>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Początkujący

K 0

kubuhunter

Użytkownik
Witam

Mam pytanie odnosnie bonusu startowego przyznawanego w bet-at-home, wynosi od 50% max do kwoty 700zl, bo 350zl mozemy otrzymac dodatkowu &quot;za darmo&quot; I teraz pojawia sie moje pytanie, a że nie moglem znalesc tej info nigdzie zwracam sie do was i prosze o wyrozumialosc ????

Jak mam wyplacic pieniądze, bo przykladowo zaladuje konto za 700 otrzymam +350zl i co wyplacam 1050zl? -bezsens, ile musze zagrać pieniedzy zeby móc je wyplacic, cała kwote która otrzymalismy podczas wpłaty tj. 1050zł czy moze sam bonus startowy, który otrzymalismy czyt.350zl? ????
 
astana 439

astana

Użytkownik
Wpłaconą kwotę łącznie z dopisanym bonusem należy w ciągu 90 dni cztery (4x) razy obrócić po minimalnym kursie 1.70 (w zakładach pojedynczych jak i wszystkich zakładach kombinacyjnych) przed możliwością żądania wypłaty. Klienci, którzy wpłacili kwotę większą niż 700 PLN muszą dokonać obrotu na łączną sumę 4200 PLN.
Bonus może być przyznany tylko i wyłącznie wtedy, jeśli przed jego aktywacją nie nastąpiło zlecenie wypłaty.Lepiej jest to szybko przegrać,transferując odpowiednio kasę,wbrew pozorom nie jest to tak łatwo zrobić,tj.przegrać.Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom