>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pocztkujący na forum

aitec 0

aitec

Użytkownik
Hej
Mam problem chciałem dodawać moje typy codziennie ale mam ograniczenie min. 5 postów da się to jakoś ominąc ?
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
To z tymi postami to co ma na celu ?
Ma to na celu utrudnienie zadania spamerom, którzy chcą łamać regulamin.
Pisanie postów bez sensu by tylko nabić limit jest bezcelowe bo i tak będą one kasowane. Napisanie pięciu merytorycznych postów to nie są wyżyny umiejętności.
 
L 0

lambko

Użytkownik
Też mam z tym problem, chciałem prowadzić tu swój wątek ze statystykami ale muszę mieć 5 postów ????
 
T 0

tomastyp

Użytkownik
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem i od dziś bd was wspierał i pisał Analizy do Typy Dnia, Pozdrawiam i z Fartem
Hej
Mam problem chciałem dodawać moje typy codziennie ale mam ograniczenie min. 5 postów da się to jakoś ominąc ?
I jak udało Ci się to jakoś ominąć ? Mam ten sam problem ...
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Witam wszystkich, jestem nowym użytkownikiem i od dziś bd was wspierał i pisał Analizy do Typy Dnia, Pozdrawiam i z Fartem

I jak udało Ci się to jakoś ominąć ? Mam ten sam problem ...
jest to celowa blokada, mająca na celu utrudnienie wszelkiej maści spamerom, wystarczy, że napiszesz 5 sensownych postów i blokada zniknie, najlepiej w działąch tematycznych, ponieważ np. w HydePark posty nie są zliczane i nie dolicza ich do licznika postów, oczywiście typowe nabicie postów, żeby tylko nabić owe 5 nie ma sensu, bo takie posty są kasowane. Pozdrawiam.
 
Do góry Bottom