>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

Pływanie

Z 11

zenekk82

Użytkownik
Paltrinieri jak najbardziej, zazwyczaj pływa 10 sekund szybciej niż w eliminacjach, a dzisiaj wystarczy tylko o trochę ponad 4 sekundy, poza tym w tym roku we włoszech już to zrobił tym bardziej zrobi to dzisiaj.
Jeśli chodzi o Panie poniżej 53 to wcale nie jestem tego taki pewny...w sztafetach szału nie robiły Sjoestroem tylko 53.48 na 1 zmianie a Kromovidjojo i Hemskerk mimo iż zeszły (odpowiednio 52.50 i 52.80)należy dołożyć około 0.5s za lepsze reakcje startowe niż przy zwykłym starcie, także ja tutaj nie widzę żadnego valu. Widzę je natomiast u Meilutyte która spokojnie zejdzie poniżej 1:06.00, wczoraj ewidentnie zwolniła 20 metrów przed metą i skończyło się 1:06.18, więc dzisiaj spokojnie to złamie. Oprócz tego według mnie Vazaios spokojnie dzisiaj wygrywa po 1.6(grałem po 1.75) oraz Santons 1-3 po 1.75(grałem po 2@)
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
Do tego dla mnie pozycja którą proponuje unibet KROMOVIDJOJO-sjoestroem po 4@ to mega value, myśle że Holenderka to dzisiaj bierze, jakoś mi czegoś u Sary brakuje to nie ta mistrzowska forma
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Zapowiadają się bardzo fajne finały o to typy:

Kurs już niestety spadł ale @ 1.57 na miejsca 1-3 Polewki cały czas można brać. W takiej słabej obsadzie bez problemu powinien wyrwać krążek. Dobre elementy techniczne, szybkość też jest, myślę że Tomek będzie w dwójce. 9/10j STS⛔

+ Polewka - Tarasevich - Polewka @ 2.02 Pewnie będzie decydowało przyłożenie ręki, ale value jest. Tarasevich według mnie nie jest przygotowany dobrze pod względem sprinterskim do tych zawodów. Setka bardzo przeciętna a 50 tylko w pierwszym wyścigu eliminacyjnym wyglądała dobrze. Tomek jak najbardziej może powalczyć, oczywiście ze stawką nie przesadzać. 5/10j STS⛔

+

Switkowski miejsca 1-3 @ 2.75 ten kurs to już wgl jest bez sensu. Janek przyjechał z drugim czasem. W eliminacjach na luzie, w półfinałach drugą setkę tylko przyśpieszył. Cseh raczej wygra, Bromer do pokonania a młodszy Węgier - Kenderesi tym bardziej. 1.54.50 to powinien być medal a z tego co widziałem w poprzednich wyścigach Janek jest w stanie to zrobić. 7/10j STS⛔


e: no niestety Jankowi troszkę zabrakło, a na Tomka Polewke nie mam słów, po 25m był pierwsz a dalej co się stało? spuchł na 50m:?:?
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Popołudniu:

800 dowolny mężczyzn czas poniżej 7.45- TAK - Paltrinieri na 1500 zaczynał 7.46 a życiówke na 800 ma 7.44.80 - Teraz na 99% pobije życiówke, więc to będzie łatwa kasa 10/10j @ 1.80✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
Popołudniu:

800 dowolny mężczyzn czas poniżej 7.45- TAK - Paltrinieri na 1500 zaczynał 7.46 a życiówke na 800 ma 7.44.80 - Teraz na 99% pobije życiówke, więc to będzie łatwa kasa 10/10j @ 1.80
Zmienili linie na 7:42 :eek: Zejdzie poniżej czy nie?
 
Z 11

zenekk82

Użytkownik
STS wystawił 4.5@ na Kapas dzisiaj, już spadło na 2.25@ ale to powinno płacić max 1.2, zdecydowana faworytka na dzisiejsze 1500m pań
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Nie wiem ile to powinno płacić, bo się nie znam.
Za to taka ciekawostka STS-owska, pokazująca jak śmieszne są momentami nasze lokalne firmy i jakim brakiem logiki się wykazują.

Obecne kursy na 1500 m:
Kapas 1.70
Belmonte 1.90

W przeliczeniu na szanse procentowe 58.82% Kapas, 52.63% Belmonte. Jak zatem widać nawet do 100% się to nie dopełnia przez ich chore marże.
Pomijam fakt, że w związku z takim rozkładem, cały Field ma -11% szans na wygraną. ????
 
sebav2 374

sebav2

Użytkownik
Na szybko bez większej analizy bo nie mam dzisiaj na to czasu:

200 grzbietowy mężczyzn czas szybszy niż 1.56.50 - TAK - No tutaj nie ukrywam że Kawa powinien się koło tego czasu spokojnie zakręcić. Niby jakieś problemy przed Mistrzostwami, ale jeśli chce walczyć na IO gdzie kolesie będą pływać o wiele szybciej to teraz powinien zrobić ten wynik. @ 1.70 7/10j STS✅

Urbańczyk Finał - TAK - Tutaj spokojnie Urbańczyk powinna zrobić czas na poziomie 6-8 miejsca. Po poślizgu będzie pierwsz i jakoś doleci. @ 1.50 8/10j STS⛔ e :-|:-|
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mistrzostwa Świata w Budapeszcie - 50m styl klasyczny
Lvbet ma bardzo duże value - Joao Gomes Junior TOP3 @3,50
✅
Dzisiaj półfinały, finał jutro. Joao Gomes Junior trzeci czas biegów eliminacyjnych. 1xbet ma @1,35 na TOP3.
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Swimming. World Championship. Individual Medley 200 m.
To Be Higher Kosuke Hagino/Chase Kalisz: Chase Kalisz @ 2.945 ✅ 2-1 Kalisz zaskakująco łatwo
1xbet

Chyba przesadzony kurs na Kalisza. W wyścigu o złoto liczą się praktycznie tylko Hagino i Kalisz, nad resztą mają przewagę 0.8-1.0s przewagi czyli prawie pewne, że reszta finalistów walczy tylko o brąz. Hagino od paru lat bryluje w stylu zmiennym i to na obu dystansach: aktualny mistrz olimpijski z Rio na 400 zmiennym i srebro na 200m (przegrał z Phelpsem), wcześniej też wiele medali na różnych imprezach. Na tym tle osiągnięcia Kalisza wyglądają skromniej, na 400m przywoził medale z obu ostatnich MŚ, w Rio srebro, przegrał tylko właśnie z Hagino. Teraz pod nieobecność Phelpsa i Lochtego to on jest pierwszą opcją amerykańską na oba dystanse zmienne. To będzie pierwszy raz na imprezie kiedy będzie łączył 400m i 200m, ale nie widać żeby mu brakowało szybkości na krótszym dystansie. Na razie w eliminacjach i półfinałach idą z Japończykiem łeb w łeb, a nawet Amerykanin szybszy (Kalisz 1:55.88, Hagino 1:56.04) we wczorajszym korespondencyjnym pojedynku półfinałowym. Do Phelpsa i m daleko ale oba te wyniki są dużo lepsze niż srebrny w Rio Hagino osiągnął rok temu. Obaj z dużą przewagą nad rywalami, więc z obu stron nie było żyłowania wyniku i tyle samo sił zostawili na dzisiejszy finał. Myślę, że walka o tytuł rozegra się tylko między tą dwójką i różnica będzie dużo mniejsza niż wskazuje kurs, a i niespodzianka nie wykluczona. Paru murowanych mistrzów już w tym tygodniu zostało ogranych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
wrong 115

wrong

Użytkownik
Swimming. World Championship. Individual Medley 200 m.
To Be Higher Kosuke Hagino/Chase Kalisz: Chase Kalisz @ 2.945
1xbet

Chyba przesadzony kurs na Kalisza. W wyścigu o złoto liczą się praktycznie tylko Hagino i Kalisz, nad resztą mają przewagę 0.8-1.0s przewagi czyli prawie pewne, że reszta finalistów walczy tylko o brąz. Hagino od paru lat bryluje w stylu zmiennym i to na obu dystansach: aktualny mistrz olimpijski z Rio na 400 zmiennym i srebro na 200m (przegrał z Phelpsem), wcześniej też wiele medali na różnych imprezach. Na tym tle osiągnięcia Kalisza wyglądają skromniej, na 400m przywoził medale z obu ostatnich MŚ, w Rio srebro, przegrał tylko właśnie z Hagino. Teraz pod nieobecność Phelpsa i Lochtego to on jest pierwszą opcją amerykańską na oba dystanse zmienne. To będzie pierwszy raz na imprezie kiedy będzie łączył 400m i 200m, ale nie widać żeby mu brakowało szybkości na krótszym dystansie. Na razie w eliminacjach i półfinałach idą z Japończykiem łeb w łeb, a nawet Amerykanin szybszy (Kalisz 1:55.88, Hagino 1:56.04) we wczorajszym korespondencyjnym pojedynku półfinałowym. Do Phelpsa i m daleko ale oba te wyniki są dużo lepsze niż srebrny w Rio Hagino osiągnął rok temu. Obaj z dużą przewagą nad rywalami, więc z obu stron nie było żyłowania wyniku i tyle samo sił zostawili na dzisiejszy finał. Myślę, że walka o tytuł rozegra się tylko między tą dwójką i różnica będzie dużo mniejsza niż wskazuje kurs, a i niespodzianka nie wykluczona. Paru murowanych mistrzów już w tym tygodniu zostało ogranych.
Świetny typ! Dałbym reputę, nie nie mam takiej możliwości. Brawa dla tego Pana ???? .
 
psotnick 828,5K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
World Championship 2017. Butterfly 50 m. Women.
Winner: Wins Sarah Sjostrom - No @ 5.8 ⛔ nokaut..
1xbet

Sjostrom na 50m motylem wydaje się nietykalna, ale na 100m kraulem dominowała chyba nawet bardziej, a zaliczyła spektakularną wpadkę. Rozpoczęła mistrzostwa z przytupem, w sztafecie 4x100m na pierwszej zmianie pobiła rekord świata i wszyscy z góry już przyznali jej złoto w tej konkurencji indywidualnej. I tak wyglądało aż do końcówki finału 100m kraulem, do 70m leciała na kolejny rekord świata, a potem zatkało kakao i sensacyjnie dała się wyprzedzić Manuel. Dzisiaj oczywiście inny dystans i styl, przewaga Szwedki nad resztą (0.2-0.3.s) wydaje się solidna, ale ja tu widzę znowu większą szansę na pomyłkę niż wskazuje kurs. Przede wszystkim Sjostrom ma coraz więcej biegów w nogach i rękach, I kraul I motyl, w obu stylach 50m I 100, razy 3 to już daje sporo metrów na liczniki w tym tygodniu. Po drugie, najkrótszy dystans z możliwych, gdzie decydują setne sekundy, wystarczy jakieś spóźnienie na starcie, źle zgrany zamach na finiszu, co zwłaszcza w motylku ma znaczenie. No i rywalki, przede wszystkim Worrell, która w tym tygodni wygląda bardzo dobrze. Typ oczywiście ryzykowny, ale po takim kursie warto spróbować.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom