolny - H2H - Zaborowski - Celic - Zaborowski

Na 400 wczoraj, Celic - 3.54 Zaborowski - 3.48

Ktoś powie że to nie ma znaczenia, ale Zabor jest takim zawodnikiem, który potrafi przełożyć wynik z szybkiej 400 na 1500. Ostatnio popłynął swój najlepszy czas w Szwecji na zawodach do których się nie przygotowywał. Dzisiaj będąc w niezłej dyspozycji myślę że popłynie w granicach 15:10.00 a z takim wynikiem Serb nie będzie miał szans.

@ 1.70 8/10j STS
✅✅

e: Majchrzak tak jak myślałem, troszeczkę się zawiodłem na Filipie bo nie ma co ukrywać popłynął słabo, ale Serb był jeszcze słabszy i jest✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
D 0

defantasy

Użytkownik
SebaV2 zabiłeś kursy ???? 1.50-1.60 na Majchrzaka i 1.50 na Zabora. Z tego co widzę, to Majchrzak izi, czekamy na Zabora.

e:
Oba typy gładko na plus, Majchrzak był 6-ty, natomiast Zabor prawie 11 sekund przewagi nad Celiciem. Dzięki. :cool:
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Na siłę można by coś wyczarowac, ale chyba nie warto. Na jutro rano cos na pewno będzie.

Teraz ogarnalem że STS dał na awans Majrzaka @ 2.10 to moim zdaniem wart, ale mniejsza stawka 5/10j

Myślę że dużo szybciej tu nie będą pływać i jak popłynie tak jak ranoto szansa jest ddosyć duża.

✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +51
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Witam, kolejny dzień Mistrzostw Europy w Londynie i kolejne fajne bety:

H2H- 50 grzbietowy - Polewka - Ryan - Polewka @ 1.70 STS✅

Jak dla mnie ogromne value - Polewka jak na siebie bardzo fajnie popłynął setkę, na dwukrotnie krótszym dystansie powinno być jeszcze lepiej. Życiówki bardzo podobne, Polewki sprzed roku, a Ryana sprzed aż trzech lat! Zdecydowanie 50m to główny dystans Tomka i na pewno będzie chciał zrobić na nim minimum, więc o oszczędzaniu nie ma mowy. 8/10j + do jakiegoś dubla Polewka półfinał @ 1.15 10/10j✅

Tchórz półfinał - Tak - Wczoraj niezłe 200, setka nie jest jej koronnym dystansem, ale potrafi ją pływać. Na prawdę na tych Mistrzostwach nie ma za wysokiego poziomu i jak Ala popłynie w granicach życiówki to miejsca 10-16 powinna na luzie ogarnąć. Ale jak wiadomo to są kobiety, więc stawka mniejsza. @ 1.70 6/10j STS✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Finały:

100 dow Pań czas równy lub poniżej 53.00 - TAK - Jak dla mnie bardzo duże value, dwie Holenderki i Sjoestrom mają bardzo duże szanse złamać w dzisiejszym wyścigu bariere 53 sekund. Sjoestrom życiówka 52,70 Heemskerk 52,69 a Kromowidjojo 52,75;) Wszystkie Panie się oszczędzały w wyścigach półfinałowych i nie wyobrażam sobie, aby chociaż jedna nie złamała bariery 53.00. 9/10j STS @ 1.80✅✅

1500 dowolny Mężczyzn czas poniżej 14:42.50 - I tutaj show będzie robił Paltrinieri. Włoch wygląda niesamowicie dobrze na tych zawodach, 14.46:81 popłynął w eliminacjach na dużym luzie. W finale zabierze się z Dettim a pózniej rozpocznie samotną wędrówkę po jak najlepszy czas. Jak dla mnie Włoch będzie atakował poniżej 14:39:90. 9/10j STS @ 1.75✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
Do góry Bottom