>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pochwały

damyan 0

damyan

Użytkownik
Chciałbym zaproponować coś takiego jak pochwały. Moglibyśmy przyznawać innym forumowiczon pochwały za pomoc w czymś, dobre typki itp Proszę o rozważenie propozycji ????
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Chciałbym zaproponować coś takiego jak pochwały. Moglibyśmy przyznawać innym forumowiczon pochwały za pomoc w czymś, dobre typki itp Proszę o rozważenie propozycji
Było to juz brane pod uwage...ale raz nie przeszło... :/
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
Może nie wyczerpujące ale sensowne i może poparte jakimś linkiem do postu w którym dany użytkownik pomaga temu co daje mu pochwałe ????
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Może nie wyczerpujące ale sensowne i może poparte jakimś linkiem do postu w którym dany użytkownik pomaga temu co daje mu pochwałe
Pochwałe dawał by ten uzytkownik według ktorego dana osoba pomogła mu na tyle w typowaniu...ze zasłuzyła na pochwałe...

PS wiem ze na innych foarch jesta taki bajer jak ,,Pomógł&quot; to by mozna było dawac jako pochwałe...
 
L 45

laha

Forum VIP
Dział i zainteresowanie nim zanika więc trzxa go odnowić...

Słyszałem zejest możliwość zrobiewnie &quot;Pomógł&quot; ale można przerbić na pochwały.Teraz gdy mamy 1 moda więcej wydaje mi się ze to bedzie dobry pomysł i damian mógłby się tym zająć.
 
damyan 0

damyan

Użytkownik
Sorka ale ostatnio mnie coś na forum nie było. Od teraz bd tutaj regularnie :p
Dział i zainteresowanie nim zanika więc trzxa go odnowić...

Słyszałem zejest możliwość zrobiewnie &quot;Pomógł&quot; ale można przerbić na pochwały.Teraz gdy mamy 1 moda więcej wydaje mi się ze to bedzie dobry pomysł i damian mógłby się tym zająć.
A czym dokładnie mógłbym się zająć? Bo chyba o mnie chodzi ????
Stworzenie czegoś takiego jak pochwały to chyba tylko admin może więc nic tu po mnie. A co do regulaminu to wystarczy że będzie w nim napisane że pochwałe można przyznać tylko za jakiś konkretny post na forum i sensownie to uargumentować. Myślę że tyle wystarczy. Mam nadzieję że ludzie nie będą tworzyć dwóch kont tylko po to żeby sobie na jedno jak najwięcej pochwał uzbierać, samemu. :| Pozdro
 
Do góry Bottom